برگزیده های پرشین تولز

GTA3 - كمكم كنيد كه گير كردم!

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خسته نباشید.
در بازی جی تی آی
در شهر دوم ماموریتی که در آن رءیس میگه یکی از مردهای منو با خودت ببر و یک ماشین (یاردی!؟) بدزد که ظاهرا این ماشینه باید تو محله نیوپورت باشه(به طرف شمال} که البته من نتونستم پیداش کنم و.. چطوری میشه ردش کرد آخه هیچ علامتی روی نقشه نمیاد
مرسی :rolleyes:

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
علامت رو نقشرو شار پاك كرده. كاره خودشه. ازين كارا دائم مي كنه.
واسه همين اخلالاس كه مي خوان محاكمش كنن.
اگه شكايتي ازش داري بنويس بده من. (البته غلط نداشته باشه. چون شار مياد دادو بيداد را ميندازه و به نفع خودش ميكنه همي چيو)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام خسته نباشید.
در بازی جی تی آی    
در شهر دوم ماموریتی که در آن رءیس میگه یکی از مردهای منو با خودت ببر و یک ماشین (یاردی!؟) بدزد که ظاهرا این ماشینه باید تو محله نیوپورت باشه(به طرف شمال} که البته من نتونستم پیداش کنم و.. چطوری میشه ردش کرد آخه هیچ علامتی روی نقشه نمیاد  
مرسی :rolleyes:  

من اينجوري يادم نمياد بين اونهمه ماموريت!
اسم اون ماموريت رو بنويس..اونوقت ميتونم كمكت كنم!
(هر ماموريتي يك اسمي داره تو اين بازي) ;)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ببين رو نقشه علامت نداره اما تو نيو پورت كه بري يه سري ماشينها مربوط به گنگ خاص ميشن كه هي هموون اطراف دور ميزنن راحت ميشه پيدا كرد.
الان دقيقا يادم نمياد تو نيو پورت كدوم گنگ بوده كه بهت بگم ماشينش چه شكلي بود.
ببين اسم محله ها گوشه پايين سمت راست مينويسه هميشه دقت كن به اونجا.
اون شمال هم كه نوشته منظورش از جاي شروع مرحله به سمت شمال.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اسم ماموریت DEAL STEAL هستش. و محل ماموریت با حرف K نشان داده شده
خب ماموريت Deal Steal اينجوريه كه وقتي ماموريت شروع شد,سوار يه ماشين شو و از روي رادار به سمت شمال برو.و به سمت محله Newport برو.توي اين محله پر هست از اون ماشينهاي Yardie Lobos.منتهي هيچ فلشي چيزي نيست كه نشونشون بده,خودت بايد تشخيصشون بدي.
يك ماشينهاي بزرگ قرمز رنگي هستند و يه حاشيه سفيد روشون هست.
(حتما پيدا ميكني) همينكه يكيشونو تصاحب كني,مشخص ميشه و يه نقطه اي روي رادار ظاهر ميشه كه بايد به اون سمت حركت كني.
وقتي رسيدي به اون نقطه ميبيني كه اون يارو ژاپنيه رئيس ياكوزاها (كنجي) منتظرته,اونو سوار كن و به سمت نقطه جديدي كه روي نقشه ظاهره ميشه حركت كن.اين نقطه همون بيمارستان هست.
حالا بايد يا از پله هاي بيمارستان به پايين بري يا اينكه از پاركينك پشتي وارد شي.(با ماشين)
وقتي رسيدي به محل مورد نظر,بوق ماشين رو بزن.
بعد از اينكار,يه انيميشن هست و بعد از اون يك هو كلمبيايي ها شروع ميكنن به تير اندازي به سمتت,كه با ماشين راحت هموشون رو زير كن و بكش.
بعد از ماشين پياده شو و اسلحه هاشون رو جمع آوري كن.و اون دو ماشين ديگشون رو هم منفجر كن.
بعد كيف سامسونتهاي پر از پول رو وردار و برگرد به كازينوي اون يارو كنجي (رئيس ياكوزاها) كه توي نقشه با نقطه صورتي رنگ مشخصه!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من هم كدهاي اين بازيو همه رو دارم اما فقط وقتي حوصلم سر بره يا جايي گير كنم يكم تفريحي كدا رو ميزنم و يكم آشوب به پا ميكنم ولي بعدش بازيو سيو نميكنم.
چون من هيچ بازي اي رو با كد بازي نميكنم.

در ضمن توي اين بازي اگه هرچي ماموريت فرعي يا اصلي و..هم انجام بدي اما يكبار كد رو بزني اخرش بهت 100 در صد نخواهد داد.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
و ديگه اينكه منم هنوز نتونستم اين GTA3 لعنتي رو تموم كنم..البته آخراشم و شهر چهارم هستم اما مرحله هاي اخريش واقعا سخت شده.
GTA Vice city نسبت به GTA3 واقعا سادست.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

Soroosh63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله اينش مهمه....بايد درصد رو ببيني....چون توي اين بازي (وايس سيتي هم همينطور) كلي هيدن پكيج و بونس وجود داره كه بايد اونا رو پيدا كرد....بازي رو كه بيت كردن مهم نيست...منم سر سه سوت بدون رمز تموم كردم...حالا بماند كه توي وايس سيتي تو كف يه مرحلش موندم....

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
كدوم مرحلش من وايس رو يادمه تا حدي رفتم كه هيچ كار خاصي بود كه بكنم البته هيدن پكيج ها رو نگرفتم ! چون حسش نبود !

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من GTA 3 رو 84% رفتم. 8) كلي هيدن پك پيدا كردم و رمپيج و اينا رو رفتم.بدون چيت 8)
اما با اينكه Vice City رو تموم كردم 55% بهم داده.حس پيدا كردن هيدن ها نبود.
حالا بماند كه توي وايس سيتي تو كف يه مرحلش موندم
اون مرحله كه بايد بانك رو بزني؟
منم اشكم در اومد تا تمومش كردم.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
واااي يكي اين مرحله يكي هم مرحله آخرش كه بايد اين سياهرو بكشي !! اشك آدم در مياد اولش آسون مرحله بانك از بانك كه خارج ميشي ...

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آره از بانك كه در مياي اينقد تير ميزنن تا ماشين آتيش ميگيره.من شانسي 1 بار اتيش نگرفت سريع گوله كردم رفتم تعميرگاه(همون رنگكاري) مرحله تموم شد.
اون لنس احمق وقتي با هاش ميري ماموريت چپول ميشه ها اما مرحله آخري از تك تير انداز ها هم دقيقتره.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
و ديگه اينكه منم هنوز نتونستم اين GTA3 لعنتي رو تموم كنم..البته آخراشم و شهر چهارم هستم اما مرحله هاي اخريش واقعا سخت شده.
GTA Vice city نسبت به GTA3 واقعا سادست.

بالاخره بعد از چندين ماه! (4 ماه) :D امروز من تونستم اين بازيه GTA3 رو تموم كنم (بدون هيچ چيت كدي).
بايد اقرار كنم كه اين بازي از وقتگير ترين و طولاني ترين بازيهايي هست كه تاحالا ديدم,سابقه نداشت هيچ بازي اي چه روي انواع اقسام دستگاهها و چه روي كامپيوتر اينقدر منو علاف كنه :shock:
البته حالت طبيعي بازي رو تموم كردم,و ماموريتهاي اضافي و دلخواهي رو هنوز تموم نكردم (و فكرم نميكنم حالشو داشته باشم) بهرحال الان 70 درصد از جزئيات بازي هم انجام شدست. :)
راستي تو اين چند ماهي كه من مشغوا كامل كردن اين بازي بودم حدود 8 تا بازي كامپوترو (از انواع سبكا) تا اخر رفتم.پس در نتيجه GTA3 واقعا يه چيزيش ميشد :)

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بابا من با ضد ضربه و تغيير قيافه و همه چي ميرم ! اما اينقدر ماموريت داره كه حوصلمو سر ميبره ! :(

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يكي به من Save اين بازي را تا همه ماموريت ها بده منم مال وايس سيتي را ميدم همه ماموريت ها و كلي شكل جديد !

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آدم با چيت كد (ضد ضربه و..) اصلا بازي نكنه بهتره.
چون هيچ ارزشي نداره اونجوري.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بالاخره بعد از چندين ماه! (4 ماه)  امروز من تونستم اين بازيه GTA3 رو تموم كنم (بدون هيچ چيت كدي).  
بايد اقرار كنم كه اين بازي از وقتگير ترين و طولاني ترين بازيهايي هست كه تاحالا ديدم,سابقه نداشت هيچ بازي اي چه روي انواع اقسام دستگاهها و چه روي كامپيوتر اينقدر منو علاف كنه  
خب خسته نباشي.اما براي من مافيا وقت گير تر و طولاني تر بود.
اما من براي Civilization بيشترين وقت رو گذاشتم.شايد بيشتر از 500 ساعت :!:
البته حالت طبيعي بازي رو تموم كردم,و ماموريتهاي اضافي و دلخواهي رو هنوز تموم نكردم (و فكرم نميكنم حالشو داشته باشم) بهرحال الان 70 درصد از جزئيات بازي هم انجام شدست.  
پس من هنوز ركورددارم با 84% 8) كسي نبود بياد ركورد من بشكنه؟
راستي تو اين چند ماهي كه من مشغوا كامل كردن اين بازي بودم حدود 8 تا بازي كامپوترو (از انواع سبكا) تا اخر رفتم.پس در نتيجه GTA3 واقعا يه چيزيش ميشد
وقتي داشتم GTA 3 رو بازي ميكردم اينقدر برام جذاب بود كه تا كامپيوتر رو روشن ميكردم CD شو ميزاشتم.Ram OK Rom OK و...
آدم با چيت كد (ضد ضربه و..) اصلا بازي نكنه بهتره.  
چون هيچ ارزشي نداره اونجوري.
موافقم چيت كد بازي رو خراب ميكنه.
خيلي وقته از چيت كد استفاده نكردم اما اين Tropico داره مجبورم ميكنه.

بالا