برگزیده های پرشین تولز

Call of Duty 4: Modern Warfare

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
پرگرافيکترين بازی که تا به امروز بازی کردم cod4 بود ، گرافيک تحسين بر انگيزی داره
جالب اينجاست در کنار گرافيک بسيار بالا ، بازی در تماميه جاها رو 60 فريم باقی ميمونه حتی
تو سخترين نبردها هم ذره آی از فريم ريت بازی کم نمیشه...پس میبينيد برنامه نويسی خوب چقدر
میتونه تو رونده يه بازی مؤثر باشه

جدا برنامه نویسیش عالی بود ! Dirt آشغال روی ابر رایانه ی من 35 الی 40 فریم بیشتر نمی گرفت !
ولی این بازی 60 فریم کامل بود ! ( با آخر گرافیک )
خدا این Crysis رو بخیر کنه :lol::wacko:

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
البته بیشترین حال بازی به multiplayer اونه که ما ازش محرومیم.یاد graw 2 افتادم که خیلی کوتاه بود.

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی این بازی رو در حالی که اینترنت وصله اجرا کرده؟! سریال رو چک میکنه از رو اینترنت؟!

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم تمومش کردم، عجب گیمی بود.
گرافیکش حرف نداشت
حالا چی بازی کنیم؟ Gears of war هم حال نمیده.
NFS Pro Street چند روز دیگه....

White Raven

Registered User
لایک‌ها
0
با وجود تمام توصیفاتی که کردید (و درست هم هست) فضای جنگ جهانی دوم قابل مقایسه با هیچ دوران دیگه ای نیست.
ارجاعتون میدم به قسمتهایی از بازیهای قبل که توی جبهه شرق میگذشتن،الحق فوق العاده و بی بدیل بودن...

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی این بازی رو در حالی که اینترنت وصله اجرا کرده؟! سریال رو چک میکنه از رو اینترنت؟!

اصلا نمی تونه سرور های اصلی رو پیدا کنه که بخواد وصل بشه و کار دیگری بکنه ... البته یه پچ که بیشتر حالت کرک داره برای مولتی پلیر هست که من ریختم که اونم برای بازی روی سرور های پرایوت و کرک شده هست ... با نسخه غیر اورجینا بعید می دونم کسی بتونه رو سرور های اصلی بازی کنه ...

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با وجود تمام توصیفاتی که کردید (و درست هم هست) فضای جنگ جهانی دوم قابل مقایسه با هیچ دوران دیگه ای نیست.
ارجاعتون میدم به قسمتهایی از بازیهای قبل که توی جبهه شرق میگذشتن،الحق فوق العاده و بی بدیل بودن...

حرفت را کاملا قبول دارم ... ولی این cod4 با اینکه در فضای جنگ جهانی نیست ولی باید قبول کرد که داستانی مهیج داره که گرافیک بی نظیر و روونش هم باعث شد که دیگه زیاد غصه این قضیه رو نخوریم ...

کیا اون مرحله VIP را بعد از Credits رفتن ؟! خیلی باحال بود ... برای اینکه مرحله باز بشه باید Credits را تا ته دید ...:rolleyes:

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
من اون مرحله رو دیدم.کوتاه و باحاله البته ضمن credits کلید خروج رو زدم ولی مرحله اضافه شده بود

DNL

کاربر فعال
لایک‌ها
16
سلام من هنوز بازی رو نگرفتم
اما شنیدم تو این بازی باید برادر های مسلمان تروریستمون رو بکشیم درسته؟
بازم یک بازیه سیاسیه دیگه:f34r:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام من هنوز بازی رو نگرفتم
اما شنیدم تو این بازی باید برادر های مسلمان تروریستمون رو بکشیم درسته؟
بازم یک بازیه سیاسیه دیگه:f34r:
شما هفته نامه کليک رو خوندی؟
بايد بگم که اينطوريم نيست که میگيد و شما تو اين بازی تا ميتونيد عرب میکشيد چيزی که ما ایرانيها
خيلی ازشون نفرت داريم که البته با دموهايی که نشون میده مشخصه که چه خيانت هايی به خودشون میکردن

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
شما هفته نامه کليک رو خوندی؟
بايد بگم که اينطوريم نيست که میگيد و شما تو اين بازی تا ميتونيد عرب میکشيد چيزی که ما ایرانيها
خيلی ازشون نفرت داريم که البته با دموهايی که نشون میده مشخصه که چه خيانت هايی به خودشون میکردن
آقایون یه سوالی برا من پیش اومده ...؟؟؟....
call of duty 3 کدوم بود !!؟؟؟؟؟!!!! من که تا 2 ش رو بیشتر تو بازار ندیدم (البته تا قبل از نسخه 4 ام !!)

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بعضی وقتا پيشه خودم میگم ای کاش اين بازی 2 سال ديگه میيامد
چون ديگه هيچ بازی بهم نمیچسبه ..از وقتی cod4 تموم کردم سراغ 6 بازی تو همين سبک رفتم
ولی همش بعد از 5 دقيقه بازی کردن گذاشتمشون کنار ...پيشنهاد من هم به دوستان اينه که اول تمام fps هايی که جديدن امدرو بريد بازی کنيد و در نهايت cod4 رو بازی کنيد
چون مطمئن باشيد بعد از اتمام cod4 کمتر بازی میتونه شمارو راضی نگه داره تو اين سبک

آقایون یه سوالی برا من پیش اومده ...؟؟؟....
call of duty 3 کدوم بود !!؟؟؟؟؟!!!! من که تا 2 ش رو بیشتر تو بازار ندیدم (البته تا قبل از نسخه 4 ام !!)
شماره 3 اين بازی رو pc عرضه نشد فقط سری 1 و 2 اين بازی رو pc امد ..تا الان که سری 4رم اين بازی رو هر 3 سيستم pc , xbox360 و ps3 عرضه شد
فکر کنم رو psp هم دارن میسازن

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
بعضی وقتا پيشه خودم میگم ای کاش اين بازی 2 سال ديگه میيامد
چون ديگه هيچ بازی بهم نمیچسبه ..از وقتی cod4 تموم کردم سراغ 6 بازی تو همين سبک رفتم
ولی همش بعد از 5 دقيقه بازی کردن گذاشتمشون کنار ...پيشنهاد من هم به دوستان اينه که اول تمام fps هايی که جديدن امدرو بريد بازی کنيد و در نهايت cod4 رو بازی کنيد
چون مطمئن باشيد بعد از اتمام cod4 کمتر بازی میتونه شمارو راضی نگه داره تو اين سبک

اصلا مسئله همینه .ولی من از وقتی cod 1 رو بازی کردم دیگه با هیچ بازی تو این سبک حال نمی کنم.moh دیگه یه بازی متوسط شد!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
از دیروز که این بازی رو گرفتم، میشه گفت منو معتاد خوشد کرده از هر لحاظ بهترینه
.
.
.
.
.
This is the game
8.gif

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اونجایی که از بالای ساختمان چند طبقه به زاکایو تیراندازی میکنم بعد Mcmillan میفته جلو باید چیکار کنم؟

شونصد نفر با نارنجک و گلوله میزنن دخلمو در میارن :دی

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اونجایی که از بالای ساختمان چند طبقه به زاکایو تیراندازی میکنم بعد Mcmillan میفته جلو باید چیکار کنم؟

شونصد نفر با نارنجک و گلوله میزنن دخلمو در میارن :دی

اونجا شما نبايد به جنگی با افراد....از سمته راسته خودت فرار کن برو ..يعنی بکشو ، بزنو برو وای هم نستا

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اونجا شما نبايد به جنگی با افراد....از سمته راسته خودت فرار کن برو ..يعنی بکشو ، بزنو برو وای هم نستا
متشکرم
282.gif

ولی بعد اینکه پست رو زدم اونقدر ور رفتم که بالاخره مرحله رو رد کردم
270.gif

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

من کشته مرده اون مراحلیم که از هوپیما یا تو هلی کوپتر به دشمن تیراندازی میکنم
jason2.gif

shoper2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خرید پستی این بازی

www.Ariashop.ir بزگترین فروشگاه اینترنتی

به جرات سری بازی های Call of Duty یا ندای وظیفه کمپانی Activision و Infinity Wardرا می توان به عنوان یکی از زیباترین بازی های اکشن تاریخ بازی های رایانه ای نام برد . پس از دو سال انتظار علاقمندان بازی های رایانه ای به خصوص نام پر اعتبار Call of Duty که جوایز فراوانی را در سالهای اخیر از آن خود کرده است، سرانجام تاریخ انتشار رسمی بازی Call of Duty 4 : Modern Warfare این بار برای کنسول PC فرا رسید ! Call of Duty 4 پیشتر در جشنواره های مختلف این بازی توانسته با پیش نمایش خود منتقدان بازی های رایانه ای را متحیر سازد و عناوین بزرگی همچون "گرافیکی ترین بازی سال 2007"، "زیباترین بازی اکشن اول شخص سال 2007" و "برترین بازی سال عرضه شده برای کنسول ها" را از آن خود کند ! محیط بسیار زیبا، تاثیر گذار و فوق گرافیکی و سینمایی بازی با جلوه های ویژه فراوان بازی از ویژگی هاییست که در نگاه اول به این بازی رایانه ای به چشم می خورد . در این نسخه بازی داستان جنگ های مدرن را به جای جگ جهانی دوم دنبال می کند که نکته قابل تدامل آن است . گرافیک فوق العاده بازی، صدای بسیار زیبا که تمامی اصوات طبیعی و صدای اشیا را در خود دارد، فیلم نامه بسیار قوی و عمیق بازی و ساخت Next-Generation عالی آن همگی نسخه چهارم بازی Call of Duty Modern Warfare را به یک بازی منحصر به فرد اکشن رایانه تبدیل کرده که تمامی علاقمندان برای بازی آن لحظه شماری می کنند ! Call of Duty 4: Modern Warfare این بار توانست زیباتر از همیشه ظاهر شود و حتی نمره فوق عالی و مدال طلای منتقدان وبسایت مطرح GameSpot را نیز از آن خود کند !
داستان بازی در رابطه با یک روسی وطن پرست به نام Imran Zakhaev است که قصد بازگرداندن روزهای پرشکوه شوروی را به آن کشور دارد و از طرفی می داند که امریکا هرگز این اجازه را نخواهد داد ....
از دیگر نکات جالب توجه و منحصر به فرد بازی وجود Flashback به 15 سال قبل و انجام ماموریت هایی در آن زمان است که زیبایی بازی را دو چندان می کند !
لازم به ذکر است که حتی "ولادیمیر پوتین" چهره مطرح سیاسی دنیا و رئیس جمهور روسیه نیز در مورد این بازی منحصر به فرد مصاحباتی انجام داده و بر زیبایی و منحصر به فردی آن صحه گذاشته است ! برای مشاهده فیلم گزارش کامل این مصاحبه به این صفحه مراجعه کنید یا از این آدرس آنرا دانلود نمایید !
بازی بسیار زیبای چند نفره نیز دیگر نکته قابل اشاره در مورد این بازی استثناییست . بی شک تمامی علاقمندان به نام Cal of Duty و بازی های اکشن از بازی عالی لذت خواهند برد .
سازنده : كمپاني Infinity Ward
ناشر : كمپاني Activision
تاريخ انتشار : November 6, 2007
وب سايت اختصاصي : Call of Duty 4 Modern Warfare
رده بندي ژانر : اکشن، اول شخص شلیک کننده مدرن و تاکتیکی
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Mature - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 17 سال و بالاتر .
ویژگی های منحصر به فرد بازی Call of Duty 4: Modern Warfare:
بیش از 70 اسلحه قدرتمند، پیشرفته، متنوع و حقیقی که بسیاری از آنها به تجهیزات جانبی همچون دید در شب مجهز می باشد !
مبارزه تیمی عالی که شخصیت ها به خوبی یکدیگر را در میدان های نبرد سخت پشتیبانی می کنند !
محیط ها و مراحل زیبای طبیعی با گرافیکی عالی برای بازی در آن ها .
گرافیک و صدای بسیار عالی و در حد سینمایی با جلوه های ویژه منحصر به فرد و بسیار واقع گرایانه که بازیکن را متحیر می ساد .
سیستم جدید و بسیار عالی Multiplayer Mode یا حالت بازی چند نفره که پیشرفت محسوسی در قیاس با نسخه های پیشین داشته است .
هوش مصنوعی پیشرفته بازی که بازی را بسیار طبیعی و میدان واقعی و مبارزات را برای شخص تدایی می کند .
و ...
نقاط ضعف و قدرت بازی Call of Duty 4: Modern Warfare از دیدگاه منتقدان:
نقاط قدرت : اکشن باور نکردنی و بسیار زیاد در صحنه های مختلف بازی ، بازی عالی در حالت چند نفره و مراحل مختلف و نو که مانند بازی های مشابه نمی باشد .
نقاط ضعف : جذاب نبودن آنچنانی نیمه اول بازی، هدف گیری غیر اتوماتیک سلاح ها که می بایست دقت بیشتری صرف هدفگیری در شلیک کرد .
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Call of Duty 4: Modern Warfare :
حداقل سیستم مورد نیاز :
Intel(R) Pentium(R) 4 2.4 GHz or AMD(R) Athlon(TM) 64 2800+ processor or any 1.8Ghz Dual Core Processor or better supported
512MB RAM (768MB for Vista)
NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 or better or ATI(R) Radeon(R) 9800Pro or better

سیستم توصیه شده :
2.4 GHz dual core or better is recommended
1024MB RAM (2048MB for Vista)
3.0 Shader Support recommended. Nvidia Geforce 7800 or better or ATI Radeon X1800 or better
تصاويري از محيط بازي Call of Duty 4: Modern Warfare :

--------------------------------------------------------------------------------

این مجموعه شامل دو دی وی دی می باشد

--------------------------------------------------------------------------------

خرید پستی این بازی

www.Ariashop.ir بزگترین فروشگاه اینترنتی

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
آقا نمیدونم چرا بازی من سریال نداره ! روی جلدش هم نبود! لطفا یکی یه حالی در این مورد به ما بده !..لول

بالا