برگزیده های پرشین تولز

Need For Speed Pro Street

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
من نمی دونم چرا برای من بازی روون نیست و گیر می کنه . گرافیکم 7300 gt هست .

خوب معلومه! چون کارتت ضعیفه! من یک سیستم دارم که یکی 7200 است اصلاً تعطیل بود، آنوقت بعید است با 7300 روان اجرا بشه!:blink:

ولی یک سیستم دیگه هم در دسترس دارم 8600 با رم 2 گیگ و Core 2 Duo خوب اجرا میشه.;)

همانطور که قبلاً هم گفتم اصلاً پول خود را برای ارتقای سیستم دور نریزید بگذارید موقع بازیهای سال نو .

که اگر بری بیرون با سه چرخه با بچه ها کوچولوها مسابقه بدی خیلی بیشتر از این NFS هیجان داره!!!:wacko:

واقعاً کاش این NFS را شرکتی ژاپنی می ساخت. اصلاً هیچ خلاقیتی تو NFS وجود ندارد.رسماً تعطیل! تا اینجا که من رسیدم خیلی یکنواخت بود.

مثلاً چپ که میکنی یکدفعه به اندازه قیمت ماشینت خسارت می بینه با هر سرعتی که چپ کنی. ماشالا هوش مصنوعی!:(

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
خوب معلومه! چون کارتت ضعیفه! من یک سیستم دارم که یکی 7200 است اصلاً تعطیل بود، آنوقت بعید است با 7300 روان اجرا بشه!:blink:

ولی یک سیستم دیگه هم در دسترس دارم 8600 با رم 2 گیگ و Core 2 Duo خوب اجرا میشه.;)

همانطور که قبلاً هم گفتم اصلاً پول خود را برای ارتقای سیستم دور نریزید بگذارید موقع بازیهای سال نو .

که اگر بری بیرون با سه چرخه با بچه ها کوچولوها مسابقه بدی خیلی بیشتر از این NFS هیجان داره!!!:wacko:

واقعاً کاش این NFS را شرکتی ژاپنی می ساخت. اصلاً هیچ خلاقیتی تو NFS وجود ندارد.رسماً تعطیل! تا اینجا که من رسیدم خیلی یکنواخت بود.

مثلاً چپ که میکنی یکدفعه به اندازه قیمت ماشینت خسارت می بینه با هر سرعتی که چپ کنی. ماشالا هوش مصنوعی!:(

یعنی با این سیستم باید دور همه بازی هایی که جدید میاد رو خط بکشم؟

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی با این سیستم باید دور همه بازی هایی که جدید میاد رو خط بکشم؟

آره یه جورایی! دیگه 7300 جواب VISTA را هم نمیده چه برسه بازیهای جدید!!! البته بستگی داره شاید اجرا بشوند ولی روان کار نکنند.

ولی نگران نباش این NFS روان باشه یا نباشه! مفت گرونه!!!:( من الان تقریباً نصفشو رفتم جلو آنهم از سر بیکاری! ادم بره سه چرخه سوار بشه بهتره!;)

دیگه خلاقیت EA تو Most Wanted که داد بیرون تموم شد!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من قبلا هم گفته بودم اين NeedForSpeed با اين روندي كه داره پيش ميره آخرش تعطيل ميشه.
تا قبل از اين كه سالي يه بازي ميدادن و همش عين هم بود.
اين هم از خلاقيتشون كه باز هم گند زدن.

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه ! خوب يا بد بالاخره يه عده بازي ميكنن !! پس لطفا بحثو عوض كنين
3eb4e7b3_2.gif

فقط يكي بچه جريانش چيه ؟!‌ من هر چي تو مود كرير مسابقه ميدم باز برميگرده سر پله اول !! فقط يه خورده مسابقه هاش سخت تر ميشه ماشيناش هم فقط دوتاست هر چي ماشين ميخرم نميشه انتخابش كرد !! هميشه هم روي 1% مونده چجورياتست ؟! كمك لطفا
f6eb47d3.gif

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
3eb4e7b3_2.gif

فقط يكي بچه جريانش چيه ؟!‌ من هر چي تو مود كرير مسابقه ميدم باز برميگرده سر پله اول !! فقط يه خورده مسابقه هاش سخت تر ميشه ماشيناش هم فقط دوتاست هر چي ماشين ميخرم نميشه انتخابش كرد !! هميشه هم روي 1% مونده چجورياتست ؟! كمك لطفا
f6eb47d3.gif
خوب لابد مثل كربن يه قسمت car select داره بايد پيداش كني

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
3eb4e7b3_2.gif

f6eb47d3.gif

هر ماشینی که میخری باید انتخاب کنی برای چه مدل مسابقه ای ازش استفاده میکنی,خودش سوال میکنه بعد از خرید,مثلا میگی این برای Drift و از اون به بعد توی مسابقه هایی که Drift داره میتونی از اون ماشین یا ماشین هایی که برای Drift انتخاب کردی استفاده کنی...

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
هوش مصنوعی بازی پایینه و بجرات میتونم بگه که هیچ تغییری نسبت به چند NFS قبلی نکرده.
بعضی اوقات هم سوتی های عجیبی داره مثلاً تو مسابقه DRAG من با لامبورگینی با 1000 اسب قدرت :wacko: به یک سیویک به 356 اسب قدرت با اختلاف 2 ثانیه باختم.:blink: آنهم با بهترین تعویض دنده. چندین بار امتحان کردم ولی هیچ رقم کوتاه نیومد که بابا این لامبورگینی گاز بده لاستیکهای سیویک پنجر می شه :lol:

کسی میدونه قضیه WHEELIE چیه؟ میدونم که چجور مسابقه ای است ولی چطوری ماشین برای آن مسابقه آماده کنم.:f34r:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
کوئرتی جان باید صبر کنی ، عده ی کمی هستند که به این بازی کشش دارند ...

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
کوئرتی جان باید صبر کنی ، عده ی کمی هستند که به این بازی کشش دارند ...

چشم!

آخه چیکار کنم! بازی خیلی آسونیه!! ;)

دیدن بازی که ساختن مفت گرونه راحتش کردن که دو نفر بیان بخرن بازی کنن.;)

من 70% پیشرفت کریر دارم و امتیازهایم بخاطر مسابقه wheelie خیلی خوب نمیشه.:eek:

هر چند عجله ای هم نیست، چون ویندوز سیستم را عوض کردم و اصلاً علاقه ای به نصبش ندارم وادامه بازی ندارم.ولی اگر کسی میدونه ماشین wheelie را چجوری بسازم ممنون می شوم.:)

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
واقعا" رغبتی به بازی کردنش پیدا کردید ؟!
آخه کال آف دیوتی و کرایسیس و اینا هم هستااااا :D

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
من دو بخش از مسابقه رو کامل رفتم ولی WHEELIE رو ندیدم؟! کجا منظورته؟؟

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
هر ماشینی که میخری باید انتخاب کنی برای چه مدل مسابقه ای ازش استفاده میکنی,خودش سوال میکنه بعد از خرید,مثلا میگی این برای Drift و از اون به بعد توی مسابقه هایی که Drift داره میتونی از اون ماشین یا ماشین هایی که برای Drift انتخاب کردی استفاده کنی...

اي ول آقا ممنون ببخش دير شد چند روزي سفر بودم ! ولي خدايي بچه هاي اينجا اينقدر از اين بازي بد گفتن كه آدم ديگه رغبت نميكنه بازي كنه
connie_mini_glasses.gif
البته از حق هم نگذريم نسبت به قبلي ها خيلي ضعيف تره . بهترين نيد فوري كه بازي كردم و به عمق وجودم چسبيده تاحالا يكي آندر گراند دو بود يكي موست وانتد !

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
اي ول آقا ممنون ببخش دير شد چند روزي سفر بودم ! ولي خدايي بچه هاي اينجا اينقدر از اين بازي بد گفتن كه آدم ديگه رغبت نميكنه بازي كنه
connie_mini_glasses.gif
البته از حق هم نگذريم نسبت به قبلي ها خيلي ضعيف تره . بهترين نيد فوري كه بازي كردم و به عمق وجودم چسبيده تاحالا يكي آندر گراند دو بود يكي موست وانتد !

آره دیگه انگار این بازی اصلا ربطی به قبلیا نداره! حداقل مثل most wanted یه دختر خوشگلی چیزی میگذاشتن بلکه بهتر میشد;)

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آره دیگه انگار این بازی اصلا ربطی به قبلیا نداره! حداقل مثل most wanted یه دختر خوشگلی چیزی میگذاشتن بلکه بهتر میشد;)
:D جدا" فکر کنم بچه های کارمند های شرکتش EA ، یه شب تا صبح نشستن اینو ساختن ، دختر نداشتنشم مال اینه که بچه ها زیر 16 بودن :D

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
مشخصات سیستمت چیه؟
تقصیر خودته دیگه ، هیچ جا نمونده بود رفتی از P30world گرفتی ؟
یه دفعه از P30world گیم گرفتم 4 روز طول کشید تا برسه به دستم ، زنگ هم که میزدم میگفتن با پیک میفرستیم . بعد از 4 روز ... بازی نصب نشد :دی.
فقط Sarzamin Rayaneh.

اسم فایلی که پیدا نمی کنه بگید چیه؟

من هم همین مشکل را داشتم ولی دقیق یادم نیست چی بود؟ اولش با dx شروع میشد. اگر همین فایل را گفته بگو تا برایتان آپ کنم.

ماکه بالاخره افتخوار پیدا نکردیم این بازی رو انجام بدیم چون سیستمم سوخت :(

ولی ایشالا با سیستم بعدی !

از شما هم که قصد کمک داشتید خیلی ممنونم :blush:

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
من دو بخش از مسابقه رو کامل رفتم ولی WHEELIE رو ندیدم؟! کجا منظورته؟؟

فکر کنم بخش سوم به بعد باشه. آخه ویندوز را دوباره نصب کردم و اصلاً حوصله نصب دوباره اش را ندارم از بس خوبه.

درصدش هم تو کریر فکر کنم 50درصد بود که یه مسابقه Wheelie گذاشته بود و هی می گفت ماشین مناسب نداری ما هم هی خریدم و آخر هم نفهمیدیم که چی می خواهد .

NFS فقط Most Wanted و Undergroundها ، چه حالی میداد پلیس دنبالمون می کرد. اصلاً NFS با پلیس بازیش معروف شد و گرنه بازیهای تو پیست همین الانش هم کم نیستند که قبل از این اومدن و از این بهترن. NFS فقط بخاطر شهرتی که خرابش کرد خریدار داره. :(

بالا