• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کدوم رادیو جوان؟ سایت اصلی؟ اون که همه اعضاش آمریکا و کانادا هستن
الان من و شما کجای امریکا نشستیم ؟

دوستمون میگفت سایت فارسی باشه یا یوزرهاش ایرانی باشن نمیشه ادسنس اجرا کرد روش

ali998

Registered User
لایک‌ها
779

داداش دات کام که متنش رو انگلیسی کرده و فیلتر هم است.
IP ایرانی نداره که.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

خب عزیزم سایتشون فی.لتره = همه با VP.N میرن تو سایتشون = همه آی پی ها غیر ایرانی هستن = ادسنس کاری بهشون نداره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مسابقه #منظوم سینمایی

«از نظر شما بهترین فیلم 40 سال گذشته سینمای ایران کدام است؟»

همه شما می‌تونین در این جشنواره شرکت کنید: حداقل به 40 فیلم مورد نظر خودتون از یک تا ده ستاره بدین. هر فیلمی میانگین نمره‌ی بهتری از مردم دریافت کنه، به‌عنوان فیلم بهتری شناخته می‌شه. پس فقط روی رای خودتون حساب باز نکنین و سعی کنین به دوستان و اطرافیانتون هم بگین در جشنواره شرکت کنن.

https://www.manzoom.ir/campaign/40/?u=44522638797339029495

جوایز

منظوم بین افرادی که بالای 3 هزار امتیاز کسب کرده‌اند، 4 PlayStation قرعه‌کشی و اهدا می‌کند.
منظوم به نفر اولی که بیشترین امتیاز را کسب کند، 500 هزار تومان جایزه نقدی اهدا می‌کند.
منظوم به نفر اولی که بیشترین دعوت را به کمپین داشته باشد، 500 هزار تومان جایزه نقدی هدیه می‌دهد.
چنگال به نفر دوم و سومی که بیشترین دعوت را به کمپین داشته باشند، 20 روی غذای رایگان اهدا می‌کند.
چنگال به نفر چهارم و پنجمی که بیشترین دعوت را به کمپین داشته باشند، 15 روی غذای رایگان اهدا می‌کند.
چنگال به نفر ششم و هفتمی که بیشترین دعوت را به کمپین داشته باشند، 10 روی غذای رایگان اهدا می‌کند.
چنگال به نفر هشتمی که بیشترین دعوت را به کمپین داشته باشند، 5 روی غذای رایگان اهدا می‌کند.
فیلیمو به نفر دوم تا یازدهمی که بیشترین امتیاز را کسب کنند، 6 ماه اشتراک رایگان تماشای فیلم و سریال اهدا می‌کند.
استار استارت بین همه افرادی که در کمپین شرکت کرده‌اند، 3 کارت هدیه 100 هزار تومانی قرعه‌کشی و اهدا می‌کند.

https://www.manzoom.ir/campaign/40/?u=44522638797339029495

کانال کدهای تخفیف | @takhfif_100

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
این تیکتینگ نیک هنوز فعاله؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
آقا به نظرتون وقت بزارم روی سایت یا اینکه برم یه جا کار کنم؟ میخوام تغییر رشته بدم برم مهندسی کامپیوتر و با نمرات بالا و رزومه قوی و کمی پول برم اونور آب نظرتون چیه؟ ببخشید اینجا پرسیدم نمیخواستم الکی تاپیک بزنم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
آقا به نظرتون وقت بزارم روی سایت یا اینکه برم یه جا کار کنم؟ میخوام تغییر رشته بدم برم مهندسی کامپیوتر و با نمرات بالا و رزومه قوی و کمی پول برم اونور آب نظرتون چیه؟ ببخشید اینجا پرسیدم نمیخواستم الکی تاپیک بزنم
تاپیک بزن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اگه میتونی بری که قطعا باید بری، ولی خب اینم باید در نظر بگیری که اگه اینجا چیزی شدی اونور هم یه چیزی میشی ولی اگه اینجا نتونستی به جایی برسی احتمال اینکه اونور بتونی برسی خیلی کمه
به جز ایران توی 99% کشور ها فرقی نمیکنه رشته ت چی باشه، چون برای همه کار تعریف شده و هرکسی بسته به سطح تلاش و نیازش میره سره یه کاری

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
اگر یه سایتی روزانه هزار تا آی پی بازدید داشته باشه چقدر می شه از تبلیغات کلیکی درامد داشت؟
چه سایتی رو برای تبلیغات کلیکی پیشنهاد می کنید؟

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
یکی از دوستان حدودا 100 تومن از فنلاند میخان پول واریز کنن. کسی هست که کمک کنه و حسابشو بده و بعد از واریز ریال تحویل بده؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
اگر یه سایتی روزانه هزار تا آی پی بازدید داشته باشه چقدر می شه از تبلیغات کلیکی درامد داشت؟
چه سایتی رو برای تبلیغات کلیکی پیشنهاد می کنید؟
ارزششو نداره با 1000 ایپی با این اسکریپت هایی که لود میشه و کاهش سرعت سایت و ... به خیلی موارد بستگی داره ولی فک نکنم ماهی 100 هزار تومنم بده !

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
ارزششو نداره با 1000 ایپی با این اسکریپت هایی که لود میشه و کاهش سرعت سایت و ... به خیلی موارد بستگی داره ولی فک نکنم ماهی 100 هزار تومنم بده !

قبلا ۲ ۳ هزار تا آی پی بود یه مدت وقت نکردم سایت رو به روز کنم کم شدن. احتمالا دوباره مثل قبل بیشتر بشن.

حالا امتحانش ضرر نداره٬ شما چه سیستم تبلیغ کلیکی رو پیشنهاد می کنید؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
قبلا ۲ ۳ هزار تا آی پی بود یه مدت وقت نکردم سایت رو به روز کنم کم شدن. احتمالا دوباره مثل قبل بیشتر بشن.

حالا امتحانش ضرر نداره٬ شما چه سیستم تبلیغ کلیکی رو پیشنهاد می کنید؟
من که استفاده نمیکنم ولی بنری و تبلغات همسان یکتا نت رو امتحان کن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یه هیرو خوشم میومد خرابش کردن :general509:
وقت locust هارو کم کردن
عوضش قابلیت heal nearby allies رو گذاشتن که قابلیت خوبیه
توی لول 16 هم یه تلنت اضافه کردن که میتونی 3 تا لوکاست بذاری یه جا مثلا برای مرسناریزها

بالا