• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

GIGABYTE WINDFORCE GTX760OC+ASUS-M5A99X-EVO+AMDFX8150+ASUS-M5A97+AMDFX8350+POWER1000BOC+CORSAIR1600

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
داداش مورد یک و دو مالکش یکیه؟ :D

اگر مورد دو مالکش فرق داره و اول ارسال و بعد واریز رو قبول می کنه من قیمت پایه هستم! :D

ادیت: اووووه! یادم افتاد نوشته بودی SLI بودند. پس یحتمل مالکش همونه. :D

Last edited:

spear

Registered User
لایک‌ها
649
مورد 8 از استارتر محترم خریداری شد .
بسیار خوش برخورد و اهل معامله هستند ایشون.

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
داداش مورد یک و دو مالکش یکیه؟ :D
اگر مورد دو مالکش فرق داره و اول ارسال و بعد واریز رو قبول می کنه من قیمت پایه هستم! :D
ادیت: اووووه! یادم افتاد نوشته بودی SLI بودند. پس یحتمل مالکش همونه. :D
من عذر میخوام ماهی جان ^_^ اگه قطعه از من بود دستم باز بود برای اول ارسال. صاحاب های این قطعات خع.لی قلبشون زعیفه :دی.

Alireza999

Registered User
لایک‌ها
80
به دلیل عدم قبول استارتر از معامله به واسطه آقای شعبانی از خرید مورد شماره 1 انصراف میدهم.
موفق باشید.

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
به دلیل عدم قبول استارتر از معامله به واسطه آقای شعبانی از خرید مورد شماره 1 انصراف میدهم.
موفق باشید.
فرمایش علیرضای گرامی کاملا صحیح هستش و تایید میکنم. ممنون از علیرضا که صبر و حوصله به خرج دادن.

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
من عذر میخوام ماهی جان ^_^ اگه قطعه از من بود دستم باز بود برای اول ارسال. صاحاب های این قطعات خع.لی قلبشون زعیفه :دی.
سلام مجدد.

پیرو صحبت های مطرح شده در پیغام خصوصی در صورتی که بهزاد عزیز با شرایط نوشته شده موافقت کنند و مورد یک و دو برای من و ایشون فرستاده بشه مورد دوم رو به قیمت پایه در خدمتم.

بالا