برگزیده های پرشین تولز

Fantasy Premier League 2012-2013

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مرسی سوارز به اندازه هفت نسل بعدشم امتیاز گرفت:دی

چرا کاپیتانش نکردم:دی؟

با 89 امتیاز این هفته به پایان رسید

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
چرا این چلسی تو زمین خودش باخت سوالی شده برای من !!!

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

امیر مافیای لیک که می گن همینه :D

چرا این چلسی تو زمین خودش باخت سوالی شده برای من !!!

من نمی دونستم سزار رفته به تیم QPR احتمال می دم یکی از دلایل باخت چلسی همین سزار باشه :دی

masoud_h81

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام دوستان

هفته ی 21 بالا سر تیم نبودم ولی خدا رو شکر تیم خوب نتیجه گرفت و موقتا به جایگاه دوم رسیدم. رقابت بسیار سنگین شده و 10 تیم بالای جدول نزدیک به هم حرکت می کنند. اینجا می خوام یک تقدیر ویژه داشته باشم از تیم امیر (با اینکه میخوام سر به تنش نباشه :happy:) , تیم خودم , تیم آقا حسام و تیم حاجی بلبل (صدرنشین معنوی لیگ) که بدون استفاده از بازیکن 14.5 میلیونی با سایر تیم ها رقابت می کنند!
از همین جا آرزوی مصدومیت بازیکن مذکور رو دارم تا رقابت ها عادلانه تر دنبال بشه و تیم های فردمحور از گردونه رقابت کنار بروند :دی

------------------------------------------------------------------------------
من در بین تیم های بالانشین اولین فصل حضورم در مسابقات هست و از سایر دوستان بسیار بی تجربه تر هستم... این بی تجربگی باعث شد تا از ابتدای فصل اشتباهات بسیاری رو انجام بدم و در حالی که الان باشگاه هایی با بودجه های نجومی وجود دارند تیم من ضرر ده بود و با توان مالی محدود 98 میلیونی با دیگران رقابت خواهد کرد!
مدیونین اگه فکر کنین قصد تعریف از خودم رو دارم اما واقعا اگر توان فنی شخص من نبود این تیم از هم می پاشید و در میانه پایین جدول قرار داشت :D

اگر عمری باشه در فصل آینده با قدرت بیشتر پا به عرصه خواهم گذاشت و با تجارب ارزشمندی که این فصل کسب کردم و تلفیق با دانش فنی قول قهرمانی خواهم داد!!!
------------------------------------------------------------------------------
دوستان عزیز از این هفته هر تیمی که در لیگ هد تو هد علی آقا رو زمین گیر کنه هدیه نفیسی از جانب من در انتظارش خواهد بود

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

پس فردا بازی هستش و من می خواستم امتیاز های منفی رو به جون بخرم که دیدم حریف این هفتم Reds United FC ( افشین جان ) هفته پیش 89 امتیاز ناقابل گرفته و تیم ما بدون امتیاز منفی هم بازنده این میدان هست چه برسه به امتیازات منفی :دی

این هفته آخرین فرصت رو به تورس عزیز خواهم داد که شاید کمی از با یاد بگیره و امیدوارم اگه تورس موندگار شد , چلسی از سیستم چرخشی بین مهاجماش استفاده نکنه و با نیمکت نشین نشه :|

masoud_h81

Registered User
لایک‌ها
1,099
جواد اصلا برای دراز مدت روی با و تورس حساب نکن چون خود رافا بنیتس هم نمی دونه می خواد با این دو تا چی کار کنه :دی

من میخوام دمبا با رو ردش کنم بره اما قیمتش 8.6 ولی اگه بفروشم فقط 8.1 دستم رو می گیره این کارو سخت کرده حالا این هقته یه بار دیگه قیمتش بره بالا که دور از انتظار نیست می فروشمش!

البته باز هم باید دید!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
سلام دوستان

از همین جا آرزوی مصدومیت بازیکن مذکور رو دارم تا رقابت ها عادلانه تر دنبال بشه و تیم های فردمحور از گردونه رقابت کنار بروند :دی

درود

واقعا چرا؟:دی نمیتونید موفقیتشو ببینید؟:دی این چندمین باره نفرین میکنی برادر من؟:دی

امیدوارم همونی که میدونی تو حسرت پنجمیش بمونه و بره رو نیمکت وردست مربیتون :دی

سلام دوستان

پس فردا بازی هستش و من می خواستم امتیاز های منفی رو به جون بخرم که دیدم حریف این هفتم Reds United FC ( افشین جان ) هفته پیش 89 امتیاز ناقابل گرفته و تیم ما بدون امتیاز منفی هم بازنده این میدان هست چه برسه به امتیازات منفی :دی

این هفته آخرین فرصت رو به تورس عزیز خواهم داد که شاید کمی از با یاد بگیره و امیدوارم اگه تورس موندگار شد , چلسی از سیستم چرخشی بین مهاجماش استفاده نکنه و با نیمکت نشین نشه :|

درود

جواد جون خیلی رو تیم من حساب نکن این هفته اوضاع خرابه چند تا از بازیکنا باید رو در رو هم قرار بگیرن

پیشاپیش تبریک میگم:دی

masoud_h81

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام دوستان من

امشب بازی چلسی و ساوتهمپتون رو در پیش داریم, این بازی بیاد بگذره تا ببینم با تیم چه باید کرد, با اینکه دمبا با رو در ترکیب دارم اما ترجیح می دم رو نیمکت بشینه!
به طور کلی هم علاقه ای به ادامه ی همکاری با با ندارم اما مشکل همون طور که قبلا گفتم قیمت بازیکنه, بازیکنی با ارزش 8.9 میلیون در بازار که با فروشش تنها 8.3 به حساب تیم خواهد رفت, در استفاده از wild card هم اشتباه کردم و تیم این هفته ضرر مالی خواهد داشت تمام تلاشم رو انجام می دم تا مقدار زیان حداقل مقدار ممکن باشه!
حرف های بسیاری رو در سینه دارم که در صورت فاش شدنشون خیلی ها زیر سوال خواهند رفت, 3 امتیاز برای فلینی! و 3 امتیاز برای بیل! اگر این بنوس های جهت دار و سفارشی باز هم ادامه پیدا کنه قطعا ساکت نخواهم نشست...

و اما در مورد حس و حال صدرنشینی باید عرض کنم یک غربت و سردی عجیب همراه با ناامیدی و ... کلا حس خوشایندی نیست, یک مسعود درد کشیده به همه ی شما عزیزان توصیه می کنه برای رسیدن به صدر تلاش نکنید... هرگز نمی خوام دوستانم رو در همچین شرایط ناگواری ببینم!

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

امروز بازی ها پی گیری می شه , فکر کنم یکی دو ساعتی ولی بیشتر وقت برای ترانسفر نباشه :)

جواد جون تبریک میگم

هفته عجیبی بود!

افشین جان اصلا فکرشم نمی کردم بازی رو ببرم :دی

اولش که به باخت و بعدشم به مساوی قانع شدم که یک دفعه با یک بنوس یک گرفت:D

masoud_h81

Registered User
لایک‌ها
1,099
من احمقم,احمق! فلچر جزو مهره های اصلیم برای این هفته بود اما چون یک مریضی ساده داشت ترسیدم بازی نکنه!! مطمئن بودم حتما به بازی می رسه اما حماقت کردم...

این هفته کاپیتانم سانتی کازورلا بود اما چون می دونستم امیر بازوبند رو میده ولکات باز هم با ترس و محتاطانه ولکات رو انتخاب کردم!

هفته ای بد و پر از اشتباه برای من! امیدوارم خوش شانس باشم...

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
من احمقم,احمق! فلچر جزو مهره های اصلیم برای این هفته بود اما چون یک مریضی ساده داشت ترسیدم بازی نکنه!! مطمئن بودم حتما به بازی می رسه اما حماقت کردم...

این هفته کاپیتانم سانتی کازورلا بود اما چون می دونستم امیر بازوبند رو میده ولکات باز هم با ترس و محتاطانه ولکات رو انتخاب کردم!

هفته ای بد و پر از اشتباه برای من! امیدوارم خوش شانس باشم...

جوش نزن مسعود جان... :lol:

masoud_h81

Registered User
لایک‌ها
1,099
خسته شدیم بابا ,بسه دیگه! اه!

هر چه زحمت می کشم و با جون و دل برای تیم مایه میذارم تا بالا بمونه یک بازیکن میاد و به فنا میده.... دِ آخه چرا نفرین نکنم افشین جون؟! :دی

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خسته شدیم بابا ,بسه دیگه! اه!

هر چه زحمت می کشم و با جون و دل برای تیم مایه میذارم تا بالا بمونه یک بازیکن میاد و به فنا میده.... دِ آخه چرا نفرین نکنم افشین جون؟! :دی

خب بخرش برادر من(البته نه برای هفته دیگه:دی) بخرش لذتشو ببر من که راضیم هیچ موشکلی هم ندارم :دی

بالا