• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

GIGABYTE WINDFORCE GTX760OC+ASUS-M5A99X-EVO+AMDFX8150+ASUS-M5A97+AMDFX8350+POWER1000BOC+CORSAIR1600

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
سلام مجدد.
پیرو صحبت های مطرح شده در پیغام خصوصی در صورتی که بهزاد عزیز با شرایط نوشته شده موافقت کنند و مورد یک و دو برای من و ایشون فرستاده بشه مورد دوم رو به قیمت پایه در خدمتم.
سلام. گفتگو انجام شد. فعلا کارت برای شما تا چهارشنبه ساعت 10 صبح. البته اگه آقای مولایی از کارت 750 انصراف بدن میتونین برای مورد اول پیشنهاد بدین که در این صورت تا امشب ساعت 24 وضعیت مزایده ش مشخص میشه. و برای زمانبندی شما مناسب تر هستش.

Last edited:

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
سلام. گفتگو انجام شد. فعلا کارت برای شما تا چهارشنبه ساعت 10 صبح. البته اگه آقای مولایی از کارت 750 انصراف بدن میتونین برای مورد اول پیشنهاد بدین که در این صورت تا امشب ساعت 24 وضعیت مزایده ش مشخص میشه. و برای زمانبندی شما مناسب تر هستش.
گفتگو رو پاسخ دادم میثم جان. فقط این رو هم بگم که هر کدوم از موارد یک یا دو که شد مشکلی نیست، فقط اگه ما خریدار هر کدوم شدیم حتما برای ارسال هماهنگ باش که چه موقعی به چه آدرسی بیاد که من باشم بگیرمش و به مشکل نخوریم. ;)

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
گفتگو رو پاسخ دادم میثم جان. فقط این رو هم بگم که هر کدوم از موارد یک یا دو که شد مشکلی نیست، فقط اگه ما خریدار هر کدوم شدیم حتما برای ارسال هماهنگ باش که چه موقعی به چه آدرسی بیاد که من باشم بگیرمش و به مشکل نخوریم. ;)
آره باو :general206: اینقدرا هم آماتور بازی بلد نیستم در بیارم :general304:

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
مورد 4 رو 850 میخوام
شما برنده مزایده هستین، اما با توجه به گفتگوها به نظر میرسه که از خرید انصراف دادین. اگه تا 12 ساعت آینده خرید رو قطعی نکنین مزایده این قطعه به صلاحدید خودم :D:general705: ادامه داده یا تموم میشه.

بالا