برگزیده های پرشین تولز

ONIMUSHA 3 برای PC

EAB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من در انیموشا 3 در مرحله کوه سنت میشل گیرکردم
با سامانوسوکه تو همون کوچه سه در داره و با ژاک همون جای که یک چرخ دنده ازدر بزرگ کمه
لطفا یکی کمک کنه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از EAB :
با سلام
من در انیموشا 3 در مرحله کوه سنت میشل گیرکردم
با سامانوسوکه تو همون کوچه سه در داره و با ژاک همون جای که یک چرخ دنده ازدر بزرگ کمه
لطفا یکی کمک کنه

اگه لطف کنید یه Screen Shot ازش بزارید راحت تر می تونم کمکتون کنم

اینطوری که فرمودید چرخ دنده در بالای قلعه گیر کرده اید که باید با ژاک در کنار قطار که درب دارد گیاه را بگیرید و به سامانوسکه بدید تا چرخ دنده را بهتون بده

البته اگه یه اسکرین شات بزارید و بگید چی کم دارید راحت تر می تونم کمکتون کنم

EAB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Amir(Steve) :
اگه لطف کنید یه Screen Shot ازش بزارید راحت تر می تونم کمکتون کنم

اینطوری که فرمودید چرخ دنده در بالای قلعه گیر کرده اید که باید با ژاک در کنار قطار که درب دارد گیاه را بگیرید و به سامانوسکه بدید تا چرخ دنده را بهتون بده

البته اگه یه اسکرین شات بزارید و بگید چی کم دارید راحت تر می تونم کمکتون کنم

من فقط نمدونم کدوم گیاه میفرمایید

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
باید اون دونه گیاه که دارین رو تو قسمتی که قطار هست و ازش بیرون اومدین پای اون سکوها بکارین بعدا بزرگ میشه تو اون یکی زمان

EAB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید ولی کدوم دونه رو میگید میشه یکمی توضیح بدید:blush:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از EAB :
ببخشید ولی کدوم دونه رو میگید میشه یکمی توضیح بدید:blush:

سلام

قطار را یادتون هست از پله های که بالا می روید یه درب هست که قفل شده باسه ژاک یادمه که با سامانوسکه اون درب باز می شه و داخلش یه گیاه هست که باید به ژاک بدید تا بکارش و باسه سامانوسکه تبدیل به درخت بزرگی بشه که بتونه باهاش به بالای قلعه بره

این تیکه از گیم اصلا پیچیده نیست در بالای قلعه یه درب هست که باسه ژاک هست که وقتی داخل درب شدید در سمت چپستون 9 تا پازل خورشید-ستاره-ماه هست که باید به ترتیبی که در جلوتون عکسش هست راه بروید تا یه ایتم ازاده کنه و در جلوتر همین راه یه درب هست که با بازشدنش راه سامانوسکه را باز می کنه که دوباره وارد زمان شوید و به قبل بروید "البته یه جورایی تبهمه:D "

EAB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل من اینه که در قسمت سامانوسکه سه در وجود دارد که هیچ کدام باز نمیشه در واق از زمانی به قلعه اومدم نه چیزی برداشتم نه کار خاصی انجام داده ام

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از EAB :
مشکل من اینه که در قسمت سامانوسکه سه در وجود دارد که هیچ کدام باز نمیشه در واق از زمانی به قلعه اومدم نه چیزی برداشتم نه کار خاصی انجام داده ام

وارد قلعه که می شی باید باید بلافاصله Ako "همون فرشته کوچیک" را به زمان بفرستی که از حال و روز ژاک خبر دار بشه که نشون می ده که ژاک با قطار می یاد بعد که با ژاک بالا قلعه می ری بعد از رد کردن دو یه تا در یه کلید می گیری که باید به سامانوسکه بدی که اون درب جلوییش را باز کنه

کلا جلوی سامانوسکه یه درب مانند زندان هست که با یه مدالیون باز می شه و یه درب که کلیدش رو باید ژاک بهت بده

شرمنده بیشتر از این نمی تونم راهنمایی کنم اخه این گیم را حدودا یک سال پیش بازی کردن و الان Save گیم هم ندارم که نزدیک باشه...

EAB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در زمان ژاک بعد از پایین اومدن از قطار یک در وجود داره که باز نمیشهواز سوراخش تورو نگاه مکنه بعد که میری بالا یک محفظه است توش یه جعبه با یک گلدان ابی رنگ وجود داره و اطراف محفظه یک تیغه وجود داره که بالا و پایین میره ونمی ذاره بری تو محفظه و در قسمت بعدی در بالای قلعه دو در وجود داره یکی دره بزرگ که وقتی اهرمشو میکشی می بینی که یه چرخ دنده کم داره
ودر بعدی رو وقتی میری توش باید نردبان طنابی داشته باشی تا بری پایین
حالا یکی نیست کاملا بگه ما باید چیکار کنیم البته باتشکر از شما :blush:

EAB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از دوستان خودم پیدا راهشو پیداکرمدم باید در قسمتی که محفظه وجود داره باشمشیرenga مشعلها رو روشن کنیم تا حصار وایسه تا کیلید از تو محفظه برداریم

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از EAB :
ممنون از دوستان خودم پیدا راهشو پیداکرمدم باید در قسمتی که محفظه وجود داره باشمشیرenga مشعلها رو روشن کنیم تا حصار وایسه تا کیلید از تو محفظه برداریم

من گفتم شما اون مشعل ها رو رد کردی و مشکل داری :D

یه چیزی بگم که در بالای قلعه وقتی که وارد درب می شی یه درب کوچکی هست که داخلش که می شی یه ادمی که داخل یه پیله هست می یاد پایین و ازت می پرسه که می خوای وارد مراحل Battle بشی حتما Yes را بزن و برو پایین در اون قسمت چند تا مرحله هست با زدن همه Enemy ها و تمام مرحله ها یه گویی ازاد می شه که در زدن قدرتی شمشیر خیلی کاربرد داره

در طول گیم چندین مراحل اینطوری هست که بهتره همشون رو بری و گوی را بگیری حتی اگه سخت بود....

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
سلام بچه ها
من تازه این بازی رو گرفتم و نصب کردم اما متاسفانه وقتی بازی رو اجرا میکنم بازی بصورت full screen در نمیاد و بازی تو یک پنجره اجرامیشه ( نمی دونم منظورم رو متوجه شدید یا نه ؟)

می خواستم ببینم مشکل از چیه ؟

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از ITLine :
سلام بچه ها
وقتی بازی رو اجرا میکنم بازی بصورت full screen در نمیاد و بازی تو یک پنجره اجرامیشه

آقا مشکل با یک alt + enter حل شد :D

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
دوباره سلام بچه ها

من تو مرحله western ship به یک کشتی رسیدم که ژاک با موتورش میپره روش.
تو طبقه زیرین کشتی یک در هست که عکس 4 جمجمه روشه و در قفله . و من هم هیچ کلید و item ندارم که بشه باهاش در رو باز کرد .

لطف کنید بهم بگید چطوری می تونم این در رو باز کنم .( عکسشم گذاشتم این پایین)

mt4jr6.jpg

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از ITLine :
دوباره سلام بچه ها

من تو مرحله western ship به یک کشتی رسیدم که ژاک با موتورش میپره روش.
تو طبقه زیرین کشتی یک در هست که عکس 4 جمجمه روشه و در قفله . و من هم هیچ کلید و item ندارم که بشه باهاش در رو باز کرد .

لطف کنید بهم بگید چطوری می تونم این در رو باز کنم .( عکسشم گذاشتم این پایین)

...
چقدر خوب رندر شده
169.gif

خدا کنه همیشه همچین امولیتور های ی بیرون بدن

خودمونیم ها اصلا اونیموشا باز نیستی

همین درب هست یه قاب عکسه اونو با شمشیر بزن ببین چی می گیری:D

کلا داخل همین کشتی یه جعبه رمزی هست که خون یا قدرت رو اپدیت می کنه یه جعبه هم هست که یه عروسک داره که باید عروسکه رو بزنی....

ضمنا تا اونجایی که یادمه اصلا وارد این درب نمی شه وقتی که قاب عکس رو با شمشیر پاره می کنی داخل این درب که می شه دمو می شه که نشون می ده کشتی رسیده به یه منطقه ای که که اونجا هم با سامانوسکه مکافاتی داری...

راستی اون تیکه گل و گیاه که گفتی تقریبا اخرای گیم اونیموشا هست شما چطور رفتی اونجا؟؟
169.gif

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Amir(Steve) :
راستی اون تیکه گل و گیاه که گفتی تقریبا اخرای گیم اونیموشا هست شما چطور رفتی اونجا؟؟
169.gif

آره منم تو همین فکر بودم چطوری اول سر گیاه گیر کردی بعد اومدی تو کشتی؟؟ :wacko:

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
امیر جان ممنون از راهنماییت. مشکل من با کشتن اون آدم کوچولو حل شد
والا این بازی که ما انجام دادیم تو در رفت و موقع بیرون اومدن دمو پخش شد !!

در ضمن من اصلاً حرفی از گل و گیاه نزدم !!؟

راستیتش دیگه داریم پیر میشیم و خیلی حال و حوصله گیر دادن به بازی ها رو ندارم . این امتحانات که واسه آدم هیچ هوش و حواس نمیزاره !! هرچی فسفره مجبوری تو امتحانات بسوزونی و دیگه چیزی واسه بازی کردن نمی مونه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از ITLine :
امیر جان ممنون از راهنماییت. مشکل من با کشتن اون آدم کوچولو حل شد
والا این بازی که ما انجام دادیم تو در رفت و موقع بیرون اومدن دمو پخش شد !!

در ضمن من اصلاً حرفی از گل و گیاه نزدم !!؟

راستیتش دیگه داریم پیر میشیم و خیلی حال و حوصله گیر دادن به بازی ها رو ندارم . این امتحانات که واسه آدم هیچ هوش و حواس نمیزاره !! هرچی فسفره مجبوری تو امتحانات بسوزونی و دیگه چیزی واسه بازی کردن نمی مونه

سلام

یه چیزی رو بگم که اون ادم کوچولو ها در گیم هیچ نقشی ندارند شما وقتی که جعبه ای رو باز میکنید داخلش یه ایتم هست "مثلا گل " و این ادم کوچولو اونو گرفته و بهتون نمی ده که باید کتک زدنش مجبورش می کنید که بهتون بده:D

حالا اگه یه خورده دیر بجنبید اون ادم کوچولو فرار می کنه و به داخل زمین می ره...

باسه اون منطقه گل هم اشتباه تایپی شد و پست یه نفر دیگه رو با شما اشتباه گرفتم

باسه گیم هم خودمونیم بهونه نیار;)
حالا گیم اونیموشا 2 را بازی کنی چکار می کنی ؟:lol:

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :D

بالاخره تمومش کردم :lol:

Mazi

مدیر انجمن