• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
این پست منو کی پاک کرد ؟

https://forum.persiantools.com/threads/سفارش-کالا-از-فروشگاه-های-آنلاین-آمریکا-،-ebay-،-amazon-نماد-اعتماد.587840/page-535#post-12470816

این انجمن خرابشده صاحب نداره ؟

@ehsan

@Forum Manager

@Hamid2day

فقط پول میگیرین یه برچسب فروشنده معتبر میچسبونید به طرف و دیگه تموم ؟

رسیدگی مال خره یا واس شما ؟
منم تجربه خوبی با این فروشنده نداشتم بعد 3 ماه با کلی اعصاب خوردی پولمو پس گرفتم
(البته این فروشنده های معتبر خودشون رو تاپیکشون مدیریت دارن می تونن حذف کنن پستارو)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این پست منو کی پاک کرد ؟

https://forum.persiantools.com/threads/سفارش-کالا-از-فروشگاه-های-آنلاین-آمریکا-،-ebay-،-amazon-نماد-اعتماد.587840/page-535#post-12470816

@ehsan

@Forum Manager

@Hamid2day

با دکتر صحبت کن ایشون جوابگوئه تو این زمینه
@drdexter

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
دوستان دنبال قالب وردپرس یا برنامه ای می گردم که :
پست می زاریم متن پست نشون نده و به صورت لیستی پشت سرهم از بالا تا پایین فقط عنوان نشون بده. که با کلیک رو هر عنوان متن پست با کشو باز بشه زیرش.
انتهای لیست هم صفحه بندی یا ajax باشه مشکلی نیست.
سادگی پست گذاری و نمایش مهمه برامون.
حالا همچنین قالبی هست یا چه کلمه کلیدی باید سرچ کرد؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
دوستان دنبال قالب وردپرس یا برنامه ای می گردم که :
پست می زاریم متن پست نشون نده و به صورت لیستی پشت سرهم از بالا تا پایین فقط عنوان نشون بده. که با کلیک رو هر عنوان متن پست با کشو باز بشه زیرش.
انتهای لیست هم صفحه بندی یا ajax باشه مشکلی نیست.
سادگی پست گذاری و نمایش مهمه برامون.
حالا همچنین قالبی هست یا چه کلمه کلیدی باید سرچ کرد؟

https://wordpress.org/themes/skil/

کلیتش همچنین قالبی مدنظرمه ولی اون بحث کلیک رو عنوان و نمایش محتوا را نداره.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
منم تجربه خوبی با این فروشنده نداشتم بعد 3 ماه با کلی اعصاب خوردی پولمو پس گرفتم
(البته این فروشنده های معتبر خودشون رو تاپیکشون مدیریت دارن می تونن حذف کنن پستارو)
والا من خیلی آدم صبوری هستم
تا حالا هم حدود 20 تا سفارش بهش دادم و نهایتش 35 روزه میرسید
ولی پارسال یه دونه مک بوک سفارش دادم بهش که بیاد با همه وسایلش کیفو کابلای تبدیل و ...
قرار بود 30 روزه برسه ولی حدود 5 ماهو 20 روز کشید تهشم پولو برگشت زد تازه تیکه تیکه گفتم فدای سرت باوا مشکله ممکنه واس هرکسی اتفاق بیفته
این سری سفارش واس خودم نبود 3 تا گوشی بود حتی بهش قبل سفارش گفتم داداش این واس من نیست شر نشه خواهشا گفت 20 روزه گفتم اوکی
شد 30 روز شد 40 روز و ...
تلگرام پیام میدی صبح پیام میدی با اینکه آنلاینه میزاره شب جواب میده که مثلا اینطوری وقت بگیره و طول بده
رک بیا بگو 10 روز وقت بده نه اینکه همش بپیچونی
بهش میگم به طرف پیام بده راضیش کن هعی میگه میرم شکایت 3 روز بعد بهم پی ام داده برم بهش چی بگم :|
اعصاب آدمو دیگه به تهش میرسونه ....

با دکتر صحبت کن ایشون جوابگوئه تو این زمینه
@drdexter

مرسی

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
با ادنگاه کسی کار میکنه؟ خوبه؟

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
یه پیام به من بده عزیز
این پست منو کی پاک کرد ؟

@ehsan

@Forum Manager

@Hamid2day

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
خوده صاحب تاپیک حق حذف دارند
این پست منو کی پاک کرد ؟

@ehsan

@Forum Manager

@Hamid2day

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
کار وردپرسی انجام دادم هزینشو نصفه داده. مثل یوزر @ebi-narin قدیم اینجا
چند وقت یه بار اشتباه میکنم هزینه کارو اول نمیگیرم.
هزینه رو همیشه اول بگیر . من دیگه یه مدته کار چقدرم پیش بیاد هزینه رو اول پرداخت نکنن انجام نمیدم . 2 هزار میخوان پول بدن باید بیوفتی دنبالشون کلی وقت وانرژیت هدر بره .

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
از روز گذشته برخی کسب و کارهای اینترنتی ایرانی، همانند تاکسی های اینترنتی که در نرم افزار های خود از سرویس گوگل مپ استفاده می کنند، از قطع خدمات این سرویس در نرم افزارهایشان خبر داده اند. طبق بررسی های انجام گرفته، تنها سایت هایی که از دامنه IR استفاده می کنند، دسترسی شان به API گوگل مپ مسدود شده است.

به نظر می رسد گوگل تحریم های جدیدی را برای ایران اعمال کرده است هرچند هنوز این شرکت هیچ بیانیه‌ای را منتشر و هیچ موضوعی را تایید یا تکذیب نکرده است. هنگامی که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی با دامنه ای IR سعی به دسترسی به سرویس گوگل مپ دارند، خطایی با عنوان "وب‌سایت یا اپلیکیشن مورد نظر به دلیل عدم سازگاری با قوانین گوگل مپ مسدود شده است" نمایان میشود.

احتمال میرود این تحریم دائمی باشد و کسب و کار های اینترنتی ایرانی که از گوگل مپ در نرم افزار های خود استفاده می کنند، باید یک سرویس بومی را جایگزین آن کنند.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
خیلی اوضاع بیریخت شده..
پیش بینی میکنم آنالیتیکس هم عذر ایرانی ها یا دامنه های ir بخواد..مثل چند وقت پیش که اینکارو کرده بود:D
چند وقت پیش، مترجم گوگل با ای پی ایران سایت هارو ترجمه نمیکرد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
از روز گذشته برخی کسب و کارهای اینترنتی ایرانی، همانند تاکسی های اینترنتی که در نرم افزار های خود از سرویس گوگل مپ استفاده می کنند، از قطع خدمات این سرویس در نرم افزارهایشان خبر داده اند. طبق بررسی های انجام گرفته، تنها سایت هایی که از دامنه IR استفاده می کنند، دسترسی شان به API گوگل مپ مسدود شده است.

به نظر می رسد گوگل تحریم های جدیدی را برای ایران اعمال کرده است هرچند هنوز این شرکت هیچ بیانیه‌ای را منتشر و هیچ موضوعی را تایید یا تکذیب نکرده است. هنگامی که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی با دامنه ای IR سعی به دسترسی به سرویس گوگل مپ دارند، خطایی با عنوان "وب‌سایت یا اپلیکیشن مورد نظر به دلیل عدم سازگاری با قوانین گوگل مپ مسدود شده است" نمایان میشود.

احتمال میرود این تحریم دائمی باشد و کسب و کار های اینترنتی ایرانی که از گوگل مپ در نرم افزار های خود استفاده می کنند، باید یک سرویس بومی را جایگزین آن کنند.
واقعا زیباست وقتی میبنی @فرنود شوشول زیر پست هات لایک میزنه :D:D
تو یکی هم بزنی تکمیل میشه @helpmasteri

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
خوبه پس منم نگران بودم ولی انگار فقط روی دامنه IR این بحث فعال شده

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
الان سرویس ایمیل من از Google App هست.
بدون فلیتر شکن نمیشه لاگین اولیه داشت

خیلی اوضاع بیریخت شده..
پیش بینی میکنم آنالیتیکس هم عذر ایرانی ها یا دامنه های ir بخواد..مثل چند وقت پیش که اینکارو کرده بود:D
چند وقت پیش، مترجم گوگل با ای پی ایران سایت هارو ترجمه نمیکرد

بالا