• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
ممنون از پاسختون.

الان از این همه پست بنظرتون چطوری شروع کنم متن حداقل 500 آهنگ رو بزارم........خودم تک تک بنویسمشون...یا اینکه مثلا از تو اینترنت بگیرمشون و در اخر پست یه منبع بدون لینک به سایت مورد نظر بدم(البته اینکار رو مطمن نیستم از لحاظ اخلاقی درست باشه که منبع بدون لینک به سایت مورد نظر بدم)-در کل اگه با این مورد موافقم نباشم یا از نظر گوگل ارزش نداشته باشه......سعی میکنم بطور منظم روی چند تاشون رو ویرایش و متنشون رو قرار بدم.

اگه ایمیل ساماندهی امد باید کل پست حذف شه یا لینکش فقط؟ چون کلش حذف شه شاید برای گوگل مضر باشه؟
اهنگ کپی رایت نداره که منبع بزنی گیرم میخوای بزنی منبع متن اهنگ و خود اهنگ کجاست؟ بیخیال منبع .پست ها هم میتونی کم کم روزی مثلا دو تا اپدیت کنی مشکلی نیست زیاد درگیرش نباش از این به بعد درست بزنشون . در مورد ساماندهی یکم فرق داره بعضی وقتا ایمیل میاد حذف کنی یا نکنی فیلتر میشه اگه میخوای ثبت کنی که کلا باید اهنگ های مجاز بزنی که خود مجاز تعریف متفاوتی داره .سایت های موزیک رو چک کنی معیار دستت میاد .

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
بازم ممنون از پاسخ مجددتون.

از بین این تعداد پست موزیک شاید 1/4 رو متنشون رو از اینترنت گرفتم....خب پس کاری به اون ها ندارم.....برای بقیه پست هام هم شاید نوشتم و شاید هم از اینترنت کپی کردم.(اخه نکته ایی که برام تردید درست کرده بود این بود که گفتم مثلا بعضی از این سایت ها که متن آهنگشون رو کپی کردم لینک داخل متن آهنگ گذاشتن تا بک لینک بگیرن....که من اون لینک رو حذف کردم.....فکر کردم اینطوری زحمت اونا رو نادیده گرفتم).......

-چون برای سایتم برنامه بلند مدت دارم.....سعی میکنم در اینده که بازدید مناسبی گرفتم اون لینکا رو اگه بشه کلا حذف و بعدش مثلا ریداکرت به صفحه اصلی سایتم کنم.......

راستی سایتون رو تو امضاتون بازدید کردم.....سایت مناسبی بنظر میرسه.....امیدوارم توش موفق باشید.....

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
بازم ممنون از پاسخ مجددتون.

از بین این تعداد پست موزیک شاید 1/4 رو متنشون رو از اینترنت گرفتم....خب پس کاری به اون ها ندارم.....برای بقیه پست هام هم شاید نوشتم و شاید هم از اینترنت کپی کردم.(اخه نکته ایی که برام تردید درست کرده بود این بود که گفتم مثلا بعضی از این سایت ها که متن آهنگشون رو کپی کردم لینک داخل متن آهنگ گذاشتن تا بک لینک بگیرن....که من اون لینک رو حذف کردم.....فکر کردم اینطوری زحمت اونا رو نادیده گرفتم).......

-چون برای سایتم برنامه بلند مدت دارم.....سعی میکنم در اینده که بازدید مناسبی گرفتم اون لینکا رو اگه بشه کلا حذف و بعدش مثلا ریداکرت به صفحه اصلی سایتم کنم.......

راستی سایتون رو تو امضاتون بازدید کردم.....سایت مناسبی بنظر میرسه.....امیدوارم توش موفق باشید.....
نباید این کارو میکردید . 95 درصد متن اهنگ کپی میشه از طرف سایت رادیو جوان ارائه میشه و کسی براش زحمتی نکشیده . امضا بنده اجاره داده شده سایت های موجود مال من نیستند . موفق باشید .

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
کدوم کار رو نباید انجام میدادم ....دقیقا متوجه نشدم....حذف لینک اون سایت ها از مطلب و جایگزینی اون با لینک مطلب سایت خودم.....یا اینکه کپی کردن متن اون آهنگ ها؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
کدوم کار رو نباید انجام میدادم ....دقیقا متوجه نشدم....حذف لینک اون سایت ها از مطلب و جایگزینی اون با لینک مطلب سایت خودم.....یا اینکه کپی کردن متن اون آهنگ ها؟
اینکه به سایتی با موضوع سایت خودت لینک بدی.

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
نه منظور این نبود که به سایتی دیگه لینک داده باشم.........بلکه این بود که به همون مطلب مورد نظرسایت خودم تو پستی که نوشتم لینک دارم.....فکر نمیکنم تا حالا حتی یه لینک خارجی فعلا تو سایت داده باشم.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ساعتی 200 دلار درآمد داری بعد ایران موندی؟

همیشگی که نیست تو ماه به زور 20 تا کار میفته
بعد اینکه رفتن از ایران که مشکلی نداره مهم موندن اونجاست من خیلی رفتم ولی نمیتونم بمونم شدیدا وابسته به خونوادم تازه کم کم دارم راضیشون میکنم اونا هم بیان که اگه بیان آره اون موقه میشه رفت
بهمن ماه که رفتم ( قبرس چون نمیدونم چرا خیلی دوسش دارم یکی قبرس یکی کلاردشت اصن دست خودم نیست همین کلاردشت و جاده 2 هزار 3 هزار خودمونو با کل دنیا عوض نمیکنم ) حتی 2 ماه هم نتونستم دووم بیارم روزی بیشتر از چند بار زنگ میزدم حرف بزنم با خونه :|

مثلا یه روز خوب از اینا تو قبرس :
shutterstock_256333633-Copy.jpg

ولی خب به قول بابام تو ایران با همه این داغون بودنش اگه پول داشته باشی از زندگی تو لس آنجلس هم بیشتر میچسبه ...
مهدی تو خو.دتم فک کنم انقدری دیگه توانایی داشته باشی بتونی کار کنی بیخیال ایران شو با این افت ریال ارزش نداره با اونور کار کنی بهتره مخصوصا فرهنگ اونوریا چشماتو از حلقه در میاره وختی میبینی طرف مثلا 100 دلار باید واس کارت پرداخت کنه داوطلبی 50 دلارم پاداش میده بهت انقد بهت حال میده که حاظری رایگان واس طرف پشتیبانیشم انجام بدی
آدمای عجیبی هستن ...

چجوریش بستگی به خودت داره با چی حال کنی هرکسی یه سلیقه ای داره یکی مهمونی و پارتی میره یکی با رفیقاش مسافرت و تفریح و .... یکی دوس دخترشو ور میداره میره شمال اسمشو میزاره تفریح و خوشگذرونی ، یکی خاطرات ویلا با ژیلا و سونا و استخر و دود و مشروب ، یکی دور دور با ماشین کل عشقش اینه بره تو اتوبان همت سقف ماشینو وا کنه هوا بخوره :دی یکی مث امیر @amir7310 پراید بیفته پشتش راه نده یکی با خوردو خوراک حال میکنه یکی دوس دخترشو میبره سینما واسش پفک میخره بخوره بعد دختره دستاشو با پیرن پسره پاک کنه دعواشون بشه بعد نازشو بکشه و آشتی کنن :دی
و ....

در کل ایران فقد در ظاهر محدودیت داره و یه کوچولو وضع مالیت اوکی باشه بهترین عشقو حالارو میتونی کنی همین الآنشم میتونی ببینی توی تهران و کرج و ... از خود آمریکاش بیشتر کیف میکنن :)

تاجی دو ایتشه اس امیر ما ! ولی ازاون تاجی مشتی ها

خداست کارش :-دی
آره مشخص بود سریع شاکی شد :دی

تاج همون استقلاله درسته ؟

بعد داداش این لنگی که میگن با کیسه کش کدومشونه ؟

و اینکه اگه حوصله داشتی بگو چرا میگن لنگی یا کیسه کش چون فک کنم اصن ربطی به فوتبال نداره لنگ و کیسه !!!

متاسفانه اینا با بی فکریشون دارن جامعه رو به سمتی می برند که جنگ داخلی بشه:general507:

چرا متاسفانه ؟ باید بگی خوشبختانه
اینا دارن به بهترین نحو ممکن جلو میرن و دقیقا میدونن از مردم چطوری سواری بگیرن
ملتی که در مقابل ظلم سکوت کنه حقشه هر بلایی سرش بیاد
منو شما هم اگر جای اینا بودیم شاید بدتر از اینا سر مردم میوردیم :)

به قول جمله فوق العاده قشنگ :
خوشا به حال حکمرانانی که مدمانش "تفکر" نمیکنند و دل به دعا بسته اند ...
جنگ داخلی هم به زودی میشه یکی هست همیشه میگه ایران شوروی دوم میشه نمونشم دیدیم که پیشنهاد کشور شدن قم یا قضیه کازرون و .... که دارن تجزیه میکنن ایرانو :)

خدا رحمت کنه ایرانو کشور خوبی بود مخصوا "اسلام ناب محمدی" ش ...

چرا اینقدر ارزون ؟:general509:
واس من فرقی نداره ارزون بدم چون درامد به دلار هست و اگر بخوای از طریق صرافی ها یا بانک و .... تبدیل به ریالش کنی نصف درآمدت رو باید بدی به مالیات و حق فلان دیووث حق فلان آقا زاده و ....
اینطوری من شاید تو هر 10 دلار 20 تومن کمتر بدم ولی هم مشتری سود میکنه هم من با حذف واسطه ها سود میکنم و حداقل ذهنم آرومه
این اواخرم که چند تا مشتری نامرد فروختن نمیدونم سوزششون از کجا بوده احتمالا از همکارا بودن که دیدن بازار بخور بخورشون خراب شده تو این یه سال اخیر من خودم تنهایی نزدیک 900 هزار دلار گیفت پخش کردم حداقل 10 تومن زیر قیمت بقیه همکارا :)
دیگه بازار دلار بدجور داره خراب میشه مخصوصا با طرح کوپنی شدن دلار که خیلی ها نابود میشن هرچند بازار من خیلی خوب میشه و درآمدم چند برابر ولی خیلی ها از نون خوردن میفتن :(

به نظر من باید انداختش توی کوره آدم سوزی، با چربیش برای مدافعان اسد، صابون درست کرد

تنها آرزوم اینه که یه روزی بتونم خودم با دستای خودم .... :)

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کسی بتونه اون طرف منبع درآمد داشته باشه اینجا میمونه؟
خب مثلا اون طرف پول از کجا بیاری؟
هر کی هم رفته دیگه ما را آدم حساب نمیکنه دیگه جوابتم نمیده بخواد راهنمایی کنه
یه دوست سابق دیگه محل سگ به کسی نمیزاره

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
چجوریش بستگی به خودت داره با چی حال کنی هرکسی یه سلیقه ای داره یکی مهمونی و پارتی میره یکی با رفیقاش مسافرت و تفریح و .... یکی دوس دخترشو ور میداره میره شمال اسمشو میزاره تفریح و خوشگذرونی ، یکی خاطرات ویلا با ژیلا و سونا و استخر و دود و مشروب ، یکی دور دور با ماشین کل عشقش اینه بره تو اتوبان همت سقف ماشینو وا کنه هوا بخوره :دی یکی مث امیر @amir7310 پراید بیفته پشتش راه نده یکی با خوردو خوراک حال میکنه یکی دوس دخترشو میبره سینما واسش پفک میخره بخوره بعد دختره دستاشو با پیرن پسره پاک کنه دعواشون بشه بعد نازشو بکشه و آشتی کنن :دی
و ....

در کل ایران فقد در ظاهر محدودیت داره و یه کوچولو وضع مالیت اوکی باشه بهترین عشقو حالارو میتونی کنی همین الآنشم میتونی ببینی توی تهران و کرج و ... از خود آمریکاش بیشتر کیف میکنن

البته کسی که ازاین تعریف های که گفتی بیاد برام بکنه و بگه خوشحال و کول و خوشبخته !
یک جمله بیشتر بهش نمیتونم بگم اونم اینه که "پرنده ای که تو قفسه ! چه از آزادی میفهمه " !

یک سنی به بعد دیگه شمال و عرق سگی و دوست دختر دیگه ارزشی تو زندگیت نداره و ارامش فکر و روان که بیشترین ارزش دارد !

جامعه ای که سالم که هیچ نرمالم نیست ارزش زندگی کردن ندارد !

آره مشخص بود سریع شاکی شد :دی

تاج همون استقلاله درسته ؟

بعد داداش این لنگی که میگن با کیسه کش کدومشونه ؟

و اینکه اگه حوصله داشتی بگو چرا میگن لنگی یا کیسه کش چون فک کنم اصن ربطی به فوتبال نداره لنگ و کیسه !!!

تاج نام سابق استقلال است که بعد عنقلاب تغییر دادن اسم باشگاه رو !

کیسه سابقه 10ساله داره ! از زمانی که مسعود نمکی فیلم مسخره اخراجی هایی که سال 88 اکران کرد ! دو نامزد انتخابات بودن یکی لنگ دستش بود و قرمز بود !

اون فرد دیگه هم آبی بود ! و کیسه حمام اورده بودن !

از بعد آن باب شد که کسی که ابیه کیسه کش هست ! و این فیلم شد سوژه طرفداران قرمز پایتخت ! در صورتی که کاملا مسخره است این نوع کوری ! کوری که حتی فلسفه اش مشخص نیست ! به چه دلیل کیسه شد ؟

البته نمیخوام بحث فوتبالی کنم ! ولی من یک پدربزرگ تاجی هم داشتم ! سی سالی بود که میگفت "لنگ " تیم پرسپولیس ! سابقه لنگ انگار قدیمی تره ! و دلیل پرسیدم گفتن تیم تازه تاسیس بوده نماد نداشتن و طرفداران لنگ به ورزشگاه میبردن !

درهرصورت این نوع کوری خیلی مسخره و بی کلاس !

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
هم فری لنسری هم قبلا کارایی که هست تو انواتو و ...
غیر عادی چرا ؟ تو این ایرانیا هستن کسایی که حتی 1000 دلارم دارن نمونش احسان
زبان اونطوری که فک میکنی نیاز نیست اکثر پشتیبانیا آنلاین نیست حتی زبانتم میتونی تو 2 ماه راه بیفتی منم عین خودتم هوزم جای فعل و فعال و نمیدونم از این چیزارو نمیدونم تو گرامر زیاد خوب نیستم :دی

خونواده کاری با رفتن ندارن من پارسال که پلیس فتا زیاد گیر بود حتی چند بار خونمون ریختن خود بابام و مامانم به زور میگن برو چون بنده خداها بدجور ترس ورداشتن هنوزم هرکی زنگ خونرو میزنه سریع میرن ببینن کیه که یه موقع فتا نباشه :|
99% کسایی که بدون خونواده میرن اولش افسرده نشن خوبه مخصوصا که مث من بدبخت اونور کسیو نداشته باشی کل خاندانت ایران باشن :|

و اینکه اونور از دور قشنگه و موقتیه همچین دلت واس یه سری چیزا تنگ میشه که خودت باورت نمیشه مثلا من واس فلافل داشتم دیوونه میشدم با اینکه درست کردیم ولی فایده نداشت :| رفیقم از من بدتر بود واس هفت چشمه جاده چالوس یا پای کوه و ... :|

من نزدیک یه ساله میبینمت تو انجمن همش مینالی ولی اگه جای ناله کردن یه چیز درست حسابی یاد میگرفتی الان اینو نمیگفتی
ایران بهترین جای دنیا واس پول درآوردنه یه سریارو میبینی حتی نمیدونن فرق لینوکس و ویندوز چیه ولی دارن میلیونی در ماه از همین سرور در میارن :)
نمونش .... که 27 سالشه خودم واسش سرور کانفیگ میکردم کریو میفروخت من اون موقع از ترسم نمیفروختم ولی الان خونه داره ماشین خوب داره و دستشو گذاشته تو جیبش عشقو حالشو میکنه !!!

خود من دیوانه همش گیر داده بودم به سایت و نمیدونم از این چیزا به زور سر ماه مثلا 4 تومن در میومد خوشال بودم تازه استرس و سلامتی و داغون شدن چشمام و عمل کردنش و .... بود
ولی دیدم مثلا با همین دلار و گیفت هزار برابر اون در میاد بدون هیچ دردسری تازه التماستم میکنن که روز چند هزار دلارم بدی میخوایم :)
اگر یه نیگاهی بندازی اکثر ثروتمندا نمیرن و همه قشر متوسط و به پایین میخوان برن یه جورایی فرار کنن
ولی کسی که تواناییشو داره و خیلی راحت میتونه بره مونده و فقد سالی چندبار واس تفریح میره و برمیگرده
ایرانی ها سگ توشون همینشون بده که اونور دوتا ایرانی همو میبینن طرف حتی خودشو به لالی میزنه که ندونی ایرانیه میترسن بگن ایرانی هستن خیلیا میگن ما ترکیه ای هستیم حتی ببین چقدر بدبخت شدیم که طرف میگه من افغانی هستم ولی ایرانو نمیگه :|
99% جوونا هم که آنتالیا و تایلند و نمیدونم اونجاها میرن که واس سkس میرن نهایتش یه هفته بعد حتی به زور به جنس مخالف نیگا میکنن و پا میشن برمیگردن :)
تو الآن فک کردی مثلا بریم اونور میارن یه پست مدیریت تو یه شرکت بهمون میدن میگن کار کن ؟ 100% کسایی که به این امید میرن سر از رستورانای استانبول و تریکه در میارن که 24 ساعته به قول ترکا قاب قاشیق بشورن سر ماه یه هزار لیر بهشون بدن :)
مخصوصا الان خیلی وضع خرابه که اسم ایران و ایرانی جماعت که میاد ذهن طرف سمت دزدی و اختلاس و جنگ و دروغ و ... میره :) بعد یه عده ....خل اینجا میگن ما کوروش داریم ما ممد و نقی و علی و بدر احد و خندق داریم ... :)

هععی ...
فری لنسری تو چه حوزه هایی خوبه فعالیت کرد؟
چطوری درآمدو می تونیم خرج کنیم ؟

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
چرا متاسفانه ؟ باید بگی خوشبختانه
اینا دارن به بهترین نحو ممکن جلو میرن و دقیقا میدونن از مردم چطوری سواری بگیرن
ملتی که در مقابل ظلم سکوت کنه حقشه هر بلایی سرش بیاد
منو شما هم اگر جای اینا بودیم شاید بدتر از اینا سر مردم میوردیم :)

به قول جمله فوق العاده قشنگ :
خوشا به حال حکمرانانی که مدمانش "تفکر" نمیکنند و دل به دعا بسته اند ...
جنگ داخلی هم به زودی میشه یکی هست همیشه میگه ایران شوروی دوم میشه نمونشم دیدیم که پیشنهاد کشور شدن قم یا قضیه کازرون و .... که دارن تجزیه میکنن ایرانو :)

خدا رحمت کنه ایرانو کشور خوبی بود مخصوا "اسلام ناب محمدی" ش ...
همینجوری گفتم برای اینکه به کسی برنخوره. وگرنه من که از جنگ داخلی استقبال میکنم:D. مخصوصا اگر با استقلال تهران همراه باشه:p
واس من فرقی نداره ارزون بدم چون درامد به دلار هست و اگر بخوای از طریق صرافی ها یا بانک و .... تبدیل به ریالش کنی نصف درآمدت رو باید بدی به مالیات و حق فلان دیووث حق فلان آقا زاده و ....
اینطوری من شاید تو هر 10 دلار 20 تومن کمتر بدم ولی هم مشتری سود میکنه هم من با حذف واسطه ها سود میکنم و حداقل ذهنم آرومه
این اواخرم که چند تا مشتری نامرد فروختن نمیدونم سوزششون از کجا بوده احتمالا از همکارا بودن که دیدن بازار بخور بخورشون خراب شده تو این یه سال اخیر من خودم تنهایی نزدیک 900 هزار دلار گیفت پخش کردم حداقل 10 تومن زیر قیمت بقیه همکارا :)
دیگه بازار دلار بدجور داره خراب میشه مخصوصا با طرح کوپنی شدن دلار که خیلی ها نابود میشن هرچند بازار من خیلی خوب میشه و درآمدم چند برابر ولی خیلی ها از نون خوردن میفتن :(

10-20 تومن طبیعیه. ولی قیمتی که اون روز شما گفتی (5700)، نسبت به قیمت روز دلار (6400) خیلی تفاوت داشت. برای همین گفتم چرا اینقدر ارزون

900 هزار دلار خیلی خوبه. منم میخوام :general503:. واقعا بازار اینترنتی ایران اینقدر کشش داره ؟ این دلارها رو برای چی می خرند ؟ پرداخت سرور و اینا که اینقدر نمیشه. من تا حالا غیر مستقیم چند تا از بزرگترین سایت هایی که کارشون خرید و فروش پی پل و وبمانی و بیتکوین و از این چیزهاست، رو تست کردم. اصلا خریدشون تو این مایه ها نیست. شاید 10-20 هزار دلار در خوشبینانه ترین حالت .... من که تا حالا راه مطمئنی غیر ار صرافی پیدا نکردم:general503::general507:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
خوشبختی به پول و این چیزا نیس ( هرچند الان شبیه شعاره که به پول نیس ) خوشبختی یه حسه که ممکنه با هرچیزی داشته باشی که اگر پول باشه میتونی همه چی داشته باشی به قول معروف دارا که باشی نه تنها سارا میاد بلکه خواهرشم با خودش میاره !

من آخرین باری که یه کم بهم حال داد دی ماه بود تو جاده فیروزکوه که محدودیت سرعت 60 تا هست که با سرعت 230 داشتم میرفتم یه کوچولو آدرنالین ترشح شد و این چیزارو من دوس دارم حالا شاید تو بگی مسخرست و خوشت نباد و تقریبا 600 تومن جریمه شدم و چند تا دوربین 40 تومنی تو یه روز ولی حتی اگه 6 میلیونم میشدم راضی بودم چون کاری که دوس دارمو انجام دادم
و خوشبختی یعنی همین که کاریو که دوس داریو انجام بدی حتی اگر از نظر بقیه بدترین کار دنیا باشه
من بابام هنوزم که هنوزه شاکیه میگه اگه خودت تنها بودی به جهنم ولی دوستات تو ماشین بودن چیزیشون میشد تا آخر عمرمون خونوادشون ول نمیکردن :دی

یه جمله قشنگی هست که میگه همه مردم خوشبختی رو دوس دارن و تو کل زندگیشون تا آخر عمرشون تلاش میکنن که خوشبخت باشن و یهو میبینن عصا به دستن و هنوزم دنبال خوشبختی هستن ولی غالفل از اینن که خوشبختی همین الآنه که به راحتی داری از دستش میدی :)

دقیقا
مث خیلیا که میگن میلیاردر هم باشی وختی تو ایران نزارن عشقو حال کنی فایده نداره و این حرفشون واس اینه که میلیاردر نبودن و از بیرون دیدن و میگن که بدونن با همون پول آزادی رو هم تو ایران میشه خرید :) یه دوستی دارم میگه تو ایران و ممالک اسلامی تو پول داشته باش من خدارو هم واست میخرم :)
نماز نخون پول بده حله :) روزه نگیر پول بده حله :) تجاوز کن پول بده حله :) دزدی کن پول بده حله :) زنا کن پول بده حله :) آدم بکش پول بده حله :) و ... خلاثه هر کثافت کاریو میشه با پول حل کرد ( البته فقد تو اسلام ایران :)

دقیقا وختی طرفای 17 سالم بود یه نمایندگی هاست گرفتم و یه شرکت مسئولیت محدود ثبت کردیم چون سنم قانونی نبود به اسم بابام گرفتم بابام کارمند شرکت میهن بود بازنشست شد همش میگفتن خرج نکن و نمیدونم کار میکنی جمع کن و پس انداز کن و از این حرفا ولی من اصن گوش نمیدادم
اون موقع میگفتم بابا من الان دوس دارم تفریح کنم الان بهم میچسبه الآن دور دور خوش میگذره و ... وگرنه 30 سالم بشه تو اصن لامبورگینی بهم بده دیگه بهم حال نمیده

دقیقا الآن به همین رسیدم و میبینم هرچقدر هم داشته باشم دیگه اون لذت دوران زیر 20 رو بهم نمیده یادمه حتی عکس لامبورگینی گالاردو تو اتاق زده بودم هر شب نیگاش میبکردم پیش خودم میگفتم قسم میخورم یه روز زیر 30 سالگیم میخرمت میزارم تو پارکینگ اصن سوارتم نمیشم فقد نیگات میکنم !!!! ولی الان حتی بتونی بخری هم به دردت نمیخوره مثلا میری دبی اجاره میکنی میشینی توش میگی واقعا من همونی هستم که میگفتم اینو سوار نمیشم و نیگا میکنم فقد ؟؟؟
پس اونوخ الان بهم چرا هیچ حالی نمیده :)

ما قدیم انقدری خوش بودیم که مدرسرو میپیچوندیم پا میشدیم با رفیقا میرفتیم شمال جوری خرج میکردیم که برگشتنی پول کرایه نداشتیم بدیم ! ولی الآن کل شمالم بهت بدن لذت اون روزارو نداره

الآن مثلا تو اینستا میبینی مهمونی دعون میکنن با بهترین ویلا و مشروبات و دختر و فلان هزارتا بهونه میاری که نمیتونم بیام چون دیگه بهت هیچ حالی نمیده

هرچیزی یه سنی داره اشتباه جوونای مام اینه که مث پدرانشون غرق دنیای تخیلات هستن و هرچی کار میکنن دارن جمع میکمنن به امید اینکه بعدا بتونن زندگی کنن ولی یهو به خودشون میان میبینن حتی یه روز هم زندگی نکردن و دیگه دیره :)

اینو قبول ندارم چون آرامش همیشه هست ولی هیچ لذتی بهت نمیده
آرامش از نظر من یعنی باید یکیو داشته باشی ( جنس مخالف ) واسش مهم نباشه خوشگلی زشتی ماشین زیر پات پرایده یا بنزه و ... که پایت باشه پاشه باهات بیاد تو خیابون رو جدولای خیابونا راه بری وسط خیابون با بطری آب معدنی آب بازی کنی وختی بستنی میخوری بمالی رو سرو صورتت عین این بچه 4 ساله ها همه چیو به هم بریزی وسط خیابون داد بزنی بخندی خوشال باشی بدون اینکه توجه کنی دیگرون در مورد چی میگن یا چه فکری میکنن :)

از نظر من جامعه مشکلی نداره این آدماشن که مشکل دارن که اونم باعثش خودشونن که غرق خرافات 1400 سال پیشن واس همین اینطوری ذهنشون مریض و بیماره :)

به قول این جمله فوق العاده که در مورد بدبختی ملت ایرانه که خیلی تو زندگیم تاثیر داشت که میگه ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺍﻓﻮﻝ ﻭ ﻋﻘﺐ ﻣﺎﻧﺪﮔﯽ ایرانی ها از ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ ﮐﻪ :

¤ﺟﺎﯼ ﺍﻧﺪﯾﺸﯿﺪﻥ رو "ﺗﻘﻠﯿﺪ"
¤ﺟﺎﯼ ﺗﻼﺵ ﻭ ﮐﻮﺷﺶ رو "ﺩﻋﺎ"
¤ﺟﺎﯼ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ رو "ﻗﻨﺎﻋﺖ"
¤ﺟﺎﯼ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﻭ ﺭﺳﯿﺪﻥ رو "ﻗﺴﻤﺖ"
¤و ﺟﺎﻯ ﺗﺼﻤﻴﻢ و فکر ﻋﻘﻼﻧﻰ رو "ﺍﺳﺘﺨﺎﺭﻩ"
ﮔﺮﻓﺖ ...

ااااا :| من دیگه حرفی ندارم :|
فقد یه چیزی خیلی معروف بود یادمه که میگفتن 6 تایی ها فک کنم استقلال یا پرسپولیس به یکیشون 6 تا گل زده بود به اون یکی
البته اینو مطمعنم که فوتبال دوستی نیس و اکثر اینا به خاطر اینه که هیچ تفریح دیگه ای ندارن و مجبورن برن سمت فوتبال

این احسانو نگفتم : ))))

بعد اینکه تو دیگه خیلی آرمانی فک میکنیا بالا هم گفتم به زور در ماه 20 ساعت هم واست نمیفته حالا میانگین بگیریم 200 دلار میکنه 4 هزار دلار که ارزشی نداره که بخوای بگی زیاده مگه اینکه مث من تبدیلش کنی به ریال تا یه کوچولو دیده بشه مثلا بکنه 20 میلیون که زندگیتو بتونی بچرخونی تازه سر ماه بازم لنگ میشی به لطف ارزش پول ملیمون :)
من یادمه آموزش زبان نصرت بود تو ماهواره هم زیاد تبلیغ میکرد که از میدون انقلاب کل مجموعشو گرفتم 8 هزار تومن :دی یه کم با اون راه افتادم یه دختره هم بود تو آموزشگاه زبان درس میداد مخشو زده بودم روزی چند ساعت تو وایبر مکالمه میکردیم تا راه بیفتم ولی بعدش فقد فیلم بود زیر نویس که فوق العاده خوبه واس یادگیری من اهل فیلم نبودم ولی فیلمای چیز دار باعث میشد تحریک بشم نیگا کنم و یاد بگیرم :دی

خوبی فریلنسری اینه که تو هر چیزی که تخصص داشته باشی میتونی کار کنی ولی الآن همه چی به حاشیه رفته و فقد و فقد جاوا و کاتلین ( واس اندروید ) و سوئیفت واس ios اپل بلد باشی درآمدش نامحدوده
من تقریبا 1 سال پیش یه اپ اندروید فهمیدن بازدید پروفایل و لست سین واس یکی نوشتم باورم نمیشد هر نسخشو میداد 2 هزار تومن تو کمتر از 20 روز نزدیک 60 میلیون فروش داشت 99% خریداراش هم دختر بودن :|
به خودم داشتم فحش میدادم که چرا خودم نمیفروختم :|
راهشم اینجا بچه ها پرسیدن نگفتم ولی الان که فیلتره میگم که خیلی راحت از قسمت ذخیره لاگ تو خود تلگرام میشد کشید بیرون !
اینم به لطف آموزشی بود که امیر @amir7310 تو سایتش گذاشته بود روش فعال کردن لاگ بود وختی تستش کردم دیدم تمام رویدادهای تلگرام که کاربر انجام میده ذخیره میشه تو لاگ !!! که البته از اندروید 6 به بعد که سطح دستری اپ ها آنتایم شد دیگه نمیشد کار کنه چون دسترسی به فایل ها نمیتونست داشته باشه
اون موقع یادمه تو یکی از تاپیک ها بحث تلگرام بود گفتم فک کنم هنوزم پستام باشه گفتم تلگرام 100% با ایران همکاری داره که حتی سکرت چت های منو هم تو فتا بهم نشون دادن :|

یه عده که تو همن تاپیک هم هستن ادعاشون میشه نمیخوام اسم ببرم بهم پریدن و هرچی دلشون خواست گفتنکه به حرفت میخندیم و چرت و پرت نگو تو هیچی حالیت نیس و ...
مخصوصا اون دامین فروش عزیزمون که گفت افزایش عضو تو کانالت هم کار نمیکنه و ... البته فک کنم اشتباه از من بود که اسم api آوردم بنده خدا احیانا فک کرده بود api تلگرام رو میگم ولی منظور api سرور خودم بود که برنامه با اون کار میکنه در هر صورت بزا تلگرام کلا از دور خارج بشه و ایرنیا بیخیالش بشن برنامرو همینجا رایگان با سورس کامل میزارم واس دانلود :)

خلاصه اون موقه ساکت موندم چون معتقدم بالاخره یه روزی همه چی معلوم میشه :)
و الان زمزمه های مذاکرات وزیر جون و همکاری پاول جون با ایران داره میاد بیرون حالا بعدا هم خیلی افشاگری های دیگه میشه و دوستان به حرف 2 سال پیش من میرسن :)

خلاصه داداش جاوا و کاتلین و سوئیفت الآن رو بورسه و تا دلت بخواد میتونی از این راه درآمد داشته باشی یه سر به اپ استور بزنی ( البته الان فک کنم به خاطر تحریما خیلیاشون پاک شده ) میبینی که یه برنامه خیلی ساده مثلا 1 دلاری با نصب چند صد هزار هست و درآمدشو حساب کنی میبینی طرف تا آخر عمرش خودشو بارشو بسته :)

ها :O چطوری داره مگه ؟ اگه بلد نیسی خب بیا با هم بریم من همه درآمدتو تو یه روز خرج میکنم آخرشم با اسنپ میفرستمت خونه :دی

ط ب ل ت و خ ا ل ی!
عامو تو چه قدر وخت آزاد برای سخنرانی هات داری

فقط بگم آدم خوب ، با این سرعت میری که آدرنالینت ترشح بشه ؟ راه های دیگه ای هم هست که باهاش جون بقیه رو به خطر نندازی ، میتونی بری بالای یه ساختمون بلند رو دیوارش قدم بزنی ، کسی هم جریمت نمیکنه ! فقط لاکچری نیست ، کلاس نداره !!!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان این افت بازدیدتون بعد فیلترینگ تلگرام فیکس شده یا هنوزم درست نشده؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
900 هزار دلار خیلی خوبه. منم میخوام :general503:. واقعا بازار اینترنتی ایران اینقدر کشش داره ؟ این دلارها رو برای چی می خرند ؟ پرداخت سرور و اینا که اینقدر نمیشه. من تا حالا غیر مستقیم چند تا از بزرگترین سایت هایی که کارشون خرید و فروش پی پل و وبمانی و بیتکوین و از این چیزهاست، رو تست کردم. اصلا خریدشون تو این مایه ها نیست. شاید 10-20 هزار دلار در خوشبینانه ترین حالت .... من که تا حالا راه مطمئنی غیر ار صرافی پیدا نکردم:general503::general507:
خیلی بیشتر از این هست.
فقط بازی های کنسول و کامپیوتر نزدیک به 50 میلیون دلار در سال هست. یک میلیون دامین هم ثبت شده طبق آمار نیک https://www.nic.ir/Statistics که اگر 10% آنها هم فعال باشن میشود حدود 100 هزار سایت که روی .ir فعال هستن, برای ایرانی ها تعداد دامین های دات کام هم شاید همین مقدار باشند. فکر کنم هر وبمستر به طور مستقیم و یا غیر مستقیم حداقل سالی 100 دلار خرج داشته باشه

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
خیلی بیشتر از این هست.
فقط بازی های کنسول و کامپیوتر نزدیک به 50 میلیون دلار در سال هست. یک میلیون دامین هم ثبت شده طبق آمار نیک https://www.nic.ir/Statistics که اگر 10% آنها هم فعال باشن میشود حدود 100 هزار سایت که روی .ir فعال هستن, برای ایرانی ها تعداد دامین های دات کام هم شاید همین مقدار باشند. فکر کنم هر وبمستر به طور مستقیم و یا غیر مستقیم حداقل سالی 100 دلار خرج داشته باشه

پس چرا هیچکس از من نمیخره :(:general503:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خانواده همیشه برا خارج رفتن مشکل ساز میشه. البته بماند که من شرایط دیگشم ندارم :D
من مشکلم زبانه وگرنه از نظر فنی میتونم پروژه انجام بدم. زبان یه طرفه بلدم متوجه میشم بقیه چی میگن/ مینویسن ولی خودم نمیتونم درست جمله بسازم همه چی قاطی میشه :general107:
این ساعتی 200-500 دلار که میگی سایتای فریلنسری هست یا خودت کانکشن داری؟ :general609: عدد غیر عادی هست ساعتی 200 دلار برام عجیب بود. البته هستا ولی برای برنامه نویس های ارشد، کانفیگ سرور تابحال نشنیده بودم.
همه جای دنیا بالای 18 سال خود طرف هست که برای زندگیش تصمیم میگیره و پدر مادر شاید در حد فقط یه مشاوره بخوان اظهار نظر کنند.
سعی کن همیشه اگه کاری میتونی بکنی رو انجام بدی وگرنه بعدا که سنت بره بالا بعدا تااخر عمر حسرت میخوری که چرا اون موقع که فلان کار رو میتونستم انجام بدم چرا انجام ندادم.

Last edited:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
هم فری لنسری هم قبلا کارایی که هست تو انواتو و ...
غیر عادی چرا ؟ تو این ایرانیا هستن کسایی که حتی 1000 دلارم دارن نمونش احسان
زبان اونطوری که فک میکنی نیاز نیست اکثر پشتیبانیا آنلاین نیست حتی زبانتم میتونی تو 2 ماه راه بیفتی منم عین خودتم هوزم جای فعل و فعال و نمیدونم از این چیزارو نمیدونم تو گرامر زیاد خوب نیستم :دی

خونواده کاری با رفتن ندارن من پارسال که پلیس فتا زیاد گیر بود حتی چند بار خونمون ریختن خود بابام و مامانم به زور میگن برو چون بنده خداها بدجور ترس ورداشتن هنوزم هرکی زنگ خونرو میزنه سریع میرن ببینن کیه که یه موقع فتا نباشه :|
99% کسایی که بدون خونواده میرن اولش افسرده نشن خوبه مخصوصا که مث من بدبخت اونور کسیو نداشته باشی کل خاندانت ایران باشن :|

و اینکه اونور از دور قشنگه و موقتیه همچین دلت واس یه سری چیزا تنگ میشه که خودت باورت نمیشه مثلا من واس فلافل داشتم دیوونه میشدم با اینکه درست کردیم ولی فایده نداشت :| رفیقم از من بدتر بود واس هفت چشمه جاده چالوس یا پای کوه و ... :|

هععی ...
بنده با نظر شما مخالف هستم.
آدم دلش برای وطنش تنگ میشه . اما وطن کجاست؟ وطن اونجایی نیست که توش به دنیا اومدی و زندگی کردی . وطن آدم جایی هست که به عنوان یک انسان بتونی زندگی بکنی. و حقوق های اولیه شهروندی داشته باشی.
ادمهای کمی ضعیفتر شاید اولش افسرده بشن اما اونها هم بعد از مدتی میگن چرا زودتر از اینها خارج نشدم وعمرمو تا الان هدر داده بودم!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
داداش همه جای دنیا که میگی بحثش با ایران و ایرانی جماعت فرق داره
اونا از بدو تولد با اون فرهنگ بزرگ شدن
ولی ما ایرانیا کاملا برعکسیم و محاله کسیو پیدا کنی که مادر پیرشو تنها ول کنه تو ایران بره یه کشور دیگه دنبال عشقو حال خودش :)

واس همینه من عاشق جاهن سومی هستم چون بعضی چیزاش مثل احساسات و تعصباتش و ... رو هیچ جای دنیا نمیتونی پیدا کنی

من بمیرمم نمیتونم تحمل کنم که یه ماه خواهرمو یا بابامو نبینم چه برسه برم یه کشور دیگه و دور زندگی کنم ازشون

اینو کاملا قبول دارم و خودم هم همینطوری بودم و الآن راضی هستم که هر کاریو که دوس داشتم انجام دادم

ببنید اونور رفتن که فقط عشق و حال نیست.
من با 34 سال سن فقط زندگی خودم مهم نیست در قبال همسرم و بچه هام مسئول هستم. و میتونم با تصمیمات درستم آینده بچه هام رو از این رو به اون رو بکنم.
به هرحال برای نظر شما احترام قائل هستم اما نظراتمون با هم متفاوت هست.

بالا