برگزیده های پرشین تولز

PPC گپ و گفتگو آزاد بچه های بخش

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام!

با توجه به افزایش روزافزون بچه های این قسمت و بخصوص بوجود اومدن دوستی های جدید و همچنین بوجود نیومدن پست های غیر مرتبط در قسم های دیگر این قسمت رو را ه اندازی کردم!

کارهایی که میتوانیم در این قسمت انجام دهیم:

1. احول پرسی و گپ زدن با دوستان همین قسمت!:cool::happy:

2.هر روز میشود یک موضوع مرتبط را انتخاب کرد و دستانی که on هستند به بحث و تبادل نظر مشغول شوند!:)

3.دوستان توجه کنند که بحث ایی که مربوط به قسمت های دیگر میشود را در قسمت مربوطه انجام دهند شاید بدرد بقیه دوستان نیز بخورد!:f34r:

3.و در کل گفتگوی آزادی را به راه بیندازیم:happy:

شاد باشید!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
بسیار ایده ای خوب است. اگر همه همکاری کنندو تنها پست های مربوط به هر ترد در جای خودش زده شود ، اینجا می تواند به مکانی برای hangoutکردن تبدیل بشه. منم قول می دم که اگر این طور شد ، استیکی ش کنم.( البته اگر خیلی زیادی فعال شوید ، فکر نکنم احتیاجی به استیکی بودن داشته باشه):happy:

صریحا اینجا اعلام کنم ، کاملا درک میکنم که نداشتن امکان تنکس ، کلی به دوستانی که می خواهند از دوستانشون به نوعی قدر دانی کنند ، ضربه وارد می کنه. اما با بوجود امدن اینجا ، می تونید اینجا تشکرات فائقه کنید ، انواع "خاک پاتیم" ، "خیلی آقایی به مولا" "نوکرتم" اینجا و فقط اینجا مجاز می باشد.

به نظر من که ایده ای بسیار عالی ست. می ماند کار فراوان اخطار دادن و عادت دادن همه به اینکه بحث همراه با تخمه را اینجا دنبال کنند ، که چشمم کور ، انجامش می دهم.
:cool:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
فکر نمیگردم قبول کنی دانیال :blush:

من که خیلی دوست داشتم تصویب بشه:blush::)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
چطور مگه ؟ این قدر به نظر عصا قورت داده می ایم؟

برای اینکه جبران مافات کنم ، از خودم شروع می کنم.برای یک سری تغییرات که احتمالا متوجه ش شده اید ، کلی از درس و زندگی افتادم ، ولی هیچ ناراحت نیستم ، چون تمام مدت فکر میکردم از دیدن بازی تیم محبوب ام محروم شده ام ، ولی مثل اینکه بازی شون دم صبحه:cool:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
کدوم تیم؟؟؟؟:blink:

مگه غیر برزیل هم تیم وجود داره تو دنیا؟؟؟؟:happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
این چه سخنی تو میگی برادر دیگه حجت تیم در کره زمین برزیل دیگه آخه این چه کلی هست میگنی:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
حالا چرا رفتین سر فوتبال،حسین هنوز وقت دارم برای سفارش فلیم؟فردا یه خبرایی میشه،دانیال شما هم که با هم صحبت کردیم و گفتی فعلا" صبر می کنی،راستی منم باید کم کم اتم اگزکم رو برای فروش بذارم،منم طرفدار تیم انگلیس هستم:blink:می دونم الان بازیهای امریکای جنوبی هست،اما جام مبتهای آسیا هم نزدیکه،:lol:
یه پیشنهاد هم دارم که ممکنه بسیار استقبال بشه و یا به شدت رد بشه،تو پستای بعدیم می گم،در مورد فروم و پاکت پی سی هم نیست،بیشتر در مورد خودمونه،

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
حالا چرا رفتین سر فوتبال،حسین هنوز وقت دارم برای سفارش فلیم؟فردا یه خبرایی میشه،دانیال شما هم که با هم صحبت کردیم و گفتی فعلا" صبر می کنی،راستی منم باید کم کم اتم اگزکم رو برای فروش بذارم،منم طرفدار تیم انگلیس هستم:blink:می دونم الان بازیهای امریکای جنوبی هست،اما جام مبتهای آسیا هم نزدیکه،:lol:
یه پیشنهاد هم دارم که ممکنه بسیار استقبال بشه و یا به شدت رد بشه،تو پستای بعدیم می گم،در مورد فروم و پاکت پی سی هم نیست،بیشتر در مورد خودمونه،

آره عزیز تا دقیقا شنبه وقت هست:)

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
خدایا برس به داد دل ما!!!!
من که با علیرضا شرط بسته بودم اینجا بسته میشه آخه قبلاً زده بودم همچین چیزی و فرهاد بستش گفت فقط پی ام فکر کنم فورام از درون دچار جنگ های داخلی شده:D

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما اهل كوفه نيستيم، هيراد تنها بماند...
امیدوارم فرهنگ این جا بیفته که هر چیزی جای خودش باشه بد میگم؟ مسئله ای نیست تو کاری به این کارا نداشته باش ( خطاب به خودم);):p:D
من میخواستم از آقا شهرام تشکر فراوان به عمل بیارم واقعاً فورام رو پر بار کرده اگر برنامه ها تکراری نباشه آقا شهرام دستت درد نکنه فقط امیدوارم مثله بقیه 2 - 3 روزه نباشی و فعالیتت مداوم باشه ( تورو خدا جنبه داشته باشید با هیچ فرد خاصی نیستم)
موفق و پیروز باشید:happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من می خوام فرهنگ این رو را بندازم که هرچی جای خودشو دارم بد میگم؟ مسئله ای نیست تو کاری به این کارا نداشته باش;):p:D
من میخواستم از آقا شهرام تشکر فراوان به عمل بیارم واقعاً فورام رو پر بار کرده اگر برنامه ها تکراری نباشه آقا شهرام دستت درد نکنه فقط امیدوارم مثله بقیه 2 - 3 روزه نباشی و فعالیتت مداوم باشه ( تورو خدا جنبه داشته باشید با هیچ فرد خاصی نیستم)
موفق و پیروز باشید:happy:

من پست های اضافی را از فروم هایی که نامربوط درشان پست زده شده پاک خواهم کرد.
لطفا ً رعایت کنید. هر کس تنها حق دارد یک پست نامربوط بزندو انتظار اخطار نداشته باشد.
در ضمن لطف کنید وآنونس رو هم بخونید ، بعد از 24 ساعت فقط 30 نفر خوانده اندش.

من هم از شهرام جان متشکرم و خواهش دارم که پاسخ پست های تنکس را دیگر در آنجا ندهد.
موفق و پیروز باشید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خدایا برس به داد دل ما!!!!
من که با علیرضا شرط بسته بودم اینجا بسته میشه آخه قبلاً زده بودم همچین چیزی و فرهاد بستش گفت فقط پی ام فکر کنم فورام از درون دچار جنگ های داخلی شده:D

چرا؟ فرهاد بسته بود؟ من خبر نداشتم ، اجازه بدید ، مدیران به شور بروند ، جوابش متعاقبا اعلام خواهد شد. هماهنگی نشده بود حاجی...
:(

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اول از همه خوشحال شدم که این کار مورد قبول واقع شده!
بخصوص از طرف دانیال عزیز چون چند روز پیش همانطور که هیراد گفت فکر میکردیم با این کار مخالفت بشه که نشد!
هیراد شرط رو باختی آقا!!!!!!:)) lool
و فکر میکنم یکی از ترید های پر طرفدار بشه به هر حال خوشحالم که باز همه چیز روی روال عادی خودش داره پیش میره و حتی قراره بهتر بشه!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
عزیزان
همین الان در گپی با مدیر گرامی ، به این نتیجه رسیدیم که این من بودم که از اول مخالف زدن چنین مکانی بودم!!!:blush:
دلیل ام آن موقع این بود که مدراتوری ش بسیار سخت می شود.
ولی به دلیل مسایل پیش امده در فروم و همچنین ، جلب رضایت اعضا ، این فروم با نظر مساعد فرهاد ، ابقا شد

کف مرتب محمدی پسند

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا دمت گرم دانیال.... خدایی تو هم خارج از جو سیر میکنی (شوخی بود جدی نگیر, ما دوست داریم)
103.gif
104.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
چون قرار شد اینجا چای نخورده پسر خاله شیم ، من فراخوانم رو اینجا صادر می کنم:D:blush:

ازتون می خوام که اگر فرصت دارید ، ترد نرم افزار و ترد بازی رو از پست های زاید خودتون خالی کنید ، هرچه بیشتر بهتر. اینطوری کلی کارها جلو می افته.
منظورم اینه که پست ها تون رو با قوانین جدید مطابقت بدید ، اگر دیدید پستی با قوانین جدید جاش اونجا نیست و جوابش رو هم گرفت اید ، پاک کنید ، یا اگر به کل تنها تشکر بوده ، پاک کنید

یک نکته هم ، در مورد ترد ایندکس در آنونس نوشتم که منتظر نظرات شما هستم، مطرح نکردید ها

دیگران هم نظر بدن

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من داوطلب پایه آپدیت کردن این ترد هستم فقط به کمک بچه های دیگه هم امیدوارم...... دلم واسه بولت تنگ شده ما شا الله خوب ایندکس میکرد, دمش گرم جاش خالیه:(
خونه تکونیی که کردی خیلی عالی بود همه رو راغب به فعالیت میکنه در مورد من که اینطوره
دانیال فکر کنم فقط منو تو بیکاریم این موقع شب داریم پست میدیم ;)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من داوطلب پایه آپدیت کردن این ترد هستم فقط به کمک بچه های دیگه هم امیدوارم...... دلم واسه بولت تنگ شده ما شا الله خوب ایندکس میکرد, دمش گرم جاش خالیه:(
خونه تکونیی که کردی خیلی عالی بود همه رو راغب به فعالیت میکنه در مورد من که اینطوره
دانیال فکر کنم فقط منو تو بیکاریم این موقع شب داریم پست میدیم ;)

منظورم فقط آپدیت نبود ، سئوال من اینه که ایا اصلا ادامه بدیم ایندکس رو ؟ یا اینکه یک سیستم دیگر ایندکسینگ برقرار کنیم؟
آره ؛ تقصیر خودمه که قبول کردم:cool:

بالا