برگزیده های پرشین تولز

IT و شغل و دانشگاه ازاد

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amir@ :
عرض كنم خدمتت كه من رشته كامپيوتر هستم در دانشگاه آزاد شيراز...شهريه ام هر ترم تقريبا 260 هزار تومان ميشه!(البته اشتباه نكني اون شهريه 600 هزار توماني كه گفتم براي ورودي هاي جديد هست نه براي ما با سابقه ها!! :wacko: )
هزينه خوابگاه رو هم دقيقا نميدونم چون ساكن شيرازم...تا حالا هم لب به غذاي دانشگاه نزدم!! :f34r:

منم همش زدم كومپيوتر...
بعد چه جوري ميخواي كار پيدا كني؟ :blink:
بدون مقدمه و حرف از تلاشو... بگو چه كار ميخواي بكني؟ آخه نميشه ترمي 600 تومن بعد هم بيكار بشيم.. :cigar:
تو روزنامه ها ميگردي؟ آشنا داري؟ ازمون استخدام ادواري؟ اسلن تا حالا فكرش كردي؟ :whistle:

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از barbary629 :
منم همش زدم كومپيوتر...
بعد چه جوري ميخواي كار پيدا كني؟ :blink:
بدون مقدمه و حرف از تلاشو... بگو چه كار ميخواي بكني؟ آخه نميشه ترمي 600 تومن بعد هم بيكار بشيم.. :cigar:
تو روزنامه ها ميگردي؟ آشنا داري؟ ازمون استخدام ادواري؟ اسلن تا حالا فكرش كردي؟ :whistle:
كار هم ايشالا پيدا ميشه...خدا بزرگه :rolleyes:

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هممممم :santa: اين جمله دقيقا حرف مادربزرگمه:
به نقل از amir@ :
كار هم ايشالا پيدا ميشه...خدا بزرگه :rolleyes:

بابا درسته خداي مهربون هست ........ انسان هم بايد تلاش و روش بدونه
-------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------
حالا جدي :cap: صحبت كنيم
اين طوري نه :cap: نه

اينجوري :medieval:

-----------------------1390--------------------------

1390 من تازه از سربازي :medieval: و خدمت به وطن خلاص شدم و حسابي از وطن بدم مياد :grrr: :evil2:

هرچي تو اين دانشگاه آزاد خونده بودم :glasses: ..كشتم خودمو... يادم رفته :whistle: ...دوسه بار فكر خودكشي كردم :specool: و لي خوشبختانه بچه هاي باوفاي صميمي منو با چند پيكو ميلي گرم ترياك نجاتم ميدادند :wub: ... وديگه فكر شهريه رو نميكردم :guitar:

ميخوام برم خونه :thumbsdow .... ميدونم كه تو خونه اسن جا نيست تازه همين ديگه كمه دردسر و دعوا :confused:

حالا گيجم... :wacko: سيگار.. :cigar: نفسي ميزنم و مث ديوونها با خودم گپ ميزنم :cigar:

با خودم ميگم اي كاش از همون اولين سال دنبال كار يودم :medieval: .. اي كاش و اي كاش ميخونم:guitar:

------------------------------------------------------------------------
من مطمنم اين روز مياد من ميدونم :exclamati

برا همين بگيد يه بدبختي مث من چه جوري ميتونه از سال اول يا دوم كار پيدا كنه
درسته كه من قراره برم دانشگاه و بعد تو كار تخصصي خودم باشم ..ولي مگه خيلي از اينا فارق التصيلا بيكار نيستند

هر رار و روشي ميدونيد ..اسن بگيد خودتون فارغ التصيل هستيد يانه و و چه جوري دنبال كار گشتيد؟ و چه جور اين آغاي كار رو پيدا كرديد؟

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از barbary629 :
هر رار و روشي ميدونيد ..اسن بگيد خودتون فارغ التصيل هستيد يانه و و چه جوري دنبال كار گشتيد؟ و چه جور اين آغاي كار رو پيدا كرديد؟
راستش و بخوای من اصلا دنبال کار کردن نبودم خودش اومد در خونمونو زد :D
دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر
برای کارآموزی رفته بودم
زنگ زدن برم سر کار
الانم یه سالی هست مغشولم ;)

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ولی خدایی اگه امسال دانشگاه قبول نشم حتی علمی کاربردی میرم معتاد میشم!!!!!!!!

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meli :
راستش و بخوای من اصلا دنبال کار کردن نبودم خودش اومد در خونمونو زد :D
دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر
برای کارآموزی رفته بودم
زنگ زدن برم سر کار
الانم یه سالی هست مغشولم ;)

گفتي ديپلم فني...كامپيوتر....
خب هالا ماهي چقدر ؟
به اندازه خرج رفتن و اومدن از محل كارت ميشه؟

meli

Registered User
لایک‌ها
23
از هیچی که بهتره!!!!

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
خب من آزاد اي تي پرند قبول شدم

تو ايران دوره هاي مايكروسوفت و سيسكو وجود داره؟ و امتحان اين دوره ها ميشه تو خود ايران داد؟يا بايد بياي بيرون دبي و..
بعدش اگه من برم پرند, خوابگاهيم...معمولن ميشه تو خوابگاه كامپيوتر خودم بيارم؟وتمرين كنم و ...
بعدش اگه قراره خودت بيرون هيچي تمرين نكني و فقط به ساعتهاي مخصوص همين دوره ها اكتفا كني, خوب ياد ميگيري؟
هزينه كلي اين دوره ها تقريبا چقدره؟اينجا امارات دوره هاي لازم يعني دو سه تا ميشه 10 تا 15 هزار درهم معادل دونيم تا سه و نيم ميليون تومن

انگليسي ضرورته براي اي تي؟يعني ترجيحن كسايي اميد بيشتري براي پيدا كردن كار دارن كه انگليسي خوب بلدن؟

من خيلي ميترسم اخرش كارپيداكردن مشكل بشه...فكر ميكني بعد از پنج شش سال ديگه كار خوبي پيدا بشه؟
درامد ماهيانه اي تي الان چقدره و بعد از 5 شش سال ديگه ممكنه چقد بشه؟نسبت به بقيه رشته ها و تازه و ارد بكار وضعيت اي تي چجوره؟

يه چيز ديگه..من امارات هستم..به نظرت...
خوبه برم پرند 4 سال دانشگاه و 2 سال سربازي همش 6 ساله..انگليسي هم كه ياد نميگيرم؟
يا اينكه بي خيال ايران, تو امارات يه دانشگاه هندي غير معتبر ولي به درد شركتاي خصوصي ميخوره(شايد ظرف 3 -4 سال معتبر شد)برم تقريبا شهريه اش يه خورده از آزاد بيشتره و كارشناسي 3 ساله و انگليسي ياد بگيرم..لهجه معلما و بيشتر دانشاموزا هنديه ولي اين همه فيلم و كانال ..لهجه خوب ميشه...

نظرتون چيچيه؟

بالا