برگزیده های پرشین تولز

12 درصد روزانه تا 12 روز در سایت laser

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
بلی
ولی زیاد به درد نمیخوره ریسکی هستش

امکان پیچوندنش خیلی بالاست
بله درسته تمامی سایتهای هایپ ریسکی هستند اما با توجه به پلن هاشون میشه گفت که میتونن زمان بیشتری عمر کنن و شما سود بیشتری بدست بیارین بنده خودم تا الان بیش از 200 درصد سرمایه ام از این سایت سود کردم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
بله درسته تمامی سایتهای هایپ ریسکی هستند اما با توجه به پلن هاشون میشه گفت که میتونن زمان بیشتری عمر کنن و شما سود بیشتری بدست بیارین بنده خودم تا الان بیش از 200 درصد سرمایه ام از این سایت سود کردم

12 درصد سود روزانه خیلی بالاست
این سایت دووم نمیاره

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
12 درصد سود روزانه خیلی بالاست
این سایت دووم نمیاره
خوب شما اگه کامل دقت کرده باشی این سایت به شما در 12 روز کاری 44 درصد سود میده یعنی روزانه 3.6 درصد اگر شما هم مثل بقیه گول 144 درصد رو خوردین بدونین که اون 100 همون سرمایه خودتونه در واقع شما بعد از 9 روز پولتون برگشت داده میشه و 5 روز باقی مانده سود بهتون تعلق میگیره
اما در مورد پارت دوم کاملا باهاتون موافقم اما نظر من اینه که تا میشه از اون سود بدست آورد. مسلما هیچ سایت هایپی نمیتونه دراز مدت باشه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
این سایت الان به من که 50 دلار گذاشتم داره روزی 6 دلار میده برای 17 روز
یعنی روزی 8.5 درصد

و شما بخوای تسویه بزنی روز عادی 24 ساعت و بخوره تعطیلات 48 ساعت و 72 ساعت هم باید منتظر بمونی

dlbartar

Registered User
لایک‌ها
14
یعنی روزی 8.5 درصد

و شما بخوای تسویه بزنی روز عادی 24 ساعت و بخوره تعطیلات 48 ساعت و 72 ساعت هم باید منتظر بمونی
خوب شما اگه کامل دقت کرده باشی این سایت به شما در 12 روز کاری 44 درصد سود میده یعنی روزانه 3.6 درصد اگر شما هم مثل بقیه گول 144 درصد رو خوردین بدونین که اون 100 همون سرمایه خودتونه در واقع شما بعد از 9 روز پولتون برگشت داده میشه و 5 روز باقی مانده سود بهتون تعلق میگیره
اما در مورد پارت دوم کاملا باهاتون موافقم اما نظر من اینه که تا میشه از اون سود بدست آورد. مسلما هیچ سایت هایپی نمیتونه دراز مدت باشه
من الان گیج شدم، بالاخره به ازای هر روز کاری 3.6 سود میده یا 12 درصد؟

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
یعنی روزی 8.5 درصد

دوست عزیز پست من کاملا گویا بود به ازای هر روز کاری وقتی توی پنل شما زده میشه 17 اون مدت زمان پایان سرمایه گذاری شما است به اضافه روزهای تعطیل که به شما میگه تا چه مدت این سزمایه گذاری تموم میشه.
در مورد برداشت هم اگر قوانین رو بخونین متوجه میشین برای چی 24 ساعت طول میکشه و در مورد سود هم همونطور که گفتم به سرمایه شما روزانه 3.66 درصد سود میخوره بقیه اون سرمایه خودتونه.
اما بازم میگم هایپ ریسک داره و اگه در کار با اینجور سایتها شک دارین بهتره که فعالیت نکنین

dlbartar

Registered User
لایک‌ها
14
پس اینطوری باشه سایت به ازای ۱۷ روز ۴۴ درصد سود میده یعنی روزی ۲.۵۸ درصد سود که این یه کم از احتمال سریع اسکم شدنش کم میکنه. چنان میگن ۱۲ درصد سود روزانه به ازای ۱۲ روز آدم فکر میکنه پول بعد ۱۲ روز ۲.۴۴ برابر میشه.
شما تو پست اول گفته بودید به ازای هر دلار ۱۴۴ درصد سود میده

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
چند برداشت اخیر من از این سایت:

xmpe_capture.png

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
50 دلار من بعد از 17 روز شد 60 دلار

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
50 دلار من بعد از 17 روز شد 60 دلار
اولا اگر دوره سرمایه گذاری شما تموم شده باید پول شما الان بالای 72 دلار شده باشه.
دوما اینکه خوبه سایت سود بالایی به کاربرا نمیده در نتیجه میتونه عمر بالایی داشته باشه نه مثل سایتهایی که پلن های یک روزه دارن اونم بهتون پرداخت نمیکنه.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اولا اگر دوره سرمایه گذاری شما تموم شده باید پول شما الان بالای 72 دلار شده باشه.
دوما اینکه خوبه سایت سود بالایی به کاربرا نمیده در نتیجه میتونه عمر بالایی داشته باشه نه مثل سایتهایی که پلن های یک روزه دارن اونم بهتون پرداخت نمیکنه.

درسته
من الان پنل رو چک کردم هنوز 4 روز دیگه مونده که دو روزش تعطیل میشه و دو روز دیگه میشه 12 دلار

dlbartar

Registered User
لایک‌ها
14
درسته
من الان پنل رو چک کردم هنوز 4 روز دیگه مونده که دو روزش تعطیل میشه و دو روز دیگه میشه 12 دلار
اگه قابلیت auto reinvest رو روشن کنید سود هر روز به اصل پول تون اضافه میشه و فردا به پول جدیدتون سود تعلق میگیره و همینجور تا اخر. یعنی تا هر وقت که بخواید.

dlbartar

Registered User
لایک‌ها
14
من ۲۴.۲ دلار گذاشتم و اینکارو کردم الان بعد دو روز پولم شد ۲۹.۲ دلار. حالا روز کاری بعد، به این پولم سود تعلق میگیره.

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
برداشت های جدید از این سایت با دوام:

da5n_jlx3wj11r_kijpwtufhqkq.png

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
برداشتهای این هفته من:

ritq_lmrr3pw3tzm_uym0gwbi1a.png

در آپدیتهای جدید سایت از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه و شما براحتی میتونید با سایت کار کنید.​

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
با سلامی دوباره خدمت کاربرای عزیز
تصویری دیگه از پرداختیهای این سایت به بنده رو براتون میذارم که تا به الان بدون هیچ تاخیری پرداخت داشته.

i_vWxWVXQbCQCU3p3jBvkg.png

همچنین شما میتونید توی گروه تلگرام فارسی زبان که به همت یکی از دوستان که نمایندگی گروه لیزر رو نیز کسب کرده عضو بشید و هر گونه مشکلی داشتین اونجا برطرف کنید و همچنین از جدیدترین بروزرسانی ها و همچنین مواقع تعمیرات سایت با خبر بشید.

لینک گروه تلگرام

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
تعجب می کنم چطوری 94 روزه داره کار می کنه معمولا این مدل سایت های 10 تا 12 درصدی بین 18 تا 30 روز عمر می کنند و بعد اسکم هستند البته اونم در مواردی که از لایسنس و قالب خصوصی و گرین بار و ... استفاده کرده باشن

من تو روزای اولش 100 دلار واریز کردم و بعد از برداشت اصل پول و سودش فلنگ رو بستم :D تعجب می کنم هنوز داره کار می کنه
البته این روزای تعطیل سود نمیده و ماکسیموم زمانی هم براش قرار داده
اون مدل سایت ها معمولا زمان بیشتری سود میدن ولی خوب به اون زمان هیچ وقت نمیرسه خخخخ

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
تعجب می کنم چطوری 94 روزه داره کار می کنه معمولا این مدل سایت های 10 تا 12 درصدی بین 18 تا 30 روز عمر می کنند و بعد اسکم هستند البته اونم در مواردی که از لایسنس و قالب خصوصی و گرین بار و ... استفاده کرده باشن

من تو روزای اولش 100 دلار واریز کردم و بعد از برداشت اصل پول و سودش فلنگ رو بستم :D تعجب می کنم هنوز داره کار می کنه
البته این روزای تعطیل سود نمیده و ماکسیموم زمانی هم براش قرار داده
اون مدل سایت ها معمولا زمان بیشتری سود میدن ولی خوب به اون زمان هیچ وقت نمیرسه خخخخ
اشتباه شما همینجاست که فکر میکنید این سایت روزانه بهتون 12 درصد سود میده در واقع روزانه سودی که دریافت میکنید 3.66 درصد است که اونم توی 12 روز کاری می باشد.
و با توجه به ماکسیمم برداشت روزانه و همچنین امتیازات اعتباری کسانی که حجم واریزی اونها زیاد است نمیتونن خیلی سریع پولشون رو برداشت کنن و این به بقای بیشتر سایت کمک میکنه.
سوال دیگه ای داشتین حتما توی گروه تلگرام عضو بشین و جوابتون رو اونجا بگیرین.

mehmed1377

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با ایران مشکلی نداره؟ که پول رو بدیم و پرداخت نکنه.!!

بالا