برگزیده های پرشین تولز

New Age

mhejrati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اسم من محسن است و ویولن میزنم و به موسيقي بي كلام خيلي علاقه دارم .
واقعا از بحث شما لذت بردم و می خواستم بگم اولا چه جوری باید عضو این گروه شد :)
دوم اينكه من كاملا با سي دي موافقم .
البته بايد بگم آلبوم خودم اصلا كامل نيست ولي به اينترنت پر سرعت دسترسي دارم و دانلود و آپلودم هم نامحدوده
خلاصه خوشحال مي شم كاري بكنم .

mojganmx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

این کار تون خیلی جالبه . من هم یه آلبوم از era & oliver shanti دارم که کار قشنگیه.
در ضمن دوست دارم آلبوم های جدید secret garden رو داشته باشم راستی یه گروه gregorian هست که آلبوم master of chant رو ازشون شنیدم و خوشم اومد اگه کسی از اینا آلبومی داره لطف کنین و بگید
ممنون

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
با سلام ، ضمن تشکر از PDA عزیز به خاطر باز کردن این مبحث ، و مطالب خوب و مفیدی که در این رابطه مطرح توسط این دوست عزیزمون مطرح شد .

در مرحله اول عرض کنم خدمدت که این لینک موزیک مهدی خان برای من متاسفانه فیلتر هست ( Mehdi_-_Instrumental_Imagery_-_Millenium_Dance ) اگر امکان داره محبت کنید داخل این آدرس آپلود کنید :

کد:
http://www.tribute-band.com/upload/

و اما در مورد پیشنهاد Pda عزیز ، با پیشنهاد شما کاملا موافقم ولی باید یک نفر مطمئن از بین اعضای فروم حاضر در ایران انتخاب بشه تا بتونه این مجموعه رو جمع آوری کنه و به دست دوستان برسونه ، باید در مرحله اول این کار رو انجام داد ، سپس در مورد بقیه مسائل و جمع کردن کلکشن بقیه بچه ها اقدام کرد .

به هر حال ، بنده تا جایی که خاطرم هست و الان در دسترس دارم این مجموعه رو میتونم در اختیار بزارم .

از ریچارد کلایدرمن :

Another Birth , Far away Palaces , , Glassy Frontier , Golden Hearts , Magic Night 1 , Magic Night 2 , Serenades , Spring in Fall , The love of Piano

البته این مجموعه تازه به دستم رسیده و اگر در انتخاب آلبوم ها اشتباه میکنم عذر میخوام .

از سری کارهای اریک کلاپتن هم لبه تاریکی ، Edage Of Darkness رو دارم که البته انتشار همین موئسسه آوای باربد هست .

از سری موسیقی های متن فیلم هم فعلا موسیقی متن فیلم شجاع دل ، Braveheart ( به غیر از ترک 3 این آلبوم که Main Title باشه ) و همچنین چارلی و کارخانه شکلات سازی ( Charlie and the Chocolate Factory ) رو دارم که با این مجموعه تا چند روز دیگه پدرخوانده 1 ، 2 ، 3 و ترمیناتور 1 ، 2 ، 3 و ارباب حلقه ها 1، 2، 3 و چند عنوان دیگه اضافه میشه .

چندین کالکشن دیگه هم دارم که در صورت نیاز ذکر میکنم .

ضمنا شديدا به دنبال موسقي متن فيلم پيانيست هستم ، چند جا هم لینکش رو دیدم ولی متاسفانه لینکها خراب بود ، با Emule هم خیلی مشکل دارم و به رحمت به سرورش وصل میشم ، در ای رابطه اگر کسی تونست کمکی بکنه خیلی خیلی ازش ممنون میشم .

یاد آور میشم از سری کار های Wojciech Kilar موزیک متن فیلم The Pianist اطلاعات کامل از تعداد ترک ها و غیره :

کد:
http://www.soundtrack.net/soundtracks/database/?id=3315

موفق و پیروز باشید .

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . بنده دوباره برگشتم . :D . بريم سر اصل مطلب . مطلب Saeidgraph عزيز روحيه داد بهم . از mhejrati و mojganmx كه تاپيك رو دوباره زنده كردند هم ممنونم :D . خب ! به نظر من ما مي تونيم چند تا كار بكنيم .

كار اول اينكه بياييم و موسيقي متن فيلمها رو جمع آوري كنيم . اگر كلكشني بود كه چند نفر داشتن ، اوني كه Bitrate بيشتري داره رو استفاده كنيم . البته معقول ها ! كسي اگر مثلا 96 Kbps موسيقي متن فيلم گلادياتور رو داشت و ديگري 192 Kbps خب معلومه ديگه ! از دومي استفاده مي كنيم . يا مي تونيم همه رو به صورت استاندارد ، 128 Kbps در نظر بگيريم .
كار دومي كه مي تونيم بكنيم اينه كه ايندفعه صرفا آهنگسازها رو در نظر بگيريم . مثلا مجموعه كارهاي Hans Zimmer كه البته بيشترشون موسيقي متن هستند . ميشه از كارهاي اين موسيقي دان به The Last Samurai - Gladiator - BlackHawk Down - Madagascar اشاره كرد . آهنگساز بسيار معروفيه كه حتي موسيقي متن فيلم The Da Vinci Code كه جناب Dan Brown نوشته اند رو هم مي خواد بسازه . يا مثلا James Horner كه ميشه از كارهاش به موسيقي متن فيلم هاي Troy - Titanic - Jumanji - The Mask of Zorro - Braveheart - The Devil's Own اشاره كرد .

كار سومي كه ميشه كرد اينه كه اصلا از موسيقي متن خارج بشيم و به آهنگهاي ديگه بپردازيم . مثلا بياييم و آهنگهاي مهدي (<شوخي>كه اين بنده خدا astm1834 كه البته حق هم داره ، ما رو كچل كرد كه اينقدر گفت اين آهنگها چي شد.شرمنده :blush: :blush: </شوخي> ) ، آهنگهاي جديد كيتارو ، ياني ، ونجليس ، كلايدرمن ، انيا و حتي گروههايي مثل Secret Garden كه من چند تا از كلكشن هاش رو دارم و واقعا قشنگ مي زنن ، رو جمع آوري كنيم .

خب ! پس شد انتخاب از يكي از اينها
1- موسيقي متن فيلم ها
2 - آهنگسازها (موسيقي متن)
3 - آهنگسازها

ها ؟ اينجوري بهتر نيست كه معلوم كنيم . چون هر كدوم از اين 3 مورد مي تونه به خودي خود ، چند تا كلكشن باشه .

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
این لیست هم اضافه شد .

Coffee and Cigarettes , Moulin Rouge , Ocean's Twelve , Ocean's Eleven , The Island , Super Smash Bros , starwars

[ موزیک متن فیلم ]

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
Papillon

Papillion_ST11260.gif

کاری از Jerry Goldsmith ، محصول : 1973

موزیک Theme فیلم رو میتونید اینجا داشته باشید :

کد:
http://www.vwlz.narod.ru/music/Theme_From_Papillon.MP3

با کیفیت 128Kbps

nsaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خدمت همه دوستان همچنین pda عزیز . مدتها بود دنبال چنین تاپیکی تو فروم های فارسی بودم.
ممنون کار بسیار خوبی خواهد بود .
در مورد فرمت پخش خواستم ogg را پیشنهاد کنم .
تا حالا با این فرمت تجربه ی کار داشته اید ؟ افت بسیار کم کیفیت و امکان فشرده سازی مطلوب به خاطر variablebitrate کد کردنش.
به هر حال توی تجربه بسیار بهتر از mp3 بوده و شاید بشه گفت قابل قیاس با اون نیست . فرمتش هم آزاد و رایگانه (نرم افزار بازمتنه) و من تولینوکس باهاش کد گذاری میکنم و همه جا همه کس ازش لذت برده است .
نظرتان را بفرمایید .
با تشکر

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
لطف می کنید در مورد فورمتی که ذکر کردید بیشتر توضیح بدید؟ ، با چه نرم افزاری ساپورت میشه ؟

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nsaba :
سلام
خدمت همه دوستان همچنین pda عزیز . مدتها بود دنبال چنین تاپیکی تو فروم های فارسی بودم.
ممنون کار بسیار خوبی خواهد بود .
در مورد فرمت پخش خواستم ogg را پیشنهاد کنم .
تا حالا با این فرمت تجربه ی کار داشته اید ؟ افت بسیار کم کیفیت و امکان فشرده سازی مطلوب به خاطر variablebitrate کد کردنش.
به هر حال توی تجربه بسیار بهتر از mp3 بوده و شاید بشه گفت قابل قیاس با اون نیست . فرمتش هم آزاد و رایگانه (نرم افزار بازمتنه) و من تولینوکس باهاش کد گذاری میکنم و همه جا همه کس ازش لذت برده است .
نظرتان را بفرمایید .
با تشکر
 سلام . حقيقتش من نمي دونم چرا دوستان از اين تاپيك استقبال نمي كنن وگرنه خيلي بيشتر ميشه فعاليت كرد. خب ! درباره اين پيشنهاد يعني استفاده از OGG بايد بگم كه راستش من به خاطر يكي از پروژه هام درباره اين پسوند كار كردم . همونطور كه مي دونيد OGG هم مثل MP3 جزء Lossy Compressions هستند و اين به معني اينه كه صرفا OGG مي تونه در مقايسه با MP3 با همون كيفيت ، حجم پايين تري رو توليد كنه (و همونطوري كه گفتيد ديگه لازم نيست اگر قرار كار بين المللي انجام بديم ، به ازا استفاده از MP3 مثلا به Fraunhofer پولي پرداخت كنيم) و كلا تبديل يه پسوند Lossy Format به يكي ديگه چندان كمكي نمي كنه (و نهايتا حجم كاهش پيدا مي كنه) . من به شخصه خودم از OGG خيلي استفاده مي كنم و اون رو البته به MP3 ترجيح مي دم . برام فرقي نداره كه بگن كه از OGG استفاده كنيم يا MP3 . ولي MP3 شهرت بيشتري داره (حالا چه به درست و چه نادرست) . باز هم به عهده دوستان .

nsaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

امیدوارم همگی خوب باشید .
سعید عزیز در موردش توضیح خلاصه ای توسط pda دیدیم . در مورد ساپورت نرم افزاری فکر کنم به غیر از مدیاپلیر مایکروسافت اون هم به علت سیاست های ضد متن باز ، بقیه ی نرم افزار های معروف پخش ازش پشتیبانی میکنند .
اما pda جان منظور من این بود که در حجم مساوی از کیفیت بالاتری بهره بگیریم نه اینکه حجم را کاهش دهیم تا به کیفیت mp3 برسیم.
http://www.vorbis.com/
http://www.xiph.org/ogg/doc/
http://www.xiph.org/downloads/
لینک های بالا در مورد این فرمت اطلاعات بیشتری در اختیار قرار میدهد.
در مورد استقبال از این تاپیک هم باید گفت این جور موسیقی طرفداران خاصی دارد و نباید انتظار داشت هر کسی علاقه مند بهش باشد .
در مورد موسیقی کلاسیک هم شاید به وضع مشابهی برسیم .
به هر حال در زمینه همکاری اگر کاری ازم بر بیاد فرو گذار نمیکنم .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اوه من اكثر البومهاي كيتارو رو دارم . واقعا اهنگاش رويايه
156.gif

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش داشتم امروز از اول اين تاپيك رو مي خوندم . حقيقتش دلم سوخت از اينكه چرا ادامه ندادم اين بحث رو .
ولي از امروز دوباره ميرم توي نخش ! آقا هر كي پايس بسم الله .
clapping.gif
clapping.gif

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Pda :
راستش داشتم امروز از اول اين تاپيك رو مي خوندم . حقيقتش دلم سوخت از اينكه چرا ادامه ندادم اين بحث رو .
ولي از امروز دوباره ميرم توي نخش ! آقا هر كي پايس بسم الله .
clapping.gif
clapping.gif
من پايه ام خفن .

nsaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم تا حدی که مشغله اجازه بده در خدمتم.
راستی این لیست ها برای ارسال به علاقه مندان آماده شده یا نه؟

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
نظرتون در مورد این گالری چیه ؟ از دوستان کسی این آلبوم ها رو داره ؟

New Age Top Sellers - Amazon Shoping
Here

mojganmx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من با گزینه 3 بیشتر موافقم مخصوصا با اون قسمت secret garden :blush: چون خودم خیلی دنبال کاراشون هستم اگه یکی بتونه بهم کمک کنه خیلی ممنون میشم من از تو سایتشون آهنگ های جدید رو که به صورن فلش گذاشته گوش کردم و کلی غصه خوردم که اونارو ندارم ... :( :(
در مورد گزینه 1 هم من موزیک فیلم های hamlet,lost highway,titanic و چند تا دیگه رو دارم ولی باز هم نظرم همون 3 هست ولی آلبوم کاملی برای معرفی ندارم و اکثر آهنگ های پراکنده از یک آهنگ ساز رو دارم
eric clapton - enya - vangelis - kenny G

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
من سایت آلبوم The Hard & The Easy رو پیدا نکردم محبت می کنید لینک بدید ؟

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
دوستانی که عاشق پیانو و موزیکهای رومانتیک هستند ، حتما این سری رو دریافت کنن .

The Best Piano of The Daydream

01•Tears
02•You And Me
03•Beautiful Lady
04•Walking With You
05•I Miss You
06•Rainy Sunday
07•Daydream
08•Valentine S Day
09•Love Is 1
10•Wedding Mendelssohn
11•Love Is 2
12•Questions
13•Steeping On The Rainy Stre
14•A Comm amour
15•Raves D'amour
16•Les larmes De Joie​

با کیفیت 64 Kbps

به نظر من که فوق العاده زیباست !:)

jasmine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقاي سعيد
از شنيدن موسيقي هايي كه لينكشون رو گذاشتيد بسيار لذت بردم اگر راهي براي دانلود كردن يا تهيه سي دي اين آهنگها هست ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد.

بالا