برگزیده های پرشین تولز

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
اره خیلی طفلیا اوضاعشون بده
محل زندگیشونم خوزستانه
اخه بدیش اینه که اصلا از کسی کمک نمیخوان
یعنی اگه شماره حساب بخوان ازشون مطمئنم که نمیدن
خیلی خونواده با ابرویی هستن
یکی از خواهراش رفته منشی شده ماهی 200 تومن میگیره

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
اره خیلی طفلیا اوضاعشون بده
محل زندگیشونم خوزستانه
اخه بدیش اینه که اصلا از کسی کمک نمیخوان
یعنی اگه شماره حساب بخوان ازشون مطمئنم که نمیدن
خیلی خونواده با ابرویی هستن
یکی از خواهراش رفته منشی شده ماهی 200 تومن میگیره

خوب آبرو به حفظ شرفه نه به درخواست کمک!!! باید وقتی کسی نیاز داره و گروهی میتونن کمکش کنن تقاضا کنن!
حتی اگر برآورد کنن تا 50 میلیون تومان هم نیاز داشته باشند این سایت میتونه بهشون کمک کنه! هفته پیش یکی 85 میلیون میخواست توی 2 هفته آماده شد براشون! خیلی مبلغ جمع کردن مبالغ داره تو فضای مجازی سریع پولی که نیاز دارن بهشون داده میشه! حتما و الزاما بگید که درخواست همیاری کنند از این سایت مطمئنا به نتیجه میرسند ما هم هرکمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم...

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
منم به شخصه خیلی هارو میشناسم که نیاز به کمک دارن
تو این سایت چجوری باید اعلام کنم ؟
مثلا یکی و میشناسم که 5 تا خواهر برادرن
که پدرشون فوت کرده
مادرشون جنون گرفته
همشونم مجرد موندن بر اساس مشکلات زیاد
برادر بزرگه هم یکدفعه سردرد گرفت و دکترا تشخیص ندادن که بیماری مننژیت هست و کر شد
الان هم باید حدود 30 40 ملیون باید واسه عملش بدن که تازه بعد از عکلش هم باتریشا باید چقدر بده نمیدونم چند ملیون که شارژ کنه
خواهره هم از مادره نگهداری میکنه انقدر که خرج بیمارستان گرونه
خیلی ازین خوونواده ها زیاده
بنظر منم تا میتونیم باید به مریضا کمک کنیم

در حال تهیه یک تاپیک برای این موارد هستم ! طراحی شد به شما پی ام میدم !

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
خوب آبرو به حفظ شرفه نه به درخواست کمک!!! باید وقتی کسی نیاز داره و گروهی میتونن کمکش کنن تقاضا کنن!
حتی اگر برآورد کنن تا 50 میلیون تومان هم نیاز داشته باشند این سایت میتونه بهشون کمک کنه! هفته پیش یکی 85 میلیون میخواست توی 2 هفته آماده شد براشون! خیلی مبلغ جمع کردن مبالغ داره تو فضای مجازی سریع پولی که نیاز دارن بهشون داده میشه! حتما و الزاما بگید که درخواست همیاری کنند از این سایت مطمئنا به نتیجه میرسند ما هم هرکمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم...
ببخشید برای این سایت مدرکی چیزی لازمه ؟
باهاشون تماس میگیرن ؟
به چه صورته ؟
من میخوام بطور مخفیانه بهشون کمک کنم
مثلا یه حساب براشون باز کنم و به حسابشون بریزم
بعد یهو بگم که برنده شدید و ...
میخوام بطور غیر مستقیم بهشون کمک کنم

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
ببخشید برای این سایت مدرکی چیزی لازمه ؟
باهاشون تماس میگیرن ؟
به چه صورته ؟
من میخوام بطور مخفیانه بهشون کمک کنم
مثلا یه حساب براشون باز کنم و به حسابشون بریزم
بعد یهو بگم که برنده شدید و ...
میخوام بطور غیر مستقیم بهشون کمک کنم

والله روند کار بنیاد های خیره به این شکل هستش که کارشناس میفرستن برای بازدید و صحبت با این خانوداه جویا احوالاتشون میشن و مبلغی که میخوان رو مردم میریزن به حساب این بنیاد و اینها هم وقتی مبلغ کامل میشه انتقالش میدن به حساب این خانواده برای کمک،مثلا بیماری باشه،تهیه جهیزیه باشه، یا هر چیز دیگه...
تماس میگیرن و با بزرگتر اون خونه صبحت میکنن و حضورا از احوالاتشون با خبر میشن...
حالا باز شما یه تماسی با موسسه همت داشته باشید دقیقا همین موارد رو براشون شرح بدید اونا شاید راهکارهای دیگه ایی بهتون پیشنهاد بدن که طبق گفته خودتون به صورتی باشه که خودشون ندونن و اینجوری سرخورده هم نشن که کسی کمکشون کرده،ولی باید توجیه هم بشن که وقتی نیاز دارن و یکی هست باید درخواست و طلب کمک بکنن...

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
والله روند کار بنیاد های خیره به این شکل هستش که کارشناس میفرستن برای بازدید و صحبت با این خانوداه جویا احوالاتشون میشن و مبلغی که میخوان رو مردم میریزن به حساب این بنیاد و اینها هم وقتی مبلغ کامل میشه انتقالش میدن به حساب این خانواده برای کمک،مثلا بیماری باشه،تهیه جهیزیه باشه، یا هر چیز دیگه...
تماس میگیرن و با بزرگتر اون خونه صبحت میکنن و حضورا از احوالاتشون با خبر میشن...
حالا باز شما یه تماسی با موسسه همت داشته باشید دقیقا همین موارد رو براشون شرح بدید اونا شاید راهکارهای دیگه ایی بهتون پیشنهاد بدن که طبق گفته خودتون به صورتی باشه که خودشون ندونن و اینجوری سرخورده هم نشن که کسی کمکشون کرده،ولی باید توجیه هم بشن که وقتی نیاز دارن و یکی هست باید درخواست و طلب کمک بکنن...
ممنون دوست عزیز
امیدوارم بتونم تو این راه قدم خیری بردارم

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
ممنون دوست عزیز
امیدوارم بتونم تو این راه قدم خیری بردارم

خواهش میکنم داداشم،امیدوارم اسمشون بیاد تو لیست این موسسه خودم تو شبکه های اجتماعی و پیج های پربازدید فیسبوک لینکشون رو میزارم خیلی از دوستان هستند آماده کمک هستند و وقاعا بی ریا کمک میکنن! در خدمتتون هستیم...

امیدوارم هیچ احدی ناراحت نباشه تو این خاک...:general406:

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
ممنوننننننم
من چند وقت پیش که اهواز بودم رفتم خودم دیدمشون دیدم سقف خونشون داغونه داره میریزه
گفتم میام براتون ترمیم میکنیم
گفت نه ما اینجوری راحتیم
به خاطر همین یجورایی میترسم اصلا راجب این موضوع بهشون چیزی بگم دیگه بهشون بر بخوره

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
ممنوننننننم
من چند وقت پیش که اهواز بودم رفتم خودم دیدمشون دیدم سقف خونشون داغونه داره میریزه
گفتم میام براتون ترمیم میکنیم
گفت نه ما اینجوری راحتیم
به خاطر همین یجورایی میترسم اصلا راجب این موضوع بهشون چیزی بگم دیگه بهشون بر بخوره

انشالله درست میشه! شما هم با یه لحن و شگرد خاصی بگین که نه رو کار نیارن ! چون بلاخره باید از یه جایی یه سرمایه بزرگی بیاد! 1 ماه پیش بود اتفاقا خونه یکی رو ترمیم کرده بودن با 20 تومان کلی جشن و سرور بود تو موسسه همت!!! خیلی کمک بزرگی میشه براشون! احتمالا آدم های مذهبی باید باشند! از طریق گفتگو و احادیث مذهبی براشون توضیح بدید که وقتی آدم نیاز به کمک داره طبق گمه ائمه معصوم باید درخواست کمک بکنه ازشون و یه مسئله خیلی هم عادیه! نام و موقعیت و هیچی هم ازشون قرار داده نمیشه که بخوان معذب باشن!

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
فعلا که به رئیس دختره زنگ زدم گفتم من هرماه یه مقداری بهت پول میدم شما حقوقشو زیاد کن
گفت باشه
خیلی خوشحالمممممممممممممممم
فقط خدا کنه راست گفته باشه و به دختره نگه

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
فعلا که به رئیس دختره زنگ زدم گفتم من هرماه یه مقداری بهت پول میدم شما حقوقشو زیاد کن
گفت باشه
خیلی خوشحالمممممممممممممممم
فقط خدا کنه راست گفته باشه و به دختره نگه

عالیه! اینم روش خوبیه! اجرتون با خدا...:)

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
به این خانواده کمک کنید + عکس
سلام و خداقوت

این شرح حال مختصری از یک خانواده مستضعف است.

خانواده ۶ نفره اقای ولی غلامی در منزلی حددا ۷۰ متری در یکی از محروم ترین مناطق شهر قم(نیروگاه) زندگی می کنند.

پدر خانواده حدود ۲۰ سال پیش بر اثر حادثه حین انجام کار، انگشتان شست و سبابه خود را از دست می دهد وعلی رغم پیوند قسمت جدا شده، متاسفانه به دلیل قطع عصب، دست از کار افتاده و در حال حاضر به صورت بسیار مختصر می تواند از دست راست استفاده کند. الان بیکار است و تنها گاهی بعضی اوقات کارهای روزمره مثل باربری انجام می دهد. پدر بیسواد است.

مادر هم بیسواد و خانه داراست.

خانواده تا ۶ سال پیش در همدان زندگی می کرده و پس از آن به قم مهاجرت کرده اند.

اما فرزندان:

ایشان پنج فرزند دارد. دو دختر که دختر بزرگ ازدواج کرده و رفته و دختر کوچکتر۹سال سن دارد.

اما وضع پسران اقای غلامی ناراحت کننده است. هر سه پسر خانواده مشکل جسمی وذهنی دارند.

۱- پسر بزرگ(مهدی) ۲۱ ساله مشکل شدید ذهنی وجسمی دارد و به هیچ صورت قادر به حرکت نیست . از لحاظ ذهنی مورد ارزیابی قرار نگرفته ولی قادر به صحبت نیست ظاهرا پدر ومادر را می شناسد ولی برای دیگران عکس العملی ندارد دچار مشکل تشنج هم هست که قرص مصرف می کند.

۲- پسر دوم حسین ۱۷ ساله دچار مشکل شدید جسمی و فاقد هر گونه حرکت است؛ صحبت نمی کند ولی ظاهرا از نظر ذهنی نسبت به برادر بزرگتر خود هوشیارتر است، به اطرافیان می خندد پدر ومادر وخواهر خودر رامی شناسد.

۳-پسر سوم علی اکبر تازه وارد ۴ سال شده؛ حرف نمی زند و به تازگی با توجه به داروهایی که به او داده می شود قادر شده با کمک از دیوار روی پاهای خود به مدت بسیار کمی بایستد ولی به هیچ عنوان توان ایستادن طولانی را ندارد وبیشتر مواقع خود را روی زمین می کشد. به گفته مادر اگر درمان علی اکبر مستمر باشد ومراحل کاردرمانی وفیزیوتراپی به موقع انجام شود امکان معالجه خیلی زیاد است ولی به علت مشکلات مالی یکسال ونیم است که کار درمانی وفیزیوتراپی قطع شده و فقط داروها را آن هم به صورت نامنظم مصرف می کند.

از آنجا که حمام خانه در پارکینگ است و باید بچه ها روزی سه بار حمام شوند تا مبتلا به زخم بستر نشوند؛ بچه ها در پارکینگ و نزدیک حمام با استفاده از یک پنکه نگهداری می شوند.

آنها مستاجرند با سه میلیون پول پیش و ماهیانه دویست هزار تومان کرایه که مدت سه ماه است که کرایه پرداخت نشده و تا بیست روز دیگر هم باید همین خانه را تخلیه کنند.

کل درامد خانواده از یارانه می باشد.

برای پسر بزرگتر مبلغ ۵۰ هزار تومان از طرف بهزیستی استان همدان پرداخت می شود.

طبق استعلامی که از اداره بهزیستی قم گرفته شد پدر ودو برادر دیگر نیز در بهزیستی استان قم پرونده تشکیل داده اند ولی هنوز حقوقی برای این افراد تعیین نشده است.

با توجه به مشکلات عدیده این خانواده پرداخت هر مبلغی به عنوان کمک فقط می تواند به صورت مقطعی مقداری از مشکلات این خانواده را حل کند با توجه به شرایط خاص وتعداد نفرات خانواده در مورد پیدا کردن منزل استیجاری و با این قیمت فعلی بسیار مشکل می باشد.

:(
مبلغ ناچیزی اهدا شد
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
ممنون از جناب khunires بابت این کار خدا پسندانه.

خواهش میکنم مهدی جان،وظیفس...;)

سلام و خداقوت

خانواده ۶ نفره اقای ولی غلامی در منزلی حددا ۷۰ متری در یکی از محروم ترین مناطق شهر قم(نیروگاه) زندگی می کنند.

پدر خانواده حدود ۲۰ سال پیش بر اثر حادثه حین انجام کار، انگشتان شست و سبابه خود را از دست می دهد وعلی رغم پیوند قسمت جدا شده، متاسفانه به دلیل قطع عصب، دست از کار افتاده و در حال حاضر به صورت بسیار مختصر می تواند از دست راست استفاده کند. الان بیکار است و تنها گاهی بعضی اوقات کارهای روزمره مثل باربری انجام می دهد. پدر بیسواد است.

اما فرزندان:

ایشان پنج فرزند دارد. دو دختر که دختر بزرگ ازدواج کرده و رفته و دختر کوچکتر۹سال سن دارد.

اما وضع پسران اقای غلامی ناراحت کننده است. هر سه پسر خانواده مشکل جسمی وذهنی دارند.

۱- پسر بزرگ(مهدی) ۲۱ ساله مشکل شدید ذهنی وجسمی دارد و به هیچ صورت قادر به حرکت نیست . از لحاظ ذهنی مورد ارزیابی قرار نگرفته ولی قادر به صحبت نیست ظاهرا پدر ومادر را می شناسد ولی برای دیگران عکس العملی ندارد دچار مشکل تشنج هم هست که قرص مصرف می کند.

۲- پسر دوم حسین ۱۷ ساله دچار مشکل شدید جسمی و فاقد هر گونه حرکت است؛ صحبت نمی کند ولی ظاهرا از نظر ذهنی نسبت به برادر بزرگتر خود هوشیارتر است، به اطرافیان می خندد پدر ومادر وخواهر خودر رامی شناسد.

۳-پسر سوم علی اکبر تازه وارد ۴ سال شده؛ حرف نمی زند و به تازگی با توجه به داروهایی که به او داده می شود قادر شده با کمک از دیوار روی پاهای خود به مدت بسیار کمی بایستد ولی به هیچ عنوان توان ایستادن طولانی را ندارد وبیشتر مواقع خود را روی زمین می کشد. به گفته مادر اگر درمان علی اکبر مستمر باشد ومراحل کاردرمانی وفیزیوتراپی به موقع انجام شود امکان معالجه خیلی زیاد است ولی به علت مشکلات مالی یکسال ونیم است که کار درمانی وفیزیوتراپی قطع شده و فقط داروها را آن هم به صورت نامنظم مصرف می کند.

از آنجا که حمام خانه در پارکینگ است و باید بچه ها روزی سه بار حمام شوند تا مبتلا به زخم بستر نشوند؛ بچه ها در پارکینگ و نزدیک حمام با استفاده از یک پنکه نگهداری می شوند.

آنها مستاجرند با سه میلیون پول پیش و ماهیانه دویست هزار تومان کرایه که مدت سه ماه است که کرایه پرداخت نشده و تا بیست روز دیگر هم باید همین خانه را تخلیه کنند.

طبق استعلامی که از اداره بهزیستی قم گرفته شد پدر ودو برادر دیگر نیز در بهزیستی استان قم پرونده تشکیل داده اند ولی هنوز حقوقی برای این افراد تعیین نشده است.

با توجه به مشکلات عدیده این خانواده پرداخت هر مبلغی به عنوان کمک فقط می تواند به صورت مقطعی مقداری از مشکلات این خانواده را حل کند با توجه به شرایط خاص وتعداد نفرات خانواده در مورد پیدا کردن منزل استیجاری و با این قیمت فعلی بسیار مشکل می باشد.

مبلغ ناچیزی اهدا شد

آقا تشکر ویژه و خیلی ممنون...:general504::general406:

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام و خداقوت

اما فرزندان:

مبلغ ناچیزی اهدا شد

بعد از 72 ساعت انجام شد...:general406:

السلام علیک یا صاحب الزمان
سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان برای تهیه جهیزیه زوج آبرومندی که گزارشی از ایشان منتشر شده بود، ۴۵ میلیون ریال جمع آوری شد.
با توجه به استقبال کاربران جهیزیه دیگری نیز به ارزش ۴۵ میلیون ریال اهدا شد.
الحمدلله رب العالمین

برای خوشبختی همه جوانان صلوات

هر 2 مورد انجام شد دوستان...:general406:

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
به به :) آقا از صمیم قلب خوشحالم.
عید فطر هم بر همه ی شما دوستان مبارک باشه.

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
به به :) آقا از صمیم قلب خوشحالم.
عید فطر هم بر همه ی شما دوستان مبارک باشه.

عید شمام مبارک سعید جان و عید همه دوستان و بروبچ با مرام پرشین تولز هم مبارک باشه انشالله...:general406::general504:

بالا