• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
شما براتون فرقی میکنه که هاست با دایرکت ادمین بگیرید یا سی پنل؟
اگه آره چرا؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اگه آره چرا؟
فرقی نداره
اورانیوم که با کنترل پنل غنی نمیکنن
کنترل پنل هم نداشته باشی مشکل نداره
الان پارس پک خیلی از موارد رو از پنل خودش میشه انجام داد بدون مراجعه کنترل پنل

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
اگه آره چرا؟
قطعا فقط سی پنل

من اولین سایتم سی پنل بود با اینحال که هیچی از سایت داری نمیدونستم ولی خیلی زود یاد گرفتم , حداقل برای من خیلی ساده بود
یکی دوسال بعدش هاست رو عوض کردم و هاست جدید دایرکت ادمین , تا اون موقع نمیدونستم فرق داره تا اینکه تحویل گرفتم دیدم ای دل غافل چی می بینی !!
همه چیز گنگ و نافهوم ! اون زمان برای من اصلا یوزر فرندلی نبود ولی با کلنجار رفتن خلاصه در حد نیازم یاد گرفتم

فقط یه ایراد عجیب غریب اون زمان داشت , اگر میخواستی چیزی رو از یکجا به جای دیگه کپی کنی باید فایل یا پوشه مورد نظرت انتخاب میکردی
بعد گزینه copy to clipboard میزدی و میبردی جای دیگه paste میکردی , تا اینجا همه چیز عادی بود

اما ایراد دقیقا زمانی بود که میخواستی فایل یا پوشه بعدی رو به جایی کپی کنی !!
در این مرحله اگر همین مراحل رو دوباره انجام میدادی اتفاقی که میوفتاد این بود که بجای فایل مورد نظرت , دو فایل رو کپی میکرد !!
یعنی فایل قبلی که کپی کرده بودی همچنان در کلیپبورد ذخیره بود !! از این رو همیشه باید و باید بعد از paste و قبل از انتخاب فایل بعدی گزینه clear clipboard رو میزدی!!
و این برای من که قبلا با سی پنل کار کرده بودم و همه چیز مثل کپی پیست ویندوز بود سخت بود !! خیلی وقتا یادم میرفت clear clipboard بزنم و همه چی قاطی پاطی میشد !

البته نمیدونم این باگ دایرکت ادمین من بود یا کلا اینجوریه ! سال بعدش دوباره رفتم سی پنل گرفتم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
قطعا فقط سی پنل

من اولین سایتم سی پنل بود با اینحال که هیچی از سایت داری نمیدونستم ولی خیلی زود یاد گرفتم , حداقل برای من خیلی ساده بود
یکی دوسال بعدش هاست رو عوض کردم و هاست جدید دایرکت ادمین , تا اون موقع نمیدونستم فرق داره تا اینکه تحویل گرفتم دیدم ای دل غافل چی می بینی !!
همه چیز گنگ و نافهوم ! اون زمان برای من اصلا یوزر فرندلی نبود ولی با کلنجار رفتن خلاصه در حد نیازم یاد گرفتم

فقط یه ایراد عجیب غریب اون زمان داشت , اگر میخواستی چیزی رو از یکجا به جای دیگه کپی کنی باید فایل یا پوشه مورد نظرت انتخاب میکردی
بعد گزینه copy to clipboard میزدی و میبردی جای دیگه paste میکردی , تا اینجا همه چیز عادی بود

در این مرحله اگر همین مراحل رو دوباره انجام میدادی اتفاقی که میوفتاد این بود که بجای فایل مورد نظرت , دو فایل رو کپی میکرد !!
یعنی فایل قبلی که کپی کرده بودی همچنان در کلیپبورد ذخیره بود !! از این رو همیشه باید و باید بعد از paste و قبل از انتخاب فایل بعد گزینه clear clipboard رو میزدی!!
و این برای من که قبلا با سی پنل کار کرده بودم و همه چیز مثل کپی پیست ویندوز بود سخت بود !! خیلی وقتا یادم میرفت clear clipboard بزنم و همه چی قاطی پاطی میشد !

البته نمیدونم این باگ دایرکت ادمین من بود یا کلا اینجوریه ! سال بعدش دوباره رفتم سی پنل گرفتم
رفیق حالا رابط کاربری مهمه ولی خب خداییش جز اولویت های انتخاب سیستم عامل هاست نمیشه :|

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
رفیق حالا رابط کاربری مهمه ولی خب خداییش جز اولویت های انتخاب سیستم عامل هاست نمیشه :|
دایرکت ادمین که سیستم عامل حساب نمیشه , دایرکت ادمین نرم افزار مدیریت هاست هست , سیستم عامل هاست که لینوکس هست
Untitled.jpg

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
تا جایی که میدونم سی پنل بر پایه ویندوزه
و دایرکت ادمین بر پایه لینوکس
برادر از شما بعیده ! سی پنل و دایرکت ادمین جفتشون لینکوس هستن
Untitled.jpg
Untitled.jpg

پ.ن : یه لحظه خودم هم شک کردم !:p

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
قطعا فقط سی پنل

یعنی فایل قبلی که کپی کرده بودی همچنان در کلیپبورد ذخیره بود !! از این رو همیشه باید و باید بعد از paste و قبل از انتخاب فایل بعدی گزینه clear clipboard رو میزدی!!

اگر در دایرکت ادمین مشکلتون فقط مدیریت فایله، میتونید از یک پلاگین فایل منیجز مثل AXFilePro استفاده کنید
نت افراز این پلاگین روی هاستاش نصبه
درواقع دو تا هست
یکی قدیمی و یکی هم AXFilePro که فوق العاده راحته و مثل فایل منیجر سی پنله

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
عجب..
ممنون..
به هر حال تا الان تنها تفاوت مهمی که بینشون فهمیدم دایرکت ادمین ارزون تره.‌.
جفتشون نرم افزار مدیریت هستن , غیر از مورد یوزرفرندلی بودن عملا تفاوت چندانی ندارن

اگر در دایرکت ادمین مشکلتون فقط مدیریت فایله، میتونید از یک پلاگین فایل منیجز مثل AXFilePro استفاده کنید
نت افراز این پلاگین روی هاستاش نصبه
درواقع دو تا هست
یکی قدیمی و یکی هم AXFilePro که فوق العاده راحته و مثل فایل منیجر سی پنله
تقریبا دو سه سال پیش سایت داری رو بوسیدم گذاشتم کنار ,
deadcrazy.gif
497.gif

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
جفتشون نرم افزار مدیریت هستن , غیر از مورد یوزرفرندلی بودن عملا تفاوت چندانی ندارن
خدا امواتتو بیامرزه که حرف دل منو زدی
------
کسی ک مسلط باشه هیچ فرقی نداره
به شخصه دایرکت ادمین رو بیشتر دوست دارم
ولی خب ماهی یک بار هم توی کنترل پنل هاست نمیرم من :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
قدیما یک کنترل پنل با نام زد پنل هم بود که دیگه بروزرسانی نشده و کسی هم استفاده نمیکنه

1690100687505.png

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
کسی از مرورگر Brave استفاده میکنه ؟ از دو روز قبل تبلیغات سایت ورزش 3 رو اولش که پیج داره میاد بالا بلاک میکنه ولی بعد همه رو نشون میده !!

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,487
کسی از مرورگر Brave استفاده میکنه ؟ از دو روز قبل تبلیغات سایت ورزش 3 رو اولش که پیج داره میاد بالا بلاک میکنه ولی بعد همه رو نشون میده !!
اگه نسخه ویندوزیش رو میگی
افزونه stylebot کروم رو روش نصب کن..
بعد با کد سی اس اس هر قسمتی هر سایتی رو میخوای برای خودت حذف کن :p

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
اگه نسخه ویندوزیش رو میگی
افزونه stylebot کروم رو روش نصب کن..
بعد با کد سی اس اس هر قسمتی هر سایتی رو میخوای برای خودت حذف کن :p
بدون افزونه تبلیغات رو حذف میکرد , چندتا سایت دیگه رو چک کردم , فقط تبلیغات ورزش 3 رو نشون میده , بقیه همچنان بلاک میشه

پ.ن : مجبور شدم تنظیمات بلاک کردن رو از حالت استاندارد رو خیلی محدود قرار بدم !

بالا