برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
قضیه مال سال 89-90 هست که فقط باید پول هاست میدادی از جیب
الانم پشیمون شدم همون وردپرس بهتره تا یه انجمن بزنم مطلب بفرستم بازدید هم داشته باشه ولی فقط یک عضو داشته باشه و یک نفر فقط مطلب بفرسته اونم ادمین :D
ولی انجمن خیلی عجیبه سریع ایندکس میشه مطالبش
انجمن های آزاد توی گوگل ایندکس نمیشن
onion.
با دعوت راه پیدا میکنن بقیه

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
لیست ایمیل دارم که برا مشتری هامن و یه سریشون هم از اینستا و تلگرام و واتس اپ و اینا به صورت تک به تک درآوردم
لیست اختصاصی برا خودمه

چیزی که متوجه شدم اینه که میشه از طریق سرویس ایمیل آمازون به اسم SES هر 10 هزار ایمیل رو با یک دلار ارسال کرد و علاوه بر این در هر ماه هم 62هزار ایمیل رایگان میشه ارسال کرد
البته من نمیدونم پلتفرمی برای ارسال ایمیل میده یا نه اما چندین نرم افزار غیر رایگان پیدا کردم که از طریق api به سرویس ایمیل امازون وصل میشدن و ایمیل رو به همراه گزارشات کامل ارسال میکردن
کسی چیزی از این سرویس میدونه ؟
باید ببینی سرویس ایمیلت چجوری کار میکنه
بعید بدونم دستی بخوای 20 هزار تا ایمیل اد کنی توی سرویس ها.
سوال تو دقیق با جزییات به بخش پشتیبانی اون سرویس های ایمیل بفرست

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
انجمن های آزاد توی گوگل ایندکس نمیشن
onion.
با دعوت راه پیدا میکنن بقیه
متوجه نشدن
من یه سایت وردپرس و روی /forum با زنفورو یه انجمن زدم انجمن خیلی راحت تر ایندکس میشه

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
متوجه نشدن
من یه سایت وردپرس و روی /forum با زنفورو یه انجمن زدم انجمن خیلی راحت تر ایندکس میشه
انجمن هایی که توی گوگل ایندکس میشن عمومی هستن و دردسر زیادی داره.برای همین الان همه جا دیگه الان بسمت انجمن های خصوصی رفتن چون کنترل کاربر بسیار راحته.
انجمن یا فروم های عمومی احتیاج به 10نفر دارند تا کاربر هارو مدیریت کنند و آنلاین باشن و دایم سایت رو چک کنن.با هر بار بلاکی کاربر ها دوباره میان ثبت نام میکنند و خراب کاری میکنند و فروم رو بهم میریزند دوباره
من خودم توی فکر ساخت انجمن بودم ولی واقعا 10 نفر سراغ نداشتم بیارم برای کنترلش که هر چند ساعت سر بزنن

Last edited:

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
انجمن هایی که توی گوگل ایندکس میشن عمومی هستن و دردسر زیادی داره.برای همین الان همه جا دیگه الان بسمت انجمن های خصوصی رفتن چون کنترل کاربر بسیار راحته.
انجمن یا فروم های عمومی احتیاج به 10نفر دارند تا کاربر هارو مدیریت کنند و آنلاین باشن و دایم سایت رو چک کنن.با هر بار بلاکی کاربر ها دوباره میان ثبت نام میکنند و خراب کاری میکنند و فروم رو بهم میریزند دوباره
من خودم توی فکر ساخت انجمن بودم ولی واقعا 10 نفر سراغ نداشتم بیارم برای کنترلش که هر چند ساعت سر بزنن
نه الان به این شکل نیست که کاربر بیاد تاپیک مبتذل بده برای خرابکاری ( یا کارای این چنینی ) ترسوتر شدن خرابکارها خیلی راحت با یه تهدید کنار میکشن و کلا احتمال وجود خرابکار انقدر کم هست که بخاطرش نباید از هدف فاصله گرفت
مسئله یکم جذب کاربر هست که فعالیت کنن وگرنه میشه به بازدید هم رسوند شاید هم با یه چت باکس بشه نگهشون داشت که زمان بیشتری رو سپری کنن تو فروم ولی در نهایت احتمالا ادمین هست که فقط داره پست میزاره

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
نه الان به این شکل نیست که کاربر بیاد تاپیک مبتذل بده برای خرابکاری ( یا کارای این چنینی ) ترسوتر شدن خرابکارها خیلی راحت با یه تهدید کنار میکشن و کلا احتمال وجود خرابکار انقدر کم هست که بخاطرش نباید از هدف فاصله گرفت
مسئله یکم جذب کاربر هست که فعالیت کنن وگرنه میشه به بازدید هم رسوند شاید هم با یه چت باکس بشه نگهشون داشت که زمان بیشتری رو سپری کنن تو فروم ولی در نهایت احتمالا ادمین هست که فقط داره پست میزاره
اگر ادمین پست بذاره فقط که وبلاگ میشه نه انجمن
بعدشم اصلی ترین مشکل انجمن های عمومی اینه که آدما گلچین نشدن و کاربلد و نادان و فهمیده و با ادب و بی ادب و جاهل همشون باهم یجا هستن
فقط بحث تایپیک مبتذل نیست کاربر ها بهم میپرن . به خصوص چون همدیگرو نمیشناسن راحت تر باهم دیگه دعوا میکنن.
بعدشم الان زمونه ای نیست که تکی بخوایم کار کنیم و یا وبسایت رو تکی مدیریت کنیم.

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
اگر ادمین پست بذاره فقط که وبلاگ میشه نه انجمن
بعدشم اصلی ترین مشکل انجمن های عمومی اینه که آدما گلچین نشدن و کاربلد و نادان و فهمیده و با ادب و بی ادب و جاهل همشون باهم یجا هستن
فقط بحث تایپیک مبتذل نیست کاربر ها بهم میپرن . به خصوص چون همدیگرو نمیشناسن راحت تر باهم دیگه دعوا میکنن.
بعدشم الان زمونه ای نیست که تکی بخوایم کار کنیم و یا وبسایت رو تکی مدیریت کنیم.
کاربر جذب بشه حالا بهم بپرن و دعوا کنن به نفع ادمین حداقل هر روز و هر ساعت سر میزنن ببینن جواب گرفتن یا نه :D
یه انجمن وقتی باید راه اندازی بشه که حداقل 3-4 نفر باشید که شروع بشه یکی عضو میشه ببینه دو نر هستن باهاشون صحبت کنه وگرنه یه انجمن بازدید هم بگیره مطالبش خیلی بعیده کاربر توش عضو بشه و شروع کنه به فعالیت

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
کاربر جذب بشه حالا بهم بپرن و دعوا کنن به نفع ادمین حداقل هر روز و هر ساعت سر میزنن ببینن جواب گرفتن یا نه :D
یه انجمن وقتی باید راه اندازی بشه که حداقل 3-4 نفر باشید که شروع بشه یکی عضو میشه ببینه دو نر هستن باهاشون صحبت کنه وگرنه یه انجمن بازدید هم بگیره مطالبش خیلی بعیده کاربر توش عضو بشه و شروع کنه به فعالیت
ولی بحث های سیاسی و عقیدتی داخلش راه بیفته اول از همه خودت پات گیره.همون مدیر آپارات هر روز داره میره دادگاه و برمیگرده.وثیقه نداشته باشی باید توی بازداشتگاه باشی تا حل شدن پروندت

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
ولی بحث های سیاسی و عقیدتی داخلش راه بیفته اول از همه خودت پات گیره.همون مدیر آپارات هر روز داره میره دادگاه و برمیگرده.وثیقه نداشته باشی باید توی بازداشتگاه باشی تا حل شدن پروندت
من فکر میکنم زیادی سخت میگیری وقتی بحث سیاسی ممنوع باشه اولین پست، مبحث بسته و یا حذف میشه به همین راحتی هیچ اتفاقی هم نمیوفته

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,226
قضیه مال سال 89-90 هست که فقط باید پول هاست میدادی از جیب
الانم پشیمون شدم همون وردپرس بهتره تا یه انجمن بزنم مطلب بفرستم بازدید هم داشته باشه ولی فقط یک عضو داشته باشه و یک نفر فقط مطلب بفرسته اونم ادمین :D
ولی انجمن خیلی عجیبه سریع ایندکس میشه مطالبش
راهش اینه که با اسم کاربر های معمولی بحث های تعصبی راه بندازی و طرف نا حق رو بگیری.. :دی
مثلا با اسم یه کاربر ، بیای با ادله و استدلال های عجیب و غریب بگی ایکس باکس همیشه از پلی استیشن بهتره..

یا بگی اپل که هنری نکرده با محدود کردن تمامی ابعاد، سرعت و امنیت نرم افزاریشو برده بالا..

(باید دستت توی اون بحث پر باشه..:دی )
بعد خیلی ها بخاطر فشار اعصاب و حق و نا حق میان مشارکت میکنن تو تاپیک ها..
یواش یواش فروم‌شلوغ میشه..
اوایل هم خودت باید با خودت بحث کنی.. یا چند نفر رو بیاری اونا هم با چندین اکانت با خودشون با همدیگه بحث کنن..
که هم فروم شلوغ و فعال بنظر برسه..هم بحث های وسوسه کننده برای مشارکت توش ریخته باشه..

همین شبکه اجتماعی ایرانی cloob.com من دقیقا روزای اولشو یادمه.. توی هفته نامه کلیک معرفی شد..
رفتم دیدم شلوغ و پر کاربره.. چقدر هم کاربر جذاب توش بود همون روزای اول :دی
الکی شلوغش کرده بودن و شلوغ و بدون کاربرای واقعی ارائه ش دادن..
هرکی میومد فکر میکرد سایت اون خلوتیه اولیه ش رو طی کرده و الان پر کاربر شده.. زود توش عضو میشد و فعالیت میکرد.. :دی

پ ن :خدایا مارو ببخش.. این افکار موذیانه همش از گشتن با افراد نابابی مثل افتک هست..
@Webmoney-XCH
@s.david.s

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
راهش اینه که با اسم کاربر های معمولی بحث های تعصبی راه بندازی و طرف نا حق رو بگیری.. :دی
مثلا با اسم یه کاربر ، بیای با ادله و استدلال های عجیب و غریب بگی ایکس باکس همیشه از پلی استیشن بهتره..

یا بگی اپل که هنری نکرده با محدود کردن تمامی ابعاد، سرعت و امنیت نرم افزاریشو برده بالا..

(باید دستت توی اون بحث پر باشه..:دی )
بعد خیلی ها بخاطر فشار اعصاب و حق و نا حق میان مشارکت میکنن تو تاپیک ها..
یواش یواش فروم‌شلوغ میشه..
اوایل هم خودت باید با خودت بحث کنی.. یا چند نفر رو بیاری اونا هم با چندین اکانت با خودشون با همدیگه بحث کنن..
که هم فروم شلوغ و فعال بنظر برسه..هم بحث های وسوسه کننده برای مشارکت توش ریخته باشه..

همین شبکه اجتماعی ایرانی cloob.com من دقیقا روزای اولشو یادمه.. توی هفته نامه کلیک معرفی شد..
رفتم دیدم شلوغ و پر کاربره.. چقدر هم کاربر جذاب توش بود همون روزای اول :دی
الکی شلوغش کرده بودن و شلوغ و بدون کاربرای واقعی ارائه ش دادن..
هرکی میومد فکر میکرد سایت اون خلوتیه اولیه ش رو طی کرده و الان پر کاربر شده.. زود توش عضو میشد و فعالیت میکرد.. :دی

پ ن :خدایا مارو ببخش.. این افکار موذیانه همش از گشتن با افراد نابابی مثل افتک هست..
@Webmoney-XCH
@s.david.s
آره ولی من یادمه فروم که راه اندازی کردم راحت 10 تا رفیق مجازی داشتم اکثرشونم دختر که اونا هم دوستاشون رو آوردن بعد دیگه اینا بودن خودمم مطالب خوب میفرستادم جذب کاربرم از طریق های مختلف میکردم دیگه هر کی میومد یه خودش رو معرفی میکرد یه سر میزد ببینه کسی چیزی نگفته دیگه عادت می کرد میموند
ولی الان وقت و انرژی نداری
اما چون امید به فیل شدن اینستاگرام هست بعید نیست دوباره کاربرا هدایت بشن به این سمت ولی باید فروم های تخصصی زده بشه جامعه هدف داشته باشه مثل نی نی سایت و پرشین تولز و...دیگه نمیشه 100 تا تالار زد موبایل و نرم افزار و سخت افزار و این چیزا

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
سلام
افزونه ای سراغ دارین که بشه از طریق پنل ادمین وردپرس به کاربر سایت فایل ارسال کرد؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,226
سلام
افزونه ای سراغ دارین که بشه از طریق پنل ادمین وردپرس به کاربر سایت فایل ارسال کرد؟
صندوق پستی کاربر چی باشه.؟
کجا دریافتش کنه؟
ایمیل؟
یا محیط ممبر شیپ؟

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
من فکر میکنم زیادی سخت میگیری وقتی بحث سیاسی ممنوع باشه اولین پست، مبحث بسته و یا حذف میشه به همین راحتی هیچ اتفاقی هم نمیوفته
آره دیگه همینو میگم باید یکی آنلاین باشه بلافاصله حذفش کنه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
دوستان یک سوال

من صدام برای تولید محتوا خوبه و لهجه هم ندارم
از موارد آموزشی هم سر در میارم و چندین بار آموزش ویدیویی پر کردم و خودم و اون اشخاصی که براشون فرستادم راضی بودن

میخوام بدونم الان اگه من یک آموزش ویدیویی تولید کنم، باید از اینستا شروع کنم به معرفی خودم و خدماتم؟
سایت هایی هستن که آموزش هاتو بفروشن و یه درصدی هم خودن بردارن ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,226
دوستان یک سوال

من صدام برای تولید محتوا خوبه و لهجه هم ندارم
از موارد آموزشی هم سر در میارم و چندین بار آموزش ویدیویی پر کردم و خودم و اون اشخاصی که براشون فرستادم راضی بودن

میخوام بدونم الان اگه من یک آموزش ویدیویی تولید کنم، باید از اینستا شروع کنم به معرفی خودم و خدماتم؟
سایت هایی هستن که آموزش هاتو بفروشن و یه درصدی هم خودن بردارن ؟

میتونی کلیپ اموزشی درست کنی و توی آپارات بذاری..
آپارات به ازای بازدید کلیپ های تولیدی پول میده..
نرخ هاشو نمیدونم.
امیدوارم مثل ایشون نسازی فقط :دی

بالا