برگزیده های پرشین تولز

samsung همه را بیچاره میکند

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
توی کره با قیمت 1000 دلار هست حالا کی میاد بیرون از کره خدا عالمه

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
ابنم يه خبر جالب راجع به گوشي ها :

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=14047&page=3

نوکیا بازار آمریکا را تسخیر کرده است
نتايج يک تحقيق نشان می دهد که شرکتهای نوکيا و موتورولا در سه ماهه دوم سال ۲۰۰۵ حدود نيمی از گوشی های موبايل جهان را فروخته اند.
موسسه پژوهشی گارتنر اعلام کرد که از آوريل تا ژوئن، ۱۹۰ ميليون دستگاه موبايل در دنيا به فروش رفته که نسبت به دوره مشابه سال پيش بيش از ۲۱ درصد رشد را نشان می دهد.

هر دو شرکت نوکيا و موتورولا سهم خود را در اين بازار افزايش داده اند. در حالی که نوکيا حدود ۳۲ درصد کل فروش موبايل جهان را در اختيار دارد، موتورولا با ۹/۱۷ درصد دوم است.

عمده رشد فروش نوکيا افزايش تقاضا در بازار آمريکای شمالی و آمريکای لاتين اعلام شده که اين شرکت فنلاندی توانست جايگاه نخست را تصاحب کند.

شرکت آمريکايی موتورولا در عوض توانسته است سهم خود در بازار اروپای غربی را افزايش دهد و اکنون دومين توليد کننده بزرگ است. اين شرکت سال گذشته پنجم بود.

از سوی ديگر سامسونگ و ال جی کره جنوبی نيز با عقب راندن سونی اريکسون و زيمنس توانسته اند سهم خود در بازار گوشی موبايل را به ترتيب حدود ۱۳ درصد و شش و نيم درصد افزايش دهند.

سهم سونی اريکسون و زيمنس حدود شش و چهار و نيم درصد است.

در اوايل ژوئن اعلام شد که شرکت زيمنس می خواهد واحد توليد تلفن همراه خود را به شرکت تايوانی بن کيو بفروشد. اين غول مخابرات راه دور آلمان می گويد که فروش اين واحد در سال جاری ۴۳۰ ميليون دلار برايش هزينه دربرخواهد داشت.

گوشی های موبايل زيمنس زمانی در زمره پنج گوشی برتر جهان قرار داشت، ولی مشکلات مربوط به کيفيت و رقابت شديد بر سر قيمتها موقعيت اين شرکت آلمانی را تضعيف کرده است

http://www.bbc.co.uk/persian/busine...ile-nokia.shtml

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
گوشی جدید سامسونگ SPH-V7900 با 3GB هارد دیسک و دوربین 2 مگا و MP3 , ....
SPH-V7900 (1).jpg

SPH-V7900 (2).jpg

SPH-V7900 (3).jpg

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
خدائیش این تاپیک یه جورایی توپ خنده ست! سامسونگ؟!!! موبایل؟؟!!!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از noisymind :
به نقل از Sony Ericsson!! :
گوشی جدید سامسونگ SPH-V7900 با 3GB هارد دیسک و دوربین 2 مگا و MP3 , ..

فقط N91 :D

توجه داريد كه تا نوكيا بياد N91 رو به بازار عرضه كنه اين گوشي يه 4 ماهي هست تو بازاره
كلا نوكيا هميشه عقبه!!!!

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خداییش عجب چیزیه .اونایی که هی میگن گوشی فقط نوکیا وسونی اریکسون و...خداییش اینقدر تعصب بیخود نداشته باشید.مگه اینا رو ایران تولید میکنه که اینقدر تعصب خرجشون می کنید؟؟؟؟؟؟؟یکی گفته بود دسته بیله :blink: :blink: .....باید بگم معنی کامل دسته بیل و کتلت و گوشکوب و..رو با دیدن گوشیهای نوکیا بطور کامل درک میکنیم.دیگه همه میدونن بدترین طراحی رو گوشیهای نوکیا دارن.یه عزیزیم که گفته بود سامسونگ جای موبایل دوربین زده یه نگاهی به N90 نوکیا و اون مارک کارل زیس که روش زده همه ببینن و کلیم بش مینازه بندازه.همین سونی اریکسون هم که در گوشیهای جدیدش به کیفیت mp3 و دوربین 2 مگاپیکسلش مینازه .پس بیخود تعصب نداشته باشید.>>>>>ختم منبر<<<<<<<
چندتادیگه از عکسای این گوشی(SCH-V770)و ببینید :

anycall_7.jpg
2353694371535683.JPG

8661223811266535.JPG
5292200442253066.JPG

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
آره بابا داش غیژ راست میگه دیگه، این آشغال خیلی هم چیزه بدی نیست ...

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
ولی باز هم میگم این یک دوربینه که می تونه تلفن بزنه !

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
كيفيت عكسهاش چطوره؟ دوربين ديجيتال هم ببيشتر كيفيت رنگ و شفافيت عكسش مهمه و گرنه 3 مگا پيكسل معمولا كفايت ميكنه و همه دوربينشونو همون 3 يا 4 مگا پيكسل تنظيم ميكنند
آنتن سامسونگ هم متاسفانه خوب جواب نميده

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
به نقل از tintin :
ولی باز هم میگم این یک دوربینه که می تونه تلفن بزنه !
شدیدا تایید میگردد. هرچند میگن امروزه داره مرز بین همه چی شکسته میشه (مثلا مرز بین pda & smartphone) ولی این یکی دیگه واقعا غیرقابل قبوله.

jeeerjeeerak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قبل از گوشی نوکیا انواع گوشیهای سامسونگ رو داشتم با همشون هم مشکل داشتم . ضمنا منظور از نرم افزار همون نرم افزاریه که گوشی با اون کار می کنه . همشون یواش هستند . هنگ کردن هم که یه چیز شایع تو سامسونگه مخصوصا وقتی موقع شارژکردن از اون استفاده کنی . حالا اگه سیمتین بزنه دیگه واویلاس . با دلایل منطقی یکدیگرو قانع کنیم نه با جنگ و دعوا .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از jeeerjeeerak :
من قبل از گوشی نوکیا انواع گوشیهای سامسونگ رو داشتم با همشون هم مشکل داشتم . ضمنا منظور از نرم افزار همون نرم افزاریه که گوشی با اون کار می کنه . همشون یواش هستند . هنگ کردن هم که یه چیز شایع تو سامسونگه مخصوصا وقتی موقع شارژکردن از اون استفاده کنی . حالا اگه سیمتین بزنه دیگه واویلاس . با دلایل منطقی یکدیگرو قانع کنیم نه با جنگ و دعوا .

چی ؟؟:blink: گوشی های سامسونگ هنگ میکنه؟ اتفاقا تنها برندی هست که من دیدم و باهاش هم کار کردم هم با D600 هم با E720 وE730 وحتی گوشیهای قدیمیتر سامسونگ تا حالا دروغ نگم یکبار هم ندیدم هنگ کنه ولی نوکیا و سونی اریکسون که هزار ماشاالله راه به راه هنگ میکنن. سیستم عامل گوشیهای سامسونگ خیلی stable هست و این رو توی تمام فرومهای خارجی و سایتهای معتبر گوشی همه بهش اذعان دارن چطوری شما میگی هنگ میکنه؟؟:hmm:

یعنی چی نرم افزارش یواشه؟؟؟ منکه تفاوتی ندیدم:blink:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
ولی من سامسونگ هنگ کرده دیدم البته تو قدیمیاش!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Reza364 :
ولی من سامسونگ هنگ کرده دیدم البته تو قدیمیاش!

از قدیمیهاش هم بخوای در نظر بگیری من یه N100 داشتم هزار سال قبل!!:happy: که همون موقع هم یه 3310 داشتم. 3310 که کارش همش هنگ بود مخصوصا موقع شماره گیری ولی خدایی N100 یکبار هم هنگ نکرد.:happy:

jeeerjeeerak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنگ کردن نوکیا و سونی اریکسون عجیب نیست چون برنامه روشون نصب می شه و سیستم عامل دارن ولی از سامسونگ که هیچی نداره خیلی عجیبه . ضمنا همونجورایی که N100 شما قفل نمی کرد 3310 منم اصلا هنگ نکرد. چرا حقایقو نادیده می گیرید و سعی در قبولوندن نظر خود به دیگرانو دارین . دفاع از یه مارک و مدل خاص چه سودی به شما می رسونه . از یه سونی اریکسون دار بعیده از سامسونگ دفاع کنه

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اقا من اصلا از سامسونگ دفاع نمی کنم مال من که نیست شرکت سامسونگ. ولی کلا ادم باید همیشه حقایق رو در نظر بگیره . دفاع از سامسونگ هم سودی به من نمیرسونه ولی میدونی مشکل ما ایرانیها چیه؟ اینه که تا یه مارکی مثل نوکیا سر زبون میوفته دیگه اصلا حاضر نیستیم به بقیه مارکها نگاه کنیم در صورتی که اصلا درست نیست

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Sony Ericsson!! :
اقا من اصلا از سامسونگ دفاع نمی کنم مال من که نیست شرکت سامسونگ. ولی کلا ادم باید همیشه حقایق رو در نظر بگیره . دفاع از سامسونگ هم سودی به من نمیرسونه ولی میدونی مشکل ما ایرانیها چیه؟ اینه که تا یه مارکی مثل نوکیا سر زبون میوفته دیگه اصلا حاضر نیستیم به بقیه مارکها نگاه کنیم در صورتی که اصلا درست نیست

من از سامسونگ خوشم نمیاد ولی با این حرفت موافقم:happy: در ضمن تو اخبار مربوط به گوشیها تو همین فروم داشتیم که سامسونگ که سومین تولید کننده موبایل هست بزرگترین بازار خودشو ایران میدونه! یعنی یه جورایی بیشتر ملت شهید پرور گوشیشون سامسونگه , اونوقت تو این بخش فقط در باره نوکیا و سونی و زیمنس خدا بیامرز! بحت میشه!!:blush:

بالا