برگزیده های پرشین تولز

❤██ ██ ██ ██ ██ ██ فروش اکانت رفع محدودیت سرعت دانلود + کاهش پینگ + پنل نمایندگی ██ ██ ██ ██ ██ ██❤

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلام
من دو سوال دارم
پهنای باند من بالاست ایا افت و یا محدودیت اسپید دارید؟
2- برای دانلود من حدود 2-3 ساعت فول اسپید میتونم دانلود کنم و بقیه ساعات روز افت سرعت دارم و باید چند تا فایل رو پارالل بزارم تا پهنای باندم پر بشه ایا با سیستم شما مشکل بنده حل میشه؟
سرور های ایرانی و خارجی اثرا همین طورند
ممنون

سلام عزیز

سوال اولتون اینکه از طرف سرور ما هیچ گونه محدودیت سرعتی برای شما نیست و شما با نهایت پهنای باند سرویس خودتون که در دسترس باشه ( مثلا مرکز مخابریتون اگه شلوغ باشه سرعت کم میشه ) میتونید دانلود کند

سوال دوم هم اون موضوع رو که میفرمایید دقیقا به این بر میگرده که شما مرکز مخابراتی شلوغ با پهنای باند کمی دارید به همین دلیل باید تعداد کانکشن های خودتون رو بالا ببرید تا از این پهنای باند مرکزتون سهم بیشتری داشته باشید ( مثلا با idm اگه رو ۱۶ گذاشته باشید وقتی ۲ فایل همزمان بزارید تعداد ۳۲ کانکشن وصل میکنید که نسبت به کسی که کانکشن کمتری داره سرعت شما بیشتر میشه و به عبارت ساده تر پهنای باند بیشتری به شما میرسه )

حالا برای اینکه بدونید محدودیت دارید یا خیر باید یه فایل از سرور ایران و سرور خارج از ایران تست کنید اگه هر جفتش مثل هم باشه مشکل شما پهنای باند مرکز مخابراتیتون هست نه محدودیت از طرف سرویس دهنده که بشه دورش زد

manadownload

Registered User
لایک‌ها
29
سلام عزیز

سوال اولتون اینکه از طرف سرور ما هیچ گونه محدودیت سرعتی برای شما نیست و شما با نهایت پهنای باند سرویس خودتون که در دسترس باشه ( مثلا مرکز مخابریتون اگه شلوغ باشه سرعت کم میشه ) میتونید دانلود کند

سوال دوم هم اون موضوع رو که میفرمایید دقیقا به این بر میگرده که شما مرکز مخابراتی شلوغ با پهنای باند کمی دارید به همین دلیل باید تعداد کانکشن های خودتون رو بالا ببرید تا از این پهنای باند مرکزتون سهم بیشتری داشته باشید ( مثلا با idm اگه رو ۱۶ گذاشته باشید وقتی ۲ فایل همزمان بزارید تعداد ۳۲ کانکشن وصل میکنید که نسبت به کسی که کانکشن کمتری داره سرعت شما بیشتر میشه و به عبارت ساده تر پهنای باند بیشتری به شما میرسه )

حالا برای اینکه بدونید محدودیت دارید یا خیر باید یه فایل از سرور ایران و سرور خارج از ایران تست کنید اگه هر جفتش مثل هم باشه مشکل شما پهنای باند مرکز مخابراتیتون هست نه محدودیت از طرف سرویس دهنده که بشه دورش زد

سلام عزیزم من
در مورد این مواردی که فرمودید حق با شماست اما پهنای باند من adsl or wireless نیست که این موارد صادق باشه
فیبر نوری و اختصاصی هستش
در کل سرور ها هم به تعداد کانکشن بالا خیلی گیر میدن
بازم ممنونتونم تست میشه اگر اکی بود اشتراک تهیه میشه
روز خوش

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام لطفا شرایط را ارسال کنید
با تشکر

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلام عزیزم من
در مورد این مواردی که فرمودید حق با شماست اما پهنای باند من adsl or wireless نیست که این موارد صادق باشه
فیبر نوری و اختصاصی هستش
در کل سرور ها هم به تعداد کانکشن بالا خیلی گیر میدن
بازم ممنونتونم تست میشه اگر اکی بود اشتراک تهیه میشه
روز خوش

فیبر نوری که الان خیلی از دوستان هستن و آسیاتک و مخابرات روی فیبر نوری میتونن سرویس بدن، ولی اینکه میگید اختصاصی جالبه چون اگه اختصاصی بود دیگه نباید سرعتتون بالا پایین میشد در نتیجه با توضیحاتتون من که میگم اینترنتتون share میشه

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
منم میخوام
بفرستش

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
چه جالب...دوستان تست کردند روی کدوم آی اس پی ها جواب میده ؟

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
سلام دوست عزیز ، کانکشنو که خودم میسازم با یوزر تست نمی تونم کانکت شم و ارور 691 میده ولی با کانکشن شما خیلی سریع کانکت میشه...
مشکل از کجاست ؟

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلام دوست عزیز ، کانکشنو که خودم میسازم با یوزر تست نمی تونم کانکت شم و ارور 691 میده ولی با کانکشن شما خیلی سریع کانکت میشه...
مشکل از کجاست ؟

پیام زدم خدمتتون

omidhk

Registered User
لایک‌ها
44
داداش اون اکانت تستی که گذاشتین با اکانت پولی فرقش تو چی هست ؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 2

hamedsp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

شرایط رو ارسال کنید

ممنون

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
داداش واسه من بیشتر باعث افت سرعت میشد چرا؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
مشکل از کجاست ؟

منم همین مشکل رو دارم
لطفا یک اموزش بهم برسونید

hrt488

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
پول واریز شد، منتظر اکانت هستم

faramobile

Registered User
لایک‌ها