برگزیده های پرشین تولز

i900 گوشی امنیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
باسلام
دوستان من حدود 7 ماه پیش یه گوشی امنیا از آقا رضا گرفتم که خداییش توی این 7 ماه واقعا ازش راضی بودم گوشی 16 گیگ مموری داخلی داره من چون دانشگاهم از محل زندگیمون کمی دور هست و حدوده 2 ساعتی راه هست این گوشی حکه یه رفیق برای من بود و توش کلی فیلم و سریال نگاه کردم این گوشی رو من ویندوزش رو 6.5 کردم که کاراییش فوق العاده بهتر شد و برنامه جانبی هم توش کلی ریختم گوشی واقعا خر کاری هست در حالت معمولی یهنی بدون گوش دادن به موزیک باتریش تا 2.5 الی 3 روز جواب میده ولی اگر از گوشی بخوایید کار بگشید باتریش تا 1 روز بیشتر دووم نمیاره
این گوشی رو هم خداییش قصده فروش نداشتم ولی میخوام یه دونه آیفون 4 یا دیزایر اچ دی بخرم و به پولش نیاز دارم
این گوشی رو قیمتش رو من روی 150 تومان میزنم
عکس گوشی هم تا فردا میزنم گوشی آک نیست توقع گوشی بدون خش رو نداشته باشید
باتشکر

Last edited:

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
گوشي رو از يوزر R3SA خريدين ؟

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
منم از shylord خریدم.

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
رضا خان راستی اچ دی 2 گرفتی
به نظرت دیزایر اچ دی بگیرم یا گلکسی کیفیت صدای توی هندزفری برام یه آپشنه مهمه

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
همونی هست که تاچش عوض شده بود دیگه؟

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
بله.ماشالا حافظه ی ناجوری داری.منم یادم رفته بود. به نظرم تو 90 درصد تاپیکایی که پست میدید قصد خرید ندارید.درسته ؟
رضا خان راستی اچ دی 2 گرفتی
به نظرت دیزایر اچ دی بگیرم یا گلکسی کیفیت صدای توی هندزفری برام یه آپشنه مهمه
محمد جان اگه با منی که HD2 نگرفتم.دیدم ویندوز هرچقدرم که توپ بشه آیفون چیز دیگه ست.
-------
با عرض معذرت این 1 پستم بخاطر محمد عزیز دادم . من دیگه کلا نباید تو تاپیک موبایل پست بدم.

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
بله.ماشالا حافظه ی ناجوری داری.منم یادم رفته بود. به نظرم تو 90 درصد تاپیکایی که پست میدید قصد خرید ندارید.درسته ؟

محمد جان اگه با منی که HD2 نگرفتم.دیدم ویندوز هرچقدرم که توپ بشه آیفون چیز دیگه ست.
-------
با عرض معذرت این 1 پستم بخاطر محمد عزیز دادم . من دیگه کلا نباید تو تاپیک موبایل پست بدم.

رضا اگه منظورت منم که دستت درد نکنه!در ظمن بالا نوشته میشه پست داد!پس موردی نداره!
اینم مال دوست بنده shylord بوده و خوب میدونم چه مشکلی داشت و نداشت

یهو یادم افتاد و پرسیدم!
در ظمن فکر کنم دروغ گفتن و ...کار درستی نباشه!بنده دور از اخلاق دونستم حالا شاید شما دوست داری با این کارت
یک جنس رو بفروشی:rolleyes:

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
باید اول عکس ها رو دید تا نظر داد من خودم برای یکی از دوستانم شاید خریدم

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
این آقای all4u که ماشالله هرچی تاپیک هست توش شرکت دارند و بیشتر قصده خراب کردن بازار رو دارن این گوشی رو من گذاشتم هرکسی خواست درخدمتم کسی هم نخواست خودم نگهش میدارم چون واقعا به این گوشی رسیدم از نظر برنامه ای مخصوصا برای شماره گیریش و رامش با کلی سر و کله زدن بهترین حالت رو براش درآوردم

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
این آقای all4u که ماشالله هرچی تاپیک هست توش شرکت دارند و بیشتر قصده خراب کردن بازار رو دارن این گوشی رو من گذاشتم هرکسی خواست درخدمتم کسی هم نخواست خودم نگهش میدارم چون واقعا به این گوشی رسیدم از نظر برنامه ای مخصوصا برای شماره گیریش و رامش با کلی سر و کله زدن بهترین حالت رو براش درآوردم

چرا تاپیک خراب کنه !

گوشی تعمیری بود و شما این مسئله و تو تاپیک فروشت اعلام نکردی
بهت می گم چرا اینجا نگفتی....می گی خودم تو پ.خ می گم
خوب من از کجا بدونم شما به همه اطلاع می دی ؟ وایستم ببینم مردم بی چاره بشن
بعدش اومدی می گی :
داداش درست صحبت کن به شما هیچ ربطی نداره خودم میدونم و اون خریدار به وجدانه خودم برمیگرده زمانی که شما هنوز از نت خبر نداشتید من توی پی تی خرید و فروش داشتم

در ضمن تو پ.خ هم حرمت خودتون حفظ کنید

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
داداش من الان یه خریدار اومد و من بهش توضیح دادم شما هم غصه خودتو بخور که با کلی فک و فامیلات اومدی گوشی رو از یه بنده خدایی سالم خریدی و چند روز بعدش گفتی گوشی تاچش سوخته من وقتی گوشی را از آقا رضا خریدم فهمیدم شما هیچی از امکانات و کارایی آی 900 نمیدونستید گوشی رو الان ببین و زمانی که دسته خودت بوده ببین کیفیت تصویرش حتی همون نقطه سفید اصلن دیگه معلوم نیست با اینکه گوشی رو اصلن دست به بردش نخورده
یه مثل هم میگه البته این مثل رو به خودتون نگیرید این کلیه

خدا گوشی های آنچنانی رو به کسی که لایقش هست نسبت کنه نه به نااهلش که فرق بین 3310 و امنیا 900 رو نمیدونن در ضمن خواهشن اگر شما میخوایی بازم افاضه کلام کنی برو یه تاپیک بزن و بگو این گوشیش اوراق هست و اینم بدون کسی که گوشی میخره هندونه دربسته که نمیخره خودش بره همه چیزش رو چک کنه ناراضی بود من تا 2 روز بهش مهلت میدم بیاد بهم پس بده
خواهشا آقای شای لرد شما در تاپیک من دیگه پست نزن این درخواست رو که میتونم از شما بکنم
------------------------

Last edited by a moderator:

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
داداش من الان یه خریدار اومد و من بهش توضیح دادم شما هم غصه خودتو بخور که با کلی فک و فامیلات اومدی گوشی رو از یه بنده خدایی سالم خریدی و چند روز بعدش گفتی گوشی تاچش سوخته من وقتی گوشی را از آقا رضا خریدم فهمیدم شما هیچی از امکانات و کارایی آی 900 نمیدونستید گوشی رو الان ببین و زمانی که دسته خودت بوده ببین کیفیت تصویرش حتی همون نقطه سفید اصلن دیگه معلوم نیست با اینکه گوشی رو اصلن دست به بردش نخورده
یه مثل هم میگه البته این مثل رو به خودتون نگیرید این کلیه
خر چه داند قیمت نقل و نبات
خدا گوشی های آنچنانی رو به کسی که لایقش هست نسبت کنه نه به نااهلش که فرق بین 3310 و امنیا 900 رو نمیدونن در ضمن خواهشن اگر شما میخوایی بازم افاضه کلام کنی برو یه تاپیک بزن و بگو این گوشیش اوراق هست و اینم بدون کسی که گوشی میخره هندونه دربسته که نمیخره خودش بره همه چیزش رو چک کنه ناراضی بود من تا 2 روز بهش مهلت میدم بیاد بهم پس بده
خواهشا آقای شای لرد شما در تاپیک من دیگه پست نزن این درخواست رو که میتونم از شما بکنم
------------------------
کسی که بهت امار داد اشتباه داد فقط پدرم باهام اومد بود چون من هیچ جای تهرانو بلد نیستم
با کل فامیلمون هم اگر خواسته باشم بازم می رم که ببینم کی مشکل دار
اون کلاهبرداری هم که ازم کردن دیگه دنبالش و نگرفتم و گذشت کردم
نمی خواستم ابروی کسی بره اگر نه مدارک زیادی در این رابطه دارم و هنوز هستن پس شما خودت رو از این مسئله بکش کنار ( همون شب اول فهمیدم ولی می خواستم مطمعن بشم )

منم هیچی از گوشی نمیدونم و فقط خودت می دونی چه ویژگی ها دار :D بابا گوشی باز

فکر کنم i900 خیلی برات ارزش داشته و تاحالا همچین گوشی نداشتی :lol:
چون خیلی خوشحالی از داشتن همچین گوشی

بقیه اش هم بهتر در روابط عمومی پیگیری بشه

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
داداشه من شما از هرمدلی که بگی من گوشی داشتم ولی من سعی میکنم قدر گوشی و امکاناتش رو بدونم نه اینکه برم کلی پوله یه گوشی بدم فقط در حده یه الو خداحافظ ازش استفاده کنم شما هم برو توی روابط عمومی اصلن هرجا به غیر از اینجا دوست داری مطرح کن

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
محمد عزیز از دوستان بنده هستن و خودم هم بارها با گوشی ایشون کار کردم .
کاملا سالمه و مهم تر از اون سیستم عامل و برنامه های فوق العاده ای هست که روش نصب کرده و حسابی براش زحمت کشیده و وقت گذاشته .

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
آره دیگه ایشون رفیقمونه البته رفیق دوران دبیرستان از نظر شما موردی داره راستی نان قرض نمیدیم برای هم دیگه نوشابه باز میکنیم ناسلامتی 6 سال باهم بودیم و با هم زیاد تبادلات جنس داریم

Last edited:

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
اقا کل کل رو تموم کنید وگرنه تاپیک بسته میشه ها

اقای Dr.Spyware شما در گفتن اینکه گوشی تعمیر شده کوتاهی کردی وقتی اون دوست عزیز اومد تذکر داد باید ازش تشکر کنی نه اینکه بد و بیراه بهش بگی

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
آقا تعمیری نیست این گوشی یک قسمت تاچش رنگش دز پس زمینه سفید یک کمی روشن تر از جاهای دیگر بود که این دوستمون میخواست تاچش رو عوض کنه ولی وقتی من رام گوشی رو عوض کردم و کیفیت تصویرش هم بالاتر رفت اصلن اون نقطه سفید دیگه دیده نمیشه والا زمانی که ما میخواستیم بخریم نمیدونیم چرا کسی به ما نمیگفت تعمیریه فقط دوسته عزیزم آقا رضا به من گوشزد کرد که این لکه رو داره و منم به چند نفر از خریدارها که بهم پی ام دادن تمام ماجرا رو شرح دادم من توی پی تی زیاد خرید و فروش داشتم و هیچ کسی تا حالا از دسته جنسی که من بهش دادم ناراضی نبوده اگر قصده بدی داشتم اصلن اعلام نمیکردم که گوشی رو از آقا رضا خریدم چون دوستان در جریان این گوشی بودند پس خواهشا مراعات رو بفرمایید
و من این رو هم متذکر شدم که گوشی هندونه در بسته که نیست وقتی طرف میاد گوشی رو بخره همه جاش رو نگاه میکنه بچه 14 ساله که نیست گوشی بهش بدن ذوق کنه در ضمن من 2 روز هم مهلت تست دادم حالا هرکسی مایل بود من بهش میدم وگرنه میبرم علاالدین اونجا راحت 130 الی 140 ازم برمیدارن همین دیروز علاالدین یه گوشی ان 73 که دوربین و بلوتوثش مرخص شده بود من به قیمت 60 تومان دیروز فروختم اگر اینجا میخواستم بزارم 1000 تا بحث کارشناسی میکردن آخر سر هم فروش نمیرفت
ما هم گفتیم بزار این گوشی دسته یه آدم اهلش بیافته چون واقعا از این گوشی راضی بودم

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
همین امروز علاالدین بردم جلوی درش به قیمت 145 هزارتومان فروختم

Last edited by a moderator:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا