برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Webfaplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
دوستان سلام
گوگل آنالیتیکس شما ریخته بهم؟
من از امروز وارد هر ایمیلی میشم میره خودبه خود توی پنل admin و هیچ جایی هم نمیشه رفت!
برای کسی این مشکل پیش اومده؟

Webfaplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
یاد فروشگاه چاره افتادم سایتش رو باز کردم ببنیم هنوز هست یا نه : https://www.chare.ir/
دیدم نسبت به 10 سال پیش هیچ تغییری نکرده
یه زمانی جزو 5 تای اول بود
آره واقعا
یه زمانی جزو تاپ های فروشگاه های اینترنتی بود

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
انصافا atom و vscode با چهار پنج تا اکستنشن از خیلی از IDE ها بهتر عمل می‌کنن.
مخصوصا vscode که مکانیزم مدیریت کد و دیباگینگ خیلی قدرتمندی داره.
من شش هفت سال فقط و فقط از محصولات jetbrains استفاده میکردم.برا پایتون از pycharm برا سی و سی پلاس پلاس از Clion برا Go از GoLand برا مدیریت دیتابیس ها از DataGrip که واقعا جزو بهترینان.
الان چند ماهه همرو گذاشتم کنار و بجای همشون فقط از vscode استفاده میکنم و جالب اینجاست سرعتم بالاتر رفته و راحت ترم !
اینکه بعضی مدرس ها میان میگن حتما باید فلان برنامه رو نصب کنید حتما باید لایسنس pro ی فلان IDE رو بخرید حتما باید فلان کنید و بمان کنید همش حرف مفته.
اگه علاقه داشته باشی و واقعا بخوای یادبگیری و کار کنی با یه کد ادیتور معمولی هم میشه کار کرد و مشکلی نداشت

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
فرجاد هستم
اینترنت رو از طریق یه کارت اینترنت 45 دقیقه ای کشف کردم (اشانتیون بود :D)
از 83 تا 86 وبلاگ نویسی می کردم تا اولین پولی که از اینترنتی دراوردم و وبلاگ نویسی فراموش شد ...
E0pZ5uBXIAU0F0K.jpg

از اینا از اینا

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
ewi6_۲۰۱۷۰۸۱۰_۲۰۲۳۴۱.jpg

1620309471446.png
1620308820087.png

1620308805663.png
ultrasurf_94944-png.1137419

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,399

خدا ببخشه
سوپری محل که حالیش نبود من ازش کارت میگرفتم یوزر پسشو برمیداشتم میگفتم کار نمیکنه دو سه بار برام عوض میکرد هر دفعه😶

سایتای کلیکی و تبلیغاتی اون موقع رو کسی یادش هست؟ ستمپی مسبی فک کنم اولین سایت کلیکی هم اسمش اکسین ادز بود

من یه وبلاگ در مورد ما*هوا*ره داشتم رو میهن بلاگ هی فیلتر میشد
اوایل که رز بلاک اومد رفتم رزبلاگ جزو ده تا پر بازدیدش بود همیشه
یه کرمی هم که داشتم این بود که همیشه خبر فیک درست میکردم میذاشتم تو وبلاگ که هم ببینم کی ازم کپی کرده هم از شایعه پراکنی لذت ببرم😜

یه نکته ای هم که دوس دارم بگم اینه که همیشه دیدتون رو وسیع کنید و خودتونو دست کم نگیرین
من خیلی ایده ها داشتم ولی متاسفانه به کم قانع بودم
اون اوایل واقعا از نت میشد خیلی پول خوبی به دست آورد ولی خب من اونقدر پافشاری نکردم سنمم پایین بود و دنیام کوچیک

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان سلام
من از امروز وارد هر ایمیلی میشم میره خودبه خود توی پنل admin و هیچ جایی هم نمیشه رفت!

این بالا میاد برای شما

اره ، اینترنت شاتل

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان سلام
اره همینطوره تازه از دیروز بازدید من یهو افت کرده.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
مدل حرف زدنش شبیه همون عقب افتادست که میگفت فرندز خنده دار نیست، همونه؟
مشخصه سسخوله طرف ، نصف سایتهای دانشگاهی و دولتی کشورای دیگه رو هم ببینی همین وضع شخمی رو دارن
تاپیک جدیدش هم ببینی بد نیست سسخولش قاطی کرده باز

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
اگر اسلام دست و پای مارا نبسته بود یه کاری میکردم هشتگ #metoo بزنه دیگه نتونه تو اینترنت چیزی بنویسه
282.gif
از بچگی همین هشتگ بوده بعددست و پا دراورده

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
مدل حرف زدنش شبیه همون عقب افتادست که میگفت فرندز خنده دار نیست، همونه؟
این اسپمره
منم همینطوری اسپم میکنم
اونقدر طبیعی حرف میزنم و لینک خودم رو قاطی لینک دیگران میزارم که کسی شک نکنه سایت خودمه 😑
این طرف اسپمر یا ادمین یکی از این سایت ها هست
ترجمه هم احتمالا با گوگل فارسی به انگلیسی زده :دی

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
سلام میشه برای واتساپ رباتی طراحی کرد که فقط یک سری شماره که تعیین می کنیم، بتونند برای مدت مشخصی - مثلا سه ماه - بهمون پیام بدهند و بعد از این مدت دیگه امکان ارسال پیام نداشته باشند یا مثلا پیامشون به طور خودکار و همون لحظه حذف بشه و براشون خودکار یک لینک پرداخت نشون داده بشه؟
اگر میشه، آیا طراحیش پیچیده و هزینه بره؟ مدیریت و راه اندازیش چطور؟ یعنی باید روی وی پی اس نصب بشه یا مثلا میشه یک هاست ارزون براش گرفت و ولش کرد به حال خودش؟!

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
سلام میشه برای واتساپ رباتی طراحی کرد که فقط یک سری شماره که تعیین می کنیم، بتونند برای مدت مشخصی - مثلا سه ماه - بهمون پیام بدهند و بعد از این مدت دیگه امکان ارسال پیام نداشته باشند یا مثلا پیامشون به طور خودکار و همون لحظه حذف بشه و براشون خودکار یک لینک پرداخت نشون داده بشه؟
اگر میشه، آیا طراحیش پیچیده و هزینه بره؟ مدیریت و راه اندازیش چطور؟ یعنی باید روی وی پی اس نصب بشه یا مثلا میشه یک هاست ارزون براش گرفت و ولش کرد به حال خودش؟!
برا این کاری که میگی نیاز به ربات نیست.
فک کنم واتساپ بیزنس خودش همچین امکانی داشته باشه که پیام از پیش تعریف شده بهش بدی خودش جواب بده.
یه سری برنامه هاهم هستن بهشون میگن auto responder
نصب میکنی روگوشی اون به صورتی ک خودت براش تعریف میکنی به پیام های واتساپت پاسخ میده.
نهایتش اگه با برنامه هایی که هست کارت راه نیوفته خیلی راحت میشه یه برنامه ساده نوشت که نصب کنی رو گوشی این کاری که میگی رو انجام بده

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
توی نت افزار یه دامنه سرچ کردم قابل ثبت بود 2 دقیقه رفتم کارت بانکیمو بیارم خرید کنم زدم یکی ثبتش کرده بود .

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
سیستم تست جنگو خیلی خوب و جالبه.تو هر اپی که داخل جنگو ساخته میشه یه فایل به نام test.py هست
به برنامه نویس اجازه میده بدون اجراکردن پروژه و با نوشتن یه سری کلاس و تابع بررسی بکنه ببینه اگر برنامه اجرا بشه تو هر قسمت خروجی مد نظر رو داره یا نه.
مثلا ایا عنوان فلان صفحه x هست یا نه
ایا response code فلان صفحه 200 هست یا نه
ایا اگر به فلان تابع فلان ورودی رو بدیم مقدار مد نظر مارو return میکنه یا نه.
و...
برا کسایی که تنهایی کار میکنن شاید خیلی کارا نباشه ولی برای کارهای شرکتی و گروهی عالیه
هرکس مسئول برنامه نویسی هرقسمت از پروژه که هست خودش میاد تست های قسمت خودشو تو این فایل مینویسه
تیم لیدر پروژه دیگه لازم نیست بیاد سورس کل پروژه رو نگاه بکنه یا پروژه رو اجرا کنه همه قسمت هاشو چک بکنه.
فقط فایل test.py رو اجرا میکنه و خروجی هاشو میبینه.

بالا