برگزیده های پرشین تولز

iOS 5

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
cydia ندارم که . کلا ipad2 هنوز جیلبریک نکردمش . میخوام اول 5 ه اش کنم بعد جیل کنم :دی
میشه؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
نه نمیشه....من فکر کردم قبلا جیل کردید...الان تنها راهی که دارید اینه که برید به 5.0.1 و بعد جیل بریک کنید....مشکلی نداره که چون کلا فعلا فقط روی 5.0.1 جیل بریک میشه ایپد 2....روی 5 نمیشه.

• Like
Reactions: hwt

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
١ هفته اي ميشه iphone 4s گرفتم
از چند نفري پرسيدم خيلي تاييد نكردن كه 4s جيل بريك بشه در واقع در اكثريت مشكلاتي مثل افزايش زياد مصرف باتري گوشي ،قفل شدن ها و ريست شدن هاي مكرر و ناكارامد شدن برخي قابليتهاي گوشي رو دلايلي بر انجام ندادنش ميدونستن.من هنوز كه هنوزه رو 4 برنامه و بازي ميريزم و تنها مشكلي كه تا الان بعد از جيلبريك كردنش داشتم افزايش نسبي مصرف باطري و غير فعال شدن بلوتوث(كه عملا خيلي كاربرد نداره) بوده اما...4s يا از قرار معلوم پلتفرم ٢ هسته اي apple بعد از جيلبريك عوارض جانبيش بيشتر هست.
من گوشيم 64gb هست و اينكه درست يا غلط تصميم گرفتم گوشي رو فعلا جيل نكنم و از طريق يكي از فروشگاهها يه پك نرم افزاري با حجم ٢٢ گيگ رو گوشي نصب كرد:
٢ تا سوال:
١.اونايي كه 4s رو جيل بريك كردن چه مشكلاتي براش بوجود مياد؟ اصلا مشكلي در كار هست؟ يا اينكه همه چيز به همون خوبي قبل هست؟
٢.من اگه با اين وضعيت الان گوشي رو جيلبريك كنم(با absinsthe ديگه؟) همچنان با اولين sync با itunes برا نصب برنامه تمام ٢٢ گيگ برنامه نصب شده ميپره يا راهي هست كه پاك نشن؟
ورژن گوشي 5.0.1 هست
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107

mr.epidem

Registered User
لایک‌ها
65
1.دوستان به من بگن دقیقا کار این سورس ها چیه که بعد از سیدیا باید نصب بشن ؟ و چقدر حجم حافظه گوشی رو میگیرن

2.این dfu دقیقا چیه و برای چه کارهایی بهش نیاز میشه ؟

3.اگر shsh 4.3.3 رو به فرض مثال داشته باشم میتونم از 5.0.1 دانگرید کنم ؟

4. میتونم ویدئو بریزم تو گوشی بدون سینک کردن و با برنامه های جانبی ببینم مخصوصا wmv 1080p

آیفون 4 خریدم دو سه روز دیگه میرسه دستم ممنون میشم به این سوالات جواب داده بشه :blush:

mgs

Registered User
لایک‌ها
47
دوستان جیلبریک 5 به بالا برای آیپد2 نیومده هنوز ؟!!!

mgs

Registered User
لایک‌ها
47
فقط 5.0.1 اومده.

Sent from my iPad using Tapatalk

ممنون از جوابتون الان اگه دستگاهم رو بخوام از 4.3.3 ببرم 5.01 چیکار باید بکنم ؟!!!
نرم افزارهای نصب شده همه از بین میرن ؟!!!
ممنون از توضیحتون

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
نمیتونید به 5.0.1 برید...اپل اجازه نمیده....مجبورتون میکنه برید 5.1 و دیگه جیل بریک نمیتونید بکنید.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
چرا صبر کنید تا جیل بریک بیاد بعد.

الان هم به 5.1 میتونید برید ولی دستگاه شما فکر کنم ipad2 هست اره؟ براش هنوز جیل بریک تو 5.1 نیومده.

بالا