• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,152
تا کی؟
چون من میخوام یک سری تغییراتی بدم. چقدر صبر کنم تا کارشناس بیاد ببینه و بره.

واقعا زمان خاصی نداره. ناظرها تا دو سه ماه مرتب به سایتهای تازه نماد داده میان و زیر و رو میکنن‌
البته اگر موضوع سایت براشون خاص باشه بیشتر حساسن.
کارشناس با ناظر کلا دو دیدگاه متفاوته. و الان که نماد گرفتی طرف حسابت ناظر میشه که همه کارست.
کارشناسا در حد منشی دفتر هستن و قدرت تصمیم گیری و تعلیق ندارن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,473
تو این چند سال اخیر هممون چند تا سایت تخصصی و عمومی پر مخاطب داشتیم که مجبور شدیم تعطیلشون کنیم !!
168.gif

محتوا رو الان دهه نودی ها تعیین میکنن چیه که در اصل محتوای زرد درباره سلبریتیسم و .... هست. که نسل قبل عمرا اهل تولیدش باشن.

من نمیدونم مردم مگه چقدر به دلقک احتیاج دارن که روزی بیست/سی تا دلقک جدید تو اینستاگرام استارت کار میزنند و اسم خودشون هم میذارن تولید کننده محتوا! :rolleyes:

محتوای زرد قبلاً هم رونق داشت ولی الآن مسئله مهم اینه که با گسترده شدن شبکه های اجتماعی، سایت ها خیلی کم رنگ شدن. انسان کلاً موجود راحت طلبیه! و هرچی آسونتر باشه، بدون فکر سمتش میره! o_O
مشکل اصلی شبکه های اجتماعی اینه که یه جورایی بی دروپیکره. تولیدکننده و استفاده کننده ممکنه دسترسی شون یه شبه و بنابر تصمیم یک ربات رو هوا بره :rolleyes: اکثر مخاطب ها در شبکه های اجتماعی حال و حوصله ندارن و میخوان سریع برن ویدیوی بعدی رو ببینند. کیفیت محتوا پایینه (به استثنای آموزش های یوتیوب) و به مرور ذهن آدم به نگاه سطحی به قضایا عادت می کنه و بزرگترین مشکل این شبکه ها اینه که جستجوگر ندارن! شما تو اکسپلور اینستاگرام یه ویدیو ببینید، دوساعت بعد بخواهید پیداش کنید، عمراً پیدا بشه! 🤣

شاید الآن که تولید محتوای واقعی کم شده، وقتش باشه که سایت ها، با پولی کردن محتوای مفیدشون حداقل یه درآمد کوچیکی کسب کنند. چون بالاخره اون کاربری که موبایل به دست، تو شبکه های اجتماعی میچرخه و ویدیوهای زرد می بینه و کیف می کنه، بالاخره یه جایی به محتوای مفید هم نیاز پیدا می کنه (تحقیقی مدرسه ای، دانشگاهی، دانلود نرم افزاری، آموزش اپلیکیشنی و...)

tazone

Registered User
لایک‌ها
366
امروز بعد مدت ها گفتم به شاپکیپر یه سر بزنم ، به معنای واقعی کلمه نابود شده و دیگه نفس های آخرشه!
خود پی تی هم کلا 10 تا یوزر فعال درست حسابی شاید داشته باشه ، بقیمون اگه هم میایم بیشتر نظاره گریم . . .
من خودمم هم یه انجمن تفریحی پرمخاطب قدیمی داشتم که حدود پنج-شش سال پیش جمعش کرده بودم . آدم دلش میگیره سایت های پر مخاطب قدیمی یکی یکی از بین میره
99.gif

تو این چند سال اخیر هممون چند تا سایت تخصصی و عمومی پر مخاطب داشتیم که مجبور شدیم تعطیلشون کنیم !!
168.gif

داریم به اون روز میرسیم که وب فارسی به دلیل نداشتن تولید محتوی به درد بخور ، کلا نابود بشه . . .
الان درباره هر موضوعی سرچ میکنی برات 20 تا سایت بالا میاره توی وب فارسی همشون هم از روی هم کپی کردن با کمی تغییر .منبع اولیه هم ترجمه از روی یه سایت درپیت اینگلیسی هست .جمع شدن وب فارسی بخاطر اینه که مردم به مطلب و علم دست اول (کپی و ترجمه نشده) اهمیت نمیدن و اینکه مطلب نوشتن واقعا زمان بره و برای هیچ کسی صرف نداره رایگان برای یکی مقاله و پست بذاره.اینیستا هم که 99.99999 درصدش چیزای غیر کاربردی و غیر علمی هست اگرم چیزی پیدا بشه جامع و کامل نیست هزار تا مشکل داره .

tazone

Registered User
لایک‌ها
366
من نمیدونم مردم مگه چقدر به دلقک احتیاج دارن که روزی بیست/سی تا دلقک جدید تو اینستاگرام استارت کار میزنند و اسم خودشون هم میذارن تولید کننده محتوا! :rolleyes:

محتوای زرد قبلاً هم رونق داشت ولی الآن مسئله مهم اینه که با گسترده شدن شبکه های اجتماعی، سایت ها خیلی کم رنگ شدن. انسان کلاً موجود راحت طلبیه! و هرچی آسونتر باشه، بدون فکر سمتش میره! o_O
مشکل اصلی شبکه های اجتماعی اینه که یه جورایی بی دروپیکره. تولیدکننده و استفاده کننده ممکنه دسترسی شون یه شبه و بنابر تصمیم یک ربات رو هوا بره :rolleyes: اکثر مخاطب ها در شبکه های اجتماعی حال و حوصله ندارن و میخوان سریع برن ویدیوی بعدی رو ببینند. کیفیت محتوا پایینه (به استثنای آموزش های یوتیوب) و به مرور ذهن آدم به نگاه سطحی به قضایا عادت می کنه و بزرگترین مشکل این شبکه ها اینه که جستجوگر ندارن! شما تو اکسپلور اینستاگرام یه ویدیو ببینید، دوساعت بعد بخواهید پیداش کنید، عمراً پیدا بشه! 🤣

شاید الآن که تولید محتوای واقعی کم شده، وقتش باشه که سایت ها، با پولی کردن محتوای مفیدشون حداقل یه درآمد کوچیکی کسب کنند. چون بالاخره اون کاربری که موبایل به دست، تو شبکه های اجتماعی میچرخه و ویدیوهای زرد می بینه و کیف می کنه، بالاخره یه جایی به محتوای مفید هم نیاز پیدا می کنه (تحقیقی مدرسه ای، دانشگاهی، دانلود نرم افزاری، آموزش اپلیکیشنی و...)
ایران کلا جایی نیست عزیز که بخوای برای مردمش ارزش قایل بشی و محتوای خوب براشون تولید کنی (استثنا هم وجود داره)الان مردم دنبال علم و مطلب خوب نمیگردن طرف یه کتاب نخریده توی عمرش بجز کتابای مدرسه و دانشگاش که مجبور بوده بخره.از همچین آدمی چه توقعی داری همون درحد دلقک فالو کردن مخش میکشه .الان طرف دانشگاه هم رفته مدرک داره یه سوال تخصصی درباره رشته تحصیلیش بپرس 90 درصد جواب نمیدن یا چرت و پرت جواب میدن.از همچنین آدمایی اگر دلقک فالو نکنن باید شک کرد بهشون.من برگشتم به بچه فامیل میگم حجم استوانه فرمولش چیه کلاس نهمه امسالم اومده بالا قبول شده بلد نیستش اصلا فرمول حجمو.فکر میکنی ازین جور آدما واقعا چی میخواد دربیاد!!

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
درود رفقا

یه سایت موزیک هست که اکثر پست هاش لینک های 5 تا 9 و 10 هست. برای اینکه رتبه بهتری بگیره چیکار کنم براش؟

ریپورتاژ بگیرم یا بک لینک های طولانی مدت ؟ کدومش بهتر و سریعتر جواب میده؟

همچنین بک لینک رو به صفحه اصلی بگیرم کافیه؟ برای تک تک پست ها که نمیشه بک لینک و ریپورتاژ گرفت

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
دوستاان افزونه
collapse-o-matic
و فایل js انگار مشکل داره و کار نمیکنه
پشتیبانی خودش گفت که از افزونه های مینیفای کنندس
همه افزونه هارو غیرفعال کردم باز نشد
js و css هاشو اکسکلود کردم از افزونه ها نشد
js رو اضافه کردم به یه فایل جاوای تم و از اونجا لود کردم بازم درست نشد
متخصص وردپرسی هست که بتونه کمک کنه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
دوستاان افزونه
collapse-o-matic
و فایل js انگار مشکل داره و کار نمیکنه
پشتیبانی خودش گفت که از افزونه های مینیفای کنندس
همه افزونه هارو غیرفعال کردم باز نشد
js و css هاشو اکسکلود کردم از افزونه ها نشد
js رو اضافه کردم به یه فایل جاوای تم و از اونجا لود کردم بازم درست نشد
متخصص وردپرسی هست که بتونه کمک کنه؟
لینک جی اس هاش از سورس قابل دسترسی هست؟
تستی بذار تو فوتر ببین چی میشه

me22

Registered User
لایک‌ها
574
آیا میشه توی ووکامرس، یه محصول رو فقط برای یک کاربر تعیین کرد؟
یعنی فقط همون کاربر ببینه و بتونه خریداری کنه؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,435
آیا میشه توی ووکامرس، یه محصول رو فقط برای یک کاربر تعیین کرد؟
یعنی فقط همون کاربر ببینه و بتونه خریداری کنه؟

Option 3 – Membership Plugin​

A popular way to create private WooCommerce stores is to use a WordPress membership plugin such as Memberships or Groups for WooCommerce by WooThemes.

With a membership plugin, you can create a separate membership level or group for each member. You can then place any customer-specific products within the area of the site that only that customer can access.

If you need a membership plugin for other reasons – for example if you have a private members’ area as well as your customer-specific products – then this might be a good option for you.

However, we think it’s overkill if you simply need to create customer-specific products or categories. All membership plugins will significantly add to the complexity of your website.

This can slow down your page load times and make the site more difficult and expensive for you to maintain in future. For example, things will be more likely to break after a software update.

Membership plugins are also quite tricky to set up. Creating a user-friendly navigation structure is the hardest part.

It would be quite time-consuming for you to create and maintain a separate group or membership level for each customer.

Most membership plugins provide shortcodes which let you insert dynamic content into a page, for example, to display content which only that member can see. However, some bespoke coding is usually needed to get this working exactly how you want it, and there’s quite a steep learning curve.

So yes, you can use a membership plugin to create private areas of your WooCommerce store for individual customers but it feels like a clumsy solution and is not really what membership plugins are designed for. They are designed to restrict access to groups of users, not individual customers.

Our advice is to only install complex plugins like this if you have a genuine business need which can’t be achieved using a simpler method

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
درود
دوستان افزونه

WebP Express​

را چطور تنظیم کنم که کیفیت عکس ها خیلی کم نشه؟

1655617684875.png

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,435
درود
دوستان افزونه

WebP Express​

را چطور تنظیم کنم که کیفیت عکس ها خیلی کم نشه؟

مشاهده پیوست 1295949
توی قسمت سوم تنظیماتش هست دیگه :|
آزمون و خطا کن..
ولی اگه حوصله داری ابزار آلاتی مثل سایت زیر هستن که حرفه یی و با کمترین کاهش کیفیت عکسو کم حجم مبکنن.. مسلما نرم افزار هم براش هست.. بعدش دیگه بدون نیاز به افزونه کاهش دهنده حجم عکس مستقیم توی هاستت باftp آپلود میکنی..

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,834
رفقا ، برای قسمت نوشته وبلاگ ، چرا نمیشه منوی ناوبر فابریک قالب رو فعال کرد ؟ نمیشه اقا.نمیشه ، تو تنظیمات صفحه و اینها هم چک کردم.با المنتور هم تاااا بشه میخوام انجام ندم .

پ.ن:من دیگه انقدر از نیما سوال پرسیدم تو پ.خ ، که دیگه روم نمیشه باز بپرسم.

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432

پیام یکتانت »​

همراه عزیز یکتانت سلام
با هدف افزایش درآمد شما، طی هفتۀ گذشته حداقل قیمت کلیک تبلیغات در پلتفرم یکتانت افزایش یافته است. لازم به ذکر است که این تغییر قیمت فعلا و به صورت آزمایشی در کمپین‌هایی که از هفتۀ قبل ساخته شده‌اند صورت گرفته است و کمپین‌هایی که پیش از این زمان ساخته شده‌اند همچنان با قیمت قبلی نمایش داده می‌شوند.
پس از طی شدن موفقیت‌آمیز دورۀ آزمایشی، تغییر قیمت به صورت کلی اعمال خواهد شد.
طبق تعرفه‌های جدید، حداقل قیمت کلیک معادل ۲۵۰ تومان خواهد بود.
از همراهی شما سپاس‌گزاریم.

کم کم باید باقی پلتفرمها هم افزایش قیمت هارو لحاظ کنن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

پیام یکتانت »​

همراه عزیز یکتانت سلام
با هدف افزایش درآمد شما، طی هفتۀ گذشته حداقل قیمت کلیک تبلیغات در پلتفرم یکتانت افزایش یافته است. لازم به ذکر است که این تغییر قیمت فعلا و به صورت آزمایشی در کمپین‌هایی که از هفتۀ قبل ساخته شده‌اند صورت گرفته است و کمپین‌هایی که پیش از این زمان ساخته شده‌اند همچنان با قیمت قبلی نمایش داده می‌شوند.

از اون طرف درآمد پوش شده مجانی

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,017

پیام یکتانت »​

همراه عزیز یکتانت سلام

خیلی خوبه اگر کفش ۲۵۰ باشه بازم کفاف نمیده اما اوکیه

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
خیلی خوبه اگر کفش ۲۵۰ باشه بازم کفاف نمیده اما اوکیه
باز خیلی جا دارن ولی اینحا ایرانه....

از اون طرف درآمد پوش شده مجانی
والا چی بگم امیر.. 😂پدرسوخته بازی ایرانی جماعت تو کسب‌وکار اینچنینی زبان‌زده وبمستراست

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
اطلاعیه هاست دی ال :

با سلام
متاسفانه با توجه به موج تورم موجود و جهش نرخ ارز طی چند ماه اخیر و وابستگی مستقیم هزینه کلیه سرویسها از سخت افزار تا license ها به ارز، متاسفانه هاست دی ال نیز از این شرایط نابسامان اقتصادی در امان نمانده و علی رغم میل باطنی مجبور به افزایش تعرفه‌های میزبانی سایت بین ۲۰ الی ۳۰٪ هستیم

لازم به توضیح است این افرایش تعرفه نه در جهت افزایش درآمد بلکه در راستای رسالت همیشگی هاست دی ال مبنی بر ارائه خدمات با کیفیت و بدون کاهش منابع و یا فروش بیش از حد روی سرورها بوده تا بتوانیم با کیفیت سابق به ارائه خدمات ادامه دهیم

همچنین لازم به قید است با پیگیری صورت گرفته از اداره ارزش افزوده، با توجه به فعالیت هاست دی ال به صورت حقیقی، خدمات مشمول مالیات بر ارزش افزوده نمیگردد لذا کلیه مبالغ مالیات بر ازش افزوده ۹٪ طی چند صورتحساب اخیر محاسبه و به موجودی حساب کاربران افزوده شده است و از دوره آتی مالیات بر ازش افزوده لحاظ نخواهد شد
پ.ن : تغییر تعرفه در پلن‌های default اعمال شده و برخی سرویسها با منابع custom ممکن است طی چند روز آینده و تا قبل از باز شدن صورتحساب جدید مورد بازنگری قرار گیرد
امیدواریم ثبات به شرایط اقتصادی کشور بازگشته و شاهد کاهش نرخ تورم و کنترل آن باشیم
با تشکر از درک مشتریان گرامی
هاست دی ال

بالا