برگزیده های پرشین تولز

Metal Gear Solid | PS3

Teknesian

Registered User
لایک‌ها
251
مشکل صفحه سیاه یک ایراد نرم افزاری هستش که با رفتن به option و تنظیم کردن model quality بر روی حداقل رفع میشود.... در ضمن در مورد ایراد با ati یک patch آمده است

شرمنده عجله داشتم انگلیسی تایپ کردم

کارت گرافیک من 256 واقعی و توربو کش نیستش چیپستش NVIDIA هستش فکر کنم یه کم زیادی برای این بازی

چون من شماره 1 این بازیو تو سیستم پنتیوم 3 خودم با کیفیت عالی اجرا کردم اما تو این دستگاه پنتیوم 4 AMD کیفیت خوبی نداشت

این مورد mod qualiti باید از خود کارت گرافیک تنظیم کنم یا را مخفی داره

ممنونم از توجهتون

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- كدوم دليل؟ (يادم نمياد) در كل دليلش اينه كه در MGS3 به دليل اينكه Bigg Boss از شاگرداي Boss بوده و اسم گروه Boss هم Cobras بود كه اسم يك مار هست.
2- خوب هر كدوم از فرزنداي BB يك سري از خصوصيات اون رو به ارث بردن، مثلا Solid Snake ژنهاي بارز و Liquid Snake ژنهاي برتر و Solidus Snake در حد متعادل دوتاي قبلي هست.
:) )

liqued ژنهای ناقص رو گرفته بود و تنها دلیلش هم این بود که طبق گفته خودش وی را به عنوان test subject برای ساختن کپی از big boss ساخته بودند

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين بار كوجيما در Game Convention LEIPZIG آلمان پرده از گروهي از رئيس ها (Boss) هاي MGS4 برداشت. اين گروه با نام Beauty and the Beast از چهار زن زيبا تشكيل شده كه در اثر وحشت جنگ ذهنشون نابود شده، هر كدام لباس ربات مانندي از يك حيوان به تن دارن ( كلاغ، اختاپوس، گرگ و آخوندك). هر كدام از اينها طبق معمول اسم هاي رمز در MGS يك صفت به همراه دارند كه به اين ترتيب هستند:
Laughing Octopus

Raging Raven

Crying Wolf

Screaming Mantis

جالب هم اينجاست اسامي اين چهار نفر يا بهتره بگم اسم حيوان هايي كه براي اين چهار نفر انتخاب شده همان اسامي هستند كه بر روي چهار نفر از اعضاي Fox Hound كه كشته شدند بوده:
Decoy Octopus

Volcan Raven

Sniper Wolf

Psycho Mantis

و اين هم تصاويري از گروه Beauty and the Beast
جالبه .... هیج کدوم اینها نیازی به جنگ افزار ندارن.... hand to hand.... البته این فرم تکرار کردن یک چیز توسط کوجیما واقعا روی اعصابه...

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
liqued ژنهای ناقص رو گرفته بود و تنها دلیلش هم این بود که طبق گفته خودش وی را به عنوان test subject برای ساختن کپی از big boss ساخته بودند
اين حرفها رو خود Liquid گفته بود و فكر ميكرد ژنهاي مغلوب رو دريافت كرده ولي بعدا Ocelot (يادم نيست كجا) گفت كه در واقع Liquid ژنهاي برتر رو دريافت كرده براي همين هم تفاوتهايي با BB داره ولي Solid كه ژنهاي غالب رو دريافت كرده كاملا شبيه Big Boss هست.
فكر كنم در Digital Graphic Novel هم به اين مسئله اشاره شده.

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
شرمنده عجله داشتم انگلیسی تایپ کردم

کارت گرافیک من 256 واقعی و توربو کش نیستش چیپستش NVIDIA هستش فکر کنم یه کم زیادی برای این بازی

چون من شماره 1 این بازیو تو سیستم پنتیوم 3 خودم با کیفیت عالی اجرا کردم اما تو این دستگاه پنتیوم 4 AMD کیفیت خوبی نداشت

این مورد mod qualiti باید از خود کارت گرافیک تنظیم کنم یا را مخفی داره

ممنونم از توجهتون
خوب شما اول Patch 2.0 رو نصب كنيد بعد از اين كرك استفاده كنيد.

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين حرفها رو خود Liquid گفته بود و فكر ميكرد ژنهاي مغلوب رو دريافت كرده ولي بعدا Ocelot (يادم نيست كجا) گفت كه در واقع Liquid ژنهاي برتر رو دريافت كرده براي همين هم تفاوتهايي با BB داره ولي Solid كه ژنهاي غالب رو دريافت كرده كاملا شبيه Big Boss هست.
فكر كنم در Digital Graphic Novel هم به اين مسئله اشاره شده.
اوه میبخشید .... من فرصت نکردم dgn رو بازی کنم .... راستی من هر چی فکر میکنم شباهتی بین crying wolf و یک دختر زیبا پیدا نمیکنم.... اصلا این کجاش آدمه؟:happy:

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک نکته جالب.... به عروسکهای mantis با دقت نگاه کنید ... یکیش شبیه psycho mantis و دیگری شبیه sorrow هستش.... raging raven هم سلاح raven رو داره

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
جالبه، به اون عروسكه كه شبيه Sorrow هست دقت نكرده بودم.
اين نامرد همه چيزارو باهم قاطي ميكنه :)

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
مرسي از پاسخ قبلي
1دليلي كه تو ورژن اول بعد از سوال snale در مورد اسمش بيان شد اين بود كه بايد مثل يك مار حركت كنه و مخفي بمونه2
2من هنوز هم فرق بين snake ها را متوجه نشدم حتي هنوز نفهميدم snake بين ورژن هاي مختلف يك نفر هست يا نه
(چون تو metal gear3 :snake earter يه چشم snake كور ميشه ولي بعدا تو sons of libertyدوباره چشمش سالمه)

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
اون اسنيك تو MGS3 خود Big Boss هست و در اون زمان معروف به Naked Snake . كه اگه دقت كرده باشيد Big Boss چشم راستش كور بوده. در كل غير از mgs3 و mgs po در Metal Gear و Metal Gear 2: solid snake حضور داشته، البته فقط از طريق ارتباط با بيسيم. كه خوب همونطور كه گفتم Solid Snake, Liquid Snake و Solidus Snake كلون هاي Big Boss هستند و به صورت ژنتيكي از روي BB ساخته شدن.

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي از پاسخ قبلي
1دليلي كه تو ورژن اول بعد از سوال snale در مورد اسمش بيان شد اين بود كه بايد مثل يك مار حركت كنه و مخفي بمونه2
2من هنوز هم فرق بين snake ها را متوجه نشدم حتي هنوز نفهميدم snake بين ورژن هاي مختلف يك نفر هست يا نه
(چون تو metal gear3 :snake earter يه چشم snake كور ميشه ولي بعدا تو sons of libertyدوباره چشمش سالمه)

به TIME LINE MGS توجه کنید ... میتونید متوجه بشید که SNAKE در گیمها تفاوت دارند:
193X تولد اسنیک
197X تولد فرزندان اسنیک که solid در امریکا ماند liqued به انگلستان فرستاده شد و solidus به خاورمیانه

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون از پاسخ هاتون
هميشه اين سوال برام بود كه چرا قيافه snake يك شكل نيست كه الان قشنگ فهميدم
پس از نظر زماني mgs3 اولي هستش mgs2 دومي و mgs از همه دير تر اتفاق افتاده
تو mg3 كه snake پدر بود اگر هم اشتباه نكنم تو mgs شخص اول solid snake بود (البته منطقي تره solidus باشه چون قيافش شرقي بود) و تو mg2 هم solidus نقش اول بود نه؟

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون از پاسخ هاتون
تو mg3 كه snake پدر بود اگر هم اشتباه نكنم تو mgs شخص اول solid snake بود (البته منطقي تره solidus باشه چون قيافش شرقي بود) و تو mg2 هم solidus نقش اول بود نه؟
شرمنده اگه يكم بد توضيح دادم، فكر كنم يكم قاطي كردين
اول از همه: تمام متال گيرهايي كه به يك خط داستاني مربوط ميشن به ترتيب انتشارشون اينها هستند:

Metal Gear .1
Metal Gear 2: Solid Snake .2
Metal Gear Solid .3
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty .4
Metal Gear Solid 3: Snake Eater .5
Metal Gear Solid: Portable Ops .6

كه اوليش سال 1987 و آخريش سال 2006 منتشر شده و MGS4 هم كه سال 2008 خواهد آمد.
حالا اگه بخوايم به ترتيب خط داستاني و شخصيت اول مرتبشون كنيم به اين صورت هست:

1. Naked Snake (Big Boss), Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Naked Snake (Big Boss), Meatl Gear Solid: Portable Ops .2
Solid Snake, Metal Gear .3
Solid Snake, Metal Gear 2: Solid Snake .4
Solid Snake, Metal Gear Solid .5
Raiden, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty .6

كه البته Solid Snake در MGS2 هم حضور داشت.

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از پاسخ هاتون

راستشو بخوای خودمم دوست داشتم solidus نقش اول mgs 2 sons of liberty باشه.... چون واقعا دوستش دارم....
بزار کاملا برات توضیح بدم... اگر mgs های قدیمی رو بازی کرده باشیmgs1 mgs2 که بر روی نینتندو اومدن... حدودا 20 سال پیش .... اون موقع solid snake سربازی تازه کار بود که زیر فرمان big boss به انجام ماموریت میپرداخت.. اون موقع با اینکه big boss میدونست solid پسرشه ولی خود snake از این موضوع خبری نداشت.... در همین زمان solidus در خاورمیانه مشغول انجام خدمت بود....پس از حدود 20 سال solidus موفق میشه به عنوان رییس جمهور امریکا به هدف خودش که از بین بردنه patriots هست ادامه بده.... patriots از تفکر وی باخبر میشه و او را از سمت به پایین میکشن..... solidus در mgs 2 sons of liberty قصد داره با به خدمت گرفتن arsenal یا همان تانک عظیم patriots را به زانو دربیاره.... patriots هم raiden یا همان کاراکتر اصلی این بازی رو میفرسته تا جلوی solidus رو بگیره.... در این حین solid snake یا همان کاراکتر اصلی بازیهای mgs و olga به کمک raiden میان..... olga بخاطر نجات فرزندش و solid snake برای اینکه جلوی solidus رو بگیره بدون اینکه بدونه چه خبره..... پیر بودن solidus بخاطر سنش نیست بلکه بخاطر تغییرات ژنتیکی ای هست که بر روی وی صورت گرفته است

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
اقا خيلي ممنون واقعا لطف كرديد

قشنگ فهميدم چي شد
پس در حقيقت تو Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty يكي از برادر ها با اون يكي مقابله ميكنه
راستي برادر سوم (liquid)كجاست؟ چرا ازش خبري نيست؟

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا خيلي ممنون واقعا لطف كرديد

قشنگ فهميدم چي شد
پس در حقيقت تو Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty يكي از برادر ها با اون يكي مقابله ميكنه
راستي برادر سوم (liquid)كجاست؟ چرا ازش خبري نيست؟

liquid در قسمت اول این بازی توسط ویروسی که solid ناقل آن بود کشته شد.... این ویروس بر روی بدن solid هم تاثیرات ژنتیکی ای رو داشته.... در قسمت دوم نشان میده که ocelot از بازوی liquid استفاده میکنه...جای بازویی که gray fox اونرو قطع کرده استفاده میکنه.... liquid گاهی اوقات از طریق همین بازو به ocelot مسلط میشه... liquid بود که جای metal gear arsenal را به solid snake نشان میده و همچنین به snake میگه که ocelot برای patriots کار میکنه:f34r:.

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
نهمين تريلر رسمي MGS 4 هم در نمايشگاه TGS 07 به نمايش در اومد كه باز هم نكات جالبي رو در مورد اين بازي افشا كرد. از جمله جابترين قسمت اين تريلر معرفي دختر Olga بود كه در طي حوادث MGS 2 پس از به دنيا اومدن توسط Patriots ربوده شده بود. همچنين صراحتا اعلام شد كه اين بازي آخرين قسمت از سري حماسه Metal Gear هست.
خلاصه بدجوري اين كوجيما ما رو مجذوب اين بازي كرده، مشتاقانه منتظر سال 2008 هستيم :D

بالا