برگزیده های پرشین تولز

❤██ ██ ██ ██ ██ ██ فروش اکانت رفع محدودیت سرعت دانلود + کاهش پینگ + پنل نمایندگی ██ ██ ██ ██ ██ ██❤

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
کانکت نمیشه چرا؟ اینترنتم وایرلس هست

mahdi2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
برای دور زدن محدودیت شاتل باید اتصال l2tp وصل بشه و البته این اتصال باید use certificate for authentication باشد
(Unencrypted password (pap وفقط این تیک فعال باشه تا بتونه محدودیت را دور بزنه
اتصال pppt برای وقتی هست که محدودیت رو سرورای ایرانی نباشه و فقط محدودیت رو سرورای خارجی باشه که باعث میشه سرورای خارجی داخلی حساب بشه و بشه با سرعت بالا دانلود کرد
وی برای من متاسفانه هم محدودیت روی سرورای خارجی هست هم روی داخلی
البته اول روی سرورای داخلی محدودیت نداشتم
ولی چون حدود 200 گیگ دانلود داشتم از سرورای داخلی از این سرور هم محدود شدم توسط شاتل
یکی از افراد دیگه در این سایت هم *** با سرورای ایران کانفیگ کردنن که البته اتصال l2tp با مشخصات گفته شده در بالاست و راحت برام جواب میده البته اکانت تستش را امتحان کردم

شما هم اگه اکانت تون اتصال l2tp اش کانفیگ بشه و وصل بشه ما چاکریم دربست و پایه خریدم
و اینجوری مشکل همه حل میشه تو دانلود شبانه

من اکانت l2tp شما را همه جوری امتحان کردم اصلا وصل نمیشد فقط ppt وصل میشد که اونم کار منو راه نمیندازه

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلام
برای دور زدن محدودیت شاتل باید اتصال l2tp وصل بشه و البته این اتصال باید use certificate for authentication باشد
اتصال pppt برای وقتی هست که محدودیت رو سرورای ایرانی نباشه و فقط محدودیت رو سرورای خارجی باشه که باعث میشه سرورای خارجی داخلی حساب بشه و بشه با سرعت بالا دانلود کرد
ولی چون حدود 200 گیگ دانلود داشتم از سرورای داخلی از این سرور هم محدود شدم توسط شاتل
یکی از افراد دیگه در این سایت هم *** با سرورای ایران کانفیگ کردنن که البته اتصال l2tp با مشخصات گفته شده در بالاست و راحت برام جواب میده البته اکانت تستش را امتحان کردم

شما هم اگه اکانت تون اتصال l2tp اش کانفیگ بشه و وصل بشه ما چاکریم دربست و پایه خریدم

من اکانت l2tp شما را همه جوری امتحان کردم اصلا وصل نمیشد فقط ppt وصل میشد که اونم کار منو راه نمیندازه

تا فردا l2tp با سرتیفیکیت هم فعال میکنم که مشکل کابرایی مثل شما حل بشه ، الان در حال حل مشکل سرور پارس آنلاین هستم

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
کانکت نمیشه چرا؟ اینترنتم وایرلس هست

تا شب یه کانکشن بهتون میدم که پایه کارش کلا با این سیستم فرق داره ، اون ۱۰۰ درصد برای همه کار میکنه و نمیشه کانکت نشه

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
سلام

ممنون عزیز توضیحات خوب و اموزنده ای بود
حیف ک اینجا انگار دکه تشکر نداره

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
اتصال l2tp کانکت نمیشه اما pptp مشکلی نداره
لطفاً در جهت رفع مشکل l2tp اقدام کنید تا ببینیم واسه ما جواب میده یا نه ( دانلود با سرعت 1.2 مگ تو شب گمونم جالب باشه !!! - البته اگه عملی باشه )
درضمن اکانت تست ، 30 ثانیه ای هست ؟

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
اتصال l2tp کانکت نمیشه اما pptp مشکلی نداره
لطفاً در جهت رفع مشکل l2tp اقدام کنید تا ببینیم واسه ما جواب میده یا نه ( دانلود با سرعت 1.2 مگ تو شب گمونم جالب باشه !!! - البته اگه عملی باشه )
درضمن اکانت تست ، 30 ثانیه ای هست ؟

چشم حتما اونم فعال میکنم ، الان یکم مشغول هستم در اولین فرصت اوکی میکنم ، الان از کاربر های شاتل دارن از سرویس ما استفاده میکنن و سرعت دانلودشون ۱ مگ هست در شبانه !

MayhemR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست گرامی من ابتدا طبق دستور شما کانکشنی در ویندوز (XP) ساختم (که نمیدونم منظور شما یه کانکشن ساده dial up است یا چیز دیگه). بعد با کانکشن تست شما متصل شدم (1-shatel-PPTP) و تنظمات IDM رو هم طبق دستورالعمل شما تغییر دادم. هیچ اتفاقی در سرعت دانلود نیفتاد.
من مشترک شاتل هستم (Eco 128). تا 4 روز پیش سرعت دانلودم از سرورهای داخلی حدود 2 مگ بود و از سرورهای خارجی حدود kb 10. اما الان سرعت دانلودم از سرورهای داخلی و خارجی زیر kb 10 شده.
لطفاً هم در مورد ساختن کانکشن و چگونگی استفاده از کانکشن تست خودتون راهنمائیم کنید هم شرایط رو برام ارسال کنید.
بسیار بسیار ممنون

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلام
دوست گرامی من ابتدا طبق دستور شما کانکشنی در ویندوز (XP) ساختم (که نمیدونم منظور شما یه کانکشن ساده dial up است یا چیز دیگه). بعد با کانکشن تست شما متصل شدم (1-shatel-PPTP) و تنظمات IDM رو هم طبق دستورالعمل شما تغییر دادم. هیچ اتفاقی در سرعت دانلود نیفتاد.
من مشترک شاتل هستم (Eco 128). تا 4 روز پیش سرعت دانلودم از سرورهای داخلی حدود 2 مگ بود و از سرورهای خارجی حدود kb 10. اما الان سرعت دانلودم از سرورهای داخلی و خارجی زیر kb 10 شده.
لطفاً هم در مورد ساختن کانکشن و چگونگی استفاده از کانکشن تست خودتون راهنمائیم کنید هم شرایط رو برام ارسال کنید.
بسیار بسیار ممنون

تا فردا صبر کنید کانکشنی دقیقا برای همین مشکل شما و دوستان شاتلی دیگر دارم اوکی میکنم رو سرور که سرعتتون به حالت عادی برگرده

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
منم شاتل هستم
اگه سرعت دانلودم 1 مگ برسه دیگه از اینترنت هیچی نمیخوام
منتظرم کانکشن هستیم........................

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
چشم حتما اونم فعال میکنم ، الان یکم مشغول هستم در اولین فرصت اوکی میکنم ، الان از کاربر های شاتل دارن از سرویس ما استفاده میکنن و سرعت دانلودشون ۱ مگ هست در شبانه !
اگه میشه ایدی یک نفر رو برام بفرست چند تا سوال ازشون دارم

jnssry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مال من اسیا تک ایا جواب میده مشتری شیم

pooyaes

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز کانکشن برای مک هم ردیف کن

hamedsp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Salam
Dost aziz baraye man sharayet ro naferestadid
Sharmandeh goshim Farsi nadasht

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

hrt488

Registered User
لایک‌ها
16
یک عدد خریداری شد
با تشکر

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
دوست عزیز یک فکری بکنید
الان بلند شدم میبینم از سرور های داخلی هم محدود شدم

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلام
متاسفانه یه مشکلی برای خودم پیش اومده نتونستم بشینم درستش کنم ، ولی سعی میکنم امشب یه نگاه بهش میندازم انشالله که اوکی کنم تا فردا همینجا اعلام میکنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا