برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
یه سایت دستمه. یه ترفند عجیب از شرکت طراحی سایت قبلی فهمیدم. دیدم سایت خالیه ولی هاست پر شده با اینکه کلی بهینه کردم. بعد دیدم بیشتر عکس ها باحجم 5 تا 10 مگابایت آپلود شده!! اینکه همه 5 تا 10 مگابایت باشن یعنی به عمد این کار رو کردن که یه پولی هم واسه هاست بگیرن

خب چه فایده ولی راحت لود نمیشن..

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سیف گوگولی رو انگار خاموش کردن. برای شما هم همینطوره؟

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
یه سایت دستمه. یه ترفند عجیب از شرکت طراحی سایت قبلی فهمیدم. دیدم سایت خالیه ولی هاست پر شده با اینکه کلی بهینه کردم. بعد دیدم بیشتر عکس ها باحجم 5 تا 10 مگابایت آپلود شده!! اینکه همه 5 تا 10 مگابایت باشن یعنی به عمد این کار رو کردن که یه پولی هم واسه هاست بگیرن

چه کاریه خب ! یه چند اندازه جدید تعریف میکردن جای اینکار با add_image_size ! مثلا 100 تا سایز جدید !
اینطوری هر یه عکس با 100 کپی با سایز های مختلف ایجاد میشه ! منابع هاستم یکم بیشتر درگیر میشه ! نون تو روغنه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
تعرفه خدمات همین جور داره میره بالا و اصلا صرف نمی کنه زیاد پای وب سایت ایستاد
همه جا افزایش قیمت هست ولی در طول سال یکبار یا دوبار ولی در مملکت ما هر 2 ماه برا خودشون افزایش قیمت دارن

هاست دی ال ما با 200 استارت زدیم الان شده 550 بعدش برای در آمد تبلیغات باید 60 بار ایمیل بزنی و درخواست کنی

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
تعرفه خدمات همین جور داره میره بالا و اصلا صرف نمی کنه زیاد پای وب سایت ایستاد
همه جا افزایش قیمت هست ولی در طول سال یکبار یا دوبار ولی در مملکت ما هر 2 ماه برا خودشون افزایش قیمت دارن

هاست دی ال ما با 200 استارت زدیم الان شده 550 بعدش برای در آمد تبلیغات باید 60 بار ایمیل بزنی و درخواست کنی
ما آخر نفهمیدیم شما از سایتتون درآمد دارید یا نه..
اگر نه چرا ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
دوستان تولید کننده محتوا، ممنون میشم به این سؤال جواب بدید
سایت مجله و خبری. چون محتوای زرد میذاره کیفیت براش مهم نیست پس مطلب اختصاصی هم ندارن

سایت دکتر، معمولا اونا هم مطلب کپی میکن

خب بنظرتون چه موضوعی هست که سایت تولید کننده محتوا باشه نه کپی کار ؟
مثلا سایت اخبار شما تولید کننده محتوا هم باشید خبر کپی هست و کپی هم میشه. برای همین گفتم چه موضوعاتی هست که اینطوری نباشن

Last edited:
  • Like
Reactions: hsn

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
سایت مجله و خبری. چون محتوای زرد میذاره کیفیت براش مهم نیست پس مطلب اختصاصی هم ندارن

مثلا سایت اخبار شما تولید کننده محتوا هم باشید خبر کپی هست و کپی هم میشه. برای همین گفتم چه موضوعاتی هست که اینطوری نباشن
سایر سایتها :sneaky:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
سایتهای زیر بفروش میرسد (فوری)
saipaforum.com یک میلیون تومان
persian-tools.com یک میلیون تومان

تماس جهت کسب جزییات و خرید [email protected]

پیشنهادهای فوق فقط تا ۱۶ خرداد است.

tazone

Registered User
لایک‌ها
365

مطالب در سطح وب ۹۹ درصد کپی هستن
درواقع محتوا سازی واقعی بقدری سخت و زمان بر و کار چند نفر هست که فقط وبسایت هایی که درآمد دارن واردش میشن

یه پست بزنی باید سه نفر روش کار کنن واسه تولید محتوا
مدیر
گرافیست
نویسنده
یکی هم باید باشه متن رو ادبی و زیبا کنه و ساختار شو درست کنه درواقع اگر نویسنده بخواد بابت هر جمله ای که می‌نویسه روی ادبیاتش هم فکر کنه روزی یک صفحه هم بزور بنویسه
(هیت تحریریه می‌خواد )

خلاصه کاری که درآمد نداشته باشه توش اون کار رشد نمی‌کنه

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
سلام
همکاری در فروش خوب الان چی فعاله ؟ یه تاپیک بود همکاری در فروش معرفی میکرد پیداش نکردم
یکی میخوام محصولات آرایشی و بهداشتی و اینام داشته باشه

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724
دوستان یه دامین با کلمه میزبان دارم
پیشنهادی براش دارین که چه سایتی راه بندازم؟
خودم دو سه تا ایده دارم اما بعد از جواب دوستان مطرح میکنم که نظرتونو راجع به ایده هام بگین

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
تقریبا 20 روز پیش بود که من در پستی داخل همین تاپیک, باکلاس ترین دامنه ایران رو معرفی کرده بودم.

لینک

این دامنه با آدرس youtubeanalytics و با پسوند ir. به مبلغ 2/600/000/000 تومان به فروش گذاشته شده بود.

متاسفانه دوستان خندیدن به این موضوع و سیگنالی رو که دادم بودم برای پولدار شدن رو نادیده گرفتن.
حالا باید به عرضتون برسونم که این دامنه هم اکنون با قیمت 8/000/000/000 تومان بفروش میرسه و تنها چیزی داخل ایران هست که تونسته در برابر تورم مقاومت کنه و طی مدت کوتاهی حتی ارزشش چند برابر بشه. این دامنه تا یک ماه دیگه میشه 24 میلیارد دیگه نگین نگفتی.

Screenshot 2023-06-05 174843.jpg

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
دوستان یه دامین با کلمه میزبان دارم
پیشنهادی براش دارین که چه سایتی راه بندازم؟
خودم دو سه تا ایده دارم اما بعد از جواب دوستان مطرح میکنم که نظرتونو راجع به ایده هام بگین

سلام
برای هتل و مراکز اقامتی میتونه خوب باشه
برای سایت های میزبانی وب (هاستینگ) هم کاربردی هست

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,479
با نصف این مبلغ میتونی علاوه بر پرشین تولز، احسان ادمین و حمید 2 دی رو هم به عنوان اشانتیون برداری
crazy.gif

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
تقریبا 20 روز پیش بود که من در پستی داخل همین تاپیک, باکلاس ترین دامنه ایران رو معرفی کرده بودم.

لینک

این دامنه با آدرس youtubeanalytics و با پسوند ir. به مبلغ 2/600/000/000 تومان به فروش گذاشته شده بود.

متاسفانه دوستان خندیدن به این موضوع و سیگنالی رو که دادم بودم برای پولدار شدن رو نادیده گرفتن.
حالا باید به عرضتون برسونم که این دامنه هم اکنون با قیمت 8/000/000/000 تومان بفروش میرسه و تنها چیزی داخل ایران هست که تونسته در برابر تورم مقاومت کنه و طی مدت کوتاهی حتی ارزشش چند برابر بشه. این دامنه تا یک ماه دیگه میشه 24 میلیارد دیگه نگین نگفتی.

مشاهده پیوست 1326366
مگه یه دامنه چقدر اهمیت داره و تأثیرگذار هست که اینقدر دنبال اسمهای خاص هستن؟! :unsure::unsure::unsure:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719

لینک

مشاهده پیوست 1326366
اینو دست خود گوگل هم بدی نمیدونه چی روش بالا بیاره

بالا