برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

Bahman NO1

Registered User
لایک‌ها
0
حالا من دو تا فایل دارم
1-یکی مربوط به زبان فارسی هست که shx هست
2-و دیگری فایل مربوط به تعداد اس ام اس و اینچیزاس که sbf هست

حالا باید بوسیله برنامه RSD Lite یکبار با فایل shx فلش کنم یکبار با sbf ؟

خیلی متشکرم

اول اون فايل sbf رو با RSD Lite بريز روي گوشي ... بعد فايل shx رو بريز تا منوها فارسي بشن !

بابت لطفي كه به من داشتي ممنونم:)

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوست عزیز . حالا من انقدر سوال می پرسم که از جواب دادنت پشیمون بشی
ببین دوست من ، من وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم گوشی رو میشناسه و می تونم برم داخل مموری کارت گوشی و موزیک و بازی و .. بریزم روش اما وقتی که برنامه آر اس دی رو باز می کنم اصلا انگار هیچ اتصالی با گوشی نداشته باشه هیچ چیزی از مدل و اسم گوشی اون پایین ظاهر نمیشه و اصلا انگار نه انگار که به گوشی وصله
من چک کردم کانکشن گوشیم روی " مموری کارت " هست البته وقتی هم که گذاشتم روی " فکس / دیتا " اتفاق خاصی رخ نداد .
بنظرت مشکل از کجاست ؟ و من باید چکارهایی انجام بدم ؟ گوشی روی مموری باشه یا فکس / دیتا ؟
پ.ن : راستش من توی راهنمایی که شما لینکش رو داده بودید دیدم که نوشته " البته ابتدا باید گوشی رو نصب کرده باشید " و بنظر مشکل از اینجاست اما مشکل اینه که نمی دونم چکار باید بکنم
یکدنیا ممنون

Bahman NO1

Registered User
لایک‌ها
0
بله حق با شماست .. من يه لينك به شما ميدم .. ميتوني از اين لينك استفاده كني ... البته منظور خاصي از لينك ندارم .. ولي خب PT يك فروم كلي هستش .. و جاي اين تاپيكهاي ريز نيست :

http://www.p30mob.com/forum/showthread.php?t=6899

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آقا ما یک وی تری بهمون دادن که به حساب درستش کنیم....منتها این وی تری ظاهرا v3r هست....هر کاریش کردم برنامه های p2k اونو نشناختند.....با وی تری معمولی همچین مشکلی رو نداشتم....برای این هرچی درایور usbmoto بود حتی مخصوص v3r امتحان کردم نشد که نشد ...گفتم شاید با ویندوز سرویس پک 2 مشکل داره با سرویس پک 1 هم امتحان کردم نشد که نشد!!!!....کسی اینجا راه حل عملی سراغ نداره ؟!!!....من فقط میخوام فایلهای حrotected دیفالت گوشی رو پاک کنم و یک فلش پک فارسی 0035 رو روش بریزم!!!!

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
سلاو دوستان راستش من گوشی V3i خودم رو دوسالی خریدم ولی از اون زمانتا الان هیچ آپدیتی نکردم( بهم نخندید ها با گوشی بجز صحبت کردن کاری دیگه ای انجام نداده ام )
یه چرخی هم تو این تاپیک زدم اما نتونستم یه جوابی برای آپدیتم بگیرم
می خواستم ببینم آیا آپدیتی هست یانه؟ این مشخصات گوشی :

Flex Ver. : GSPSLQAT677DY06B

S/W VER.: R47A_G_08.D8.35R

DSP S/W VER. : 63202000

LANGUAGE LIST : 0034

در ضمن طریقه نصب تم ها رو نیز اگه بشه برام توضیح بدید ممنون می شم . در ضمن من تم هایی دانلود کردم که چند تا آهنگ با یه تصویر و یه فایل با پسوند P2KC و SKI هستش.

Bahman NO1

Registered User
لایک‌ها
0
آقا ما یک وی تری بهمون دادن که به حساب درستش کنیم....منتها این وی تری ظاهرا v3r هست....هر کاریش کردم برنامه های p2k اونو نشناختند.....با وی تری معمولی همچین مشکلی رو نداشتم....برای این هرچی درایور usbmoto بود حتی مخصوص v3r امتحان کردم نشد که نشد ...گفتم شاید با ویندوز سرویس پک 2 مشکل داره با سرویس پک 1 هم امتحان کردم نشد که نشد!!!!....کسی اینجا راه حل عملی سراغ نداره ؟!!!....من فقط میخوام فایلهای حrotected دیفالت گوشی رو پاک کنم و یک فلش پک فارسی 0035 رو روش بریزم!!!!

به نظرم بايد گوشي رو با درايورهاي ورژن 2.9 روي سيستم نصب كنيد .

لينك درايور : http://www.drmoto.net/files/P2K_Drivers_2.9.zip

يكبار گوشي رو Uninstall كنيد و مجدد با اين درايورها نصب كنيد !

HIGHER_SENSE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به 3Sootعزیز :cool:
خیلی ممنون از راهنمایی های توپت
یه پیشنهاد::p
به جای اذیت کردن خودت با P2K Commander یا P2kMan بهتره بری NewP2K رو هم امتحان کنی.:f34r:
منم اوایل با اون دو تا ور می رفتم. از وقتی که اینو پیدا کردم دیگه به اونا کاری ندارم.
چون این یکی File Manager, Seem Editor, Flex، امکانات نصب بازی، تغییر عکس بوت، نصب زبان ، تصحیح خطای منوی زنگ و ... رو داره.
در ضمن تمام کارهای برنامه خود گوشی (منظورم اونیه که تو سی دیه) رو هم انجام میده.
خلاصه آنچه همه خوبان دارند، این یکجا دارد.
حتما امتحان کن.:)

خوب دوست من لینک دانلودش رو بزار ماهم دانلود کنیم

LIN KHU CHU

Registered User
لایک‌ها
0
بالاخره بعد از مدت ها پک زبان فارسی برای این گوشی هم به اینترنت اومد...با تشکر از آقا محمد که این رو در یه فروم دیگه آپلود کردن
لینک دانلود

bahmansalam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه گوشی V3 خریده ام. ولی وقتی به کامپیوتر وصل میکنم.گوشی رو تشخیص نمیده.
چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم
میخوام از کامپیوتر روی گوشی آهنگ بریزم و بر عکس.
لطفا هر که میتونه PM بده یا اگر لطف کنه email بزنه به [email protected]

sambol

Registered User
لایک‌ها
4
عزیز تو قسمت usb باید بزاری رو حالت رو ببین رو حالت مودم نباشه!!!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام به دوستان.
من میخواستم بپرسم که آیا میشه روی V3i برنامه مثل دیکشنری که برای گوشی های جاوا استفاده میشه رو ریخت.اگر میشه چطوری.
ممنون میشم کمک کنید.

hn85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا برنامه وفلش های جدید رو در همین تایپیک قرار بدین با تشکر از همه زحمتکشان سایت محبوب پرشین تولز

hn85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باعرض ادب واحترام خدمت همه دوستان یک سوال وآن اینکه من یه فلش فارسی رو گوشی وی تری ای ریختم توسط برنامهRSD_LITE_2_4ولی متاسفانه گوشی فقط عبارت ذیل رو نشان میده وخاموش هم نمیشه لطفا بفرمائید چکار کنم ممنون میشم زود پاسخ بدی BOOT Loader0A.30 S W version: R3443H3-G0E.C4.21R Cannot Program ok to program connect usb data cabe

:(:(:(:(:

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
سلام
مموری کارت V3i اصطلاحا چی میگن ؟ SD ?MMC? RS? .....
میخوام یه یه گیگشو بخرم . بگم بهم چی بدن بهم؟ راستی واسه اینکه کلاه نذارن سرم قیمتش چه حدوده ؟
ممنون.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام
مموری کارت V3i اصطلاحا چی میگن ؟ SD ?MMC? RS? .....

بهش میگن micro sd ....متاسفانه قیمت ندارم!!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام به دوستان.
من میخواستم بپرسم که آیا میشه روی V3i برنامه مثل دیکشنری که برای گوشی های جاوا استفاده میشه رو ریخت.اگر میشه چطوری.
ممنون میشم کمک کنید.

اپلیکیشن های جاوا روی گوشیهای موتورولا بوسیله کامپیوتر و برنامه p2k tools نصب میشه....شما اول درایور یو اس بی گوشیتونو روی ویندوز نصب کنید بعد برنامه p2ktools رو اجرا کنید اگر دزر زمان اجرا usb گوشی درست نصب شده باشه و خود گوشی هم به کامپیوتر وصل باشه توسط خود برنامه گوشیتون شناخته میشه....حالا از بخشی که آیکون جوی استیک بازی هست(فکر میکنم نوشته KJAVA ).....میتونید app های جاوا رو نصب کنید...که البته برخی از اونهایی که نصب میشن رو نمیتونه اجرا کنه....حالا دیکشنری رو امتحان نکردم!!!!

;):cool:

بالا