برگزیده های پرشین تولز

Half-Life 2 : Episode 2

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بچه ها بالاخره یکی به سوال من جواب میده:
اینکه آیا نسخه ای که از این گیم توی ایران توزیع شده نسخه پدر مادر دار و دارای Setup اصلی خود Valve است یا مثل قبلی هاش جالب نیست؟
1670.gif

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خوش تیپ یه بار هم گفتم که 90% خوبه.اون ده درصد هم به خاطر اشکال عجیبی تو بعضی جاهاس که کارکتر ها سیخ با دستهای باز ایستادن که تاثیری تو گیم پلی نداره با خیال راحت بخر.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بابا نمی خواد بگی خوبه یا بده!
gaah.gif

فقط بگو Setup اصلی داره یا نه؟ راستش من روی این قضیه خیلی حساسم و اگه گیم کپی شدنی باشه (مثل Company of Heroes و Half life 2 و بعضی گیم های دیگه) و Setup اصلی نداشته باشه، به جون تو بهم نمی چسبه بازی کنمش. :( :( :(

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آره سیخ وایسادن آدم ها واقعا" بی تاثیره
ماهی جان از این وسواست کم کن چون پک های بازی های جدید طوری میاد که به همین کپی کردن ها هم قانع میشی

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
مال سرزمین که کپی شدنیه.اینقدر هم حساس باشی که خیلی از بازی ها رو از دست میدی!البته خود شرکت setup بازی ها رو دستکاری میکنه...مرض دارن انگار.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
مال سرزمین که کپی شدنیه.اینقدر هم حساس باشی که خیلی از بازی ها رو از دست میدی!البته خود شرکت setup بازی ها رو دستکاری میکنه...مرض دارن انگار.
بیشتر واسه کپی رایت دار کردنشونه خاک تو سرا :D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
آره سیخ وایسادن آدم ها واقعا" بی تاثیره
ماهی جان از این وسواست کم کن چون پک های بازی های جدید طوری میاد که به همین کپی کردن ها هم قانع میشی

از این حرفت مسائل بسیار ترسناکی رو استنباط می کنم!
154fs759111.gif
154fs232528%5B1%5D.gif
154fs759111.gif
154fs232528%5B1%5D.gif
154fs759111.gif
154fs232528%5B1%5D.gif

وای به حال ما جوون های ایرانی اگر این آخرین تفریح فوق العاده مون رو هم از دست بدیم. :(

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
از این حرفت مسائل بسیار ترسناکی رو استنباط می کنم!
154fs759111.gif
154fs232528%5B1%5D.gif
154fs759111.gif
154fs232528%5B1%5D.gif
154fs759111.gif
154fs232528%5B1%5D.gif

وای به حال ما جوون های ایرانی اگر این آخرین تفریح فوق العاده مون رو هم از دست بدیم. :(
بله متاسفانه :(

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
یادمه تو خود بازی farcry رو دستکاری کرده بودن و این ور اونور اسمشون رو نوشته بودن.فعلا e.t شرکت خوبیه که بازی هاش به راحتی گیر نمیاد

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
ولی خودمونیم عجب هوش مصنوعیی داره این بازی، خیلی خوب طراحی شده.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
بابا نمی خواد بگی خوبه یا بده!
gaah.gif

فقط بگو Setup اصلی داره یا نه؟ راستش من روی این قضیه خیلی حساسم و اگه گیم کپی شدنی باشه (مثل Company of Heroes و Half life 2 و بعضی گیم های دیگه) و Setup اصلی نداشته باشه، به جون تو بهم نمی چسبه بازی کنمش. :( :( :(
حوصله زيادي داري ميخواي بشيني نصب كني بعدشم كرك و اين حرفها. كپي كني رو هارد بشيني بازي كني كه راحت تره!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
حوصله زيادي داري ميخواي بشيني نصب كني بعدشم كرك و اين حرفها. كپي كني رو هارد بشيني بازي كني كه راحت تره!

نه مصطفی جان، اولا بازی که Setup نداشته باشه، در خیلی از موارد نسخه درست و حسابی نیست و بعضی مواقع نسخه ناتمام و ... است، و حتی اگر هم نسخه خوبش باشه روش نمیشه Patch و Expansion Pack (نسخه اضافه شونده) نصب کرد. :(

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
نه مصطفی جان، اولا بازی که Setup نداشته باشه، در خیلی از موارد نسخه درست و حسابی نیست و بعضی مواقع نسخه ناتمام و ... است، و حتی اگر هم نسخه خوبش باشه روش نمیشه Patch و Expansion Pack (نسخه اضافه شونده) نصب کرد. :(
بازی رو بچسب فعلا از دستت نره برای expansion هم بعدا خودشون یه فکری میکنن. البته اگه کامل نباشه که بی فایده است. حتما باید کامل باشه.
من خودم چیزی که گرفتم مثلا setup داره ولی معلومه که خودشون ساختن. همون فایلهای کپی شدنی رو گرفتن setup ساختن ازش! تازه این یکی فقط HL2 هست البته کاملش و dvd دوم یعنی بازیهای اضافی رو هم نداره. بیخیالش من که اونها رو بازی نمیکردم، پول زیادی هم ندادم واسش.

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
بالاخره این نسخه Half-Life 2 کش دارو گرفتم بازی کردم بازی تقریبا همون Half-Life 2 هست و یکمی تکراری ولی نکته خیلی بدش این بود که اگه قبل از این بازی BioShock بازی کرده باشین این بازی یکمی براتون ضده حاله چون کاملا یه درجه از BioShock پایینتره البته من خودم از دوستداران Half-Life هستم و از نسخه یکش تا الان این بازی رو بازی کردم ولی باید قبول کرد بعد از دو سال تولید مداوم یک بازی , بازی یکمی یکنواخت میشه حتی من به شخصه MedalOfHonor AirBorne رو هم به این بازی ترجیح میدم .

بالا