برگزیده های پرشین تولز

Civilization IV

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
مرسی از توضیحتون !
این دیگه اخرین پست من در مورد Civilization III در این تایپک هست !
راستش من رفتم این بازی رو از یه فروشگاه سفارش دادم ، یارو گفت این بازی حرامه !! و ما نداریمش ! اما Civilization III Conquest رو داشت ! اخرش قرار شد ، جفتشو باهم برام بفرسته !

cyrusempire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نکته جالب اینه که خود 2kgames مشکلی با این کارت نداره، در ضمن به شکل عجیبی که معمولا بازی های این سبک با کارت گرافیک مشکلی ندارند ولی گویا این یک مدل کلا با این بازی مشکل داره!

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Farshin عزیز ممنون از راهنمایت. اطلااعات شما دقیقتره. من فقط از روی اسمشون گفتم و نمیدونستم که یکیشون Expansion اون یکیه.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

به به عجبشیرخان :rolleyes:

ای ول :D اطلاعات فوق العاده خوبی رو عنوان کرده بودید :happy:

مثل اینکه جدیدا ( چند روز پیش ) برای این بازی ,

بسته مکمل جدیدی وارد بازارها شده ؟:cool:

:D

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بله.دو هفته پيش expansion دوم بازي با عنوان Beyond the Sword منتشرشده.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Ajabshirkhan
بله.دو هفته پيش expansion دوم بازي با عنوان Beyond the Sword منتشرشده

ممنون از توجه شما .:rolleyes:

اگر این بسته مکمل رو دیده اید یا اخباری خاص در موردش شنیده اید , به ما علاقه مندان نیز معرفی کنید .:cool:

** ** ** ** ** ** ** **

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
در اين expansion امكانات جديدي به بازي اضافه شده و اصلاحاتي هم در بازي صورت گرفته.مثل اضافه شدن سناريوها ,نيروها و رهبران جديد به بازي و اضافه شدن خصوصيات جديد رهبران مثل protective و imperialistic كه اولي يك خصوصيت دفاعي هست كه به كساني كه ميخواهند از طريق space race بازي رو ببرند كمك ميكنه ودومي توليد settler رو تسريع ميكنه.همينطور امكاناتي مثل event system به بازي اضافه شده كه باعث ميشه اتفاقاتي بطور تصادفي در طول بازي اتفاق بيافتند كه بعضي از انها مي توانند در روند بازي تاثير گذار باشند مثل تغيير سياست شما در برابر يكي از كشورهاي ديگر.
corporation از موارد ديگري هست كه به بازي اضافه شده . corporation شبيه مذهب كار ميكند و ميتواند در شهرهاي مختلف گسترش پيدا كند و اگر به درستي از ان استفاده شود با همكاري اقتصادي كه بين شهرهاي مختلف انجام ميشود منافع اقتصادي زيادي بدست خواهد امد.
همچنين تكنولوژيهاي جديد براي space race به بازي اضافه شده اند.با اضافه شدن اين تكنولوژيها پيروزي در اين قسمت با كسي نيست كه زودتر سفينه فضايي را ميسازد بلكه كيفيت و سرعت سفينه هم عواملي هستند كه در تعيين برنده موثر خواهند بود.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بله در همه نسخه ها كشور ايران وجود داره.در نسخه 4 **** ايران كوروش هست و در نسخه 3 خشايارشا.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
آره
کورش کبیر پادشاه ایرانه
یه مقدمه خیلی خوب هم درباره کورش و جوانمردی و قدرت امپراتوری و ... گفته

آقا این آسانسور فضایی دیگه چه تزی بود گذاشتن؟ مگه همچین چیزی ممکنه؟:D زمین و دیگر سیارات همه در حال حرکتن نمیشه یه طناب از یه سیاره به یکی دیگه وصل کنیم و آسانسور بزنیم که:lol:
بقیه چیزاش کمتر بی منطقه

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Ajabshirkhan
خلاصه اي از review سايت game spot در باره اين بازي رو در اين تاپيك اوردم تا اونهايي كه با اين بازي اشنا نيستند با اون اشنا بشن و علاقه مندان اين بازي هم از تغييرات و پيشرفتهاي اين بازي نسبت به نسخه هاي قبلي اگاه بشن.

بسیار عالی بود , من برای دومین بار این مطالب رو مطالعه کردم .:cool:

منتها عجب شیرخان , من تا حالا دست به سمت این بازی ها نبرده ام :blush:, یعنی فرصت نشده بود ,
از شما می خواهم که اگر وقت و فرصت این را دارید همان نسخه IV را کمی بیشتر توضیح بدهید ,
مثلا از کجا شروع کنیم یا چه روشی رو در پیش بگیریم و از این نوع راهنمایی ها , تا قبل از اینکه بازی رو نصب کنم ,اطلاعات دقیقتری داشته باشیم .:cool:

البته چنانچه فرصت به اندازه کافی داشته باشید , در غیر این صورت این مسئله را به زمانی دیگر موکول می کنیم .:)

ممنون .

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بسیار عالی بود , من برای دومین بار این مطالب رو مطالعه کردم .:cool:

منتها عجب شیرخان , من تا حالا دست به سمت این بازی ها نبرده ام :blush:, یعنی فرصت نشده بود ,
از شما می خواهم که اگر وقت و فرصت این را دارید همان نسخه IV را کمی بیشتر توضیح بدهید ,
مثلا از کجا شروع کنیم یا چه روشی رو در پیش بگیریم و از این نوع راهنمایی ها , تا قبل از اینکه بازی رو نصب کنم ,اطلاعات دقیقتری داشته باشیم .:cool:

البته چنانچه فرصت به اندازه کافی داشته باشید , در غیر این صورت این مسئله را به زمانی دیگر موکول می کنیم .:)

ممنون .
خوشبختانه در نسخه 4 يك tutorial يا قسمت اموزشي هم وجود داره كه مقدمات بازي رو به شما ياد ميده.در ادامه اگر به موردي برخورديد بهتره كه اينجا مطرح كنيد تا در موردش صحبت كنيم.چون من دقيقا نميدونم شما در چه موردي ممكنه به مشكل برخورد كنيد.

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
سلام, چند سوال درباره ی بازی Civilization IV داشتم که لطفا دوستان پاسخ بدن

میخواستم بدونم بازی از چه قسمتهایی تشکیل شده؟
آیا بازی یکم بی هیجان نیست؟
آیا اندازه اجسام واقعی بنظر میرسن؟ مثلا وقتی یک اسب کنار یک کوه ایستاده اندازه هاشون طبیعی هست؟
گرافیک بازی در چه حدی هست؟
Single Player بازی چگونه هست؟
با یک کارت 8500GT و 1گیگ رم میشه این بازی با آخرین گرافیکش بازی کرد؟

ممنون

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
بازي شايد اولش كم هيجان باشه ولي وقتي شروع كردي مي بيني 4 ساعته پاش نشستي و هنوز هم دلت نمي ياد پاشي
من كه هميشه ايران بازي مي كردم چون اصلا اگه ايران بازي نمي كردم سر و صداي آداماش اعصابمو خورد مي كرد

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
مگه چجوری صدای آدماش ؟

/
دوستان لطفا سوال های منو که گفتم جواب بدن

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
مگه چجوری صدای آدماش ؟

/
دوستان لطفا سوال های منو که گفتم جواب بدن
آیا اندازه اجسام واقعی بنظر میرسن؟ مثلا وقتی یک اسب کنار یک کوه ایستاده اندازه هاشون طبیعی هست؟
در مورد بازيهاي استراتژيك معمولا اين تناسب اندازه ها وجود نداره.
گرافیک بازی در چه حدی هست؟
با یک کارت 8500GT و 1گیگ رم میشه این بازی با آخرین گرافیکش بازی کرد؟
بله ميشه.ولي اگه فقط به دنبال گرافيك هستيد بهتره اصلا دنبال اين بازي نرويد.البته گرافيكش در حد نسبتا خوبي هست.ولي با بازيهاي گرافيك بالاي استراتژيك قابل مقايسه نيست.
Single Player بازی چگونه هست؟
اين در پست اول بطور مختصر توضيح داده شده.اگر توضيحات بيشتري نياز داريد بطور دقيقتر بپرسيد تا در موردش توضيح بدم.
میخواستم بدونم بازی از چه قسمتهایی تشکیل شده؟
بازي برخلاف بازيهاي ديگه استراتژيك campaign يا خط داستاني نداره.بلكه بايد با كشورهاي ديگه كه تعدادشون رو خودتون مشخص ميكنيد براي رسيدن به پيروزي تلاش كنيد كه البته انواع پيروزيهايي هم كه ميتونيد به اون دست پيدا كنيد متفاوته كه هر كدوم رو كه خواستيد قبل از شروع بازي ميتونيد فعال كنيد.در ضمن بازي رو روي نقشه هاي مختلف و از دوران زماني مختلف ميتونيد شروع كنيد.سرعت بازي رو هم ميتونيد به دلخواه تغيير بدين.
يك قسمت هم مربوط به سناريوها هست كه هدف مشخصي براي پيروزي وجود داره و نقشه و كشورهاي موجود در اون و دوره زماني كه بازي رو در اون بايد انجام بدين از قبل تعيين شده و شما در شرايط خاصي از لحاظ مالي تعداد شهرها ميزان تحقيقات انجام شده و رابطه با ديگر كشورها بازي رو شروع ميكنيد .
در ضمن در اين بازي با سي دي كپي هم ميتونيد به شكل انلاين بازي كنيد البته اول بايد جديدترين پچ بازي رو دريافت كنيد.

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از توضیحاتت!
آخه میخوام بدونم دلیل عمده ای که این نمره ی بسیار بالا رو Gamespot به این بازی داده چیه؟

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ممنون از توضیحاتت!
آخه میخوام بدونم دلیل عمده ای که این نمره ی بسیار بالا رو Gamespot به این بازی داده چیه؟
دليلش gameplay بسيار عالي و متفاوت اين بازي با بازيهاي ديگه هست.
شما در هيچ بازي اين همه امكانات متفاوت و انتخابهاي مختلف براي پيشروي در بازي نداريد ضمن اينكه روشهاي مختلفي هم براي رسيدن به پيروزي داريد و هدفتون از قبل تعيين نشده.در ضمن ديپلماسي يا روابط با كشورهاي ديگه هم نقش خيلي مهمي در پيروزي در بازي داره و بايد بدونيد با چه كساني بهتره متحد بشيد يا اينكه چه زماني براي جنگ مناسبه و همينطور ميتونيد كشورها رو ترغيب كنيد تا بر عليه همديگر اقدام كنند.همينطور در اين روابط ميتونيد .تكنولوژيهاي جديد يا كالاهاي مختلف رو با رقيبان رد وبدل كنيد.
در كل اين بازي از نظر عمق استراتژيك و gameplay بهترين و پيچيده ترين بازي موجود هست بازيهاي ديگه استراتژيك ممكنه بتونند با گرافيك بالا يا داستان جالب با اين بازي مقابله كنند ولي از لحاظ gameplay هيچ بازي به پاي اين بازي نميرسه.

بالا