برگزیده های پرشین تولز

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
مخلصتیم آقا سعید،همچنین برای شما آرزوی روشنی راه زندگی رو دارم...;)
چرا تو سایت نوشته "این پرونده بسته شد" ؟
یعنی پولش جور شد؟
الآن هیچ موضوع دیگه ایی هنوز بعد از این نیست. درسته؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
چرا تو سایت نوشته "این پرونده بسته شد" ؟
یعنی پولش جور شد؟
الآن هیچ موضوع دیگه ایی هنوز بعد از این نیست. درسته؟

سلام داداشم،وقتت بخیر...
بله پولش مبلغ 26 میلیون بوده که تو 5 روز آماده شده با کمک های مردمی و پرونده همین امروز صبح بسته شده...
باز هم موردی باشه و سایت همت اعلام کنه بنده اینجا پست میزارم...
:)

ice-popup

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
با تشکر از آغاز کننده تاپیک خیریه ، واقعا ایده خوبی است ، فقط انشالله بعد از ماه رمضان هم همچنان ادامه داشته باشد.
همه ماه ها ماه های بندگی خدا هستند ماه رمضان ماه بندگان مخلص خداست.
اجرتان با صاحب الزمان (عج)

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام
با تشکر از آغاز کننده تاپیک خیریه ، واقعا ایده خوبی است ، فقط انشالله بعد از ماه رمضان هم همچنان ادامه داشته باشد.
همه ماه ها ماه های بندگی خدا هستند ماه رمضان ماه بندگان مخلص خداست.
اجرتان با صاحب الزمان (عج)

سلام داداشم...
خواهش میکنم وظیفه بوده...
بله حتما ادامه دار خواهد بود...;):)

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄

صدقه شب قدر | هزینه های جراحی دختر۲۲ساله

رسول اکرم(صلی الله علیه و آله):
رمز عبور از صراط، صدقه در شب قدر است

سلام و خداقوت
در آستانه شهادت ت امیرالمومنین علیه السلام و شب قدر؛ فراخوان دیگری با موضوع درمان منتشر می شود.
دختر خانمی ۲۲ ساله که دانشجوی شهر قزوین بوده چندی پیش در مسیر بازگشت به تهران در یک سانحه تصادف به شدت مصدوم می شود.
در اثر این تصادف آسیب های فراوانی به ایشان وارد می شود از جمله آسیب به مهره اول کمر، خرد شدگی استخوان هر دو ران راست و چپ، شکستگی استخوان ترقوه، آسیب جدی ساعد و تاندون دست چپ و همچنین فک و صورت و دندان.( موارد فوق به تایید پزشکی قانونی رسیده است)
برای درمان موارد بالا ایشان باید تحت چند عمل جراحی قرار بگیرند که هزینه تهیه پروتزهای مورد نیاز حدود۲۰۰میلیون ریال برآورد شده است.
پدر ایشان بازنشسته بوده و از نظر شرایط مالی در مضیقه برای تهیه هزینه های درمانی ایشان هستند.
ساکن خانه ای هفتادمتری در غرب تهران هستند.
امیدواریم در آستانه شب قدر بتوانیم گام موثر دیگری برای حل مشکل یک عزیز دیگر برداریم.
همت کنید

:) به جای ناراحتی خوشحالم از اینکه هنوز خوبی از بین نرفته و این مبلغ هم طی چند روز با دستان پاک مردم آماده میشه...:general406:

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1393/04/صدقه-شب-قدر2هزینه-های-جراحی-دختر22ساله/

▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

صدقه شب قدر | هزینه های جراحی دختر۲۲ساله

رسول اکرم(صلی الله علیه و آله):
رمز عبور از صراط، صدقه در شب قدر است

سلام و خداقوت
در آستانه شهادت ت امیرالمومنین علیه السلام و شب قدر؛ فراخوان دیگری با موضوع درمان منتشر می شود.
دختر خانمی ۲۲ ساله که دانشجوی شهر قزوین بوده چندی پیش در مسیر بازگشت به تهران در یک سانحه تصادف به شدت مصدوم می شود.
در اثر این تصادف آسیب های فراوانی به ایشان وارد می شود از جمله آسیب به مهره اول کمر، خرد شدگی استخوان هر دو ران راست و چپ، شکستگی استخوان ترقوه، آسیب جدی ساعد و تاندون دست چپ و همچنین فک و صورت و دندان.( موارد فوق به تایید پزشکی قانونی رسیده است)
برای درمان موارد بالا ایشان باید تحت چند عمل جراحی قرار بگیرند که هزینه تهیه پروتزهای مورد نیاز حدود۲۰۰میلیون ریال برآورد شده است.
پدر ایشان بازنشسته بوده و از نظر شرایط مالی در مضیقه برای تهیه هزینه های درمانی ایشان هستند.
ساکن خانه ای هفتادمتری در غرب تهران هستند.
امیدواریم در آستانه شب قدر بتوانیم گام موثر دیگری برای حل مشکل یک عزیز دیگر برداریم.
همت کنید

:) به جای ناراحتی خوشحالم از اینکه هنوز خوبی از بین نرفته و این مبلغ هم طی چند روز با دستان پاک مردم آماده میشه...:general406:

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1393/04/صدقه-شب-قدر2هزینه-های-جراحی-دختر22ساله/

[آقا اینم به نتیجه رسید و پروندش بسته شد]

لینک ارجاع: http://www.hemmat110.com/1393/04/8769

:general406:مرسی از همه مردم با غیرت ایران،خاک پای همه شما هستم...:cool:

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
عالیه :) خدارو شکر. خدایا گره ای هم اگر در کار این کاربر عزیز هست، براش باز کن
آمین

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.
یه سوالی داشتم که زیاد به اینجا مرتبط نیست و نمیدونستم کجا مطرحش کنم. پوزش میخوام اگر بی ارتباط با تاپیک هست

میخواستم ببینم اگر یه نفر بخواد بعنوان داوطلب توی یه مرکزی کار کنه چجوری هست. اینکار آزاد و قابل انجام هست ؟
مثلا اینکه آدم یه نصف روز در هفته بره توی محک یا یه پرورشگاه یا هر جای دیگه ای و مشغول باشه دیگه
از عزیزان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام.
یه سوالی داشتم که زیاد به اینجا مرتبط نیست و نمیدونستم کجا مطرحش کنم. پوزش میخوام اگر بی ارتباط با تاپیک هست

میخواستم ببینم اگر یه نفر بخواد بعنوان داوطلب توی یه مرکزی کار کنه چجوری هست. اینکار آزاد و قابل انجام هست ؟
مثلا اینکه آدم یه نصف روز در هفته بره توی محک یا یه پرورشگاه یا هر جای دیگه ای و مشغول باشه دیگه
از عزیزان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

سلام،اتفاقا سوالتون مرتبط با این تاپیک هستش...
بله میتونید کار کنید مشکلی نیست از اینکه توی این مراکز بخواید استخدام بشید،ولی خوب باید صحبت کنید و اونها میگن که باید چیکار کنید و چه روزمه ایی رو باید پر کنید و ارائه بدید... چون مسائل خیر خواهی هم هست خیلی تحویل میگیرن هرکسی بره برای کمک...
;)

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
آقا برو بریم :general406: یک مورد جدید...

سلام و خداقوت
طاعات همگی قبول
این فراخوان برای تهیه جهیزیه یک عروس آبرومند است.
پدر عروس راننده تاکسی و مستاجر است.
ایشان سه فرزند داشته؛ اولین پسر به دلیل بیماری سرطان و دومین پسر ایشان در پی تصادف فوت کرده اند.
این خانواده یک دختر دارد که مدتی پیش عقد کرده ولی توان جهیزیه برای ایشان را ندارند.
همت کنید بتوانیم جهیزیه را به این عروس آبرومند هدیه کنیم.
برای تهیه جهیزیه ۴۵ میلیون ریال نیاز است.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1393/05/فراخوان-تهیه-جهیزیه-تک-فرزند/

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
استارتر شرمنده نمیخوام تاپیکو خراب کنم ولی نمیدونم این موسسه همت چه مسخره بازی ایه درآورده . آخه پول جهیزیه دختر مردم رو هم ما باید بدیم ؟ مورد داشتیم یارو بچه اش جلو چشمش پر پر شده پول درمانشو نداشته حالا جهیزیه فلان دختر این وسط چه صیغه ایه نمیدونم ! من این ترم پول نداشتم انتخاب واحد نکردم کسی نگفت خرت به چند . شده پول نداشتم 10-15 کیلومتر پیاده رفتم بازم کسی نگفت خرت به چند حالا باید مثلا من بیام پول جهیزیه فلان دخترو بدم ؟ آقا شرمنده خوب به ت خ م م که جهیزیه نداره :| دوستان بیاین نوع دوستی تون رو همینجا ثابت کنین . نمیخوام تاپیک رو خراب کنم ولی باور کنین چیزای مهمتری وجود داره . آدمای مستحق تری حتی توی همین پرشین تولز وجود دارن . من دیگه بیشتر صحبت نمیکنم . دوستانی که تمایل دارن میتونن پخ بدن تا من شماره کارتم رو تقدیمشون کنم

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
:) خدا به شما عمر با عزت و برکت عطا کنه
آمین

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
استارتر شرمنده نمیخوام تاپیکو خراب کنم ولی نمیدونم این موسسه همت چه مسخره بازی ایه درآورده . آخه پول جهیزیه دختر مردم رو هم ما باید بدیم ؟ مورد داشتیم یارو بچه اش جلو چشمش پر پر شده پول درمانشو نداشته حالا جهیزیه فلان دختر این وسط چه صیغه ایه نمیدونم ! من این ترم پول نداشتم انتخاب واحد نکردم کسی نگفت خرت به چند . شده پول نداشتم 10-15 کیلومتر پیاده رفتم بازم کسی نگفت خرت به چند حالا باید مثلا من بیام پول جهیزیه فلان دخترو بدم ؟ آقا شرمنده خوب به ت خ م م که جهیزیه نداره :| دوستان بیاین نوع دوستی تون رو همینجا ثابت کنین . نمیخوام تاپیک رو خراب کنم ولی باور کنین چیزای مهمتری وجود داره . آدمای مستحق تری حتی توی همین پرشین تولز وجود دارن . من دیگه بیشتر صحبت نمیکنم . دوستانی که تمایل دارن میتونن پخ بدن تا من شماره کارتم رو تقدیمشون کنم

بله کاملا حرفتون درسته و موافقم! خود بنده هم مثال هایی که زدید برام پیش اومده! دقیقا بنده هم میخواستم ترم تابستونه وردارم ولی خوب بخاطر مسائل مالی و زمانی نشد! ولی بلاخره کمک هایی که هر سازمان یا نهاد دولتی یا خصوصی میکنه یک سلسله مراتب و برنامه ریزی هایی هستش که خودشون دارن! دیگه کمک برای درمان یک بیمار یا تهیه جهیزیه مثلا نمونه ایی از این قبیل هستش! بعضی از موقع ها کمک به کودکان یا بیماران سرطانی هستش! نوعی صدقه باید در نظر گرفت این مبالغ رو چون دقیقا صدقه هستش و شما برای سلامتی خودتون و خانوادتون میاید کمک میکنید ولو حتی 1000 تومان باشه برای هر 1 ماه! بازم فرقی نداره و چیزی رو از ما کم نمیکنه! باور دارم و کاملا قبول دارم هر فردی یا خانواده ایی یکسری مشکلات مالی داره! بلاخره با همکاری و همیاری هم با هر راهکارو شگردی شده باید همدیگه رو بکشیم بالا تا به اونجایی که میخوایم برسیم...;)

:) خدا به شما عمر با عزت و برکت عطا کنه
آمین

مرسی آقا سعید خدا به زندگی شما برکت بده و به خانوادتون عمر طولانی...:general406:

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
آقا برو بریم :general406: یک مورد جدید...

سلام و خداقوت
طاعات همگی قبول
این فراخوان برای تهیه جهیزیه یک عروس آبرومند است.
پدر عروس راننده تاکسی و مستاجر است.
ایشان سه فرزند داشته؛ اولین پسر به دلیل بیماری سرطان و دومین پسر ایشان در پی تصادف فوت کرده اند.
این خانواده یک دختر دارد که مدتی پیش عقد کرده ولی توان جهیزیه برای ایشان را ندارند.
همت کنید بتوانیم جهیزیه را به این عروس آبرومند هدیه کنیم.
برای تهیه جهیزیه ۴۵ میلیون ریال نیاز است.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1393/05/فراخوان-تهیه-جهیزیه-تک-فرزند/

بعد از 72 ساعت انجام شد...:general406:

السلام علیک یا صاحب الزمان
سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان برای تهیه جهیزیه زوج آبرومندی که گزارشی از ایشان منتشر شده بود، ۴۵ میلیون ریال جمع آوری شد.
با توجه به استقبال کاربران جهیزیه دیگری نیز به ارزش ۴۵ میلیون ریال اهدا شد.
الحمدلله رب العالمین

برای خوشبختی همه جوانان صلوات

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
:) این خبر شما، عیدی خوبی برای من بود .

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
منم به شخصه خیلی هارو میشناسم که نیاز به کمک دارن
تو این سایت چجوری باید اعلام کنم ؟
مثلا یکی و میشناسم که 5 تا خواهر برادرن
که پدرشون فوت کرده
مادرشون جنون گرفته
همشونم مجرد موندن بر اساس مشکلات زیاد
برادر بزرگه هم یکدفعه سردرد گرفت و دکترا تشخیص ندادن که بیماری مننژیت هست و کر شد
الان هم باید حدود 30 40 ملیون باید واسه عملش بدن که تازه بعد از عکلش هم باتریشا باید چقدر بده نمیدونم چند ملیون که شارژ کنه
خواهره هم از مادره نگهداری میکنه انقدر که خرج بیمارستان گرونه
خیلی ازین خوونواده ها زیاده
بنظر منم تا میتونیم باید به مریضا کمک کنیم

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
منم به شخصه خیلی هارو میشناسم که نیاز به کمک دارن
تو این سایت چجوری باید اعلام کنم ؟
مثلا یکی و میشناسم که 5 تا خواهر برادرن
که پدرشون فوت کرده
مادرشون جنون گرفته
همشونم مجرد موندن بر اساس مشکلات زیاد
برادر بزرگه هم یکدفعه سردرد گرفت و دکترا تشخیص ندادن که بیماری مننژیت هست و کر شد
الان هم باید حدود 30 40 ملیون باید واسه عملش بدن که تازه بعد از عکلش هم باتریشا باید چقدر بده نمیدونم چند ملیون که شارژ کنه
خواهره هم از مادره نگهداری میکنه انقدر که خرج بیمارستان گرونه
خیلی ازین خوونواده ها زیاده
بنظر منم تا میتونیم باید به مریضا کمک کنیم

ای بابا...:(
شما تماس بگیرید با موسسه حتما پیگیر خواهند بود...

اطلاعات ارتباطی با موسسه همت:
شماره تماس: 66488640-021
شماره پیامک موسسه: ۳۰۰۰۱۰۱۰۴۰
آدرس: تهران، خیابان حافظ، نرسیده به خیابان انقلاب، رو به روی هتل پرشیا پلاک ۳۳۸ واحد ۴
صفحه تماس: http://www.hemmat110.com پایین صفحه
ایمیل موسسه: [email protected]

Last edited:
بالا