برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

shoperfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ممنون. اره اون قالب ها رو دیدم اما دنبال یه قالب جمع و جور تر هستم, یه چیزی تو مایه های این سایت : http://digifilestore.ir/
نام قالب اون سایت آذین فایل هست که میتونید از اینجا تهیه کنید

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
دوستان از چه قندشکنی استفاده میکنید ؟ یه سایت معتبر قندشکن فروشی معرفی کنید
قند شکن میکرز که فیشینگ میکرد الان هم رو به نابودیه !
چند تا سایت دیگه ام همینه ! اکثرا از کارت مردم دزدی میکردن که با اجباری شدن رمز دوم یکبار مصرف کارو کاسبیشون کساد شده

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
سرعت اینترنت من به شدت کم شده :rolleyes: :rolleyes:
MCI + HIWEB

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
دوستان از چه قندشکنی استفاده میکنید ؟ یه سایت معتبر قندشکن فروشی معرفی کنید
قند شکن میکرز که فیشینگ میکرد الان هم رو به نابودیه !
چند تا سایت دیگه ام همینه ! اکثرا از کارت مردم دزدی میکردن که با اجباری شدن رمز دوم یکبار مصرف کارو کاسبیشون کساد شده
windscribe رایگان
البته برای ورود به سایتش فیلترشکن نیاز داری

rubixfilm

Registered User
لایک‌ها
75
سلام.
دوستان من سایت رو به کلودفلر اضافه کردم.

۱۲ تا ابر بهم داده.

کدومارو فعال نگه دارم؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
اساتید به نظرتون استریمر ایرانی تو twitch درآمد داره ؟

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
اگه گیمر حرفه ای باشی و سبک بازی خودتو داشته باشی اره ولی نه بیای مثل اکثر گیمرا باشی لابلای استریمرا گم میشی.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
سلام

راهی هست برای تماس با ایران از شماره خارجی ؟ مثلا آمریکا ؟
یعنی بشه کاملا مثل خط موبایل تماس گرفت و صحبت کرد
یه سری برنامه ها هستن که نصب کردم زده ماهیانه مثلا 3 دلار یه شماره آمریکا با قابلیت دریافت پیامک و تماس
اینا واقعیه ؟ یعنی کار میکنن ؟
کسی برنامه ای سراغ داره که 100% کار کنه ؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
اگه گیمر حرفه ای باشی و سبک بازی خودتو داشته باشی اره ولی نه بیای مثل اکثر گیمرا باشی لابلای استریمرا گم میشی.
اگه 30 سال تو دنیای گیم باشی , گیمر حرفه ای به حساب میای ؟;)

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
اگه 30 سال تو دنیای گیم باشی , گیمر حرفه ای به حساب میای ؟;)
مدت زمان زیاد حساب نیست چون خیلی وقتا شده یکی پیدا میشه تازه شروع کرده ولی خیلی بهتر از بقیه هست.
و یه چیزی که گفتم استریم کردن باید سبک خاص خودتو بازی کنی نه فقط یه حرفه ای
با ویورهات باید در ارتباط باشی دلیل استفاده از بعضی آیتم هارو بگی یا وقتی بهت پیشنهاد میدن فلان کارو انجام بده دلیل انجام ندادنش رو بگی یا اگه خوشت اومد همچنین
در کل کسی که اومده نشسته بازیت رو میبینه دنبال اینه یه چیز خاص و جدید هم یاد بگیره وگرنه یه پلی بدون سبک خاص بیننده خیلی کمی داره.

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
برای اولش که ویور ثابت نداری , تویچ پیشنهاد نمیکنم استفاده کنی, برو توی اپارات, استریم فان داشته باش, کلی ویور میگیری , تازه اپارات بخش ساب هم راه اندازی کرده که درامد بهتری میتونی داشته باشی. (1 ساب 25 هزار تومان - 3 ساب 75 هزار تومان :eek:)
(استریمرهایی بودن, اولش اپارات بودن بعد که ویور جمع کردن رفتن تویچ, توی تویچ به خاطر اینکه ترافیک خارج حساب میکنه و ویور برای تماشا با کاهش سرعت رو به رو میشه, استریمر ویورش کم شده, دوباره برگشته به همون اپارات)
گیمت خوب باشه یا بد, زیاد اهمیت نداره, فقط استریم فان فان فان داشته باش که درست به چشم بیای. (نکته: فان مسخره, لوس, دلقک بازی منظورم نیست!!)
(اکثر ویورهای استریم گیم, بچه هستن, که دنبال استریم شاد و فان هستن)
امیدوارم مفید واقع شده باشم.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
مدت زمان زیاد حساب نیست چون خیلی وقتا شده یکی پیدا میشه تازه شروع کرده ولی خیلی بهتر از بقیه هست.
و یه چیزی که گفتم استریم کردن باید سبک خاص خودتو بازی کنی نه فقط یه حرفه ای
با ویورهات باید در ارتباط باشی دلیل استفاده از بعضی آیتم هارو بگی یا وقتی بهت پیشنهاد میدن فلان کارو انجام بده دلیل انجام ندادنش رو بگی یا اگه خوشت اومد همچنین
در کل کسی که اومده نشسته بازیت رو میبینه دنبال اینه یه چیز خاص و جدید هم یاد بگیره وگرنه یه پلی بدون سبک خاص بیننده خیلی کمی داره.
والا اون چیزی که من الان تو آپارات میبینم اصلا نمیشه اسمش رو استریمر گذاشت!! یه سری آماتور هستن که فکر کردن از بازی کردن میتونن پول در بیارن

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
برای اولش که ویور ثابت نداری , تویچ پیشنهاد نمیکنم استفاده کنی, برو توی اپارات, استریم فان داشته باش, کلی ویور میگیری , تازه اپارات بخش ساب هم راه اندازی کرده که درامد بهتری میتونی داشته باشی. (1 ساب 25 هزار تومان - 3 ساب 75 هزار تومان :eek:)
(استریمرهایی بودن, اولش اپارات بودن بعد که ویور جمع کردن رفتن تویچ, توی تویچ به خاطر اینکه ترافیک خارج حساب میکنه و ویور برای تماشا با کاهش سرعت رو به رو میشه, استریمر ویورش کم شده, دوباره برگشته به همون اپارات)
گیمت خوب باشه یا بد, زیاد اهمیت نداره, فقط استریم فان فان فان داشته باش که درست به چشم بیای. (نکته: فان مسخره, لوس, دلقک بازی منظورم نیست!!)
(اکثر ویورهای استریم گیم, بچه هستن, که دنبال استریم شاد و فان هستن)
امیدوارم مفید واقع شده باشم.

توییتچ ابزار میخواد ! 5هزار دلار تجزیهات نیاز داری ! تسلط به زبان انگلیسی

اپارات هم دورش خط بکشید

سیستم لایو بری یک ساعت 30مینش قطعه

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
والا اون چیزی که من الان تو آپارات میبینم اصلا نمیشه اسمش رو استریمر گذاشت!! یه سری آماتور هستن که فکر کردن از بازی کردن میتونن پول در بیارن
خب شما که نگفتین آپارات درسته پس واسه همین یه پلی که هر گیمری میتونه بعد یکی دو ماه بازی کنه رو نباید ارایه بدین.
توییتچ ابزار میخواد ! 5هزار دلار تجزیهات نیاز داری ! تسلط به زبان انگلیسی

اپارات هم دورش خط بکشید

سیستم لایو بری یک ساعت 30مینش قطعه
5هزار دلار هزینه چی دقیقا؟
چرا اکثرا فکر میکنن واسه استریم باید صندلی حرفه ای باشه کیبور گیمینگ باشه یا مثلا موس پد فلان باشه و... اگه درگیر اینا باشیم از اول کلا تا آخرش میگیم چون نداشتم استریمر نشدم یا فلان کارو نتونستم انجام بدم. بهتره انجام بدیم ببینیم اصلا از اون کار لذت میبریم توان و حوصلش رو داریم یا نه بعد دو سه روز اصلا کنار میزاریم.
واسه استریم کردنم یه سیستم میخواد و کسی که گیمر حرفه ای باشه و استریم به فکرش بیاد پس حتما اون سیستم رو هم داره.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
خب شما که نگفتین آپارات درسته پس واسه همین یه پلی که هر گیمری میتونه بعد یکی دو ماه بازی کنه رو نباید ارایه بدین.

5هزار دلار هزینه چی دقیقا؟
چرا اکثرا فکر میکنن واسه استریم باید صندلی حرفه ای باشه کیبور گیمینگ باشه یا مثلا موس پد فلان باشه و... اگه درگیر اینا باشیم از اول کلا تا آخرش میگیم چون نداشتم استریمر نشدم یا فلان کارو نتونستم انجام بدم. بهتره انجام بدیم ببینیم اصلا از اون کار لذت میبریم توان و حوصلش رو داریم یا نه بعد دو سه روز اصلا کنار میزاریم.
واسه استریم کردنم یه سیستم میخواد و کسی که گیمر حرفه ای باشه و استریم به فکرش بیاد پس حتما اون سیستم رو هم داره.
صندلی !کم حرفه ای ! میک حرفه ای !

ما دهه 90نیستیم !

رقابت بالاس !

همه چی بازی نیست! ابزار الات هم مهم است
+زبان

بالا