• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
اسکریپت، پلاگین یا سیستم آنلاین برای ایمیل مارکتینگ به صورت روزانه نهایتا تا 10 هزارتا چه سیستمی رو پیشنهاد میدید؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
اگر یوزر خارجیه کلا هیچ جا توی ایران بعید میدونم بهت ترافیک نامحدود خارج بدن اگرم دانلودر زیاد داشته باشی از خارج دسترسی رو میبندن تمام دیتا سنتر های ایرانی
چی میخوای آپلود کنی؟تعداد دانلود همزمان و حجم فایل هات چقدره؟حداکثر حجم دانلود که در روز پیش بینی میکنی انجام بشه چقدره ؟اگر بگی بیشتر میتونم راهنماییت کنم
خارجیه اما رایگان نیست فایل ها و نهایتا در ماه 7 8 ترا هم ترافیک بخوره
تعداد همزمان زیاد نیست و حجم فایل ها هم بین 20 تا 200 مگ متغیره
حداکثر حجم دانلود در روز شاید 200 گیگ

tazone

Registered User
لایک‌ها
366
روزی 200 گیگ رو میشه رو اینترنت های پرسرعت خونگی کشور های پیشرفته ساپورت کرد.اگر آشنا داشته باشی توی کشور هایی مثل آلمان و آمریکا ....میتونی بدی یه سرور جمع کنه اونجا برات لینوکس نصب کنه ssh فعال کنه ازینجا تنظیمات شبکه و نرم افزاری شو انجام بدی (2 سال پیش تو ی ایران 2 میلیون من کسی رو پیدا کردم که سرور تنظیم کنه)با 10 تومن میتونی یه سیستم اونجا جمع کنی و با 4 تومن اینجا تنظیمات شبکه شو اوکی کنی.قطعات کامپیوتریت که از ایران ارزون تر تموم میشه چون گمرک بهش نمیخوره .تنظیمات شبکه هم باید از ایران اوکی کنی چون استخدام اونجا گرون تر از ایران درمیاد.یبار هزینه میکنی و تا ابد داری سرور رو .
ولی اگر بخوای بری سمت میزبان های خارجی من ماهی 500 دلار رو راحت پیشبینی میکنم .چون میزبان ها پول پشتیبان و مدیریت و کارمند هارو هم ازت میگیرن و چون دلار گرونه از ایران بخوای پرداخت کنی ارزش نداره زیاد بری سمت سرویس دهنده های خارجی.سرویس دهنده های ایرانی هم فقط دنبال اینن سایتت فیلتر شه یا اتفاقی بیفته سرور رو از دسترست خارج کنن.

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438
اصلا نیازی به Lazy Loding در سایت‌ها نیست. نسخه جدید تمام مرورگرها Native Lazy Loding دارند. یعنی بدون اینکه کدی در سایت اضافه و یا قابلیتی فعال کنیم، خودکار تصاویر را به صورت Lazy Loding نمایش می‌دهد.

نمیدونستم!
شما تایید می کنید؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438
اکانت گوگل درایو با حجم نامحدود میفروشن..
اینکه عملا چقدر کاربری و مفیده رو نمیدونم..
بنظرم بد نیست یه آماری راجبش بگیرید..
روزی 200 گیگ رو میشه رو اینترنت های پرسرعت خونگی کشور های پیشرفته ساپورت کرد.اگر آشنا داشته باشی توی کشور هایی مثل آلمان و آمریکا ....میتونی بدی یه سرور جمع کنه اونجا برات لینوکس نصب کنه ssh فعال کنه ازینجا تنظیمات شبکه و نرم افزاری شو انجام بدی (2 سال پیش تو ی ایران 2 میلیون من کسی رو پیدا کردم که سرور تنظیم کنه)با 10 تومن میتونی یه سیستم اونجا جمع کنی و با 4 تومن اینجا تنظیمات شبکه شو اوکی کنی.قطعات کامپیوتریت که از ایران ارزون تر تموم میشه چون گمرک بهش نمیخوره .تنظیمات شبکه هم باید از ایران اوکی کنی چون استخدام اونجا گرون تر از ایران درمیاد.یبار هزینه میکنی و تا ابد داری سرور رو .
ولی اگر بخوای بری سمت میزبان های خارجی من ماهی 500 دلار رو راحت پیشبینی میکنم .چون میزبان ها پول پشتیبان و مدیریت و کارمند هارو هم ازت میگیرن و چون دلار گرونه از ایران بخوای پرداخت کنی ارزش نداره زیاد بری سمت سرویس دهنده های خارجی.سرویس دهنده های ایرانی هم فقط دنبال اینن سایتت فیلتر شه یا اتفاقی بیفته سرور رو از دسترست خارج کنن.
نگهداری سرور دردسر داره..
بخصوص مسلط شدن روی تنظیماتش و رفع مشکلات رایج..
یه هاست اشتراکی از یه هاستینگ میگیریم خون به دلمون میده..
چه برسه به مدیریت سرور!
بخصوص بحث امنیتش..

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
والا با این چیزی که شما پیشبینی کردی ماهانه 500 دلار باید ببندیم بره دیگه :p
7 8 ترا ترافیک در ماه چیزی نیست و هاست های دانلود خارجی راحت ساپورت میکنن این مقدارو
طبق پیشنهاد های دوستان و البته چندین تیکت به هاستنیگ های ایرانی، الان با یه ترا هارد و 6 7 ترا ترافیک ماهانه روی سرورهای خارجی راحت میشه با حداقل 500 تومن در ماه هاست دانلود گرفت
و البته در مورد اینترنت و شبکه لینوکس روی شبکه خونگی کشورهای پیشرفته، فوق العاده ریسک پذیره چون محتواها یه مقداریش وارزه و FBI پدر اون بنده خدا رو در میاره :geek:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438
@nima_00989166
همچنین سایت با PHPNUKE
آره.. آره..
طرفای زمان سایت رپ 98
همیشه هم بعد نصبش حروف فارسی به صورت علامت سوال میشد و باید درستش میکردی.. توی فروم هم هر دفعه یکی یه تاپیک جدید راجبش میزد.. (نمیرفتن سرچ کنن :دی )
میگم اون زمان وردپرس چرا محبوب و رایج نبود؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,473
آره.. آره..
طرفای زمان سایت رپ 98
همیشه هم بعد نصبش حروف فارسی به صورت علامت سوال میشد و باید درستش میکردی.. توی فروم هم هر دفعه یکی یه تاپیک جدید راجبش میزد.. (نمیرفتن سرچ کنن :دی )
میگم اون زمان وردپرس چرا محبوب و رایج نبود؟
اون زمان وردپرس نبود...
یه سیستم مدیریت محتوا بود به نام مووبل تایپ (Movable Type) که با زبان CGI بود. خیلی هم قوی بود و شبیه وردپرس. حتی میشد باهاش وبلاگ دهی (شبیه وردپرس شبکه) راه انداخت (البته اسکریپت MT هنوز هم آپدیت میشه). بعد از مووبل تایپ (Movable Type)، کم کم PHPNUKE هم خودشو بالا کشید.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438
توی سی اس اس حالتی وجود داره که به اگر متن در فیلد مورد نظر فارسی بود خودش راست چین باشه.. ولی اگه انگلیسی بود سمت چپ باشه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
توی سی اس اس حالتی وجود داره که به اگر متن در فیلد مورد نظر فارسی بود خودش راست چین باشه.. ولی اگه انگلیسی بود سمت چپ باشه؟
حالا اومدیم و یه حرف فارسی تو متن انگلیسی بود یا برعکس از کجا باید بفهمه؟

Webfaplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سلام دوستان
سایت موزیک اینجا کی داره؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,473

کد سی اس اس:
CSS:
input {
unicode-bidi: plaintext;
  text-align: start;
}

یا مستقیماً از dir=auto استفاده کنید.

tazone

Registered User
لایک‌ها
366
والا با این چیزی که شما پیشبینی کردی ماهانه 500 دلار باید ببندیم بره دیگه :p
7 8 ترا ترافیک در ماه چیزی نیست و هاست های دانلود خارجی راحت ساپورت میکنن این مقدارو
طبق پیشنهاد های دوستان و البته چندین تیکت به هاستنیگ های ایرانی، الان با یه ترا هارد و 6 7 ترا ترافیک ماهانه روی سرورهای خارجی راحت میشه با حداقل 500 تومن در ماه هاست دانلود گرفت
و البته در مورد اینترنت و شبکه لینوکس روی شبکه خونگی کشورهای پیشرفته، فوق العاده ریسک پذیره چون محتواها یه مقداریش وارزه و FBI پدر اون بنده خدا رو در میاره :geek:
پارس پک یک ترا ایرانی رو 380 میده!!ا بعد میگه هر ترابایت بین المللی اگر 5 درصد کل ترافیک داخلیت نشه هر ترا 100 تومن میگیره ازت.
اگر محتوا مشکل دار باشه هاستینگ ها با اولین شکایت سرور رو از دسترس خارج میکنن.
500 دلارم برای سرور اختصاصی و ssd nvme هست.
هارد دیسک اگر اشتراکی استفاده بشه در بهترین حالت ممکن به 10 نفر فروخته بشه.در هر ثانیه نهایت 20 مگ به هر شخص (خریدار) اختصاص پیدا میکنه .اگر بیشتر از 20 نفر دانلود همزمان باشه سرعت بشدت داغونی میده.
اگر سرور دانلود ترافیک نا محدود بین المللی پیدا کردی با 500 تومن و یه ترا هارد دیسک من خودم خریدارم حتما خبر بده.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,161

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,161
هنوز یکسری هاشون فعال هستن

آخ آخ یاد موویل تایپ بخیر
فایل فلانو تو پوشه cgi-bin کپی کن
و...

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438
یه وبلاگ رز بلاگ دارم..
چند ماه پیش چندین مظلب توش نوشتم.. و ولش کردم و فکر میکردم که ایندکس میشه خاک میخوره
الان دیدم ایندکس نشده..

GOT IT
در بخش بعدی هم میگه :
Sitemap could not be read

ولی از روی لینک بالای صفحه ش که میزنم مرورگر نقشه سایت رو میاره!
Capture.JPG

پ ن :

بعد از رفع این مشکل
بنظرتون منتظر گذر زمان باشم یا باید اقدامات خاصی بکنم تا ایندکس بشه؟
یا کلا بدم یکی از این کسایی که خدمات ایندکس سایت انجام میدن.. برام انجام بده؟

Last edited:

Lost1

Registered User
لایک‌ها
88
یه وبلاگ رز بلاگ دارم..
چند ماه پیش چندین مظلب توش نوشتم.. و ولش کردم و فکر میکردم که ایندکس میشه خاک میخوره
الان دیدم ایندکس نشده..

در بخش بعدی هم میگه :
Sitemap could not be read

ولی از روی لینک بالای صفحه ش که میزنم مرورگر نقشه سایت رو میاره!
مشاهده پیوست 1296716

پ ن :

بعد از رفع این مشکل
بنظرتون منتظر گذر زمان باشم یا باید اقدامات خاصی بکنم تا ایندکس بشه؟
یا کلا بدم یکی از این کسایی که خدمات ایندکس سایت انجام میدن.. برام انجام بده؟
فکر کنم از هاسته
برای من هم اینجوری شده بود ولی سایت بود، به مدیر سرور اطلاع دادن درست شد.

بالا