برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

wparker

Registered User
لایک‌ها
80
سلام دوستان آیا برای تغییر نام فایل در فایلگیر از قسمت مدیریت از ترافیک کم میشه مثلا برای افزایش ماندگاری فایل اگه حجم فایل 100 مگابایت هست 50 مگابایت کم میشه آیا برای تغییر نام فایل هم به همین شیوه عمل میکنه؟؟ لطفا راهنمایی کنید
به هیچ عنوان!
ضمنا هر زمان که برای اعمال فرآیندی نیاز به کسر ترافیک (نظیر: افزایش ماندگاری، ایجاد آرشیو فشرده و ...) باشد؛ به کاربر هشدار داده خواهد شد. کسر ترافیک شامل تغییر نام نخواهد شد.

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
سلام دوستان آیا برای تغییر نام فایل در فایلگیر از قسمت مدیریت از ترافیک کم میشه مثلا برای افزایش ماندگاری فایل اگه حجم فایل 100 مگابایت هست 50 مگابایت کم میشه آیا برای تغییر نام فایل هم به همین شیوه عمل میکنه؟؟ لطفا راهنمایی کنید
سرویس هایی که همراه با کم شدن حجم هست قبل از اجرا نشون داده میشه که چقدر از حجم کم میشه
تا جایی که من دیدم فقط سرویسهای افزایش ماندگاری فایل و تکه کردن و تبدیل به فایل زیپ از حجم کم میشه

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
سلام. حاجی این Turboot.ru انگاری ایراد داره میگه دسترسی نداری. من اغلب لینکهام از Turboot.ru هست. حاجی یه فکری کن

soheilarfaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چرا وقتی با 4g ایرانسل لینکهارو دانلود میکنم از حداکثر سرعت استفاده نمیشه؟؟؟ آیا محدودیت سرعت گذاشتین برای لینکها؟؟؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
وقتی مشکل از سمت فایل گیر نیست ما دیگه چه فکری بکنیم؟ کم فروشی سرویس دهنده اینترنت شما رو ما باید جبران بکنیم با اضافه کردن سرور ایران؟
این هم از سیاست های خود این سرویس دهنده های اینترنت هست که اسمشون رو نمی برم، ولی همه خوب می دونن که از این طرف سرویس اینترنت به کاربران ارائه میدن با سرعت بسیار پایین، ولی سرعت کاربرانشون رو برای دسترسی به شبکه داخلی ایران که همون اینترنت هست در حد بسیار بالایی تنظبم می کنند، بعد از یک طرف دیگه خودشون دیتاسنتر هم دارند و سرور و هاست و ... اجاره میدن به دارندگان سایت ها، قیمت های اجاره سرور در دیتاسنترشون هم اصلا فضایی هست نسبت به قیمت های جهانی، یعنی طوری شده از اون طرف با کم فروشی اینترنت کاری کردند کاربرانی مثل شما فکر کنین سرورهای موجود در خارج از ایران همه پیف هستند و بد! و سرورهای داخل ایران خدا هستند، بله تقصیر شما نیست، تقصیر اون سیاست کثیفی هست که این جوری و به این شکل برنامه ریزی کرده برای بدست آورن سودهای مفت.
در خصوص فایل گیر عرض کنم که اصلا ماهیت سرویس جوری هست که سرور اصلی لیچر می بایست در خارج از ایران باشه و فایلها توسط اون لیچ بشه، چون سرور داخل ایران بخواد بیاد برای کاربران ما فایل لیچ بکنه با این وضعیت اینترنت ایران، باید بهش خندید، ولی خوب تنها کاری که می تونیم بکنیم و شاید در آینده مجبور به انجام این کار بشیم، این هست که یک سرور هم در داخل ایران اضافه کنیم که کاربر بتونه فایلهای خودش رو در صورت نیاز در سرور ایران هم کپی بکنه بعد از لیچ شدن.
ولی الان در این لحظه چنین کاری برای ما عملی نیست، چون همونطور که گفتم قیمتهایی که ما داریم توی دیتاسنترهای ایرانی می بینیم به نحو عجیبی فضایی و خنده دار هست، بخصوص قیمت پهنای باند، که شاید بشه گفت 100 برابر قیمت نرم جهانی بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنترهای جهان هست!

و اسم مهمترینشون: آسیاتک: حامی اینترانت ملی، دشمن اینترنت جهانی!
یعنی این پست رو باید با طلا سر در پی تی نوشت :general504:
براستی حرف حق جواب نداره... و پشتیبانی به این خوبی تو این مملکت دزد بازار جای شکر داره :)

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
با سلام.
بنده نیاز به دانلود فایلی با حجم 7 گیگ با لینک مستقیم دارم
ایا با خرید حجم از شما میتوانم از لینک زیر آن را دریافت کنم؟

http://pan.baidu.com/s/1jIpU9wU
Extract password: csn9

بنده با روند کاری شما آشنا نیستم در صورتی که این امکان وجود دارد ممون میشوم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم.. چطوری میتونم این فایل رو دانلود کنم
من قبلا ازشون دانلود کردم ولی ظاهرا بیشتر از 4گیگ فایل اجازه نمیده و باید اکانت فکر کنم پلاس باشه یا همچین چیزی...

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
سلام خسته نباشید، عذر میخوام سایت های speedyshare.com و nitroflare.com رو پشتیانی میکنید یا مثل سایت های لیچ دیگه شما هم دکوری گذاشتید ؟ ممنون میشم زودتر جواب بدید تا در صورت پشتیبانی خریداری کنم.

farhad4818

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بنده حجم خريدم وقتي وارد ميشم و ادرس لينک مربوط به سايت turbobit.net يا turboot.ru براي مستقيم کردن فايل ميدهم نمي توانم دانلود کنم با پيغام زير روبرو ميشم

You are forbidden to access the page!

لطف کنید این را حل مشکل را کنید. باتشکر

Hossein_it

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
مثل اینکه توی تاپیک های پشتیبانی جواب نمیدن اما در بخش تیکت سایت همچنان فعال هستن.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.موقع دانلود از يوتيوب ميگه فايل شما در حال حاضر قابل دانلود نيست.اين مشكل به زودي برطرف خواهد شد.

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود ، من خواستم تشکر کنم بابت سایتتون چند ساله واقعا خیلی جاها بدردم خورد و کیفیت کار شما همیشه در سطح بالا قرار داشته
سپاس

alir3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . در سایت نوشتن پشتیبانی از daofile اما پشتیبانی نمیکنن . دروغ گفتن متاسفانه !

5656

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لطفان زودتر
35.gif
اکانت من را در سایتان بازیابی کنید یک بی پدرو مادر اکانت من را با یوزر 5656 هک کرده و از ایمیل [email protected] برای تقییر استفاده کرده ایمیل خودم [email protected] بود لطفان زودتر نسبت به تقیر مشخصات اکانتم اقدام کنید من خودم نمیتونم چون ایمل اولیه منو تقییر داده 50.6 گیگ اعتبار داشتم لطفان زودتر اقدام کنید

khalogh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفان زودتر
35.gif
اکانت من را در سایتان بازیابی کنید یک بی پدرو مادر اکانت من را با یوزر 5656 هک کرده و از ایمیل [email protected] برای تقییر استفاده کرده ایمیل خودم [email protected] بود لطفان زودتر نسبت به تقیر مشخصات اکانتم اقدام کنید من خودم نمیتونم چون ایمل اولیه منو تقییر داده 50.6 گیگ اعتبار داشتم لطفان زودتر اقدام کنید

باعث ناراحتیه :general509:
منم یه بار در سایت فایل گیر همچین مشکلی داشتم و هکم کردن
من 200 گیگ داشتم که نامرد فقط ورداشته بود فیلم دانلود کرده بود
ورداشتم بازبینی رمز رو زدم و رمز جدید برام امد

طرح‌ اسلیمی

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
افتضاح ترین عید رو در این چند سال گذشته با سرورهای شما داشتم.
همیشه تبلیغ میکردم و راضی بودم.
واقعا افتضاحه!
چند شب که کلا در دسترس نبود سرور، الان هم ماکزیمم 400 کیلوبایت شاید یکی دو ثانیه هم برسه 1 مگ !

بالا