برگزیده های پرشین تولز

ONIMUSHA 3 برای PC

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از ITLine :
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :D

بالاخره تمومش کردم :lol:

چقدر سریع تمومش کردی:wacko:

ببینم شمیر افسانه ای سامانوسکه و ژاک رو گرفتی؟

لباس رو ازاد کردی؟

تیپ ژاپنی ژاک رو آزاد کردی؟

یا فقط اخرش رو گرفتی؟

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
تا حالا کسی بازی اونی ماشا 3 (مخصوص pc ) رو نصب کرده؟
پشت سی دی این نوشته شده بود:
استفاده از این بازی به کسانی توصیه می شود که به سخت افزار و نرم افزار آشنایی داشته باشند
منظورش چیه ؟
کارت گرافیکی 128 می خواد ؟

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mohammad8711 :
تا حالا کسی بازی اونی ماشا 3 (مخصوص pc ) رو نصب کرده؟
پشت سی دی این نوشته شده بود:
استفاده از این بازی به کسانی توصیه می شود که به سخت افزار و نرم افزار آشنایی داشته باشند
منظورش چیه ؟
کارت گرافیکی 128 می خواد ؟

دوست عزیز من این بازی رو رو pc نصب کردم و مشکلی نداشت
کارت گرافیکم هم 128 بود
اصولا این چیزهایی که رو جلد بازی مینویسن الکیه بهش توجه نکن

sepehrteam

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه
من این بازی انیموشا رو خریدم کلا 2 تا سیدی هستش نصبش هم درسته اما وقتی می خوام اجراش کنم یه ارور میده که مربوط به دایرکت تیری دی Direct 3D هستش
Faild creating the Direct3D Device
ایراد از کارت گرافیکی هم نیستش چون هم بازی دوم رو راحت اجرا کرده هم کواک 4 رو.
اگه کسی می دونه یه کمکی به من بکنه!
ممنون

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
دايرت ايكس شما قاطي كرده كه بهتره يه بار ديگه ديرت ايكس نصب كنيد و اگه بازم جواب نداد ناچرا يه ويندوز بريزيد

لازم به ذكر است كه نسخه اصلي اين گيم كه از روي كنسول PS2 پورت شده است و بدون تركيب اموليتور و كاملا سازگار با PC است اين ماه منشتر شد و به زودي در بازارهاي ايران مي ياد

ضمنا اين گيم مخصوص PC است و از كليد هاي PC استفاده شده و از كليد هايي مانند مربع و ضربدر خبري نيست

موفق باشيد

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آقایونه ONIMUSHA باز، کسی می دونه من چرا اینجا گیر کردم؟ :D

attachment.php

attachment.php

attachment.php

فایل های ضمیمه

• oni1.jpg
    oni1.jpg
    24.6 KB · نمایش ها: 62
  • oni2.jpg
    oni2.jpg
    16 KB · نمایش ها: 59
  • oni3.jpg
    oni3.jpg
    25.3 KB · نمایش ها: 54

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
برای اینکه بتونی این در رو باز کنی باید قدرت شمشیرت رو افزایش بدی .
تو جایی که بازی رو save میکنی یک گذینه هست (_ اسمشو دقیقاً یادم نیست ,ولی با E شروع میشه ) روی اون گذینه برو و اونجا level قدرت شمشیر رو بالا ببر.
تو صفحه های قبلی بچه ها توضیح دادن

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
تو صفحه (های!) قبلی چیزی ندیدم، به هر حال ممنون.

keyvan-ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد از قضیه این کشتی و این حرفا وقتی سامانوسکه از راه آب بیرون میاد چه کارهایی باید بکنه.
لطفا" کمک کنید.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از keyvan-ir :
بعد از قضیه این کشتی و این حرفا وقتی سامانوسکه از راه آب بیرون میاد چه کارهایی باید بکنه.
لطفا" کمک کنید.
كجاشو ميگي ميشه يكم توضيح بدي؟

keyvan-ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی سامانوسکه از راه آب بیرون میاد و وارد یه جایی مثل کلیسا میشه. یه درچه مخفی مثل تابوت هست که بعد از اون دیگه هیچ دری باز نمیشه.

keyvan-ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا" کمکم کنید. چون بعد از گیر کردن توی این قسمت که بالا توضیح دادم اصلا" حوصله هیچ بازیی ندارم.

Imannnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از keyvan-ir :
لطفا" کمکم کنید. چون بعد از گیر کردن توی این قسمت که بالا توضیح دادم اصلا" حوصله هیچ بازیی ندارم.

شما باید به نوبت اون مه سیاه (تاریکی) رو از مجسمه ها بگیری به همون طریق که روح دشمنارو میگیری (با همون دکمه)......ترتیبش هم به این صورته که اگر دقت کنی
در چهار مجسمه ای که در دو طرف کلیسا قرار دارن به ترتیب از یک تا چهار درختچه (یا چراغ) روشن کنارشون میبینی ینی از اونیکه یکی هست شروع کن تا چهار...حواست باشه اشتباه نکنی که باید از اولی شروع کنی! بعد که چهار تا مجسمه رو از تاریکی رهانیدی یی!!:D برو جای اون مجسمه شیر بهت یک اسلحه میده (اگه درست یادم بوده باشه) و اونوقت برو به سمت راست همون تابوته یک دکمه قرمز میبنی اونو فشار بده...وسطش یک راه باز میشه به زیر زمین و ادامه ماجرا......

اما بهت توصیه میکنم اگه اینگلیسیت خوبه از راهنمای سایت گیم اسپات استفاده کنی:eek: ....چون این بازی معما زیاد داره....لینکشو برات میزارم:

http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/onimusha_3.txt

keyvan-ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Imannnn :
شما باید به نوبت اون مه سیاه (تاریکی) رو از مجسمه ها بگیری به همون طریق که روح دشمنارو میگیری (با همون دکمه)......ترتیبش هم به این صورته که اگر دقت کنی
در چهار مجسمه ای که در دو طرف کلیسا قرار دارن به ترتیب از یک تا چهار درختچه (یا چراغ) روشن کنارشون میبینی ینی از اونیکه یکی هست شروع کن تا چهار...حواست باشه اشتباه نکنی که باید از اولی شروع کنی! بعد که چهار تا مجسمه رو از تاریکی رهانیدی یی!!:D برو جای اون مجسمه شیر بهت یک اسلحه میده (اگه درست یادم بوده باشه) و اونوقت برو به سمت راست همون تابوته یک دکمه قرمز میبنی اونو فشار بده...وسطش یک راه باز میشه به زیر زمین و ادامه ماجرا......

اما بهت توصیه میکنم اگه اینگلیسیت خوبه از راهنمای سایت گیم اسپات استفاده کنی:eek: ....چون این بازی معما زیاد داره....لینکشو برات میزارم:

http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/onimusha_3.txt
یک دنیا ازت ممنونم.

Imannnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از keyvan-ir :
یک دنیا ازت ممنونم.

خواهش ميكنم.....وظيفه بود:rolleyes:
از اون لينك راهنما حتما استفاده كن......فوق العادس;)

babak728

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از دست این پازل چیکار کنم تا می رم رو بعدی میزنه من را این هم عکسش

(حالا که به جواب سوالتون رسیدید من عکس بزرگ رو حذف می‌کنم، irgame)

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    121.1 KB · نمایش ها: 24

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

عكس را به صورت Thumbnails مي زاشتي " كه گذاشتي" خيلي بهتر مي شد و استايل وي بي را بهم نمي زد ;)

در مورد پازل:
قبل از اينكه وارد هركدوم از پازل ها بشي مي بيني كه كلا پازل ها توسط يه ديواره مسدود هستند كه روي اون ديواره هر سه پازل ماه خورشيد ستاره را نشون داده كه به صورت گردشي مي چرخند كه شما با توجه به حركت پيكان ها" "فلش" ترتيب ستاره و ماه و خورشيد را رعايت مي كنيد و راه مي رويد

مثلا در همين پازل كه عكس را گرفته ايد اگه اشتباه نكنم ترتيب پازل به صورت ستاره -خورشيد-ماه است و شما از سمت راست حركت مي كنيد و به اين صورت كه"

04 05 06
03 08 07
02 09 10
01 12 11

به شكل بالا اگه دقت كنيد مي بينيد كه به ترتيب از شماره يك تا 12 با توجه به جدول مسير را شماره بندي كرده ام...

سه تا پازل است كه قبل از اينكه وارد پازل ها بشيد مسير را به صورت دايره اي با پيكان نشون داده است

babak728

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Amir(Steve) :
سلام

عكس را به صورت Thumbnails مي زاشتي " كه گذاشتي" خيلي بهتر مي شد و استايل وي بي را بهم نمي زد ;)

در مورد پازل:
قبل از اينكه وارد هركدوم از پازل ها بشي مي بيني كه كلا پازل ها توسط يه ديواره مسدود هستند كه روي اون ديواره هر سه پازل ماه خورشيد ستاره را نشون داده كه به صورت گردشي مي چرخند كه شما با توجه به حركت پيكان ها" "فلش" ترتيب ستاره و ماه و خورشيد را رعايت مي كنيد و راه مي رويد

مثلا در همين پازل كه عكس را گرفته ايد اگه اشتباه نكنم ترتيب پازل به صورت ستاره -خورشيد-ماه است و شما از سمت راست حركت مي كنيد و به اين صورت كه"

04 05 06
03 08 07
02 09 10
01 12 11

به شكل بالا اگه دقت كنيد مي بينيد كه به ترتيب از شماره يك تا 12 با توجه به جدول مسير را شماره بندي كرده ام...

سه تا پازل است كه قبل از اينكه وارد پازل ها بشيد مسير را به صورت دايره اي با پيكان نشون داده است

merci dorost shod

بالا