برگزیده های پرشین تولز

StarCraft II: Wings of Liberty | PC

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
من الان ورژن بازیم اینه 1.2.2.17811 کرک razor رو اجرا کردم ، keytro هم اجرا کردم و f2 رو زدم هرچند که هیج اتفاقی نیفتاد
بازی رو اجرا کردم اونجا که account battle net می خواد میمونه ، play as guest رو هم که میزنم میگه آفلاینه نمیشه

چی کار باید بکنم؟

Loveless64

Registered User
لایک‌ها
80
آقا من چند وقت پیش به یاد دوران نوجوونیم رفتم ورژن 2 ی این بازی رو گرفتم... یادش بخیر دبیرستان که بودم ورژن 1ش تازه اومده بود چقدر وقتم را باهاش طلف کردم و حال میکردم حسابی... تنها بازی کامپیوتری بود که بازی کردم...
رسیدم مرحله ی آخر
اما انگار نمیشه این مرحله رو برد! تازه رو مود نرمالم دارم بازی میکنم..!:blink:
تا 89 درصد شارژ انرژی رو تونستم از خودم دفاع کنم اما فایده نداره انگار!

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
رسیدم مرحله ی آخر
اما انگار نمیشه این مرحله رو برد! تازه رو مود نرمالم دارم بازی میکنم..!:blink:
تا 89 درصد شارژ انرژی رو تونستم از خودم دفاع کنم اما فایده نداره انگار!

من چند ماه پیش تمومش کردم و الان اسامی یونیت ها رو درست یادم نیست ولی کلیاتش یادمه...

توی مرحله قبلیش اگر یادت باشه باید انتخاب میکردی و تصمیم میگرفتی بین نظر Tychus یا اون ژنرال ارتش منگسک (درواقع اون موقع دیگه ارتش پسر منگسک حساب میشن و راهشونو از اون دیکتاتور جدا کردن) که رفیقت میگفت بریم تو تولای زیر زمینی و اون موجودات قلمبه ای که هی از این موجودات تولید میکنن رو نابود کنیم و ژنرالم میگفت که بریم به مرکز هوافضا :D زرگ ها حمله کنیم که اون پنده های مزخرفشون نابود بشن.

تو اونجا هر تصمیمی میگرفتی و هر کدوم اینا رو که نابود کنی از مرحله آخر حذف میشدن.

اون تونلا بیشتر حال میدن ولی نظر ژنرال رو قبول کن و برین پرنده های زرگ ها رو نابود کنید.

تو مرحله آخر که دیگه پرنده ها نباشن، اون موجودات کریه و قلمبه از زمین میان بیرون و زاد و ولد میکنن و چیزایی که اونا تولید میکنن بیشتر بهت حمله ور میشن و Sarah Kerrigan

در کل این کارا رو بکن:

تعداد زیادی پست اطاقک دفاعی در ورودی های محل درست کن (از اونا که سربازا میرن توش و شلیک میکنن). و به مثابهش تعداد زیادی سرباز که اون اتاقکا رو پر کنی.

کارگرای زیادی روی منابع طبیعی بزار که برداشت کنن کم نیاری.

سرباز، دکتر، سربازانی که بمب های استوانه ای شلیک میکنن، و Tron ـه چیه اون سربازای رباتیک گنده (که از منگسک دزدیدیم و ورژن بهترشو تولید کرد اون رفیقمون) هم اصلاً فراموش نشه و زیاد درست کن به دردت زیاد میخوره.

باید آرایش خوبی در تمام ورودی ها ایجاد کنی تا هیچکدوم سقوط نکنن و دشمن وارد نشه.

ساختمونای تولید سرباز و و تانک و هواپیمات رو از هر کدوم 2-3 تا داشته باش که همزمان تعداد زیادی از همه چیز تولید کنی.

تعداد زیادی تانک تولید کن. تانک بسیار وسیله مفیدیه. تانک هات رو در ارتفاعات، پشت خطوط و جاهایی که از دست دشمن یکم دورتر باشن مستقر کن (همون که میزنی از حالت متحرک درمیان و روی زمین پایه ثابت میزنن).

تعداد زیادی از اون هلیکوپتر/هواپیماهایی که دو بال دارن که جفت بال هاشون پروانه های گرد (هواکش!) هستن تولید کن. اینا میتونن نامرئی بشن و در مکان های عبور دشمن حضور داشته باشن.

این هواپیما ها رو نامرئی کن و به همه طرف اعزام کن، آماده نگهشون دار و درواقع پست های تدافعی ایجاد کن؛ از هر طرف یکی از اون موجودات از زمین بیرون اومد شروع کرد به تولید یا اینکه دشمنان داشتن میومدن با این هواپیماها تا حد ممکن دخلشون رو بیار (اون موجودات قلمبه مهمتر هستن چون ریشه و مولدن).

در کل مهم استراتژی و سریع بودن عملکرده. یادش بخیر تو مود سخت این بازی مرحله آخرش عجب حالی داد :D

بالا