برگزیده های پرشین تولز

Metal Gear Solid | PS3

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطمين باشين اون Snake جوان چيز خاصي نيست و مثل بقيه شوخي هاي كوجيماست ! مثلأ توي يكي از تريلرهاي MGS3 يادمه يه نفر با موتورسيكلت از تو جنگل رد ميشد و Snake بهش ميگفت : مگه فكر كردي اينجا GTA هست كه با موتور رد ميشي ؟! ( يا يه همچين چيزي ! درست يادم نيست ! )
يه دليل ديگه هم كه نشون ميده اون Snake جوان سركاريه همين Game Play هايي هست كه چند روز پيش نشون داده شد و در تمام تريلر Snake حضور داشت و يه جايي هم دقيقأ توي همون موقعيت Snake جوان قرار گرفت ( همون مجسمه ) كه عكسش رو هم صباحي عزيز توي صفحه قبل گذاشتن.
فعلأ تنها شخصيتي كه روش خيلي بحث هست , اون ماسك داره توي اولين قسمت از تريلر E3-2007 هست كه با مريل و دو نفر ديگه همراهه. فعلأ مشخص نشده اون كيه ولي حدسهايي زده ميشه كه Raiden قبل از سايبورگ شدنش هست.

یک بار دیگه trailer رو نگاه کنید...... در هیچ جا چهره اسنیک جوان مشخص نمیشه ..... فردی که ماسک روی صورتش داره همان اسنیک جوان هستش

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من هم فکر میکنم که رایدن باشه هم به خاطر موهایی که از زیر ماسک زده بیرون هم به خاطر صداش که خیلی شبیه رایدن بود.
--------------------
به نظرمن یکی دیگر از دلایل موفقیت کوجیما در ساخت این بازی این بوده که همیشه در نسخه های جدید تر تحولات و پیشرفت های سوپرایز کننده ای در بازی ایجاد کرده به نحوی که میشه گغت اگه کنترل بازی متال گیر 2 رو کامل بلد باشی یا به اصطلاح Master باشید، برای بازی کردن و احاطه بر بازی متال گیر 3 باید باز هم وقت زیادی برای این کار بزارید.

در مورد اسنیک جوان من که دیگه خسته شدم یا صبر میکنم خود کوجیما مشخص کنه چنین شخصی وجود داره یا نه یا اینکه خود بازی منتشر بشه و ببینیم اوضاع از چه قراره. :D
--------------------
راستی یه سوال اطلاعات عمومی از دوستان:
هر کی گغت کدام شخصیت از سری MGS در تمام قسمتهای داستان حضور داشته؟

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
اگه منظورت نسخه هاي جديد ( MGS 1 به اين ور ) هست فكر كنم فقط Ocelot بود كه توي همشون بود !!

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یه سوال اطلاعات عمومی از دوستان:
حتما jimmy هستش:D همون سرباز که همش اسهال داره:happy:

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من خیلی دوست دارم بدونم شخصیت مورد علاقه شما توی این سری داستانی کی هستش و چرا ؟
راستش من خودم به طرز عجیبی از solidus خوشم میاد چون واقعا وقتی عقاید و دلیل کارهاشو بیان کرد ؛ به نظر من بیشتر به یک آزادیخواه شبیه بود تا یک تروریست ......

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
lol
jimmy رو خوب اومدی ولی درستش همون ocelot بود که آقای Venom گفتن.
من از شخصیت Boss یا بهتره بگم The Joy خیلی خوشم اومد که بعدا اگر فرصتی شدراجع بهش صحبت میکنبم.
همچنین یکی دیگر از خصوصیات بارز در این بازی شخصیت هی منفی داستان هستند که برخلاف خیلی از داستانها فقط به نشان دادن شخصیت منفی انها نپراخته، بلکه اگر دقت کنید بسیاری از انها در وجودشان قهرمانانی نهفته هست وخصوصیت مثبت و افکار جالبی دارند، مهم نیست بر علیه که میجنگند، مهم این است که دلیلی برای جنگیدنشان دارند و چه بسا دلیل اصلی آن دلیلی آرمانی باشد ولی متاسفانه ممکن است در راه نادرستی قرار گرفته باشد.

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lol
jimmy رو خوب اومدی ولی درستش همون ocelot بود که آقای Venom گفتن.
من از شخصیت Boss یا بهتره بگم The Joy خیلی خوشم اومد که بعدا اگر فرصتی شدراجع بهش صحبت میکنبم.
همچنین یکی دیگر از خصوصیات بارز در این بازی شخصیت هی منفی داستان هستند که برخلاف خیلی از داستانها فقط به نشان دادن شخصیت منفی انها نپراخته، بلکه اگر دقت کنید بسیاری از انها در وجودشان قهرمانانی نهفته هست وخصوصیت مثبت و افکار جالبی دارند، مهم نیست بر علیه که میجنگند، مهم این است که دلیلی برای جنگیدنشان دارند و چه بسا دلیل اصلی آن دلیلی آرمانی باشد ولی متاسفانه ممکن است در راه نادرستی قرار گرفته باشد.

خیلی خوشحال میشم اگر راجع به کاری که boss کرد توضیح بدی.... خودت که میدونی من نتونستم پایانشو ببینم و بجز اینکه cqc ساخت وی و اسنیک بوده و اینکه sorrow اجازه داده تا boss وی را بکشه تا ماموریتش کامل شه ؛ هیچ اطلاعاتی از boss ندارم

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
Boss در واقع دختر يكي از Philosophers بودهو تحت نظر آنها آموزش ديده بود، به خاطر همين هم از همان اول به هويت Eva پي برده بود.
به گفته خودش او در ميدان جنگ حامله ميشه و فرزندي به دنيا مياره كه پدرش Sorrow بوده و مادرش خود او، و جاي بخيه وشكافي كه روي بدنش به صورت يك مار وجود داشت رو دال بر ثابت كردن گفته اش اعلام كرد. هدف اصيلي كه به دنبال داشت يكي كردن دوباره دنيا بود و ميخواست بوسيله Philosophers Legacy و Volgin به اين هدفش دست پيدا كنه، فكر كنيد اگر واقعا چنين اتفاقي ميافتاد الان آمريكا خودش رو ابر قدرت نميدونست. در آخر قبل از مبارزه اي كه با Big Boss داشت به اسنيك ياد اوري ميكنه كه "در اين مبارزه هيچ برد و باختي وجود نداره، و كسي كه زنده ميمونه بايد مبارزه رو ادامه بده" كه اين جمله اش نشان دهنده عمق تفكر و عشق و علاقه اي هست كه به اسنيك داره و اسنيك رو لايق ادامه مبارزه اي كه در پيش گرفته بود ميدونست.
اولين زني بود كه براي اولين آزمايشات فضا نوردي آمريكا به فضا فرستاده شد، از اسنيك سوال ميكنه ميدوني من وقتي از بالا به زمين نگاه ميكردم چي ديدم؟ و خودش جواب ميده: هيچي من هيچ چيزي نديدم، نه شرقي، نه غربي و نه هيچ مرزي، تمام زمين يكي بود و اين ديد باعث خطور كردن آن هدف اصيل در فكرش شده بود.
ولي اسرار پشت پرده اش براي هميشه پشت پرده باقي ماند و شخصيت او در تاريخ آمريكا به عنوان جنايتكار جنگي ثبت شد در صورتي كه خودش را قرباني نجات يافتن امريكا كرده بود.

البته باز هم كاراكتر عميقتري پشت اين شخص وجود داره كه باز هم با مرور داستان بيشتر به آن پي خواهيم برد.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
BENBANDU
به نظر من بهترين قسمت از بازي هم واسه شروع كردن همون MGS1 هست، البته اگه ميخواين داستان رو كامل دنبال كنين همونطورر كه قبلا هم گفتم بهتره از قسمت Extras داستان Metal Gear و Metal Gear2: Solid Snake رو هم بخونيد.

بله حتما این کار رو انجام می دهم . به پیشنهاد شما , از پایه شروع می کنم تا . . . . .

یک سوال دیگر :
تا حالا چه ورژنهایی از این مجموعه بر روی PC عرضه شده ؟ :blush:

ممنون .

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
بله حتما این کار رو انجام می دهم . به پیشنهاد شما , از پایه شروع می کنم تا . . . . .

یک سوال دیگر :
تا حالا چه ورژنهایی از این مجموعه بر روی PC عرضه شده ؟ :blush:

ممنون .

فقط Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 2: Substance برای ÷ی سی منتشر شده.

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا حق داشتی که از این کاراکتر خوشت بیاد.... جمله ای که راجع به اتحاد گفته بود واقعا قشنگ بود .... مرسی که راجع به boss توضیح دادی

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
يك تصوير طنز آميز در وصف پير شدن ناگهاني Solid Snake :

پس لطفا ديگر هيچوقت راجع به دليل پيري ساليد اسنيك سوال نكنيد چون در اين تصوير كاملا مشخصه!!!! :evo::upsided::whistle::p

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك تصوير طنز آميز در وصف پير شدن ناگهاني Solid Snake :

پس لطفا ديگر هيچوقت راجع به دليل پيري ساليد اسنيك سوال نكنيد چون در اين تصوير كاملا مشخصه!!!! :evo::upsided::whistle::p

:lol:باحال بود... ببینم شما جایی سراغ داری که بشه novel متال گیر رو که برای psp آمده رو download کرد؟؟؟

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
ميتونم torrent كه خودم از اون دانلود كرئم رو واسه شما بفرستم.
حجمش هم 1.37 هست.
در كل غير از خود novel بازي كه بسيار خوب طراحي شده يه قسمت به اسم Memory Builder هست كه با اطلاعاتي كه موقع مرور نوول به دست مياريد ميتونيد تمام ارتباطهاي عوامل داستان از MG تا MGS 3 رو پيدا كرده و از توضيحاتشون استفاده كنيد. يعني اگر بازي رو شروع كرديد سعي كنيد حتما قسمت Memory Builder رو 300% كامل كنيد.

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
اين بار كوجيما در Game Convention LEIPZIG آلمان پرده از گروهي از رئيس ها (Boss) هاي MGS4 برداشت. اين گروه با نام Beauty and the Beast از چهار زن زيبا تشكيل شده كه در اثر وحشت جنگ ذهنشون نابود شده، هر كدام لباس ربات مانندي از يك حيوان به تن دارن ( كلاغ، اختاپوس، گرگ و آخوندك). هر كدام از اينها طبق معمول اسم هاي رمز در MGS يك صفت به همراه دارند كه به اين ترتيب هستند:
Laughing Octopus

Raging Raven

Crying Wolf

Screaming Mantis

جالب هم اينجاست اسامي اين چهار نفر يا بهتره بگم اسم حيوان هايي كه براي اين چهار نفر انتخاب شده همان اسامي هستند كه بر روي چهار نفر از اعضاي Fox Hound كه كشته شدند بوده:
Decoy Octopus

Volcan Raven

Sniper Wolf

Psycho Mantis

و اين هم تصاويري از گروه Beauty and the Beast

فایل های ضمیمه

• 926596_20070824_screen011.jpg
    926596_20070824_screen011.jpg
    129.6 KB · نمایش ها: 7
  • 926596_20070824_screen012.jpg
    926596_20070824_screen012.jpg
    181 KB · نمایش ها: 7
  • 926596_20070824_screen013.jpg
    926596_20070824_screen013.jpg
    153.4 KB · نمایش ها: 7
  • 926596_20070824_screen014.jpg
    926596_20070824_screen014.jpg
    170.6 KB · نمایش ها: 6

Teknesian

Registered User
لایک‌ها
251
فقط Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 2: Substance برای ÷ی سی منتشر شده.

salam

man kheyli donbale msg2 pc gashtam amma harki dare avalesh safhe tare va nemishe jaiio did age shoma

salemesho soragh darid lotf konid mano dar jariyan bezarid man kharidaresham

mamnoon

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
salam

man kheyli donbale msg2 pc gashtam amma harki dare avalesh safhe tare va nemishe jaiio did age shoma

salemesho soragh darid lotf konid mano dar jariyan bezarid man kharidaresham

mamnoon
(لطفا فارسي)
نسخه پي سي اين بازي شديدا با كارت گرافيكهاي ATI مشكل داره و از Radeon 8500 به پايين رو ساپورت نميكنه و باعث ميشه دقيقا چنين مشكلي پيش بياد. از سري Geforce هم من كمترين كارت گرافيكي كه رو اون اجرا كردم 5200 بوده كه جواب داده.
البته بعضي وقتها يه مشكل عجيبي هم پيش مياد كه باز هم به همين صورت صفحه كاملا سياه ميشد ولي وقتي روي اون يكي ويندوز كه هيچ برنامه اضافي روش نصب نبود و تقريبا تازه نصب شده بود اجرا ميشد كه دليلش رو نميدونم.

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
سلام و ممنون از تاپيك
من هم علاقه خيلي خيلي زيادي به اين بازي دارم
به نظر من بازي جالبيه شبيه سازي مناسبي داره بازيي هست كه ميشه بيش از يه بار يمومش كرد و لذت برد
در حين سادگي براي ديمي رفتن تو مد هاي ساده ميتونه بسيار ماهرانه باشه و هميشه ميشه منتظر چيز عجيبي بود
در ضمن دمو هاي طولاني و زيبا از مزاياشه
ولي معايبي مثل داستان جهت داده شده به صورت بسيار اماتور سعي در ايجاد صحنه هاي سكسي به صورت كمي ناشيانه گرافيك به نسبت پايين (البته در عين حال با اجزا زياد) داره
البته يه چيز ديگه هم كه دوستان هم اشاه كردند و به نظر من با اين كه خلاقيت بازي ساز را ميرسونه جزو معايب بازيه وجود شخصيت هاي اافسانه اي (مثل flame , vamp,fear ,fortune و...) يا توانايي هاي بسيار دور از ذهن براي شخصيت هاي واقعي(مثل برق موجود در بدن volgan )در وسط يه بازي واقعيه
ولي در كل بازيه خيلي خيلي خوبيه

در پاين هم چندين تا سوال برام پيش اومده كه فعلا چند تاش را ميپرسم :blink:

1 چرا به شخصيت اصلي اين بازي ميگند snake (ايا دليلي غير از اون كه تو ورژن اول بازي بيان شد داره)
2 انواع مختلف snake براي چيه (منظورم solid و liquid هست) و اصولا چه فرقي با هم دارند
3 براي چي اسم اين بازي را گذاشتند metal gear solid
4 معني لغوي metal gear تو اين سري بازي چيه ايا منظور يه اسلحه و ابزار جنگي قوي هست يا يه چيزي فراتر از اون يعني يه مجموعه اي از سلاخ ها است يا يه چيزي كه دقيقا ساختاري مثل arsenal gear را داره (مثلا اون وسيله اي كه volgan سفارش ساختش را داده بود metal gear بود يا نه )
5 در مورد patriots كه مخصوصا تو sons of liberty روش خيلي تاكيد شده بود يه مقدار توضيح بديد چون در جريان بازي تاكيد بر اين بود كه مملكت توسط اون ها اداره ميشه ولي اخر بازي معلوم شد كه 150 ساله كه مردند و چرا اسم تفنگ boss هم patriot بود
6 راجع به Philosophers legecy توضيه بديد چون نفهميدم چرا اين قدر مهمه در ضمن ايا منضور از Philosophers همون بنيان كذاران ليبراليسم هست؟

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
(لطفا فارسي)
نسخه پي سي اين بازي شديدا با كارت گرافيكهاي ATI مشكل داره و از Radeon 8500 به پايين رو ساپورت نميكنه و باعث ميشه دقيقا چنين مشكلي پيش بياد. از سري Geforce هم من كمترين كارت گرافيكي كه رو اون اجرا كردم 5200 بوده كه جواب داده.
البته بعضي وقتها يه مشكل عجيبي هم پيش مياد كه باز هم به همين صورت صفحه كاملا سياه ميشد ولي وقتي روي اون يكي ويندوز كه هيچ برنامه اضافي روش نصب نبود و تقريبا تازه نصب شده بود اجرا ميشد كه دليلش رو نميدونم.

مشکل صفحه سیاه یک ایراد نرم افزاری هستش که با رفتن به option و تنظیم کردن model quality بر روی حداقل رفع میشود.... در ضمن در مورد ایراد با ati یک patch آمده است

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2

1- كدوم دليل؟ (يادم نمياد) در كل دليلش اينه كه در MGS3 به دليل اينكه Bigg Boss از شاگرداي Boss بوده و اسم گروه Boss هم Cobras بود كه اسم يك مار هست.
2- خوب هر كدوم از فرزنداي BB يك سري از خصوصيات اون رو به ارث بردن، مثلا Solid Snake ژنهاي بارز و Liquid Snake ژنهاي برتر و Solidus Snake در حد متعادل دوتاي قبلي هست.
3- خوب متال گير اسم همون صلاح كشتار جمعي هست كه هميشه بايد از بين بره و ساليد هم بخاطر شخصيت اول بازي بود.
4- دقيقا نميدونم ولي به احتمال زياد به خاطر استحكام و زره پوش بودنش و در عين حال حركت بر روي دو پا.
5- Patriots يكي از ابهامات داستان هست كه هنوز سر نخ مشخص و مطلب كاملي راجع بهش ارائه نشده و كلا در همين حدي هست كه شما گفتين. Patriot كه اسم واقعي اون اسلحه هست و نماد وفادار بودن Boss بود.( Patriot به ميهن پرستان اطلاق ميشه)
6- Philosophers گروهي از سران كشورهاي بزرگ دنيا بودن كه سرمايه هنگفتي رو گرداوري كردن كه محل اون بر روي ميكرو فيلمي به اسم Phlosophers Legacy ثبت كردند. در مورد هويت دقيقشون هم چيزي نميدونم. (MGS3 خيلي بازي نكردم :) )

بالا