• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سلام
یه سایتی هست با وردپرس و ووکامرس که کارشون فروش یه سری فرش و این چیزاس
محصولات چند تا دسته بندی داره که هر محصولی چند تا سایز مشخص داره اما طرح ها متفاوته
با توجه به این که تعداد محصولات زیاد هست و قیمت براساس متر مربع تعیین میشه میخواستم بدونم امکانش هست طوری تنظیم کرد که مثلاً قیمت وقتی تغییر کرد رو کل قیمت ها تاثیر بزاره یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
متوجه نشدم دقیقا
اما شما میتونی از افزونه های ویرایش گروهی محصولات استفاده کنی (Bulk)
به طور مثال میتونی بگی کل محصولات یا یه دسته بندی خاص، N درصد یا N ریال افزایش قیمت داشته باشن اونم فقط با یکی دو کلیک

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
تقریبا 20 روز پیش بود که من در پستی داخل همین تاپیک, باکلاس ترین دامنه ایران رو معرفی کرده بودم.

لینک

این دامنه با آدرس youtubeanalytics و با پسوند ir. به مبلغ 2/600/000/000 تومان به فروش گذاشته شده بود.

متاسفانه دوستان خندیدن به این موضوع و سیگنالی رو که دادم بودم برای پولدار شدن رو نادیده گرفتن.
حالا باید به عرضتون برسونم که این دامنه هم اکنون با قیمت 8/000/000/000 تومان بفروش میرسه و تنها چیزی داخل ایران هست که تونسته در برابر تورم مقاومت کنه و طی مدت کوتاهی حتی ارزشش چند برابر بشه. این دامنه تا یک ماه دیگه میشه 24 میلیارد دیگه نگین نگفتی.

مشاهده پیوست 1326366
داداش هنوز ۸ میلیارده؟ تروخدا صبر کن بالا نبر ۵ میلیون تومن کم دارم این ماه اسمم تو صندوق در بیاد بگیرم ازت

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
داداش هنوز ۸ میلیارده؟ تروخدا صبر کن بالا نبر ۵ میلیون تومن کم دارم این ماه اسمم تو صندوق در بیاد بگیرم ازت
جا موندی دیگه، این دامین جهشش از دلار سریعتره

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
متوجه نشدم دقیقا
اما شما میتونی از افزونه های ویرایش گروهی محصولات استفاده کنی (Bulk)
به طور مثال میتونی بگی کل محصولات یا یه دسته بندی خاص، N درصد یا N ریال افزایش قیمت داشته باشن اونم فقط با یکی دو کلیک
با مثال برات بگم
فرض کن یکی از دسته بندی ها که فرش هست الان متری 100 هزار تومنه و 150 تا طرح از این محصول هست که هر کدوم 3 تا سایز دارن
حالا مثلاً بعد دو ماه بشه متری 120 هزار تومان
با توجه به این که سایزها مختلفه و باید ضربدر قیمت بشه تا مبلغ نهایی به دست بیاد میخوام محاسبه بشه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
حالا که بحث دامین هست، منم یه دامین آی آر digital beat (نبض دیجیتال) دارم با پنت هاوس توی الهیه معاوضه می کنم D:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
میگم 2 تا فروشگاه اونترنتی راه بندازیم یکیشون فیزیکی و شریکی، اون یکی هم فروش کمحصولات مجازی و راه اندازی سایت اینا و برای خودم. نمیشه نشانی برای هر دو رو، یه جا وارد کرد؟ (برای اینماد و پرونده مالیات) فروشگاه که برای خودم راه بندازم نمیخوام آدرس خونه بدم.
کسی تونسته طی این چند روز اینماد ثبت نام کنه؟ (ثبت نام کاربری فقط)
وقتی قبلا یه بار ثبت نام شده، دیگه اجازه ثبت نام مجدد نمیده. باید وارد قبلیه شد.

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سلام دوستان

داخل این کد گزینه دامنه میخوام غیر فعال بشه و امکان انتخاب نداشته باشه. و فقط گزینه ساب دامین از پیش انتخاب شده باشه.

کسی میتونه ادیتش کنه؟ هرکاری کردم نشد.

سپاسس

کد:
                  <div class="form-group">
                    <label >دامنه</label>
                    <input type="radio" name="domain_type" onchange="$('#domain_text').slideToggle(); $('#subdomain_text').slideToggle();"  value="0" checked>
                    دامنه
                    <input type="radio" name="domain_type" onchange="$('#domain_text').slideToggle(); $('#subdomain_text').slideToggle();" value="1" >
                    ساب دامین
                  </div>
                  <div class="form-group" id="domain_text">
                    <label>دامنه</label>
                    <input name="domain" class="form-control"  placeholder="yoursite.com" dir="ltr">
                  </div>

<div id="subdomain_text" class="field fullwidth" style="display:none;">
                  <div class="form-group">
                    <label>ساب دامین</label>
                  </div>
                  <div class="row">

<div class="col-xs-4">
                    <select size="1" name="subdomain_domain" class="form-control" style="height: 32px;">
                    <option>test.ir</option>
                    </select>
                  </div>

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
سلام دوستان

داخل این کد گزینه دامنه میخوام غیر فعال بشه و امکان انتخاب نداشته باشه. و فقط گزینه ساب دامین از پیش انتخاب شده باشه.

کسی میتونه ادیتش کنه؟ هرکاری کردم نشد.

سپاسس

کد:
                  <div class="form-group">
                    <label >دامنه</label>
                    <input type="radio" name="domain_type" onchange="$('#domain_text').slideToggle(); $('#subdomain_text').slideToggle();"  value="0" checked>
                    دامنه
                    <input type="radio" name="domain_type" onchange="$('#domain_text').slideToggle(); $('#subdomain_text').slideToggle();" value="1" >
                    ساب دامین
                  </div>
                    <label>دامنه</label>
                    <input name="domain" class="form-control"  placeholder="yoursite.com" dir="ltr">
                  </div>

<div class="form-group">
                    <label>ساب دامین</label>
                  </div>
                  <div class="row">

<div class="col-xs-4">
                    <select size="1" name="subdomain_domain" class="form-control" style="height: 32px;">
                    <option>test.ir</option>
                    </select>
                  </div>
Checkedو Disabled استفاده کن

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
258
از شانس بد من, این دامنه مال من نیست
این آگهی رو من چند وقت پیش تو سایت رند دیده بودم
نمیدونم شاید هنوز این قیمت باشه. فقط اگر خواستی بخری سریع اقدام کن
برای این که اسمت از صندوق در بیاد 500 تومن بده به اونی اسم ها رو برمیداره تا این ماه برنده بشی
البته آخر سر بازم 500 تومن کم میاری که خدا رو چه دیدی شاید تونستی 500 تومن تخفیف بگیری از صاحب دامنه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اصلا بلد نیستم کد نویسی. میشه زحمت تغییرشو بکشین؟
کد:
 <div class="form-group">
                    <label >دامنه</label>
                    <input type="radio" name="domain_type" onchange="$('#domain_text').slideToggle(); $('#subdomain_text').slideToggle();"  value="0" disabled>
                    دامنه
                    <input type="radio" name="domain_type" onchange="$('#domain_text').slideToggle(); $('#subdomain_text').slideToggle();" value="1" checked>
                    ساب دامین
                  </div>
                    <label>دامنه</label>
                  </div>

<div class="form-group">
                    <label>ساب دامین</label>
                  </div>
                  <div class="row">

<div class="col-xs-4">
                    <option>test.ir</option>

</select>
البته اینو از سورس میتونن تغییر بدن

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
ایلان ماسک طرح‌های مختلفی را برای جذب کاربران و سازندگان محتوا در توییتر در دست اجرا دارد. یکی از این طرح‌ها که از چند هفته دیگر اجرایی می‌شود، به آن دسته از تولیدکنندگان محتوا که اکانتشان تأیید شده باشد، اجازه می‌دهد تا به‌ازای نمایش تبلیغات در بخش پاسخ توییت‌های خود درآمد کسب کنند.

ایلان ماسک، مالک توییتر و مدیر ارشد فناوری این شبکه اجتماعی، در توییت جدیدی اعلام کرده است که این پلتفرم از چند هفته دیگر به تولیدکنندگان محتوا بابت نمایش تبلیغات در بخش پاسخ توییت‌های آنان پول می‌پردازد. البته آمار بازدید این تبلیغ‌ها تنها از بازدید کاربرانی محاسبه می‌شود که اکانت آن‌ها هم تأیید شده باشد.

ماسک می‌گوید اولین مبلغ پرداختی به تولیدکنندگان محتوا در این سازوکار جدید مجموعاً ۵ میلیون دلار خواهد بود. بااین‌حال، فعلاً اطلاعات بیشتری درباره چگونگی محاسبه این درآمد برای هر کاربر منتشر نشده است.

ایلان ماسک به‌دنبال جذب محتواسازان برای توییتر است​

مالک توییتر پیش‌تر گفته بود که می‌خواهد با سازوکارهای جدیدی، به جذب محتواسازان به این شبکه اجتماعی بپردازد. او حتی ایده‌هایی را برای میزبانی از محتواهای ویدیویی و رقابت با یوتوب در نظر داشت. اما حالا باید دید که درآمدزایی برای کاربران تا چه اندازه می‌تواند افراد را به‌سوی تولید محتوا در این پلتفرم ترغیب کند.

ماسک پیش‌تر در ماه مارس گفته بود که توییتر به‌ازای هر یک ساعت توجه کاربران حدود ۵ تا ۶ سنت درآمد به‌دست می‌آورد اما این رقم می‌تواند با نمایش به‌موقع تبلیغات مرتبط‌تر، به ۱۵ سنت برسد. حالا در شرایطی که متا هم در آستانه رونمایی از شبکه اجتماعی رقیب توییتر قرار دارد، باید ببینیم طرح‌های ایلان ماسک موفق ظاهر خواهند شد یا خیر.

این خبر جدید همچنین در شرایطی اعلام می‌شود که «لیندا یاکارینو» بالاخره به‌عنوان مدیرعامل توییتر جایگزین ماسک شد و امور مدیریتی این شرکت را بر عهده دارد. او پیش‌تر مدیر ارشد تبلیغات NBCUniversal بود.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
چطور میشه به ادیتور وردپرس. اسمال اضافه کرد؟ منظورم از اینا نیست :p
از اینا
30995-gif.1260543

باید دستی آپلود کنم؟ میشه آورشون به ادیتور اضافه کرد؟
@MihanV

بالا