• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
سلام
نه این سایت ساپورت نمیشه.
می تونید یک نمونه لینکی که قصد دانلودش رو دارید برام ارسال کنید تا امکان ساپورتش رو بررسی کنم.
اگر بتونید ساپورت کنید که عالی میشه بیش از ۵۰گیگ لینک دارم ازش!
این یه فایل ۶ مگابایتی سالم: http://isavelink.com/6zzdj3fulbho
ظاهرا فری هم میشه دانلود کرد. (فکر کنم برای دانلود ثبت نام ضروریه)

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
اگر بتونید ساپورت کنید که عالی میشه بیش از ۵۰گیگ لینک دارم ازش!
این یه فایل ۶ مگابایتی سالم: http://isavelink.com/6zzdj3fulbho
ظاهرا فری هم میشه دانلود کرد. (فکر کنم برای دانلود ثبت نام ضروریه)
سایت موردنظر رو بررسی کردم
از لحاظ فنی که امکان ساپورتش بصورت فری وجود داره، ولی سرویسی که بصورت فری میده به شدت محدود هست، در حد فقط دانلود 200 مگ در روز! که اصلا ارزش ساپورت کردن بصورت فری رو نداره.
بصورت پریمیوم هم که ارزش نداره براش هزینه بشه، چون سایت ناشناخته ای هست.
با سپاس

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
سایت موردنظر رو بررسی کردم
از لحاظ فنی که امکان ساپورتش بصورت فری وجود داره، ولی سرویسی که بصورت فری میده به شدت محدود هست، در حد فقط دانلود 200 مگ در روز! که اصلا ارزش ساپورت کردن بصورت فری رو نداره.
بصورت پریمیوم هم که ارزش نداره براش هزینه بشه، چون سایت ناشناخته ای هست.
با سپاس
ممنون از بررسی ای که کردید.

ولی خب مگه نمیگید ناشناختست و فنی هم مشکلی نیست، خب شما راش بندازید چون ناشناختست همین ۲۰۰ مگ در روز هم شاید کافی باشه :) اگه یه روزی هم درخواست زیاد شد و پرطرفدار شد پرمیوم میکنید :)

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
ممنون از بررسی ای که کردید.

ولی خب مگه نمیگید ناشناختست و فنی هم مشکلی نیست، خب شما راش بندازید چون ناشناختست همین ۲۰۰ مگ در روز هم شاید کافی باشه :) اگه یه روزی هم درخواست زیاد شد و پرطرفدار شد پرمیوم میکنید :)
بصورت فری تحت ساپورت قرار گرفت.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
سلام ببخشید شما لینک پرشین گیگ هم مستقیم می کنید؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام ببخشید شما لینک پرشین گیگ هم مستقیم می کنید؟
سلام
بله لینکهای پرشین گیگ از قدیم تحت ساپورت بودند، منتهی یک مدت طولانی سایت پرشین گیگ کلا تعطیل و خراب بود و الان ظاهرا درست شده، دیگه فعلا لینکهای جدید پرشین گیگ رو تست نکردم، اگر شما تست کردید و مشکل داشتند و لیچ نمی شدند، یک نمونه لینکش رو برام ارسال کنید تا مشکلش رو برطرف کنم.
با سپاس

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
ببخشید یک سوال دیگه. اگر مثلا ما 10 گیگ از شما بخریم بعد باهاش یه فایل 8 گیگ رو لیچ کنیم و بعد چند روز اون رو حذف کنیم آیا حجم 8 گیگ به ترافیک ما برمیگرده یا نه دیگه از دست رفته و ما فقط 2 گیگ داریم؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
ببخشید یک سوال دیگه. اگر مثلا ما 10 گیگ از شما بخریم بعد باهاش یه فایل 8 گیگ رو لیچ کنیم و بعد چند روز اون رو حذف کنیم آیا حجم 8 گیگ به ترافیک ما برمیگرده یا نه دیگه از دست رفته و ما فقط 2 گیگ داریم؟
نه دیگه، حجمی که مصرف می کنید دیگه به هیچ طریقی بر نمی گرده و یکبار مصرف هست. ضمن اینکه هیچ محدودیت زمانی برای مصرف حجمتون ندارید.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
ببخشید یک سوال دیگه، یا با سرویس شما میشه فایل هایی رو که مستقیم میکنیم توی هاست خودمون آپلود کنیم؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
ببخشید یک سوال دیگه، یا با سرویس شما میشه فایل هایی رو که مستقیم میکنیم توی هاست خودمون آپلود کنیم؟
لینکهای مستقیم شده شما در فایل گیر کاملا مستقیم هستند و قابلیت ریموت آپلود به هر جایی رو دارند، چون محدود به یک رنج آیپی خاص نیستند.
بنابراین هر هاست یا آپلودسنتری که قابلیت آپلود از طریق ریموت آپلود رو داشته باشه، شما می تونید لینک فایل گیر رو بهش بدین تا بصورت سرور به سرور مستقیما از سرور فایل گیر به سرور اون هاست یا آپلودسنتر منتقل بشه.
باید ببینین هاست شما چنین قابلیتی داره یا نه، یعنی بخشی رو داره که لینک بهش بدین خودش دریافتش کنه یا نه، اگر هاستتون از یک سرور لینوکس هست، خیلی راحت می تونید یک نسخه رایگان رپیدلیچ روش نصب کنید و لینکهای فایل گیر رو باهاش لیچ کنید، به این ترتیب فایلها در هاست شما قرار می گیرند، بعد از طریق کنترل پنل هاستتون می تونید فایلها رو در هاست خودتون مدیریت کنید.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547

amirhossein2015

Registered User
لایک‌ها
403
سلام

وقتی یک فایل داره مستقیم میشه امکان داره اون رو متوقف کنیم؟

که دیگه ادامش رو مستقیم نکنه.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام

وقتی یک فایل داره مستقیم میشه امکان داره اون رو متوقف کنیم؟

که دیگه ادامش رو مستقیم نکنه.
سلام
نه متاسفانه
کلا اسکریپت فایل گیر طوری هست که امکان متوقف کردن یا کنسل کردن انتقال فایلی که در حال مستقیم شدن هست، از طریق وب وجود نداره.
با سپاس

vahidabdi

Registered User
لایک‌ها
10
سلام و خسته نباشید
الان چند وقته که لینکهایی که شبا تو ساعتای رایگان میزارم برای دانلود دانلود نمیشه!! همش میگه ارتباط با سرور قطع شده! روزا امتحان میکنم دانلود میشه ولی شا نه!
ممنون میشم رسیدگی کنید چند گیگ رو همینجوری از دست دادم! یوزر فایلگیرمم همین یوزره vahidabdi

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام و خسته نباشید
الان چند وقته که لینکهایی که شبا تو ساعتای رایگان میزارم برای دانلود دانلود نمیشه!! همش میگه ارتباط با سرور قطع شده! روزا امتحان میکنم دانلود میشه ولی شا نه!
ممنون میشم رسیدگی کنید چند گیگ رو همینجوری از دست دادم! یوزر فایلگیرمم همین یوزره vahidabdi
سلام
از طرف فایل گیر که هیچ مشکلی نیست، در هیچ یک از تمام ساعات شبانه روز
مشکل رو از سمت سرویس دهنده اینترنتتون پیگیری کنید.

vahidabdi

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
از طرف فایل گیر که هیچ مشکلی نیست، در هیچ یک از تمام ساعات شبانه روز
مشکل رو از سمت سرویس دهنده اینترنتتون پیگیری کنید.
راستش منم همین فکرو میکردم ولی همه جوره امتحان کردم فقط از فایلگیر دانلود نمیشه! بقیه سایتها هیچ مشکلی نداره نمیدونم مشکل از کجاست!

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
راستش منم همین فکرو میکردم ولی همه جوره امتحان کردم فقط از فایلگیر دانلود نمیشه! بقیه سایتها هیچ مشکلی نداره نمیدونم مشکل از کجاست!
احتمالا مشکل دی ان اس داره سرویس دهنده اینترنتتون
وقتی که فایل از فایل گیر دانلود نمیشه با یک وی پـی ان یا فیلتـرشکن یا پـروکسی در همون موقع امتحان کنید، اگر با اونها مشکلی نداشتید دیگه ثابت میشه مشکل از سرویس دهنده اینترنتتون هست، و حتما باهاشون تماس بگیرید بگید که چه تست هایی انجام دادید.

vahidabdi

Registered User
لایک‌ها
10
احتمالا مشکل دی ان اس داره سرویس دهنده اینترنتتون
وقتی که فایل از فایل گیر دانلود نمیشه با یک وی پـی ان یا فیلتـرشکن یا پـروکسی در همون موقع امتحان کنید، اگر با اونها مشکلی نداشتید دیگه ثابت میشه مشکل از سرویس دهنده اینترنتتون هست، و حتما باهاشون تماس بگیرید بگید که چه تست هایی انجام دادید.
ممنون از توجه شما. امتحان میکنم ببینم چطور میشه

Sent from my HTC Butterfly s using Tapatalk

بالا