• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
@amir7310 از حاجی کسری راه ارتباطی نداری؟
گیفت میخوام
۲ تا تلگرامش فعال نیستن دیگه

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
دوستان بهترین اسکریپت (فروشگاه فایل) موجود چی هست؟
از کجا میشه گیرش آورد؟
واینکه از نظر امنیتی تستشو پس داده؟ (میدونم امنیت ۱۰۰٪ نیست:general406:)

در نهایت توصیه میکنید این اسکریپت های موجود رو یا بشینم یکی بنویسم؟ o_O

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
دوستان رو یک درایو سرور iis نصب کردم

وصل کردم به ساب دامنه بدون مشکل کار میکنه

حال سوال

یک زمپ در یک درایو دیگه نصب کردم و پورت هم عوض کردم
باپورت باز میشود و مشکلی ندارد

یعنی ایپی و پورت

حال میخوام به دامنه وصل کنم چه باید بکنم ؟

رفتم سی پنل گفت ایپی درست قبول میکنه :port قبول نمیکنه

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
domain.com:32323
32323 = پورت مورد نظر
با این پورت iis میاد؟

بدون پورت iis هست که به ساب دامنه وصله مشکلی نداره

درایو دیگر پورت دادم با پورت میاد بالا بدون مشکلی..حالا میخوام ساب دامنه دیگر وصل کنم !!

zone سی پنل میرم
این مدلی قبول نمیکنه ip:port

ایپی خالی میزنم که iis قبلی باز میشه

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
"البته من هیچ مسئولیتی درمقابل کارام ندارم. هر حرفی هست به اونی بزنید که برنامه نویسی من رو انجام داده."
داستان این چیه

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
"البته من هیچ مسئولیتی درمقابل کارام ندارم. هر حرفی هست به اونی بزنید که برنامه نویسی من رو انجام داده."
داستان این چیه
احتمال زیاد درباره خداست - که منو اینجوری کدنویسی کرده و اختیاری از خودم ندارم ، جبرگرایی محض:D

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
@amir7310 از حاجی کسری راه ارتباطی نداری؟
گیفت میخوام
۲ تا تلگرامش فعال نیستن دیگه
گیفت چی میخوای من دارم

یعنی سلطان تلگرام،اسکریپت خبرخوان و گیفت ایرانم بالاخره گرفتن ؟!!:(:general503::general111:
خخخخخخخخخ
مگه چیکار کرده بگیرنش؟

کسرا به فیلیپین مهاجرت کرده
کسرا همون learndl ؟
اگر اونه من ازش گیفت میخرم تلگرام عکساش برای پاریسه برج ایفل ولی شمارش 0044 الان شما میگی فیلیپین آخرشم میبینی آلمانه !

Last edited:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
گیفت چی میخوای من دارم

خخخخخخخخخ
مگه چیکار کرده بگیرنش؟

کسرا همون learndl ؟
اگر اونه من ازش گیفت میخرم تلگرام عکساش برای پاریسه برج ایفل ولی شمارش 0044 الان شما میگی فیلیپین آخرشم میبینی آلمانه !
گیفت آمازون آمریکا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
کدوم پشتیبانی فارسی اوپن کارت بهتره؟ اونی که قبلا دامنه اش openfa بود الان چه دامینی داره؟
فایرفاکس فایرفاکس که میگفتن این بود؟
مشاهده پیوست 1107064
شاید یک یا چند تا تب منابع زیادی مصرف می کنن، منم یه تب باز میکردم مصرف cpu فقط اون تب 15درصد بود
الان 3 تا تب باز هست. (سایتای بازشده تو کروم و اپرا یکی هستن)
upload_2019-1-12_11-29-52.png

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
با سه تا تب که مشکلی نیست. بالای 100 که میره مشکلات شروع میشه.

دوستان سایت review مجوز خاصی میخواد؟ یه صفحه ای که مردم بیان درباره هاستینگ یا شرکت سئو نظر و ستاره بدن.
اگه محتویات تب هایی که باز کرده دینامیک نیست می تونی ازشون pdf بگیری یه جا ذخیره کنی. هر وقت لازم شد بازشون کنی

سایت ریویو مشابه سایت های کاربرمحور هست. بهرحال اگه نظر منفی در مورد کسی منتشر کنی می تونه به جرم نشر اکاذیب یا تهمت زدن ازت شکایت کنه، بخصوص چون هاستینگ های ایران عادت دارن تا یکی علیه شون حرف میزنه سریع میرن شناسۀ طرف رو تو سایتشون حذف می کنن که نتونه ثابت کنه واقعا از اون هاستینگ استفاده کرده.
بعید هم می دونم کسی بیاد نظر مثبت بنویسه. ضمن اینکه ایرانیا به نوشتن نظرات فیک علاقه زیادی دارن. خیلی جاها می بینی طرف خودش میاد از هاستینگ خودش تعریف می کنه
چیزی که به ذهنم میرسه یه سایت مشابه ratelobby هست که با هاستینگ ها قرارداد ببندی هر کسی امتیاز منفی داد همون موقع نظرش منتشر نشه و اول نظر و مشخصاتش بره برای هاستینگ که با هم صحبت کنن یا طرف نظرش رو عوض کنه یا در نهایت هاستینگ خودش تایید کنه مشکل داره که اینم بعید می دونم تو ایران شدنی باشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اگه محتویات تب هایی که باز کرده دینامیک نیست می تونی ازشون pdf بگیری یه جا ذخیره کنی. هر وقت لازم شد بازشون کنی

سایت ریویو مشابه سایت های کاربرمحور هست. بهرحال اگه نظر منفی در مورد کسی منتشر کنی می تونه به جرم نشر اکاذیب یا تهمت زدن ازت شکایت کنه، بخصوص چون هاستینگ های ایران عادت دارن تا یکی علیه شون حرف میزنه سریع میرن شناسۀ طرف رو تو سایتشون حذف می کنن که نتونه ثابت کنه واقعا از اون هاستینگ استفاده کرده.
بعید هم می دونم کسی بیاد نظر مثبت بنویسه. ضمن اینکه ایرانیا به نوشتن نظرات فیک علاقه زیادی دارن. خیلی جاها می بینی طرف خودش میاد از هاستینگ خودش تعریف می کنه
چیزی که به ذهنم میرسه یه سایت مشابه ratelobby هست که با هاستینگ ها قرارداد ببندی هر کسی امتیاز منفی داد همون موقع نظرش منتشر نشه و اول نظر و مشخصاتش بره برای هاستینگ که با هم صحبت کنن یا طرف نظرش رو عوض کنه یا در نهایت هاستینگ خودش تایید کنه مشکل داره که اینم بعید می دونم تو ایران شدنی باشه
هاستینگای ایرانی خیلی خوبن
سرویسو حذف میکنن
اعتبار هم داشتی باشه نابود میکنن
اخر میگن یا حرفاتو پس میگیری یا پولتو هم نمیدیم:general304:
طرف نه سرور بهم داد نه پولشو گفت تو تاپیک چرا گفتی کی تحویل میدین یه هفته گذشته:eek::D

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
هاستینگای ایرانی خیلی خوبن
سرویسو حذف میکنن
اعتبار هم داشتی باشه نابود میکنن
اخر میگن یا حرفاتو پس میگیری یا پولتو هم نمیدیم:general304:
طرف نه سرور بهم داد نه پولشو گفت تو تاپیک چرا گفتی کی تحویل میدین یه هفته گذشته:eek::D
شمام با بردن اسمشون باعث بشین دیگه از این کارا نکنن

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
اگه ریموت دسکتاپ بگیرم. روش v..n بزنم. بعد از ریموت به یه ریموت دیگه وصل بشم رو اون سرور با v..n سایتمو رو یه هاستی که با bitcoin خریدم راه بندازم چطور؟ :D

دقیقا همچین سایتی لازمه برا اینکه هاستینگ هارو آدم کنه :general105:
تو سیستم همچین سایتیو بده به من من با اسم خودم بالا میارم هیچ هاستینگی هم نمیتونه شکایت کنه ازم

بالا