برگزیده های پرشین تولز

HTC Touch

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
تبریک میگم اگه اولین تجربه اس، که گوشی خوب و خشگلی رو انتخاب کردین
قیمتش برای دستگاهی که شما انتخاب کردین آنچنان تفاوت فاحشی با اونور آب نداره
در خریدش شک نکنین

فارسی ساز هم تا دلتون بخاد براش نوشته شده

kamal2006

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

من میخوام یه htc touch بخرم. میخواستم بدونم اصلی یا تقلبی داره یا نه؟ اصلا ساخت کدوم کشوره؟
فروشنده میگفت اینها فقط چینی داره، راست میگه یا نه؟

ممنون

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
با سلام

من میخوام یه htc touch بخرم. میخواستم بدونم اصلی یا تقلبی داره یا نه؟ اصلا ساخت کدوم کشوره؟
فروشنده میگفت اینها فقط چینی داره، راست میگه یا نه؟

ممنون
فرستادن پست مشابه در تاپیک های مختلف ؛ خلاف قوانین هست !
رعایت کنید لطفا" .

moein_lootii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا touch dual ایران اومده؟؟چنده؟؟تو دوبی چنده؟؟

kamal2006

Registered User
لایک‌ها
0
فرستادن پست مشابه در تاپیک های مختلف ؛ خلاف قوانین هست !
رعایت کنید لطفا" .

با سلام

بله صحیح میفرمائید، معذرت میخوام از تکرار پست!
راستش فکر کردم توی دوتا انجمن متفاوت دارم پست میزنم، ولی حالا متوجه شدم هر دو پستم توی پرشین تولز بوده. :(

ممنون

hosseinmet

Registered User
لایک‌ها
7

hosseinmet

Registered User
لایک‌ها
7
سلام

کدوم فروشگاه؟ ساخت کجا هست؟ چین یا تایوان؟

ممنون

touch dual که گفتم پایتخت طبقه همکف (واحد 23) داره و touch رو طبقه اول (واحد 173 ) داره .

میگن گوشی های با cpu 400 مصرف باتریشون خیلی زیاده و هر روز باید شارژ بشن ، اگه کسی تجربه ای داره لطفاً بگه

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
میگن گوشی های با cpu 400 مصرف باتریشون خیلی زیاده و هر روز باید شارژ بشن ، اگه کسی تجربه ای داره لطفاً بگه
حتما اينو فروشنده اي گفته كه پاكت پي سي با CPU 400 نداشته... :blush:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
touch dual

تاثیر خیلی ناچیزی داره ولی به این حد که هر روز بخوای شارژ کنی اصلا :blink:
من خودم قبلا S200 داشتم که CPU 200 داشت 2 روز شارژ داشتم
الان هم که تایتن 2 که CPU 400 داره مصرفم بیشتر از قبلیه
ولی 1.5 روز تا 2 روز شارژ دارم در ضمن به باطری بیشتر بستگی داره ها این یادت باشه
اینم گفتم که تجربه ای هم دستت بیاد

ولی... طرف واقعا یه چیزی از روی ..... گفته بره خودش :lol:

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان.من چندتا سوال از اساتید محترم داشتم:اول اینکه ppc های شرکت htc ساخت چه کشوری هستند؟
دوم اینکه قابلیت Touchfloهمون TouchScreen هست و یا اینکه قابلیت جدیدی برای Touch Screen محسوب میشه؟
و سوم هم اینکه شما دوستان بین دو مدل htc Touch و htc p4350 کدام رو انتخاب میکردید.(ملاک انتخاب من شیک بودن ظاهر و نیز مشکل نداشتن با نرم افزار های3rd party هست همونطور که میبینید همه نگران سرعت 200mhz سی پی یو هستند و فقط تنها موردی که من رو بین این دو مدل مردد گذاشته داشتن کیبرد qwerty مدل p4350 هست چون اول touch رو انتخاب کرده بودم)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام دوستان.من چندتا سوال از اساتید محترم داشتم:اول اینکه ppc های شرکت htc ساخت چه کشوری هستند؟
دوم اینکه قابلیت Touchfloهمون TouchScreen هست و یا اینکه قابلیت جدیدی برای Touch Screen محسوب میشه؟
و سوم هم اینکه شما دوستان بین دو مدل htc Touch و htc p4350 کدام رو انتخاب میکردید.(ملاک انتخاب من شیک بودن ظاهر و نیز مشکل نداشتن با نرم افزار های3rd party هست همونطور که میبینید همه نگران سرعت 200mhz سی پی یو هستند و فقط تنها موردی که من رو بین این دو مدل مردد گذاشته داشتن کیبرد qwerty مدل p4350 هست چون اول touch رو انتخاب کرده بودم)

علیک سلام:)

1-چین
2-نه ،قابلیت جدید هست(خیلی با عشق هست مثل ایفون)
3-ملاک قشنگی که بدون شک تاچ هست

موفق باشید:)

zix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،‌ دوستان من هم شديدا دنبال اين گوشي هستم.
دلايلم براي انتخاب بيشتر ظاهر زيبا ، حجم و وزن كم، تاچ فلو بودن، wm6 و البته قيمت مناسبشه.
تابحال reviewهاي زيادي توسايتهاي مختلف ازش خوندم كه تقريبا همشون مثبت ارزيابيش كردن.
فقط چيزي كه گيجم كرده، نظرات گاها متناقض مصرف كنندهاي اين گوشيه!
يكي گفته سرعت عالي، تاچ اسكرين خوب، كاركرد روان، كيفيت موزيك عالي و بلندگوي قوي، در حاليكه ديگري گفته تاچ ضعيف، هنگهاي پي در پي، سرعت فوق العاده پايين و اينكه حتي قادر به پخش فايلهاي تصويري و فيلم هم نيست و هزار عيب ديگه.
خواهشم اينه كه اگه دوستاني هستند كه اين گوشي رو دارن يا اينكه حداقل دستشون گرفتن و باهاش كار كردن،
نظرشون رو بدن. اونچه كه مسلمه اينه كه سي پي يوي ضعيفي داره و نميتونه سرعت خيلي بالايي داشته باشه، اين قابل تحمله ولي اگه واقعا اينقدر ضعيفه كه فيلم پخش نكنه واويلاست!
استفاده من هم در حد نرم افزارهاي معمول مثل ديكشنري، خوندن فايلهاي pdf، انواع نرم افزارهاي تقويم و يادآوري، آفيس و گاها اينترنت واي فاي.
ممنون از همگي...​

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دلايلم براي انتخاب بيشتر ظاهر زيبا ، حجم و وزن كم، تاچ فلو بودن، wm6 و البته قيمت مناسبشه.
تابحال reviewهاي زيادي توسايتهاي مختلف ازش خوندم كه تقريبا همشون مثبت ارزيابيش كردن.
يكي گفته سرعت عالي، تاچ اسكرين خوب، كاركرد روان، كيفيت موزيك عالي و بلندگوي قوي، در حاليكه ديگري گفته تاچ ضعيف، هنگهاي پي در پي، سرعت فوق العاده پايين و اينكه حتي قادر به پخش فايلهاي تصويري و فيلم هم نيست و هزار عيب ديگه.
خواهشم اينه كه اگه دوستاني هستند كه اين گوشي رو دارن يا اينكه حداقل دستشون گرفتن و باهاش كار كردن،
نظرشون رو بدن. اونچه كه مسلمه اينه كه سي پي يوي ضعيفي داره و نميتونه سرعت خيلي بالايي داشته باشه، اين قابل تحمله ولي اگه واقعا اينقدر ضعيفه كه فيلم پخش نكنه واويلاست!
استفاده من هم در حد نرم افزارهاي معمول مثل ديكشنري، خوندن فايلهاي pdf، انواع نرم افزارهاي تقويم و يادآوري، آفيس و گاها اينترنت واي فاي.
ممنون از همگي...​

خوش آمدید دوست عزیز:)

من این گوشی رو نداشتم ولی اون چیزی که به نظر میرسه لااقل برای وجود سیستم فلو و سی پی یو 200 حتما مشگل سرعت رو داره

مشگل باطری هم که همه دوستان رو اون صحه میزارند

من شنیدم که برا دیدن فایلهای تصویری اگر یه بار قبل از دیدن سافت ریست بشه مشگل چندانی نخواهد داشت

در مورد صدا هم که همه تعریف میکنن از گوشی

از نظر زیبایی هم که هر چی بگیم کم گفتیم:)

موارد استفاده شما هم به خوبی جواب میده

در نتیجه مبارک:)

zix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
QUOTE]

سلام دوست عزيز
HTC اصالتا محصول تايوانه ولي به قول دوستمون در چين هم توليد ميكنه.​

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
علیک سلام:)

1-چین
2-نه ،قابلیت جدید هست(خیلی با عشق هست مثل ایفون)
3-ملاک قشنگی که بدون شک تاچ هست

موفق باشید:)

با تشکر از شما دوست عزیز بابت اینکه به سوالات من جواب دادید و نیز جناب zix گرامی.منم شنیده بودم که ppc های htc در کشور تایوان تولید میشه و خب همونطور که میدونید این کشور غول تولید برد های الکترونیکی جهان بشمار میره.ولی در مورد اینکه چین هم تولید کرده بوده خبر نداشتم.به هر حال ممنون.فقط تنها موردی که میمونه سرعت پایین cpu هست که هنوز هم نمیدونم تا چه حدی میتونه عذاب آور باشه.یک سوال دیگه از حظور سروران گرام داشتم اونم اینه که یه ورژن دیگه از htc touch هم هست که با Rom 256 و Ram 128 عرضه شده که حالا نمیدونم تونسته تا حدی ضعف cpu رو پوشش بده یا نه؟یعنی کلا این اضافه شدن فضای Rom میتونه تاثیر خاصی داشته باشه رو کارکرد device یا که نه؟ یه اعترافی هم بکنم من اولین بار هست که میخوام ppc بخرم نمیدونم انتخابم تا چه حد درست بوده؟

بازم ممنون از جواب های دوستان عزیزم!

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ممنون از همگي...​

سلام دوست عزیز
بزار دونه دونه سوالهاتو جواب بدم
از لحاظ سرعت بایدد بگم که سرعت نچندان خوب ولی قابل قبولی داره
از لحاظ تاچ اسکرین حساسیت خوبی داره ولی تنها تفاوتش با پاکت پی سی های دیگه اینه که کار کردن با انگشت باهاش راحتتر از قلمش هستش که خوب غیر از مسیج تایپ کردن جزو محاسنش هست
از لحاظ کارکرد روان نمیدونم دقیقا منظورتون چیه ولی اگه منظورتون کار با حالت تاچ فلوش هست باید بگم که حرف نداره و در بدترین حالت تاچ فلوش به خوبی کار میکنه
از نظر کیفیت موزیک که خوب میشه گفت جزو بهترین هاست مخصوصا وقتی برنامه بوستر روش نصب میکنید.
از لحاظ صدای بلندگو میشه گفت تو میون پاکت پی سی ها واقعاً عالی هستش و صدای کاملا شفافی داره
این که بهتون گفتن که از لحاظ سرعت قادر به پخش فایلهای ویدئویی نیست شدیداً مخالفم و عکس این مورد فکر میکنم.
ولی با وجود تمام محاسنش یک عیب بزرگ داره و اون هم پائین بودن حافظه رمش هستش که اون هم خوشبختانه تو ورژن انهنسد حل شده البته اگه گیرت بیاد ما که 2 ماه منتظر موندیم گیرمون نیومد (البته رنگ مشکیش)

hyrcania

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

HTC خودم را OVERCLOCK كردم. سرعتش 247 است و عالى كار ميكنه.
در زمن مال من تايوانى است و رنگش هم زيتونى است......

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362

سلام دوست عزیز
بزار دونه دونه سوالهاتو جواب بدم
از لحاظ سرعت بایدد بگم که سرعت نچندان خوب ولی قابل قبولی داره
از لحاظ تاچ اسکرین حساسیت خوبی داره ولی تنها تفاوتش با پاکت پی سی های دیگه اینه که کار کردن با انگشت باهاش راحتتر از قلمش هستش که خوب غیر از مسیج تایپ کردن جزو محاسنش هست
از لحاظ کارکرد روان نمیدونم دقیقا منظورتون چیه ولی اگه منظورتون کار با حالت تاچ فلوش هست باید بگم که حرف نداره و در بدترین حالت تاچ فلوش به خوبی کار میکنه
از نظر کیفیت موزیک که خوب میشه گفت جزو بهترین هاست مخصوصا وقتی برنامه بوستر روش نصب میکنید.
از لحاظ صدای بلندگو میشه گفت تو میون پاکت پی سی ها واقعاً عالی هستش و صدای کاملا شفافی داره
این که بهتون گفتن که از لحاظ سرعت قادر به پخش فایلهای ویدئویی نیست شدیداً مخالفم و عکس این مورد فکر میکنم.
ولی با وجود تمام محاسنش یک عیب بزرگ داره و اون هم پائین بودن حافظه رمش هستش که اون هم خوشبختانه تو ورژن انهنسد حل شده البته اگه گیرت بیاد ما که 2 ماه منتظر موندیم گیرمون نیومد (البته رنگ مشکیش)

ورژن انهنسد رو من دیدم که میفروشن که رمش هم افزایش داده شده اما مشکیش رو ندارن

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ورژن انهنسد رو من دیدم که میفروشن که رمش هم افزایش داده شده اما مشکیش رو ندارن

آره متاسفانه بر خلاف کل دنیا تو ایران مشکیش گیر نمیاد
من تمام رنگ هاشو از نزدیک دیدم ولی خدایی هیچ کدوم مشکیش نمیشه ;)

بالا