برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
یه وبلاگ رز بلاگ دارم..
چند ماه پیش چندین مظلب توش نوشتم.. و ولش کردم و فکر میکردم که ایندکس میشه خاک میخوره
الان دیدم ایندکس نشده..

در بخش بعدی هم میگه :
Sitemap could not be read

ولی از روی لینک بالای صفحه ش که میزنم مرورگر نقشه سایت رو میاره!
مشاهده پیوست 1296716

پ ن :

بعد از رفع این مشکل
بنظرتون منتظر گذر زمان باشم یا باید اقدامات خاصی بکنم تا ایندکس بشه؟
یا کلا بدم یکی از این کسایی که خدمات ایندکس سایت انجام میدن.. برام انجام بده؟
فکر کنم از هاسته
برای من هم اینجوری شده بود ولی سایت بود، به مدیر سرور اطلاع دادن درست شد.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
بالای ۹۰٪ شرکت های طراحی وب..
سایت های خودشون در وضعیت ناجوری هستن..
حتی ژاکت یادم میاد پارسال آگهی استخدام زده بود..
رفتم سایتشو از دید خوش ساخت بودن نگاه کنم..
دیدم لگ اسکرول میشه..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
من فکر میکنم اینایی که میخواد حداقل کار 4 نفر میشه

مشاهده پیوست 1296857
حالا مگه جنابعالی حریف نفهمی و آماتوری اون کارفرما میشی؟
هرچی میخوای بهش ثابت کنی هرکدوم از این حوزه ها دنیای خودشو داره..
هیچ..انگار نه انگار.. میگه "ما یکی رو میخوایم که روی همشون مسلط باشه"
بعد .. به فرض یکی پیدا بشه در کار تسلط به یکی دو حوزه آشنایی با بقیه هم داشته باشه.. بره بگه "تخصصم فلان حوزه و فلان حوزه ست.. توی بقیه حوزه ها هم یه دستی دارم"
برمیگرده میگه "نه.. ما یکی رو میخوام روی همه کامل مسلط باشه"
بعد میگی دستنمزد چجوریه؟ میگه "فعلا چندر غاز.. البته بعدا بیشتر هم میشه"

در چنین شرایطی بجای سیلی زدن.. فقط یه لبخند بزنید و بگید "من آدمش نیستم..ولی آدمش هست و پیدا میشه"
خدا هم خوب در و تخته رو خوب برای هم جور میکنه..
یه آدم بی تجربه مفت خور میاد , قشنگ هم تیغش میزنه هم کارش فلج میشه یا در بهترین حالت درجا میزنه..

در کل نسل کارفرمای شخماتیک هیچوقت منقرض نمیشه..همیشه بوده و هست.. (نیروی کار هم همینطور)
آدم باید کم کم خودش مشامشو تیز کنه و بدونه کی و کجا سرش به تنش میارزه کی سرش به تنش نمیارزه..

پ ن : یه کارفرمایی که دوست مشترکی داریم هم چند وقت پیش بهم گفت بیا در مورد یه پروژه سایت صحبت کنیم که برامون بزنی..
منم شناخت قبلی ازش داشتم.. یه مدت دووندمش و گفتم درگیرم.. بعد سر حوصله .. یبار که داشتم میرفتم همون منطقه گفتم فلان موقع در خدمتم..
رفتیم.. همون اول صحبت... گفت "یه سایتی میخوایم.. <<چیز خاصی نداره>> " در فروش و فروش پورسانتیه...
کلی صحبت از برنامه های بزرگ و پول و درآمد و .. که ما میخوایم با کله گنده ها کار کنیم و ..
گفتم خب نمونه سایت مد نظرتون رو سراغ دارید.. گفت آره.. سایت cj !
توقع داشت من, یه نفره با طرفای 40 میلیون سایتی مشابه cj بزنم براشون.. تازه اونم با پرداخت تیکه تیکه..
گفتم کار تیمی میخواد و کار یه شخص نیست. حداقل هم سه نفر مدیر پروژه میخواد و بالای میلیارد بودجه میخواد و ..

دیگه پشت دستمو داغ کردم.. یا سراغ هر ملاقات کاری نرم.. یا برای اینجور آدما بگم فلان مقدار بریزید تو کارتم تا بیام و تازه صحبت کنیم..
شما هم خودتون رو دسته کم نگیرید.. بیرون پر از نیروی کم تجربه و کارفرمای خسیس و نفهم هست..خودتون رو دسته کم نگیرید..برای خودتون و تخصصتون هم ارزش قائل شید.. اینهمه فقط با حرفه یی تر ها خودتون رو مقایسه نکنید..

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
یه زمانی میگفتم اینایی که صبح تا شب پای بازی ps هستند خیلی دل خوشی دارن!
خودم 9 صبح میخوابیدم تا 4 عصر. بقیش کار میکردم و بیدار بودم....

اما الان میگم اون عده آدم گیم باز هم انتخاب بدی نکردن... حداقل شاد بودن در لحظه.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
دقیقاً کار 5 یا 6 نفره... یه نفر غیرممکنه بتونه. فرضاً هم تو همه بخش ها تخصص داشته باشه، بعد از یک هفته انجام این کارها هم تمرکزش از دست میده و هم از کار دلزده میشه :sneaky:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718

مشاهده پیوست 1296857
خلاصه اینکه یه نفر هم نمایش نامه بنویسه هم کارگردانی و بازیگری و صدابرداری انجام بده
s498.gif

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دقیقاً کار 5 یا 6 نفره... یه نفر غیرممکنه بتونه. فرضاً هم تو همه بخش ها تخصص داشته باشه، بعد از یک هفته انجام این کارها هم تمرکزش از دست میده و هم از کار دلزده میشه :sneaky:
خلاصه اینکه یه نفر هم نمایش نامه بنویسه هم کارگردانی و بازیگری و صدابرداری انجام بده
s498.gif
حدودا چهار سال پیش با یه اشتباه یه قرارداد پاره وقت و دور کاری (چون تهران نیستم) با یه شرکتی بستم برای سایتشون بنر طراحی میکردم ، قالب رو ویرایش و کاستوم میکردم اسکریپت لازم میشد مینوشتم از همه مهتر سئو هم میکردم هر چی مقاله میداد بهم صفحه اول میاوردم بعد میگفت چرا لینک یک نیستم همه این ها هم بدون هزینه سئو برای ریپورتاژ بالا میاوردم یعنی انتظار داشت همینطوری لینک یک بشه بدون هزینه. بازم ناراضی بودن از وقتی من رفتم فکر کنم اصلا سایتشون ویزیتور نداره دیگه.

Last edited:

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
دیگه پشت دستمو داغ کردم.. یا سراغ هر ملاقات کاری نرم.. یا برای اینجور آدما بگم فلان مقدار بریزید تو کارتم تا بیام و تازه صحبت کنیم..

اینو باید حداقل ماهی 20 حقوق بدی

بعد از یک هفته انجام این کارها هم تمرکزش از دست میده و هم از کار دلزده میشه :sneaky:

s498.gif

حدودا چهار سال پیش با یه اشتباه یه قرارداد پاره وقت و دور کاری (چون تهران نیستم) با یه شرکتی بستم

من که چند سالی میشه پشت دستم رو داغ کردم دیگه بیگاری انجام ندم ، حاضرم بیکار باشم و سرکوفت بشنوم ولی دیگه اندازه ارزش واقعی پروژه ، کار انجام بدم

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
سلام دوستان.
یه سوالی داشتم،من میخوام پنل اصلی وردپرسم که بهش دسترسی دارم بصورت فارسی، زبانش باشه،اما صفحه اصلی سایت که بازدیدکنندگان مراجعه میکنند بصورت انگلیسی صرفا باشه،حالا داخل پنلش یه تنظیمات کوچکی داشت، چون چند وقته با وردپرس کار نکردم یادم رفته؟ ممنون میشم اون تنظیمات رو یاداوری کنید. ممنون.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721
یه بار من یه قرار کاری تو یه کافه داشتم با دو نفر
بعد میخواسن مثلا نمک گیرم کنن کلی چیز میز سفارش دادن اوردن خوردیم باهم
بعد رفتیم سراغ پروژه و گفتن فلان سایتو میخوایم با فلان امکانات گفتم اوکی مشکلی نیست
گفت پولشو بعد از اینکه اومد صفحه اول گوگل میدیم گفتم اوکی
گفتم میرم تو ماشین قرارداد بیارم برا امضا
یه ربع بعد هرچی زنگ زدن جواب ندادم :p

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
بچه به نظرتون تالار گفتگو با موضوع مراسم های شادی (عروسی،نامزدی،خواستگاری،بله برون،تولد،دندونی،فارغ التحصیلی و...) حالا با زیر مجموعه ها بی انتهاش (متن و پیام،مدل،ایده،ساقدوش،معرفی آهنگ و کلیپ برای جشن ها و...) گزینه خوبی برای ره اندازی هست؟ مثل نی نی سایت ; درباره بارداری واین حرفاس ولی این با همین موضوع هایی که گفتم
دامنه خوبی دارم برای این کار راه اندازی وردپرس هم خیلی برام راحت تره اما فروم اگر راه بیوفته شاید یک عضو فعال داشته باشه و خودم باشم که خیلی ضایس! ولی مزیتش اینه دیگه مهم نیست خیلی اصولی کار کنم حتی عکس ها هم آگلود نشه یا موجود نباشه کسی چیزی نمیگه:cautious:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
بچه به نظرتون تالار گفتگو با موضوع مراسم های شادی (عروسی،نامزدی،خواستگاری،بله برون،تولد،دندونی،فارغ التحصیلی و...) حالا با زیر مجموعه ها بی انتهاش (متن و پیام،مدل،ایده،ساقدوش،معرفی آهنگ و کلیپ برای جشن ها و...) گزینه خوبی برای ره اندازی هست؟ مثل نی نی سایت ; درباره بارداری واین حرفاس ولی این با همین موضوع هایی که گفتم
دامنه خوبی دارم برای این کار راه اندازی وردپرس هم خیلی برام راحت تره اما فروم اگر راه بیوفته شاید یک عضو فعال داشته باشه و خودم باشم که خیلی ضایس! ولی مزیتش اینه دیگه مهم نیست خیلی اصولی کار کنم حتی عکس ها هم آگلود نشه یا موجود نباشه کسی چیزی نمیگه:cautious:
میزان جشن کم شده آخه..
وگرنه بنظر من جز معدود فروم هایی میشد که با وجود شبکه های اجتماعی، احتمالا بازم میگرفت..

چون خانوم ها عشق پاتوق کردن توی محافل هستن..

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
میزان جشن کم شده آخه..
وگرنه بنظر من جز معدود فروم هایی میشد که با وجود شبکه های اجتماعی، احتمالا بازم میگرفت..

چون خانوم ها عشق پاتوق کردن توی محافل هستن..
قبل از اینستاگرام یه فروم خوب داشتم راحت 80هزار کاربر و هر تالار دو تا مدیر و کلی کاربر فعال ولی بعدش کمرنگ شدن منم دیدم نه درآمد داره هر شبم باید بیدار بمونم کسی خراب کاری نکنه یه تصمیم گرفتم درجا هاست رو دلیت کردم خلا شدم:D
ولی این موضوع احساس میکنم چون تعداد تالار ها کم میشه مدیریت خیلی ساده تری داره حتی خودمم میتونم توش بچرخم مطلب بزارم
این ایده رو روی /forum (ساب دومین نه) عملی میکنم پس

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
قبل از اینستاگرام یه فروم خوب داشتم راحت 80هزار کاربر و هر تالار دو تا مدیر و کلی کاربر فعال ولی بعدش کمرنگ شدن منم دیدم نه درآمد داره هر شبم باید بیدار بمونم کسی خراب کاری نکنه یه تصمیم گرفتم درجا هاست رو دلیت کردم خلا شدم:D
ولی این موضوع احساس میکنم چون تعداد تالار ها کم میشه مدیریت خیلی ساده تری داره حتی خودمم میتونم توش بچرخم مطلب بزارم
این ایده رو روی /forum (ساب دومین نه) عملی میکنم پس

حیف بود!

میتونی هم یکمی با دستکاری کردن کد ها،
تنظیم کنی همه پست ها یا تاپیک ها پیش فرض ایندکس نشن برای گوگل.. و هر موردی بعد از نگاه کردن و تایید مدیر ، بتونه قابل خزش و ایندکس بشه برای گوگل..
اینطوری نیازی به آنلاین بودن دائم مدیرا نیست..
کاربرا هم در لحظه میتونن پست بدن و تعامل داشته باشن..

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
پارس پک بجز پشتیبانی نسبتا خوب، دیگه هیچی نداشت
الان همون پشتیبانی خوب هم دیگه نداره

بالا