• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ΛRΔ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ممنون
دقیق نیستن
میخام که اینو بگیره
کد:
 <a href="#"><i class="fa fa-facebook"></i></a>
و به این صورت درستش کنه

مشاهده پیوست 1024020
این صورتی که میخواین میتونین توی تنظیمات بهش بگین براتون انجام میده الان تگ a رو که اینجا مثال زدین به عنوان inline در نظر میگیره
برین
کد:
Settings ... -> Editor -> Code Style

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان یه سرور مجازی 2 گیگ رم میخوام واسه دانلود و آپلود/ویندوز سرور 2003 نصب کنم...کجا کیفیت خوب و ارزون داره؟

پ.ن: از آذرآنلاین نمیخوام!
من از وب داده سرویس دارم.تا الان که راضی بودم و مشکلی نداشتم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
این صورتی که میخواین میتونین توی تنظیمات بهش بگین براتون انجام میده الان تگ a رو که اینجا مثال زدین به عنوان inline در نظر میگیره
برین
کد:
Settings ... -> Editor -> Code Style
حله :general601:

این سایت هم بین تموم سایت هایی که دیدم حرف نداشت
https://ctrlq.org/beautifier/

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
گول زدن مشتری به سبک دیجی کالا :D

قبل از پیشنهاد شگفت انگیز (ضمن اینکه چند روز قبل همین محصول رو نگاه میکردم، 74ت بود):
upload_2017-7-16_21-5-3.png

امروز:
upload_2017-7-16_21-9-32.png

پ.ن: تازه هزارتومن هم گرون تر از حالت عادی زده :eek:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

قبل از پیشنهاد شگفت انگیز (ضمن اینکه چند روز قبل همین محصول رو نگاه میکردم، 74ت بود):
مشاهده پیوست 1024064

امروز:
مشاهده پیوست 1024066

دیروز تو کانالش زده بود جشنواره تابستانه با 50درصد تخفیف!
پلی استیشن 1200 تومنی رو 565 تومن قرار بود ساعت 10 صبح بفروشه :|

ساعت 10 صبح هم اومد تو جشنواره ولی وقتی کلیک کردم روی خرید..سایت خیلی کند بود..به صورتی که حتی صفحه بعدیش باز نمیشد..خلاصه 20 دقیقه ای علاف شدیم که آخرش تموم شد اون پلی استیشنه:D:general502::D

نظر من اینه که دیجیکالا خودش یه کاری کرده بود تا کسی نتونه خرید کنه و الکی ماست مالی بشه بره..:general206:

ΛRΔ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اینجا کسی توی مارکتای خارجی مث themeforest , codecanyon محصول فروخته یا کسی رو میشناسه که این کارو کرده باشه ؟ خواستم اول تو داخل فعالیت کنم بعد برم تو مارکتای خارجی ولی دیدم با این وضع وب ایران همون بهتر که یه کله برم اونور

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دیروز تو کانالش زده بود جشنواره تابستانه با 50درصد تخفیف!
پلی استیشن 1200 تومنی رو 565 تومن قرار بود ساعت 10 صبح بفروشه :|

ساعت 10 صبح هم اومد تو جشنواره ولی وقتی کلیک کردم روی خرید..سایت خیلی کند بود..به صورتی که حتی صفحه بعدیش باز نمیشد..خلاصه 20 دقیقه ای علاف شدیم که آخرش تموم شد اون پلی استیشنه:D:general502::D

نظر من اینه که دیجیکالا خودش یه کاری کرده بود تا کسی نتونه خرید کنه و الکی ماست مالی بشه بره..:general206:
:general509: چرا من نفهمیدم
565 تومن اگه دروغ نبوده، به احتمال زیاد هرکی چندتا سفارش داده توی همون دقایق اول تموم شده (البته اگه محدودیت خرید برای هر یوزر نداشته باشه)

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
اینجا کسی توی مارکتای خارجی مث themeforest , codecanyon محصول فروخته یا کسی رو میشناسه که این کارو کرده باشه ؟ خواستم اول تو داخل فعالیت کنم بعد برم تو مارکتای خارجی ولی دیدم با این وضع وب ایران همون بهتر که یه کله برم اونور
ایشون @learndl
آخرین پست هاشو توی همین تاپیک چک کن راهنمایی کرده
و به احتمال زیاد اگه اشتباه نکنم آقا مهدی هم تجربشو داره
اگه تونستی محصولت رو قرار بدی، بیا اینجا بگو که چه مراحلی رو طی کردی و چه مشکلاتی داشتی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
:general509: چرا من نفهمیدم
565 تومن اگه دروغ نبوده، به احتمال زیاد هرکی چندتا سفارش داده توی همون دقایق اول تموم شده (البته اگه محدودیت خرید برای هر یوزر نداشته باشه)
تو کانالش میزنه تخفیفات رو
3793150022479321592_rrr.png

ولی من با اینترنت 16 مگ و با لپ تاپ و نت گوشی و... نتونستم خرید کنم:D:D:D
طوری سرعت باز شدن صفحات دیجیکالا پایین اومده بود که خدابیامرز دایل آپ از اون بیشتر بود سرعتش:general502:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
دوستان یه سرور مجازی 2 گیگ رم میخوام واسه دانلود و آپلود/ویندوز سرور 2003 نصب کنم...کجا کیفیت خوب و ارزون داره؟

پ.ن: از آذرآنلاین نمیخوام!
2003 نصب نکن. حداقل 2008 نصب کن. 2003 دیگه رسما از دور خارج شده و امنیتش پایینه

ΛRΔ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ایشون @learndl
آخرین پست هاشو توی همین تاپیک چک کن راهنمایی کرده
و به احتمال زیاد اگه اشتباه نکنم آقا مهدی هم تجربشو داره
اگه تونستی محصولت رو قرار بدی، بیا اینجا بگو که چه مراحلی رو طی کردی و چه مشکلاتی داشتی
ممنون
این آقا مهدی ک گفتی کدوم یوزر میشه ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
ممنون
این آقا مهدی ک گفتی کدوم یوزر میشه ؟
کلی آقا مهدی داریم اینجا :p
l3est - نگی من گفتم، فقط حدس زدم :D

++

دوستان
توی وردپرس برای نمونه نزدیک ۲۰ تا پست گذاشتیم و یک سری تنظیمات رو اعمال کردیم
چطور میشه کاری کرد که وقتی کسی قالب رو دانلود کرد، بتونه پست ها به همراه تنظیمات رو به صورت خودکار برگردونه
مثه همین قالب های تم فارست که یه قسمت دارن برا ایمپورت کردن تنظیمات قالب
افزونه ای چیزی نداره؟ (البته به جز wp-import ، چون قالبی که ساختیم جایی برای گرفتن یا وارد کردن تنظیمات به صورت xml نداره)

Last edited:

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
سلام
دوستان هرکی پاپ اپ داره میخرم برای الکسا هست( ریدایرکت هم بدین عیب نداره) یعنی قبل از اینکه به صفحه هدفتون بره یه 4 ثانیه از رو یک پیج ما عبور کنه و بره به همون لندینگ پیج خودتون
مشتری دائم هستم(اگر سایت معتبر و واقعی باشه) نمیخوام باهاش گول یوزرها بزنم تبلیغ بگیرم میخوام یک مجوز بگیریم گیر دادن سایت زیر فلان رتبه میدیم
بدبختی داریم ها
توضیحات بیشتر
https://forum.persiantools.com/threads/خریدار-تبلیغات-popup-سایت-شما-بصورت-ماهیانه.877086/

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
2003 نصب نکن. حداقل 2008 نصب کن. 2003 دیگه رسما از دور خارج شده و امنیتش پایینه
سلام آقا امیر بهتره از آلمان بگیرید یا ایران
جاهای دیگه کیفیت ندارند و لزوما 2008 نصب کنید

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
تو کانالش میزنه تخفیفات رو
3793150022479321592_rrr.png

ولی من با اینترنت 16 مگ و با لپ تاپ و نت گوشی و... نتونستم خرید کنم:D:D:D
طوری سرعت باز شدن صفحات دیجیکالا پایین اومده بود که خدابیامرز دایل آپ از اون بیشتر بود سرعتش:general502:
منم چند وقت پیش خواستم یه مودم به همین شکل بخرمولی موقع پرداخت قیمت اصلی رو میزد :(

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

مشاهده پیوست 1024064

امروز:
مشاهده پیوست 1024066

این شیوه از اوایل انقلاب که مردم از این کپسول گاز های نارنجی میخریدن وجود داشته تا الان :general210:
دو حالت هم داره :
یا اینکه قیمت رو الکی میبرن بالا بعد میارن پایین که در این صورت مردم از ترس گرون شدن دوباره ش میخرن :eek:
یا اینکه الکی قیمت رو میبرن بالا بعد تخفیف میدن که در این صورت مردم از خرید خودشون خیلی خوشحال میشن :general307:
و در هر دو حالت هم مردم همیشه در صحنه اینقدر احساساتی عمل میکنن که فروشنده سود کلانی میکنه و again and again and agian .... :general208:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
این شیوه از اوایل انقلاب که مردم از این کپسول گاز های نارنجی میخریدن وجود داشته تا الان:general210:
دو حالت هم داره :
یا اینکه قیمت رو الکی میبرن بالا بعد میارن پایین که در این صورت مردم از ترس گرون شدن دوباره ش میخرن :eek:
یا اینکه الکی قیمت رو میبرن بالا بعد تخفیف میدن که در این صورت مردم از خرید خودشون خیلی خوشحال میشن :general307:
و در هر دو حالت هم مردم همیشه در صحنه اینقدر احساساتی عمل میکنن که فروشنده سود کلانی میکنه و again and again and agian .... :general208:
و یه مورد دیگه رو من اضافه کنم قیمت رو مثلا 2 هزار تومان میبرن بالاتر و بعد چند وقت هزار تومان ارزون میکنن.
بعد کلی سر و صدا که مثلا مرغ ارزون شد بعد فکر میکنند کسی نفهمیده که گرون شده:general208: البته عموم مردم هم راضی هستند فکر کنم:general210:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
سلام
دوستان هرکی پاپ اپ داره میخرم برای الکسا هست( ریدایرکت هم بدین عیب نداره) یعنی قبل از اینکه به صفحه هدفتون بره یه 4 ثانیه از رو یک پیج ما عبور کنه و بره به همون لندینگ پیج خودتون
مشتری دائم هستم(اگر سایت معتبر و واقعی باشه) نمیخوام باهاش گول یوزرها بزنم تبلیغ بگیرم میخوام یک مجوز بگیریم گیر دادن سایت زیر فلان رتبه میدیم
بدبختی داریم ها
توضیحات بیشتر
https://forum.persiantools.com/threads/خریدار-تبلیغات-popup-سایت-شما-بصورت-ماهیانه.877086/
میتونید به تاپیک امضام سر بزنید. دوست داشتین در خدمتم

بالا