• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
هنوزم نمیدونم این حیوون اونجا چیکار میکرد
خودش میدونه چی کار میکرد :دی
میخواستم یه دونه برای نمونه برت بزارم ولی اینقدر زیادن که...
یوتیوب یه نگاه بنداز س*k** استاد دانشگاه تا دلت بخواد میاره! حالا اون ها که سند و مدرکی ندارد بماند همه از دم *** دیگه میشه گفت استادی نیست که در طول دوره خدمتش ***
استاد کلمه سنگینه اصلا نباید به اینا بگن استاد ، یکی که با پاچه خواری و پارتی سر 20 سالگی اومده درس میده هیچی هم بلد نیست بهش هم میگن استاد! اونی که 30 سال تحقیق کرده برای جامعه علمی و صنعت مفید بوده هنوز به خودش نمیگه استاد
عمرمو زندگی پای دانشگاه نابود کردم 5 سال اونجا 2 سال سربازی قبلش هم که هیچی ، نه فقط من خیلی ها به پای خانواده جاهل و سنتی عمرشون به باد رفت

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
خودش میدونه چی کار میکرد :دی
میخواستم یه دونه برای نمونه برت بزارم ولی اینقدر زیادن که...
یوتیوب یه نگاه بنداز س*k** استاد دانشگاه تا دلت بخواد میاره! حالا اون ها که سند و مدرکی ندارد بماند همه از دم *** دیگه میشه گفت استادی نیست که در طول دوره خدمتش ***
استاد کلمه سنگینه اصلا نباید به اینا بگن استاد ، یکی که با پاچه خواری و پارتی سر 20 سالگی اومده درس میده هیچی هم بلد نیست بهش هم میگن استاد! اونی که 30 سال تحقیق کرده برای جامعه علمی و صنعت مفید بوده هنوز به خودش نمیگه استاد
عمرمو زندگی پای دانشگاه نابود کردم 5 سال اونجا 2 سال سربازی قبلش هم که هیچی ، نه فقط من خیلی ها به پای خانواده جاهل و سنتی عمرشون به باد رفت
آره در عوض یه استاد عقاید اسلامی داشتیم 8سال بود دکتراش رو گرفته بود میگفت به من نگید استاد بگید اقای فلانی استاد کسیه که 30 ساله داره دانشگاه درس میده
زندگی تو ایران همینه یا از بچگی میری کار میکنی بزرگ شدی دو قرون دستت باشه یا میری دانشگاه و سربازی،این وسط یه سری بچه ننه آویزون ننه بابا که از لباس زیرشون گرفته تا ماشین زیر پاشون همه از ننه باباست بعد میان باهاش پز هم میدن روشون هم زیاده
من حداقل کاری که میکنم اینکه سربازی نمیرم یعنی سربازی آخرین هدف توی زندگیمه ، فکر کنم حداقل 10 سال طول بکشه تا برم سربازی چون هیچ احتیاجی بهش ندارم
الانم در حال حاضر ترجیح میدم هیچکاری نکنم:Dشاید بعدا راننده اسنپ شدم ، خلاصه هر چی اودین بزرگ بخواد همونه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
شامل تکنولوژی، صنعت و... نمیشه :دی پس هر چی باشه استاد نیست
حالا اگر استاد رشته دیگه ای بود یه چیزی
هیچ احتیاجی بهش ندارم
ته تهش بدرد گرفتن مدرک میخوره ، مدرک هم بدرد این میخوره که یا آتیشش بزنی یا بزاریش گوشه طاقچه نگاش کنی

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
شامل تکنولوژی، صنعت و... نمیشه :دی پس هر چی باشه استاد نیست
حالا اگر استاد رشته دیگه ای بود یه چیزی

ته تهش بدرد گرفتن مدرک میخوره ، مدرک هم بدرد این میخوره که یا آتیشش بزنی یا بزاریش گوشه طاقچه نگاش کنی
دولتی اصل مدرکت رو شاید بخواد ولی خصوصی هیچی،شاتل همین الانش با لیساس استخدام میکنه هیچ نیازی هم به اصل مدرکت نداره دوست من میره بهش 1.100میدن سربازی هم نرفته

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
گزارش مهربانی
السلام علیک یا صاحب الزمان

سلام و خداقوت و طاعات قبول

با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان چهار میلیون تومان برای کمک هزینه ودیعه مسکن خانواده نیازمندی که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری شد.

الحمدلله رب العالمین

برای گره گشایی همه نیازمندان صلوات

لینک: http://www.hemmat110.com/1398/02/گزارش-مهربانی-95/

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
سلام دوستان
خدا قوت
تاپیک بسیار عالی و محترمی هست .
منم این موسسه خیریه رو میشناسم . ( فقط از طریق سایت و کانالشون می شناسم ) و فکر میکنم در کنار محک جزو بهترین موسسات خیریه کشور باشه .

جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی(ع)​

p3bh_untitled111122.jpg

9wx2_untitled1111.jpg

khunires

لایک‌ها
4,947

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
سخاوتمندترین کشورهای جهان کدام‌اند؟/ سهم پررنگ آسیایی‌ها

اقتصادآنلاین – مهسا نجاتی؛ اخیرا، گزارش سالانه نمایه جهانی دهش از کمک به بنیادهای خیریه، نشان می‌دهد که مردم کدام کشورها، بیشترین میزان کمک به سازمان‌های خیریه را از ماه گذشته تا کنون داشته‌اند.
گفتنی است که همانند سال گذشته، کشور میانمار، با 81 درصد کمک به خیریه‌ها، بیشترین سهم افراد خَیِر را دارد.
قابل ذکر است که کشورهای بریتانیا، مالت، تایلند و هلند، هر کدام با داشتن 71 درصد سهم در اهدا به خیریه‌ها، به ترتیب در جایگاه‌های بعدی لیست بخشنده‌ترین کشورها قرار گرفتند.
در نمودار ارائه شده، به ترتیب کشورهایی که مردم آن بیشترین کمک را به خیریه‌ها می‌کنند مشاهده می‌کنید؛
سخاوتمندترین کشورهای جهان کدام‌اند؟

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
گزارش مهربانی

سلام و خداقوت

با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال برای کمک ضروری به خانواده ای که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری و پرداخت شد.

الحمدلله رب العالمین

برای گره گشایی از همه نیازمندان صلوات
خداقوت

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441

اقتصادآنلاین – مهسا نجاتی؛ اخیرا، گزارش سالانه نمایه جهانی دهش از کمک به بنیادهای خیریه، نشان می‌دهد که مردم کدام کشورها، بیشترین میزان کمک به سازمان‌های خیریه را از ماه گذشته تا کنون داشته‌اند.
گفتنی است که همانند سال گذشته، کشور میانمار، با 81 درصد کمک به خیریه‌ها، بیشترین سهم افراد خَیِر را دارد.
قابل ذکر است که کشورهای بریتانیا، مالت، تایلند و هلند، هر کدام با داشتن 71 درصد سهم در اهدا به خیریه‌ها، به ترتیب در جایگاه‌های بعدی لیست بخشنده‌ترین کشورها قرار گرفتند.
در نمودار ارائه شده، به ترتیب کشورهایی که مردم آن بیشترین کمک را به خیریه‌ها می‌کنند مشاهده می‌کنید؛
واقعا انگار این جمله که میگن " هر چی طرف پولدارتره ، سخت تر خرج میکنه " ، درسته :confused:

khunires

لایک‌ها
4,947
شرایط سخت یک خانواده
مددجوی ۵۰ساله ای با همسر و دو فرزندش شرایط بسیار سختی را پشت‌سر میگذارد.
در خانه ای حدود ۵۰متری زندگی میکند؛ با ماشین کار میکرده که سالها قبل برای هزینه درمان یکی از اعضای خانواده ماشین را میفروشد.
حدود دو سال بیکار بوده و اکنون علاوه بر فشارهای روحی دچار بیماری قلبی است.
اولویتها:
اجاره معوقه: حدود ۶ میلیون تومان
کمک ودیعه مسکن: ۱۰ میلیون تومان
خرید یک دستگاه موتور سیکلت: ۱۰ میلیون تومان
همت کنید
✅بسم الله
: ۵۰۴۱۷۲۱۰۶۲۸۰۶۲۷۹
IR-۳۲۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۲۲۵۲۸۱۲۵۰۰۰۲
‏ USSD:7805588#

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1399/04/شرایط-سخت-یک-خانواده/

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,759
دوستان محک رو هم فراموش نکنید

آراسب احمدیان، مدیرعامل موسسه خیریه محک به خبرگزاری ایرنا گفته است در هشت ماه نخست سال جاری، هزینه درمان کودکان مبتلا به سرطان در ایران نسبت به سال گذشته، ۲۷ درصد افزایش یافته است.

او از بهبودی بیش از ۷ هزار و ۶۰۰ نفر از کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت این موسسه خبر داده و گفته در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک، مراحل درمان خود را ادامه می‌دهند.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725

پس ایران کجاسد با این همه صندوق صدقات

1408

Registered User
لایک‌ها
57

سلام و خداقوت

با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ 5 میلیارد ریال برای خرید جهیزیه کامل و مخارج متفرقه و شروع زندگی یک دختر دم بخت پرداخت کردم .

الحمدلله رب العالمین

برای گره گشایی از همه نیازمندان صلوات

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
دانشگاه ما یه حاجی داشت هیچکس نمیدونست چیکارس آخرش فهمیدیم هیچکاره است،آخه مذهبی هم داریم تا مذهبی ! این حیوان اصلا جواب سلام نمیداد یه آدم خشک مغز احمق که آخرش به جرم رشوه گرفتن انداختنش بیرون آبروش هم رفت،استاد هم نبود ولی همه جا بود فقط مرض اذیت کردن داشت به همه چی گیر میداد، هنوزم نمیدونم این حیوون اونجا چیکار میکرد
ی چیزی داشته به اسم پارتی

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
دوستان قبلان هرچند مبلغ کم ولی به خیریه های مختلف هفته ای یکی دو بار کمک می کردم، ولی الان این پیج های اون ورآبی و شبکه های ماهپاره مخ مو شست و شو داده که اینا
واسه خودشون برمیدارن، حرومزادت همچین با دلیل و مردک حرف میزنن که کامل باورت میشه
الان این حجمت رو شما تایید می کنید؟

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576
دوستان قبلان هرچند مبلغ کم ولی به خیریه های مختلف هفته ای یکی دو بار کمک می کردم، ولی الان این پیج های اون ورآبی و شبکه های ماهپاره مخ مو شست و شو داده که اینا
واسه خودشون برمیدارن، حرومزادت همچین با دلیل و مردک حرف میزنن که کامل باورت میشه
الان این حجمت رو شما تایید می کنید؟
مطمئنا مورد به مورد و موسسه به موسسه، قضیه فرق میکنه ... اما من فقط یک چیز یگم که شک بیشتری در دل شما ایجاد کنه:D. الان مجوز موسسات خیریه در تهران، حدود 7 میلیارد تومن خرید و فروش میشه ... معمولا بیزینس هایی که سود بالایی داشته باشن، مجوزشون به این شکل میشه ... هیچکس نمیره رشوه بده که مجوز کمک به دیگران رو بگیره که:D

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
وزارت کشور خواستار انحلال جمعیت امام علی (ع) توسط مراجع قضایی شده است.

بر اساس ابلاغیه واصله، وزارت کشور دادخواست انحلال جمعیت امام علی را در مرجع قضایی مطرح کرده که موعد رسیدگی آن ۱۲ اسفندماه سال جاری تعیین شده است.
با توجه به تعهد همیشگی جمعیت امام‌علی بر رعایت اصل شفافیت، بر خود لازم دانستیم مراتب را به اطلاع ملت شریف ایران به ویژه همراهان همیشگی این جمعیت برسانیم.

لازم به ذکر است در حال حاضر تمامی مراکز و پروژه‌های جمعیت امام علی فعال و برقرار است.

:(

بالا