• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
این افزونه ریکپچا نمیدونم کچا رو خراب کرده اینطوری شده (بخش وب سایت اومده زیر دو بخش دیگه)
مشاهده پیوست 1071007
بک آپ داری از اون فایل css؟
احتمالا یه بخشیش رو تغییر دادی، از بک آپ یا اصلا فایل اورجینال تمپلیت چک کن ببین چه قسمتیش فرق می کنه، اون قسمت رو کپی پیست کن.

• Like
Reactions: vbd

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
منو میگه ها :p:D

دوستان اگر کسی توی کار فروش این گیفت کارت های بازی و چیزهای مشابه هست، لطفا یک پی ام به من بدید، ببینیم چه کاری میشه کرد. چه بسا که خیر دنیا و آخرتتون در این کار باشه:D
من قبلا‌ به سرم افتاده بود که چنین کاری کنم ولی قیمت ها را که نگاه کنی میبینی که این فروشنده ها خیلی ارزونتر از قیمت دلار دارند می فروشند، که حالا دو علت میتونه داشته باشه، یکیش میتونه این باشه که طرف به پول احتیاج دارد و حاضر ارزان بفروشه که سریع سرمایه اش دستش بیاد و اون یکی این هست که سورس پول مشکل دارد، مثلا از کریدیت کارت هکی باشه :D
دلیل اول هم به نظر من مردوده چون میشه به صراف فروخت و بی انصاف ترین صراف هم بیشتر از ۵۰ تومن زیر قیمت نمیخره. آن موقع که دلار ۳۵۰۰ بود و راحت هم میشد از طریق صراف انتقال داد من میدیدم که بعضی از فروشنده ها و سایت ها ۳۲۰۰ میفروشند.

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
ها :O چطوری داره مگه ؟ اگه بلد نیسی خب بیا با هم بریم من همه درآمدتو تو یه روز خرج میکنم آخرشم با اسنپ میفرستمت خونه :دی
زحمت میشه ها خودم پیاده میرم خخخخ
منظورم اینه که میشه باهاش مثلا سرور و اینا خرید کرد ؟ یا پرداختای اینترنتی انجام داد یا هر چیز دیگه ای
نقد کردنش چطوریه ؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
من قبلا‌ به سرم افتاده بود که چنین کاری کنم ولی قیمت ها را که نگاه کنی میبینی که این فروشنده ها خیلی ارزونتر از قیمت دلار دارند می فروشند، که حالا دو علت میتونه داشته باشه، یکیش میتونه این باشه که طرف به پول احتیاج دارد و حاضر ارزان بفروشه که سریع سرمایه اش دستش بیاد و اون یکی این هست که سورس پول مشکل دارد، مثلا از کریدیت کارت هکی باشه :D
دلیل اول هم به نظر من مردوده چون میشه به صراف فروخت و بی انصاف ترین صراف هم بیشتر از ۵۰ تومن زیر قیمت نمیخره. آن موقع که دلار ۳۵۰۰ بود و راحت هم میشد از طریق صراف انتقال داد من میدیدم که بعضی از فروشنده ها و سایت ها ۳۲۰۰ میفروشند.
با کردیت هکی که عملا نمیشه ( خیلی وقته دیگه شرایط عوض شده) اکثرا فروشگاه ها مثل آمازون و... وقتی برای اولین بار خرید بزنی در ۹۹٪‌مواقع ریجکت میشه تا زمانی که تایید هویت کنی
۲ تا مورد هست یکی اینکه خیلی از این دوستان که گیفت می فروشن در اصل دارن درامد دلاریشون رو ( حالا از هر راهی ) تبدیل به ریال می کنن
وقتی این گیفت ها در تعداد بالا خریداری میشه تخفیف خوبی هم میگیرن درسته که گیفت مثلا ۱۰ دلاره ولی اونی که تعداد میخره که براش ۱۰ دلار نیوفتاده

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
با این حرکت تلگرام، قیافه مسئولین واقعا دیدن داره :D
البته به شرطی که mrproto proxy رو نتونن مثل socks5 مسدود کنن (بعید میدونم بتونن مسدود کنن، چون مثل بستر socks5 نیست )
الان تلگرام بدون فیلتر بالا میاد؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
زحمت میشه ها خودم پیاده میرم خخخخ
منظورم اینه که میشه باهاش مثلا سرور و اینا خرید کرد ؟ یا پرداختای اینترنتی انجام داد یا هر چیز دیگه ای
نقد کردنش چطوریه ؟
نه دیگه از اونجایی که میدونی من آدم فوق العادع مهربونی هستم دلم نمیاد پیاده بری اصن تو مرام ما کرجیا نیس :دی
آره همه کار میتونی کنی درآمدت به حسابت واریز میشه یا پای پال و .... که باهاش همه کار میتونی کنی حالا بدی سرور بخری یا بدی واسطه برات نقد کنه به ریال یا مث من گیفت کارت بخری و بفروشی و ....
بعدشم داداش شنیده بودم استقلالیا با معرفتن یعنی با درآمدت نمیخوای بیای بریم دور دور ؟ :(

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
با این حرکت تلگرام، قیافه مسئولین واقعا دیدن داره :D
البته به شرطی که mrproto proxy رو نتونن مثل socks5 مسدود کنن (بعید میدونم بتونن مسدود کنن، چون مثل بستر socks5 نیست )

قیافه مسئولین = :D
محمد اگر بخوان به راحتی میکنن البته حدفشون مسدود کردن نیست بلکه اختلال ایجاد کرده که خود کاربر بیخیال بشه
یکی از چیزایی که خیلی قبولش دارن اینه که اگر مسدود کنیم کاربر میره دنبتال یه راهی برای باز کردن
ولی اگر اختلال ایجاد کنیم سرعت رو کم کنیم کندش کنیم و ... خود کاربر بعد از مدتی اعصابش خورد میشه و بیخیالش میشه :)

الان تلگرام بدون فیلتر بالا میاد؟
یکی از مزیت های اونور بودن همینه که هیچوخ طعم محدودیت رو نمیچشی اینو مخصوصا وبمسترا بیشتر میچشن :(

شما واتس اپ داری ؟ کند شده یا مث قبله ؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
شاهکاره:general601:

اسم فیلم چیه ؟

نه دیگه از اونجایی که میدونی من آدم فوق العادع مهربونی هستم دلم نمیاد پیاده بری اصن تو مرام ما کرجیا نیس :دی
آره همه کار میتونی کنی درآمدت به حسابت واریز میشه یا پای پال و .... که باهاش همه کار میتونی کنی حالا بدی سرور بخری یا بدی واسطه برات نقد کنه به ریال یا مث من گیفت کارت بخری و بفروشی و ....
بعدشم داداش شنیده بودم استقلالیا با معرفتن یعنی با درآمدت نمیخوای بیای بریم دور دور ؟ :(
شما راه و چاه نشون ما بده
دور دور هم میریم ;);)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
قیافه مسئولین = :D
محمد اگر بخوان به راحتی میکنن البته حدفشون مسدود کردن نیست بلکه اختلال ایجاد کرده که خود کاربر بیخیال بشه
یکی از چیزایی که خیلی قبولش دارن اینه که اگر مسدود کنیم کاربر میره دنبتال یه راهی برای باز کردن
ولی اگر اختلال ایجاد کنیم سرعت رو کم کنیم کندش کنیم و ... خود کاربر بعد از مدتی اعصابش خورد میشه و بیخیالش میشه :)

یکی از مزیت های اونور بودن همینه که هیچوخ طعم محدودیت رو نمیچشی اینو مخصوصا وبمسترا بیشتر میچشن :(

شما واتس اپ داری ؟ کند شده یا مث قبله ؟
واتس اپ اوکی هست.
میتونم بگم بالای 90 درصد خارجی ها از وانس اپ استفاده میکننند و خیلی هاشون نمیدونند که تلگرام چی هست!
دقیقا وبمسترها بیشتر این لذت رو میچشند
خود من وقتی اون اوایل که تازه رفته بودم سایتهای یوتیوب و توییتر و قیس بوک و... برام بدون فیلتر باز میشدن برام مثل خواب بود!
یا وقتی برای اولین بار وارد پنل گوگل ادسنس یا گوگل آنالیتیکز یا گوگل ادوردز بدون هیچ تحریمی شدم مثل رویا بود!!!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
با کردیت هکی که عملا نمیشه ( خیلی وقته دیگه شرایط عوض شده) اکثرا فروشگاه ها مثل آمازون و... وقتی برای اولین بار خرید بزنی در ۹۹٪‌مواقع ریجکت میشه تا زمانی که تایید هویت کنی
۲ تا مورد هست یکی اینکه خیلی از این دوستان که گیفت می فروشن در اصل دارن درامد دلاریشون رو ( حالا از هر راهی ) تبدیل به ریال می کنن
وقتی این گیفت ها در تعداد بالا خریداری میشه تخفیف خوبی هم میگیرن درسته که گیفت مثلا ۱۰ دلاره ولی اونی که تعداد میخره که براش ۱۰ دلار نیوفتاده
ببین این یه چیزه خیلی منطقی هست, سونی نمی تونه یه گیفت کارت 100 دلاری رو 90 دلار بفروشه. بخاطره اینکه 10 دلار را باید از جیبش بده حالا چرا؟ چون در نهایت این گیفت کارت قرار باهاش بازی خریده بشه و بره تو جیب بازی ساز در نتیجه اگر 1 سنت هم ارزونتر بده باید از جیبش این هزینه رو بده ( هر بازی که در پلی استیشن فروخته میشه یه درصدیش مال سونی هست بعنوان صاحب کنسول و درصد بیشترش مال بازی ساز ). بزرگتر از آمازون که نداریم, از خوده سونی بیشتر می فروشه و بالاترین تعداد رو از سونی میخره تازه رو هر کارت فقط 1 سنت تخفیف میده که اون هم از جیبش میده:D . کسی از فروش گیفت کارت سود نمی کنه! اگر کسی گفت من عمده میخرم برام ارزون میوفته خالی میبنده :D اینکه چرا سایتهای خارجی می فروشند بخاطر این هست که مشتری رو وارد پلتفرم خودشون کنن. آمازون 1 سنت ارزان تر میده از لحاظ روانشناسی باعث میشه که مشتری از آمازون بخره, درسته آمازون سودی نمی بره ولی تونسته با 1 سنت خرج کردن مشتری رو با پلتفرم خودش آشنا کنه, اون شخص درآینده از سایتش کالا های دیگر را خواهد خرید ;)

برای تبدیل درآمد دلاری هم با صرافی میشه کار کرد, البته الان سخته ولی قبل از دلار جهانگیری ارسال حواله به صرافی ها مشکلی نداشت :D, من خودم برای صرافی های بانکها حواله زدم, در بیشتر موارد هم دلار حواله رو کمی گرونتر از اسکناس می خریدن

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
ببین این یه چیزه خیلی منطقی هست, سونی نمی تونه یه گیفت کارت 100 دلاری رو 90 دلار بفروشه. بخاطره اینکه 10 دلار را باید از جیبش بده حالا چرا؟ چون در نهایت این گیفت کارت قرار باهاش بازی خریده بشه و بره تو جیب بازی ساز در نتیجه اگر 1 سنت هم ارزونتر بده باید از جیبش این هزینه رو بده ( هر بازی که در پلی استیشن فروخته میشه یه درصدیش مال سونی هست بعنوان صاحب کنسول و درصد بیشترش مال بازی ساز ). بزرگتر از آمازون که نداریم, از خوده سونی بیشتر می فروشه و بالاترین تعداد رو از سونی میخره تازه رو هر کارت فقط 1 سنت تخفیف میده که اون هم از جیبش میده:D . کسی از فروش گیفت کارت سود نمی کنه! اگر کسی گفت من عمده میخرم برام ارزون میوفته خالی میبنده :D اینکه چرا سایتهای خارجی می فروشند بخاطر این هست که مشتری رو وارد پلتفرم خودشون کنن. آمازون 1 سنت ارزان تر میده از لحاظ روانشناسی باعث میشه که مشتری از آمازون بخره, درسته آمازون سودی نمی بره ولی تونسته با 1 سنت خرج کردن مشتری رو با پلتفرم خودش آشنا کنه, اون شخص درآینده از سایتش کالا های دیگر را خواهد خرید ;)

برای تبدیل درآمد دلاری هم با صرافی میشه کار کرد, البته الان سخته ولی قبل از دلار جهانگیری ارسال حواله به صرافی ها مشکلی نداشت :D, من خودم برای صرافی های بانکها حواله زدم, در بیشتر موارد هم دلار حواله رو کمی گرونتر از اسکناس می خریدن
نه برادر سیستم دیجیتالی اصلا این نیست قیمت ۶۰ دلاری بازیا برای مصرف کننده نهاییه
برای سونی چیزی حدود ۴۰ دلار بیشتر در نمیاد
و خود سازنده بازی هم در نهایت ۳۰ دلار دستشو میگیره
هر بیزنسی همینه قیمت مصرف کننده فقط برای مصرف کننده نهاییه
سراغ دارم اگه تعداد بالا میخوای تخفیف خوبی میدن

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
به نظر من اگر اعتبار کافی پشت قضیه باشه، میشه به قیمت واقعی دلار یا حتی بیشتر فروخت. الان شما قیمت چند تا سایت معروف رو که دفتر و امکان خرید حضوری دارند ببین. بعضا حتی 10-15 درصد بالاتر از قیمت دلار میدن. مردم هم به خاطر کلاهبرداری های زیاد، ترجیح میدن پول بیشتری بدن، اما از جای مطمئن خرید کنند
مشکل اصلی اینجاست که صرافی ها از ورود به بحث ارزهای الکترونیکی و کارت هدیه و بازی، منع شدن. به عنوان شرکت غیر صرافی هم تو این بازار فعلی با این محدودیت ها خیی سخت میشه وارد شد
بعضی از این کارت ها، از محل درآمد کمیسیون فروش این هندی ها تامین شده. مثلا آمازون به ازای کمیسیون فروشش، گیفت کارد آمازون یا چک میده ( در خارج از امریکا) . هزینه نقد کردن این چک ها در هند هم خیلی زیاده. مثلا برای یه چک 100 دلاری، بانک 30 دلار کارمزد میگیره. بخاطر همین برای هندی ها می صرفه که از آمازون به ازای 100 دلار کمیسیونشون، گیفت کارت 100 دلاری بگیرن و 90 دلار پی پل بفروشند
شما جات خوبه. صدات از جای گرم در میاد :general503::general503::general503:. قوانین اروپا خیلی سختگیرانه شده.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
شما راه و چاه نشون ما بده
دور دور هم میریم ;);)
تو کدوم بود استقلال تاج بود یا لنگ ؟
اگه لنگ بودی که دور گردنی اگه تاج بودی که تاج سری
تو درآمدتو خواستی نقد کنی بیا من برات نقد میکنم یا هر راهی خواستی بهت میگم که بدون واسطه نقد کنی
دور دور هم میریم ;);)

بریم پاراگلایدر ؟

واتس اپ اوکی هست.
میتونم بگم بالای 90 درصد خارجی ها از وانس اپ استفاده میکننند و خیلی هاشون نمیدونند که تلگرام چی هست!
دقیقا وبمسترها بیشتر این لذت رو میچشند
خود من وقتی اون اوایل که تازه رفته بودم سایتهای یوتیوب و توییتر و قیس بوک و... برام بدون فیلتر باز میشدن برام مثل خواب بود!
یا وقتی برای اولین بار وارد پنل گوگل ادسنس یا گوگل آنالیتیکز یا گوگل ادوردز بدون هیچ تحریمی شدم مثل رویا بود!!!

آره دیگه تلگرام فقد تو ایران رفت بالا چون با ایران همکاری میکرد تمام دست ها یکی شده بودن که تلگرام همه گیر بشه ایرانی جماعت هم که همیشه فریب ظاهرو میخوره تا دونفد گفتن امنه از اونور پاول اومد گفت اطلاعات نمیدیم به ایران ملت گفتن آره بدو بریم تلگرام

و وختی به مشکل خوردن دیدین که چطوری سرشو کردن زیر آب

ولی انصافا امکانات تلگرام عالی بود خیلی امکاناتش از واتس بهتره من فقد مخالف کانال بودم که گند زد به سایتا و وبمسترای بنده خدا

دنبال یه مصاحبه بودم فقد تو یوتیوب بود رفتم و الان یه ماهی میشه از رو بیکاری لامصب از مواد مخدر بدتره میری توش دیگه در نمیای یهو میبینی چند ساعته تو یوتیوبی :|
حجمو نیگا میکنی میبینی یهو 100 گیگ واس یوتیوب فقد رفته :|

دارم ترکش میکنم امروز از صبه نرفتم :دی

اینو نگو که برترین خاطره هارو ازش داریم گوگل خیلی نامرده یعنی مثلا تو حسابت 1 دلار داری چیزی نمیگه به ایرانی بودنت میزاره قشنگ به خیال خودت کار کنی مثلا هزار دلار شد خواستی درخواست برداشت بدی یهو میگه داداش یه ماه پیش با آی پی کشور عزیزت ایران اومدی بدو برو هیچی بهت نمیدیم :|

داداش نمیدونم من اشتباه میکنم یا شما
ولی ما خرید زیاد که میزنیم حتی تا 8 دلارم میفته
بعد اینکه سونی هزینه بازیرو قبلا پرداخت کرده و از فروش گیفت هیچ سودی به کسی نمیده
حالا اینارو من تو این یه سالی که تو کار گیفتم فهمیدم شاید شما تجربت بالاست بهتر میدونی :)

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
وضعیت ایندکس سایت خیلی بهم ریخته قطعی بازم وجود داره

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
داداش :|

هکی ؟ کردیت کارت هکی ؟ :|

اطلاعاتتو به روز کن داداشی

هم اینکه دیگه خیلی وخته نمیشه و اینکه هکیا اگر باهاش خرید بشه تو 2 دقیقه اون گیفت کارت دی اکتیو میشه

دلیل دومت هم مثلا الان من ارزون میدم حداقل 10 تومن از ارزونترین جای ایران یعنی به پول نیاز دارم ؟ تمام گیفت کارت هایی هم که میدم تا 2022 تاریخ دارن

من الآن مثلا دیجیتال فکتوری که داره گیفت 50 دلاریو میده 303 تومن ولی من میدم 270 تومن واس همین روزی هرچقد داشته باشم رو هوا میزننش :)

خدارو شکر تا به حال هیچ مشتری هم مشکلی نداشته گیفت ها هم همگی با پشتیبانی سونی هستن حتی مشتری اگر مبلغ بالای 5 هزار دلار تو روز بخواد مستقیم موقع خرید ایمیل خودشو وارد میکنم میفرسته به ایمیلش

بیبن چطوری مشتری رو هوا میزنه وختی ارزون میدی :

vc5s_img_0885.jpg

دیشب ساعت 9 حدود 1500 دلار موجود کردم ساعت 11 و نیم تموم شد !!!

امروز صبح ساعت 12 دوباره 1000 دلار موجود شد ساعت 1 تموم شد !!!!

من هنوز یه ساله با اینکه کار میکنم باورم نمیشه گیمر ها این همه دارن پول خرج بازی میکنن :|

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
این مدیر آپلود سنتر uupload تو این انجمن هست درسته یه سری دیدم فک کنم

واس شماست @ Milad._.R
؟

وختی با وی پی ان آپلود میخوای کنی رو 99% گیر میکنه و دیگه نمیره جلو

بدون اون آپلود میشه یه چک کن درستش کن

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
داداش :|

هکی ؟ کردیت کارت هکی ؟ :|

اطلاعاتتو به روز کن داداشی

چرا نمیشه ؟ چند وقت پیش کردیت کارت یکی از همکارهای منو هک کردن :general509:
هم اینکه دیگه خیلی وخته نمیشه و اینکه هکیا اگر باهاش خرید بشه تو 2 دقیقه اون گیفت کارت دی اکتیو میشه
تا گزارش بشه، طرف تمومش کرده :D. بانک های اروپایی از لحظه ای که اعلام دزدی کارت بشه و کارت رو غیر فعال کنند، تا زمانی که صورت پرداخت های دزدی رو به شرکت بیمه ای کارت اعلام کنند، یک هفته طول میکشه. تازه بعدشم در 80 درصد موارد، خرید ها کنسل نمیشه، بلکه بیمه خسارت رو بر میگردونه
دلیل دومت هم مثلا الان من ارزون میدم حداقل 10 تومن از ارزونترین جای ایران یعنی به پول نیاز دارم ؟ تمام گیفت کارت هایی هم که میدم تا 2022 تاریخ دارن

من الآن مثلا دیجیتال فکتوری که داره گیفت 50 دلاریو میده 303 تومن ولی من میدم 270 تومن واس همین روزی هرچقد داشته باشم رو هوا میزننش :)

خدارو شکر تا به حال هیچ مشتری هم مشکلی نداشته گیفت ها هم همگی با پشتیبانی سونی هستن حتی مشتری اگر مبلغ بالای 5 هزار دلار تو روز بخواد مستقیم موقع خرید ایمیل خودشو وارد میکنم میفرسته به ایمیلش

بیبن چطوری مشتری رو هوا میزنه وختی ارزون میدی :

مشاهده پیوست 1071057

دیشب ساعت 9 حدود 1500 دلار موجود کردم ساعت 11 و نیم تموم شد !!!

امروز صبح ساعت 12 دوباره 1000 دلار موجود شد ساعت 1 تموم شد !!!!

من هنوز یه ساله با اینکه کار میکنم باورم نمیشه گیمر ها این همه دارن پول خرج بازی میکنن :|

خیلی بی رحمی :general503:. چرا زیر قیمت میدی خب :general208:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
ه نظر من اگر اعتبار کافی پشت قضیه باشه، میشه به قیمت واقعی دلار یا حتی بیشتر فروخت. الان شما قیمت چند تا سایت معروف رو که دفتر و امکان خرید حضوری دارند ببین. بعضا حتی 10-15 درصد بالاتر از قیمت دلار میدن. مردم هم به خاطر کلاهبرداری های زیاد، ترجیح میدن پول بیشتری بدن، اما از جای مطمئن خرید کنند
مشکل اصلی اینجاست که صرافی ها از ورود به بحث ارزهای الکترونیکی و کارت هدیه و بازی، منع شدن. به عنوان شرکت غیر صرافی هم تو این بازار فعلی با این محدودیت ها خیی سخت میشه وارد شد
کسب اعتبار سخت هست و به این آسونی ها نیست, مثلا دیجیکالا معلوم نیست دلار را چند حساب می کند روی گیفت کارتهاش! این قیمتهای نجومی بخاطره اعتباری هست که توی این 10-15 سال بدست آورده
https://www.digikala.com/Search/Category-Gift-Card

بعضی از این کارت ها، از محل درآمد کمیسیون فروش این هندی ها تامین شده. مثلا آمازون به ازای کمیسیون فروشش، گیفت کارد آمازون یا چک میده ( در خارج از امریکا) . هزینه نقد کردن این چک ها در هند هم خیلی زیاده. مثلا برای یه چک 100 دلاری، بانک 30 دلار کارمزد میگیره. بخاطر همین برای هندی ها می صرفه که از آمازون به ازای 100 دلار کمیسیونشون، گیفت کارت 100 دلاری بگیرن و 90 دلار پی پل بفروشند
فروش در آمازون مقدماتی داره که آماده کردنش و کل فرایندش بیشتر از 100 دلار برای وبمستر هزینه می بره, تعداد افرادی که درآمدشان را مثلا گیفت کارت می گیرند و بعد ارزان تر می فروشند زیاد نیستن. سورس این گیفت کارت ها عمدتا کریدیت کارت هکی هست!:D تو سایتهای معتبر , گیفت کارت 10 دلاری قیمتش همون 10 دلار هست.
حالا دوستان میگن از آمازون نمیشه با کریدیت کارت هکی سفارش داد و سفارش رو کنسل می کنه و اکانت می بنده و غیره (همه هم ماشالله واردن :rolleyes:) , ولی هکر ها دور می زنن. آمازون یا مثلا گیم استاپ خیلی نمیتونه مشتری رو اذیت کنه, اگر وسواس زیادی روی تایید سفارش ها انجام بده مشتریش رو از دست میده

شما جات خوبه. صدات از جای گرم در میاد :general503::general503::general503:. قوانین اروپا خیلی سختگیرانه شده.
مشکل شما اسپانیا هست درسته؟ شما یه شرکت توی یک کشور tax heaven می تونی ثبت کنی با حساب بانکی, بعد از طرف آن شرکت برای خودت invoice بزنی, بخش زیادی از پولهایت را جابه جا کنی, بعد از اون حساب شرکت جدید می تونی به ایران یا هر جای دیگری پول بفرستی. به اسم شرکت همیشه پول واریز میشه نامی از شما برده نمیشه, فکر نکنم اداره مالیات اسپانیا زورش برسه که اطلاعات مشتری های اسپانیایی رو از این بانک ها بگیره

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
این مدیر آپلود سنتر uupload تو این انجمن هست درسته یه سری دیدم فک کنم

واس شماست @ Milad._.R
؟

وختی با وی پی ان آپلود میخوای کنی رو 99% گیر میکنه و دیگه نمیره جلو

بدون اون آپلود میشه یه چک کن درستش کن

من این مورد رو کامل تست کردم ظاهرا آپلودسنترهای دیگه هم این مشکل رو دارن ، مخصوصا برای فایل های با حجم بالاتر درصد خطا بالاتر میره، ولی فایل های با حجم کم(چند صد کیلوبایت) معمولا مشکلی نداره و آپلود میشه
طبق نظر مدیر سرور(hostdl) این مشکل برمیگرده به اختلالات نتورک ایران و کار خاصی نمیشه کرد

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
میبینم که خالی بند بزرگ پی تی باز داره اینجا مانور میده:D:D:D

(منظور از جمله بالا شما نیستی سوء تفاهم نشه.)

واسه بتا که چند روزی بود اومده بود دیروز نسخه استیبل 4.8.8 هم ریلیز شد.

مشاهده پیوست 1070971
اینطور که خود تلگرام هم گفته فقط یک کانال تبلیغاتی بین چت لیست میشه نمایش داد.

دوستانی که سرور ویندوزی دارید میتونید با فایل زیر برای خودتون پرا*کسی MTProto بسازید که سرعت فوق العاده ای داره الان (برای تعداد یوزرخیلی بالا تستش نکردم ممکنه به مشکل بخوره)
برای اجرا NET Framework 4.6.1. نیاز داره، فقط پورت رو وارد و استارت کنید.

چه پورتی وارد می کنید؟من 1080 میزنم کلا تلگرامم قاط میزنه و میپره بیرون

بالا