برگزیده های پرشین تولز

PPC گپ و گفتگو آزاد بچه های بخش

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ایول...
تا حالا این بخش نیومده بودم..خوش اومدم: دی
گفت و گوی آزاده دیگه؟؟: دی

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469

mmho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
من می خواستم یه موزیک پلیر بگیرم نمیدونم برای مشاوره کجا ی فرم برم
میخواستم یه پلیر کریتیو بگیرم ولی دیدم فقط mp3 wma پخش میکنه mp4 هاهم همین طور ولی من پلیری میخوام که flac ac3 aac هم پخش کنه یکم گشتم به این نتیجه رسیدم یه تبلت 4یا6 اینچی بگیرم ولی نمیدونم کیفیت صدای تبلت بهتره یا کمتره اگه میشه یکی منو راهنمایی کنه که تبلت بگیرم یا پلیری که اون فرمت هارو داشته باشه(مدل بگید اگه میشه)بودجم 200 تومن

Last edited:

mohsen-75

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان سلام
اینجا کسی V.P.N خوب واسه ویندوز فون سراغ نداره ؟

hamid0015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
دوستان به نظرتون لومیا 930 بخرم یا 1520

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مادر جان! فسیل پیدا کردم! :general404:
اگه هنوز کسی از پیر پاتالای پاکت پی سی هست یه آمار بده خوشحال شیم

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام آقا مهرداد گل
حالت چطوره؟

...::::....................

حیف که بقیه نیستن, چه دورانی داشتیم اینجا...........

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من از اون دست آدمایی بودم که عاشق تکنولوژی بودم خیلی از گوشی ها و هند هلد pc ها تجربه کردم
انواع گوشی سونی اریکسون , نوکیا , i-mate و ....... خریدم
بهترین تجربه من سر ویندوز ها گوشی بود

1v03y32osuy6ri6d1zns.jpg

این اولین گجت پرتابل من بود اسمش siemens simpad sl4 ه 14 سال پیش خریدمش - سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000 ه -- ستم عاملش دقیقا شبیه ویندوز 98 ه حتی آفیس داره حتی برنامه اجرا فایل ها pdf داره
بعد ویندوز CE تجربه کردم بعد عد i-mate SP3 گرفتم - i-mate JAM و i-mate K-JAM و .... تا این ادامه پیدا کرد رسید به htc viva و آخرین گوشی ویندوز موبایلی که داشتم htc touch 3g بود که روش ویندوز موبایل 6.1 داشت
عکس گوشی i-mate k-jam خودم که چند وقت پیش فروختم , اینو 11 سال پیش خریدم
g431002u02jxp9hfq1ky.jpg

زمانی که مردم میگفت وای فلان گوشی هم بلوتوث داره هم برنامه جاوا نصب میکنه ( بازیا dos از هر نظر بهتر از بازیا ساده جاوا بودن ) , اون زمان من داشتم روی گوشی ها ویندوز مبایلیم Call of Duty 2 و Call of Duty: World at War بازی میکردم
همه تو کف بلوتوث بودن این گوشی وای فایو داشت , مثلا مدیریت فایلش دقیقا کپی ویندوز xp بود حتی دستتو روی فایل نگه میداشتی لیست تنظیمات و میان بر ها میومد یا ویندوز مدیا پلیر روی گوشی بود
390 هزار تومن اون زمان پولشو دادم 11 سال بدون مشکل کار کرد برام نه باتریش خراب شد نه باتریش افت کرد نه تاچش ضعیف شد و ....... -- سال ها سیستم عاملش ساپورت شد مثل اندروید نبود هر روز یه نسخهبیاد و برنامه ها بگن فقط از فلان اندروید به بعد نصب میشه

اون زمان به این دست گوشیا pocket pc میگفتن - htc touch 3g دیگه آخرین گوشی ویندوز موبایلی بود که خریدم ویندوز موبایل نسخه 6.1 داشت

الان یه گوشی اندرویدی دارم میخوام بفروشمش ناهماهنگیش آدمو بیچاره میکنه اونایی که با سیستم عامل ها مختلف ویندوزی کار کردن میدونن من چی میگم
همین الان گوشیم اندرویدی Smart Coral S5201 ه داداشمم گوشیش Huawei Ascend Y520 بود با اینکه فرکانس پردازنده و نوع چیپ گرافیکشون و اندرویدمون یکی بود اما 2 تا بازی اندرویدی دیتا دار تو گوشی من کار میکرد تو گوشی اون کار نمیکرد و 2 تا بازی تو گوشی اون کار میکرد که تو گوشی من کار نمیکرد - این واقعا مضحکه بنظر من

اما تو ویندوز موبایل و وینوز فون یه بازی یا برنامه روی تمام گوشی ها راحت بدون مشکل اجرا میشه , این سیاست مایکروسافته که برنامه و بازی جوری باید طراحی بشه که تو تمام گوشی ها اجرا شه حتی ضعیفترین گوشی ها
از اون ور گوشی اندرویدی ها مصرف خیلی زیاد باتری و منابع گوشی داره
دست هر بچه 5 ساله ای الان گوشی تبلت اندرویدی هست و باید یه فرق بین شما و اونا باشه

حالا میخوام دوباره یه گوشی ویندوز موبایلی بخرم مثل htc hd mini که ویندوز موبایل 6.5.3 داره , اگر بشه شایدم یه گوشی ویندوز فونی هم در کنارش بخرم

دوستان دنبال خرید گوشی ویندوز موبایلی با کیفیتم
چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
خودتون برای فروش دارید؟

نظرتون درباره htc hd mini چیه؟
بدنه و باتریش گیر میاد؟

xui011zvqiwe9o9cv6wd.jpg

1sb3um715icb58sy0ddj.jpg

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
من از اون دست آدمایی بودم که عاشق تکنولوژی بودم خیلی از گوشی ها و هند هلد pc ها تجربه کردم
انواع گوشی سونی اریکسون , نوکیا , i-mate و ....... خریدم
بهترین تجربه من سر ویندوز ها گوشی بود
این اولین گجت پرتابل من بود اسمش siemens simpad sl4 ه 14 سال پیش خریدمش - سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000 ه -- ستم عاملش دقیقا شبیه ویندوز 98 ه حتی آفیس داره حتی برنامه اجرا فایل ها pdf داره
بعد ویندوز CE تجربه کردم بعد عد i-mate SP3 گرفتم - i-mate JAM و i-mate K-JAM و .... تا این ادامه پیدا کرد رسید به htc viva و آخرین گوشی ویندوز موبایلی که داشتم htc touch 3g بود که روش ویندوز موبایل 6.1 داشت
عکس گوشی i-mate k-jam خودم که چند وقت پیش فروختم , اینو 11 سال پیش خریدم
زمانی که مردم میگفت وای فلان گوشی هم بلوتوث داره هم برنامه جاوا نصب میکنه ( بازیا dos از هر نظر بهتر از بازیا ساده جاوا بودن ) , اون زمان من داشتم روی گوشی ها ویندوز مبایلیم Call of Duty 2 و Call of Duty: World at War بازی میکردم
همه تو کف بلوتوث بودن این گوشی وای فایو داشت , مثلا مدیریت فایلش دقیقا کپی ویندوز xp بود حتی دستتو روی فایل نگه میداشتی لیست تنظیمات و میان بر ها میومد یا ویندوز مدیا پلیر روی گوشی بود
390 هزار تومن اون زمان پولشو دادم 11 سال بدون مشکل کار کرد برام نه باتریش خراب شد نه باتریش افت کرد نه تاچش ضعیف شد و ....... -- سال ها سیستم عاملش ساپورت شد مثل اندروید نبود هر روز یه نسخهبیاد و برنامه ها بگن فقط از فلان اندروید به بعد نصب میشه
اون زمان به این دست گوشیا pocket pc میگفتن - htc touch 3g دیگه آخرین گوشی ویندوز موبایلی بود که خریدم ویندوز موبایل نسخه 6.1 داشت
الان یه گوشی اندرویدی دارم میخوام بفروشمش ناهماهنگیش آدمو بیچاره میکنه اونایی که با سیستم عامل ها مختلف ویندوزی کار کردن میدونن من چی میگم
همین الان گوشیم اندرویدی Smart Coral S5201 ه داداشمم گوشیش Huawei Ascend Y520 بود با اینکه فرکانس پردازنده و نوع چیپ گرافیکشون و اندرویدمون یکی بود اما 2 تا بازی اندرویدی دیتا دار تو گوشی من کار میکرد تو گوشی اون کار نمیکرد و 2 تا بازی تو گوشی اون کار میکرد که تو گوشی من کار نمیکرد - این واقعا مضحکه بنظر من
اما تو ویندوز موبایل و وینوز فون یه بازی یا برنامه روی تمام گوشی ها راحت بدون مشکل اجرا میشه , این سیاست مایکروسافته که برنامه و بازی جوری باید طراحی بشه که تو تمام گوشی ها اجرا شه حتی ضعیفترین گوشی ها
از اون ور گوشی اندرویدی ها مصرف خیلی زیاد باتری و منابع گوشی داره
دست هر بچه 5 ساله ای الان گوشی تبلت اندرویدی هست و باید یه فرق بین شما و اونا باشه
حالا میخوام دوباره یه گوشی ویندوز موبایلی بخرم مثل htc hd mini که ویندوز موبایل 6.5.3 داره , اگر بشه شایدم یه گوشی ویندوز فونی هم در کنارش بخرم
دوستان دنبال خرید گوشی ویندوز موبایلی با کیفیتم
چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
خودتون برای فروش دارید؟
نظرتون درباره htc hd mini چیه؟
بدنه و باتریش گیر میاد؟

من که میگم htc hd2 بگیر . والا مال عهد تاتار هست اما من هنوز فلش دوبلش رو رو هیچ گوشی ندیدم ( البته برنامه فلش جدا باید براش نصب کنی فابریکیش کمتر نور میده با اون برنامه میترکونه) بعد یک سال از داشبورد ماشینم بیرونش اوردم زدم شارژ هم باتریش سالم بود هم ویندوزش خخخ ، جوری که سیم کارتم گذاشتم روش دارم باهاش کار میکنم لذت میبرم در کنار ایفون یه ویندوز موبایل لذت زیادی داره :p

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من که میگم htc hd2 بگیر . والا مال عهد تاتار هست اما من هنوز فلش دوبلش رو رو هیچ گوشی ندیدم ( البته برنامه فلش جدا باید براش نصب کنی فابریکیش کمتر نور میده با اون برنامه میترکونه) بعد یک سال از داشبورد ماشینم بیرونش اوردم زدم شارژ هم باتریش سالم بود هم ویندوزش خخخ ، جوری که سیم کارتم گذاشتم روش دارم باهاش کار میکنم لذت میبرم در کنار ایفون یه ویندوز موبایل لذت زیادی داره :p

hd 2 یه غول بود و هنوزم هست لامصب روش همه سیستم عامل ها نصب میشه :D البته این خاصیت ویندوز موبایل بود چون جوری بود که روی اکثر سخت افزار ها نصب میشد یادمه خودم ویندوز موبایل 5 ریختم رو حافظه داخلی p990i روش نصیب کردم , معمولا گوشی هایی که ویندوز موبایل ها سری غقبل از 7 داشتن چیدمانی شبیه pc داشتن بخاطر همین اکثر سیستم عامل ها روشون نصب میشه

hd 2 تمیز واقعا بدرد عشق ویندوز موبایل بازا بخوره قیمتش بالاست خود من یه htc hd mini در حد دیدم طرف میگفت 50 هزار

من هنوز هیچ سیستم عاملی رو به اندازه ویندوز موبایل دوست ندارم حتی ios حتی اندروید حتی ویندوز فون

AmirBaharvand

Registered User
لایک‌ها
884
دوستان من 640 XL دارم به ویندوز 10 آپدیت کردم.گاهی وقتا تو یه برنامه ای هستم خودش میپره.به نظرتون از میزان رمش هست که 1 هست؟

بالا