برگزیده های پرشین تولز

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
یاری معلم بازنشسته ای که فرزند معلول دارد

سلام و خداقوت

معلم بازنشسته ای بیمار و مستاجر، که معلم نمونه کشوری هم بوده است؛ از تامین هزینه های فرزند معلول خود و همچنین بدهی وامی که ضمانت کرده بوده است عاجز است.
میزان بدهی وی ۴۰ میلیون تومان و هزینه ماهیانه داروی فرزند معلولش ۹۰۰ هزارتومان است.
وی هم اکنون در خانه ای مستاجر است و خانه شخصی اش بابت بدهی فروخته شده است و بیشتر حقوق بازنشستگی اش صرف پرداخت اقساط بدهی اش می شود.

همت کنید

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1397/10/یاری-معلم-بازنشسته-ای-که-فرزند-معلول-دا/

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بنده خانواده فقیری میشناسم
که در کرج هستن
تو تامین مایحتاج خودشون مشکل دارن
حتی خرید نان
و خانواده آبرو داری هستن

اگر کسی میخواد کمک کنه با حتی حداقل هزینه خرید یه قرص نان ، بهم پیام خصوصی بده
تا در این مورد صحبت کنیم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657

" نظرهارو بستم بخاطر یه مشت حیوون که انقدر بی ناموسن که تو این حالمم یچیزی بدهکار شدم واقعا که متاسفم به بعضی هاتون واز خدا میخام همین بلا سر عزیزترین کستون بیاد تا جور ی که دله من میسوزه جیگراوتایی که بهم بدوبیراگفتن بجای همدردی تنه منو لرزوندن جیگرشون بسوزه منم تا جای ممکن کمک میکنم به بعضیها که فکر میکنم یزید و شمر این زموننو ظلم میکنن باز خدا جوابشونو بده من دیگه حرفی ندارن چوب خدا صدانداره "

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,209
" نظرهارو بستم بخاطر یه مشت حیوون که انقدر بی ناموسن که تو این حالمم یچیزی بدهکار شدم واقعا که متاسفم به بعضی هاتون واز خدا میخام همین بلا سر عزیزترین کستون بیاد تا جور ی که دله من میسوزه جیگراوتایی که بهم بدوبیراگفتن بجای همدردی تنه منو لرزوندن جیگرشون بسوزه منم تا جای ممکن کمک میکنم به بعضیها که فکر میکنم یزید و شمر این زموننو ظلم میکنن باز خدا جوابشونو بده من دیگه حرفی ندارن چوب خدا صدانداره "

حاجی چند صد هزار تومن پرید :D :general509:

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
کمک هزینه ودیعه مسکن خانواده نیازمند

سلام و خداقوت

این فراخوان برای تهیه کمک ودیعه مسکن یک خانم سرپرست خانوار است که با ۲ فرزند خود در اتاقی کوچک در واحد زیرزمین یک خانه زندگی میکند.
صاحب خانه برای تمدید قرارداد اجاره درخواست اضافه کردن ۵ میلیون تومان کرده است.
همت کنید تا تامین سرپناه این خانواده با مشکلی مواجه نشود.
از نظر مسایل معیشتی و اقتصادی بشدت در مضیقه و بسیار پایین تر از خط فقر هستند.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1397/11/14370/

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
حاجی چند صد هزار تومن پرید :D :general509:

چی بگم واللا، با اینکه خیلی نارحت شدم از وضعیتش و مشکلی که واسش به وجود اومده اما مثل اینکه آدم بیشعوری هست. اجرکم عندالله :general406:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,543

فکر نمیکنم خودش با این حالش که احتمالا نابینا هم شده، این صفحه رو درست کرده باشه. احتمالا برادر یا پدرش یا یه آشناست که ناراحتش کردن و از روی عصبانیت این حرفا رو گفته

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
کمک هزینه ودیعه مسکن خانواده نیازمند

سلام و خداقوت

این فراخوان برای تهیه کمک ودیعه مسکن یک خانم سرپرست خانوار است که با ۲ فرزند خود در اتاقی کوچک در واحد زیرزمین یک خانه زندگی میکند.
صاحب خانه برای تمدید قرارداد اجاره درخواست اضافه کردن ۵ میلیون تومان کرده است.
همت کنید تا تامین سرپناه این خانواده با مشکلی مواجه نشود.
از نظر مسایل معیشتی و اقتصادی بشدت در مضیقه و بسیار پایین تر از خط فقر هستند.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1397/11/14370/

گزارش مهربانی
السلام علیک ایتها الصدیقه الشهیده

سلام و خداقوت

با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای کمک ودیعه مسکن خانواده نیازمندی که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری شد.

الحمدلله رب العالمین

برای گره گشایی از همه نیازمندان صلوات

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
همت کنید ۳ کودک یتیم نشوند

سلام و خداقوت
این فراخوان برای کمک درمانی به جوان ۳۵ساله مبتلا به #سرطان کبد و پوست است.
این عزیز بیش از ۱ سال درگیر بیماری سرطان شده و تاکنون درمانش را با اندوخته شخصی ادامه داده اما برای درمان قطعی نیازمند تزریق آمپول هایی با قیمتی حدود ۲۰ میلیون تومان برای هر آمپول است.
این فراخوان برای تامین بخشی از هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی درمان این پدر اعلام میشود تا به زندگی برگردد.

بسم الله

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1397/11/همت-کنید-۳-کودک-یتیم-نشوند/

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758

سلام و خداقوت
این عزیز بیش از ۱ سال درگیر بیماری سرطان شده و تاکنون درمانش را با اندوخته شخصی ادامه داده اما برای درمان قطعی نیازمند تزریق آمپول هایی با قیمتی حدود ۲۰ میلیون تومان برای هر آمپول است.
این فراخوان برای تامین بخشی از هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی درمان این پدر اعلام میشود تا به زندگی برگردد.

بسم الله

من در حد توان کمک کردم امیدوارم این بنده خدا به زندگی عادی ــــش برگرده

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530
دمتون گرم .

doa2

Registered User
لایک‌ها
31
من هم در حد توان کمک می کنم
با تشکر از استارتر تاپیک.

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

سلام و خداقوت

بسم الله

گزارش مهربانی ۲۹۳۷
السلام علیک یا صاحب الزمان

سلام و خداقوت

با لطف خدای بزرگ و همت کاربران گرامی مبلغ یک میلیارد ریال برای کمک هزینه درمان پدر ۳۵ساله مبتلا به سرطان خون که ۳ فرزند خردسال دارد جمع آوری شد.

الحمدلله رب العالمین

برای شفای همه بیماران صلوات

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
فراخوان جمع آوری لباسهای قابل استفاده

j-300x300.jpg

سلام و خداقوت

تا عید نشده بیاییم همگی #همت_کنیم تا لباس های تمیز و نو ی بدون استفاده مون رو برای هدیه و عیدی به نیازمندان بدیم.
زمان: ۱۵ لغایت ۲۵ اسفند ماه.

آدرس تحویل: تهران میدان امام حسین (علیه السلام) خیابان مازندران، کوچه شهید نصرآبادی بن بست سیمین پلاک۲

هر روز (حتی ۵شنبه و جمعه) ساعت ۹ الی ۱۷ آماده دریافت عیدی های شما هستیم.
لطفا دوستانتون رو در جریان بذارین و پست رو به اشتراک بگذارید تا شب عیدی دل خیلی ها رو با کمک شما بتونیم شاد کنیم.

#رسانه_مهربانی
#یک_خانواده_هستیم

لینک صفحه در خیریه: http://www.hemmat110.com/1397/12/فراخوان-جمع-آوری-لباسهای-قابل-استفاده/

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
ای کاش منم پول داشتم و میتونستم مشکل چند نفرو حل کنم تا دم عیدی دلشون شاد بشه
ولی در حد توانم کمک میکنم ای کاش میتونستم بیشتر کمک کنم:(:general503:
خدایا به داد فقرا و مستمندان و ایتام برس تو این وضع گرانی و تورم و فقر و بی پولی دارن نابود میشن:(

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,081
خودتون مستقیم و غیر نقدی کمک کنید خیلی بهتره ، اصل کار همینه :general601:
دانشگاه یه استاد خیلی مذهبی و افراطی داشتم ، نمره دادنش به این شکل بود (با این همه باج دادن فقط نمره پاس کردن ، 10 میداد)
تحویل دیسک مذهبی و مداحی USB FLASH DRIVE / DVD / CD - تحویل انگشتر و تسبیح (باج گرفتن غیر نقدی)
مستقیم و واضح میگفت پول بریزید به حساب شخصی خودش ، تحویل رسید واریز (باج گرفتن نقدی )
بعدا فعمیدم ایشون موسسه خیریه داره!
من وقتی قبول میکنم که ایشون رشوه ای و باجی نبوده و استفاده شخصی نمیکرده اگر میگفت رسید واریز به حساب فلان خیره معتبر (واقعا متعبر) واریز کنید نه حساب شخصی تا نمره پاس کردن درس را بده ، حرف منطقی دارم میزنم
من و چند نفر دیگه گزارش دادیم به رئیس دانشگاه که ایشون باجی هست اینم سند و مدرک و چند نفر که یه چیزی بهش دادن
ترم های بعد برش داشتن ولی با وجود اینکه مذهبی بود و نفوذ داشت فکر نکنم دائم برش داشته باشن
به هر حال برگردیم به خط اول این نوشته ، حتی اگر خود صلیب سرخ و... شماره حساب اعلام میکنن باید گزارش عملکرد هم عمومی کنه ، مقدار واریز ، کمک های غیر نقدی و اینکه چی کارشون کردن
من که حسابرسی خونم و هر شخص دیگه ای باید این ها رو بفهمه و بدونه و ازشون بخواد که گزارش ارائه بدن چی کار دارن میکنن ، این کار اجبار قانونه ولی رعایت نمیکنن و میشه اختلاس

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دانشگاه یه استاد خیلی مذهبی و افراطی داشتم ، نمره دادنش به این شکل بود (با این همه باج دادن فقط نمره پاس کردن ، 10 میداد)
تحویل دیسک مذهبی و مداحی USB FLASH DRIVE / DVD / CD - تحویل انگشتر و تسبیح (باج گرفتن غیر نقدی)
مستقیم و واضح میگفت پول بریزید به حساب شخصی خودش ، تحویل رسید واریز (باج گرفتن نقدی )
من وقتی قبول میکنم که ایشون رشوه ای و باجی نبوده و استفاده شخصی نمیکرده اگر میگفت رسید واریز به حساب فلان خیره معتبر (واقعا متعبر) واریز کنید نه حساب شخصی تا نمره پاس کردن درس را بده ، حرف منطقی دارم میزنم
من و چند نفر دیگه گزارش دادم به رئیس دانشگاه که ایشون باجی هست اینم سند و مدرک و چند نفر که یه چیزی بهش دادن
ترم های بعد برش داشتن ولی با وجود اینکه مذهبی بود و نفوذ داشت فکر نکنم دائم برش داشته باشن
به هر حال برگردیم به خط اول این نوشته ، حتی اگر خود صلیب سرخ و... شماره حساب اعلام میکنن باید گزارش عملکرد هم عمومی کنه ، مقدار واریز ، کمک های غیر نقدی و اینکه چی کارشون کردن
من که حسابرسی خونم و هر شخص دیگه ای باید این ها رو بفهمه و بدونه و ازشون بخواد که گزارش ارائه بدن چی کار دارن میکنن ، این کار اجبار قانونه ولی رعایت نمیکنن و میشه اختلاس
منم موافقم آقا رضا
باید در همه موارد مالی و چه خیریه شفافیت مالی وجود داشته باشه وگرنه امکان اختلاس و پولشویی و ... وجود داره.
من خودم تا جایی بتونم به کمیته امداد و موسسه های متفرقه که مشخص هست هزینه های دریافتی کجا میفرستند کمک نمیکنم،
تا جایی بتونم مستقیم کمک میکنم اونم نه بخاطر خدا و نذر و‌رفتن به بهشت و...
بخاطر انسانیت و هم نوع دوستی:general601:

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
من و چند نفر دیگه گزارش دادیم به رئیس دانشگاه که ایشون باجی هست اینم سند و مدرک و چند نفر که یه چیزی بهش دادن
دانشگاه ما یه حاجی داشت هیچکس نمیدونست چیکارس آخرش فهمیدیم هیچکاره است،آخه مذهبی هم داریم تا مذهبی ! این حیوان اصلا جواب سلام نمیداد یه آدم خشک مغز احمق که آخرش به جرم رشوه گرفتن انداختنش بیرون آبروش هم رفت،استاد هم نبود ولی همه جا بود فقط مرض اذیت کردن داشت به همه چی گیر میداد، هنوزم نمیدونم این حیوون اونجا چیکار میکرد

بالا