• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
دوستان، با کامپیوتر چطور کار میکنید که دیسک گردن و کمر نگیرید و همچنان مداوم کار کنید؟ بهترین پوزیشن نشستن تقریبا مثل این پیرمرده هست ولی خب واسه کامپیوتر که نمیشه اینطوری لم داد. چطوری میشه نشست که دیسک کمر نگرفت؟ پشتی فایده نداره

عکسش هم صدا داره ولی مورد بهتر پیدا نکردم :D

images-(1).jpeg
من تقریبااین شکلی شدم اصلا نمیتونم چندین ساعت صاف بشینم

دست و گردنم صاف شده

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
ولی باید قبول کرد هاست خوب و با کیفیت ارزش داره
من برای سایت خبری ام 4 سرور عوض کردم از وقتی که اومدیم رو دی ال بدون حتی یک مشکل
کارشون حرف نداره
به طور کل هاست خوب چه ویژگی داره ؟

من که یک سرور از دیتاسنتر خصوصی گرفتم با لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین خودمو راحت کردم

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
به طور کل هاست خوب چه ویژگی داره ؟

من که یک سرور از دیتاسنتر خصوصی گرفتم با لایسنس اشتراکی دایرکت ادمین خودمو راحت کردم
هاست خوب؟
برای یک سایت با حجم بالای 10 گیگ و دیتابانک حدود 4 گیگ و نزدیک 1میلیون پست بتونه پستیبانی کنه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کسی میدونه این خطای وردپس برای چیه؟ کل هاست رو گشتم اصلا همچین مسیر ها و پوشه هایی وجود نداره. با افزونه wp optimize هم دیتابیسش رو بهینه کردم فرقی نکرد

Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/query-monitor/query-monitor.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/capability-manager-enhanced/capsman-enhanced.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/rlrsssl-really-simple-ssl.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-postviews/wp-postviews.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/jetpack/jetpack.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/wp-jalali.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wpseo-video/video-seo.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wpseo-local/local-seo.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wpseo-woocommerce/wpseo-woocommerce.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/wpseo-news/wpseo-news.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: file_get_contents(/home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-content/plugins/acf-content-analysis-for-yoast-seo/yoast-acf-analysis.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6651 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php:6651) in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-admin/includes/misc.php on line 1431 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php:6651) in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 6896 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-includes/functions.php:6651) in /home/tecsanat/domains/tecsanat.ir/public_html/wp-admin/admin-header.php on line 9

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
dns های دامنه com یک روز طول کشید ست بشه
magas.gif

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یا جایی که من یادمه همیشه همینطور بوده..
bargharar.gif

خیر
دامنه ir الان شده 3 ساعت
دامنه کام هم قدیم نیم ساعته ست میشد
معمولا 90 درصد isp ها ست میشن
----------
اون یک روز که میگن دیگه خونه آخرشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اطلاعیه صفر و یک برای سرور مجازی:
مشترک گرامی به آگاهی می رساند کلیه سرور های مجازی از خرداد ماه، در زمان تمدید، دارای ترافیک 20 گیگ در ماه به صورت پیش فرض می باشند در صورت نیاز به ارتقا می توانید از صفحه تنظیمات محصول نسبت به خرید ترافیک مازاد اقدام فرمایید .

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
258
مشترک گرامی به آگاهی می رساند کلیه سرور های مجازی از خرداد ماه، در زمان تمدید، دارای ترافیک 20 گیگ در ماه به صورت پیش فرض می باشند در صورت نیاز به ارتقا می توانید از صفحه تنظیمات محصول نسبت به خرید ترافیک مازاد اقدام فرمایید .
با این کار شرکت صفر و یک، کمر شرکت هتزنر میشکنه و با توجه به این که عمده خرید سرورهای مجازی خارجی در ایران از شرکت هتزنر هست, بهتره هتزنر برای این که از رقابت عقب نمونه به فکر چاره باشه، تا مشتری هاش به سمت این حجم بالا از پهنای باند نرن

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
سرور مجازی کجا الان خوبه منتقل کنیم؟
پارسپک هم خیلی گرون کرد.

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
یک سرور دایرکت ادمین دارم

همه سایت ها بالا میاد

غیر از یک سایت :))
کسی ایده ای داره ببینم ایراد از کجاس؟

نه پنل دایرکت باز میشه نه خود سایت !
دی ان اس ها درسته
دستوری هست ssh بشه فهمید؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
با این کار شرکت صفر و یک، کمر شرکت هتزنر میشکنه و با توجه به این که عمده خرید سرورهای مجازی خارجی در ایران از شرکت هتزنر هست, بهتره هتزنر برای این که از رقابت عقب نمونه به فکر چاره باشه، تا مشتری هاش به سمت این حجم بالا از پهنای باند نرن
لاشی بازی از سروپای هاستینگ ها و سرور فروش ها داره میریزه
هر روز یک جنگولک بازی جدید
خسته شدیم به مولا

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
میمون هر چی زشت تر، اداش بیشتر!
آشغال ترین دیتاسنتر ایرانه. آپتایم زیر 90 درصد
آخه 20 گیگ نامسلمون؟ بسته اینترنت ماهیانه سیم کارت من بیشتر از اینه!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دیگه کسی که سرور میخره دیگه حداقل به 200 گیگ ترافیک در ماه نیاز داره

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
پارسال اومدم از پارس پک هاست دانلود بگیرم ۵۰۰ گیگ
نوشته بود ترافیک داخلی نامحدود
بعد ترافیکای من اکثرا اون ور بودن
گفتم ترافیک خارج از کشور چقدره گفتن ۱۰ گیگ و مازاد بر اون باید برای هرگیگ بین المللی هزینه پرداخت کنید

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
پارسال اومدم از پارس پک هاست دانلود بگیرم ۵۰۰ گیگ
نوشته بود ترافیک داخلی نامحدود
بعد ترافیکای من اکثرا اون ور بودن
گفتم ترافیک خارج از کشور چقدره گفتن ۱۰ گیگ و مازاد بر اون باید برای هرگیگ بین المللی هزینه پرداخت کنید
اون بله، کلا دیتاسنتر های ایرانی روی دانلود از خارج یا آپلود به خارج در حجم بالا حساسن

بالا