برگزیده های پرشین تولز

payment24.ir تعطیل شد

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,543
اتفاقاً ساده نبود و کاملا به کاری که میکرد خیلی آشنا بود و تمام کارهاش با هدف قبلی بود
اینکه حالا شما چطوری پیامتو بهش رسوندی و اون حرف شما رو قبول نکرد سر سادگی و غیر حرفه ای بودن اون نبود
از سال 87 به واسطه کارهاش میشناسمش
مالزی دانشجو بود و کار تبدیل و پرداخت ارزها و پول های الکترونیکی رو از اونجا شروع کرد
اومد تهران و بعدش رفت شیراز
اونجا استارت به مجموعه فرهنگی ورزشی زد که بعدا بخاطر مشغله کاری نیمه تموم گذاشت
و بعدش به فکر کیش و دبی و صرافی فیزیکی افتاد

بستگی داره شما سادگی رو چی تفسیر کنی. وقتی یک آدم خودش رو حرفه ای تصور میکنه و فکر میکنه میتونه متخصصین اون کار رو فریب بده، به نظر من این سادگیه.

در یک تاپیکی ایشون میخواست سیستمی مثل 2checkout برای ایرانی ها ایجاد کنه. اونجا من با ایشون همصحبت شدم. همون موقع به ایشون گفتم که داری کارها رو ساده تر از چیزی که هست تصور میکنی. اینکه تا الان به شما کاری نداشتن، به مفهوم اون نیست که نفهمیدن یا نمیدونن .... اما ایشون گفت ما حرفه ای هستیم و 2 میلیون دلار در ماه ( یا روز؟) جابجا میکنیم و .... اینم عاقبتش

سیستم های مالی دنیا، خیلی دقیق هستن و روز به روز هم دقیقتر میشن. کسی نمیتونه سیستم رو گول بزنه.... جعل مدرک و فتوشاپ و استفاده از آدرس مشترک یا جعلی و کارهای مشابه، اوج حماقته ... از سال 2012 که قوانین جدید ضد پولشویی تصویب شد، عملا صرافی و پرداخت و دریافت برای شخص ثالث به تاریخ پیوست:D. من از نظر امکانات و شرایط، از ایشون چندین برابر وضعیت بهتری داشتم، اما جرئت نداشتم یکی از کارهای ایشون رو انجام بدم.

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
بستگی داره شما سادگی رو چی تفسیر کنی. وقتی یک آدم خودش رو حرفه ای تصور میکنه و فکر میکنه میتونه متخصصین اون کار رو فریب بده، به نظر من این سادگیه.

در یک تاپیکی ایشون میخواست سیستمی مثل 2checkout برای ایرانی ها ایجاد کنه. اونجا من با ایشون همصحبت شدم. همون موقع به ایشون گفتم که داری کارها رو ساده تر از چیزی که هست تصور میکنی. اینکه تا الان به شما کاری نداشتن، به مفهوم اون نیست که نفهمیدن یا نمیدونن .... اما ایشون گفت ما حرفه ای هستیم و 2 میلیون دلار در ماه ( یا روز؟) جابجا میکنیم و .... اینم عاقبتش

سیستم های مالی دنیا، خیلی دقیق هستن و روز به روز هم دقیقتر میشن. کسی نمیتونه سیستم رو گول بزنه.... جعل مدرک و فتوشاپ و استفاده از آدرس مشترک یا جعلی و کارهای مشابه، اوج حماقته ... از سال 2012 که قوانین جدید ضد پولشویی تصویب شد، عملا صرافی و پرداخت و دریافت برای شخص ثالث به تاریخ پیوست:D. من از نظر امکانات و شرایط، از ایشون چندین برابر وضعیت بهتری داشتم، اما جرئت نداشتم یکی از کارهای ایشون رو انجام بدم.
منظور من رو اشتباه برداشت کردی
تمام کارهایی که انجام میداد رو عاقبتش رو میدونست

درآمدی که داشت رو تبدیل به ارز دیجیتال کرد
با برنامه قبلی رفت انگلیس
یه عکس تو اینستاگرامش گذاشت که خودش رو به طور واضح معرفی کنه که الان کدوم کشور هست

قانون آمریکا و مجازات کارش در عرصه بین الملل هم میدونست
23 ماه دیگه(با احتساب روزهایی که بازداشت بوده) آزاد میشه و با پولی که در اختیار داره میتونه شهروند هر کشوری که بخواد بشه

به نظر خودش بهترین راهی که میتونست با این حجم ثروت مهاجرت کنه همین بود

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,543
منظور من رو اشتباه برداشت کردی
تمام کارهایی که انجام میداد رو عاقبتش رو میدونست

درآمدی که داشت رو تبدیل به ارز دیجیتال کرد
با برنامه قبلی رفت انگلیس
یه عکس تو اینستاگرامش گذاشت که خودش رو به طور واضح معرفی کنه که الان کدوم کشور هست

قانون آمریکا و مجازات کارش در عرصه بین الملل هم میدونست
23 ماه دیگه(با احتساب روزهایی که بازداشت بوده) آزاد میشه و با پولی که در اختیار داره میتونه شهروند هر کشوری که بخواد بشه

به نظر خودش بهترین راهی که میتونست با این حجم ثروت مهاجرت کنه همین بود

من فکر نمیکنم به این راحتی باشه. بعد از پایان دوران زندان ( زندان فدرال امریکا زیاد هم هتل نیست انصافا)، خود امریکا که ایشون رو اخراج میکنه. سابقه محکومیت در انگلیس هم داره. کشورهای اتحادیه اروپا هم به چنین شخصی با سابقه پولشویی، اقامت نمیدن.

خود بیرون کشیدن پول واقعی از ارز دیجیتال هم به این راحتی نیست. تازه اگر مصادره نشده باشه. ایشون الان اسمش در لیست سیاه همه بانک های بزرگ هست. به نظر من بهترین راهش اینه که برگرده ایران یا بره قبرس و ترکیه و اینطور جاها

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
من فکر نمیکنم به این راحتی باشه. بعد از پایان دوران زندان ( زندان فدرال امریکا زیاد هم هتل نیست انصافا)، خود امریکا که ایشون رو اخراج میکنه. سابقه محکومیت در انگلیس هم داره. کشورهای اتحادیه اروپا هم به چنین شخصی با سابقه پولشویی، اقامت نمیدن.

خود بیرون کشیدن پول واقعی از ارز دیجیتال هم به این راحتی نیست. تازه اگر مصادره نشده باشه. ایشون الان اسمش در لیست سیاه همه بانک های بزرگ هست. به نظر من بهترین راهش اینه که برگرده ایران یا بره قبرس و ترکیه و اینطور جاها
اگر قبل از شناسایی و مجرم شناخته شدن اقامت گرفته باشه قضیه فرق میکنه

موضوع دیگه هم مصالح ملی کشورها هستش
اگر فرد مجرم دوران محکومیتش رو گذرونده باشه و جرائم مالی رو پرداخت کرده باشه
با سرمایه ای که داره بعنوان سرمایه گذار بخواد اقامت بگیره کمتر کشوری هست که قبولش نکنه اما خب حساسیت بیشتری روی کار و زندگی اون فرد دارن

تو لینک زیر از نظر قانونی و بحث مصالح ملی کشورها گفتگو شده

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
ظاهرا خودشون بیش تر از اون چیزی که بوده جرمشونو قبول کردن یک جورهایی فداکاری در کل ذهن خلاقی داشتن حیف شد واقعا سایتشون توی خدمات تک بود

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,543
اگر قبل از شناسایی و مجرم شناخته شدن اقامت گرفته باشه قضیه فرق میکنه
من آدمی میشناسم که قب از محکوم شدن در ایران، اقامت اروپا گرفته بود. بعد از محکومیتش در ایران، برای تمدید کارت اقامت رفته بود، اقامتشو باطل کردن :( . این تازه محکوم جرائم مالیش در ایران بود... این دوستمون سوء سابقه پولشویی بین المللی داره ... سنش هم که نمیخوره که تابعیت گرفته باشه، نهایتا اقامت دائم داشته که عین آب خوردن باطل میشه. در خود امریکا یه نفر با جرم خیلی کمتر از این، گرین کارتش باطل میشه
موضوع دیگه هم مصالح ملی کشورها هستش
اگر فرد مجرم دوران محکومیتش رو گذرونده باشه و جرائم مالی رو پرداخت کرده باشه
با سرمایه ای که داره بعنوان سرمایه گذار بخواد اقامت بگیره کمتر کشوری هست که قبولش نکنه اما خب حساسیت بیشتری روی کار و زندگی اون فرد دارن

تو لینک زیر از نظر قانونی و بحث مصالح ملی کشورها گفتگو شده
اتفاقا مهمترین مساله برای کشورها اینه که پول طرف از راه درست به دست آمده باشه، پولشویی نباشه و مالیاتش داده شده باشه. شما وقتی برای اقامت از طریق سرمایه گذاری اقدام میکنید یا حتی پول سنگینی وارد بانک میکنید، اولین مدرکی که از شما میخوان، Origin of funds یا گواهی منشا پوله.

امثال خاوری رو نگاه نکنید، اونا ظاهرا مجرم هستن، در باطن حمایت میشن. من و شما اگر 100 هزار یوروی خلاف داشته باشیم، محاله بتونیم وارد سیستم بانکی اروپا یا امریکا بکنیم.

حالا میتونیم دو سال دیگه سرنوشت ایشون رو ببینیم. ایشالا که به خوبی تموم بشه :D .... اما اگر ایشون تونست اقامت یک کشور حتی درجه دوی اروپایی رو بگیره، من اسممو میذارم عمقزی:D

بالا