برگزیده های پرشین تولز

T610 يا T630 ؟!؟!

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از hsn :
T610 از نظر آنتن دهي با T630 چه فرقي داره ؟ اگه يكي باشن بنظرم 610 با توجه به قيافه و قيمتش باصرفه تر 630 باشه .....البته تا نظر اونهايي كه از اين دو نوع گوشي استفاده ميكنند (يا كرده اند) در اين مورد چي باشه
.

مثل اينكه كش دادن اين بحث خيلي لذت بخشه!
من فكر ميكنم كه حداقل 5 بار اين سئوال مطرح شده و حداقل دوبرابر اين مقدار هم بهش جواب داده شده.

البته براي تنوع هم بد نيست هر چندوقت يه بار بيايم بپرسيم : آقا T610 بهتره يا T630؟!

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از xPlod :
.

مثل اينكه كش دادن اين بحث خيلي لذت بخشه!
من فكر ميكنم كه حداقل 5 بار اين سئوال مطرح شده و حداقل دوبرابر اين مقدار هم بهش جواب داده شده.

البته براي تنوع هم بد نيست هر چندوقت يه بار بيايم بپرسيم : آقا T610 بهتره يا T630؟!

ولي هيچ كي بطو رقطع جوابي نداده .غير از آق عطا . علت كش دادنش هم اينه كه من الان خودم چند نفر رو سراغ دارم كه ميخوان سوني اريكسون بخرند وواقعا بين اين دو موندند و روزي حداقل يكبار به اين فروم جهت بهره برداري از نظريات استفاده كنندگان سر ميزنن.....
از تعداد view ها هم ميشه فهميد ;)
البته ميتونيم منتظر بشيم اين K700 ارزون شه ديگه اين بحث رو تعطيلش كنيم ولي خداييش حيف نيس؟؟ :cool: :blush:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
منم ميخوام بخرم ... ولي هنوز نتونستم تصميم بگيرم كدوم رو بگيرم !

چون هنوز هيچ كس با دليل و منطق درست حسابي نگفته كدوم بهتره !

كش اومدن اين بحث هم خاصيتش اينه كه در مورد خوبي ها و بدي هاي هر كدوم بيشتر ميفهميم !

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از hsn :
ولي هيچ كي بطو رقطع جوابي نداده .غير از آق عطا . علت كش دادنش هم اينه كه من الان خودم چند نفر رو سراغ دارم كه ميخوان سوني اريكسون بخرند وواقعا بين اين دو موندند و روزي حداقل يكبار به اين فروم جهت بهره برداري از نظريات استفاده كنندگان سر ميزنن.....
از تعداد view ها هم ميشه فهميد ;)
البته ميتونيم منتظر بشيم اين K700 ارزون شه ديگه اين بحث رو تعطيلش كنيم ولي خداييش حيف نيس؟؟ :cool: :blush:
مشكل K700i فعلا ارزوني اش نيست. مشكل اصلي اش باطريشه كه واقعا يه گاف خيلي بزرگه. فعلا بايد صبر كرد ديد كه آيا اين مشكل توي نسخه هاي بعدي firmware اش حل مي شه يا نه.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از شايان :
منم ميخوام بخرم ... ولي هنوز نتونستم تصميم بگيرم كدوم رو بگيرم !

چون هنوز هيچ كس با دليل و منطق درست حسابي نگفته كدوم بهتره !

كش اومدن اين بحث هم خاصيتش اينه كه در مورد خوبي ها و بدي هاي هر كدوم بيشتر ميفهميم !

حالا يه بار هم من نظرم رو ميگم:
دليل اصلي اين كه T610 هنوز تونسته خودش رو سرپا نگه داره اينه كه طراحي واقعا منحصر به فردي داره. به غير از اين ارگونومي دكمه هاش هم خيلي خوبه. ولي فقط همين. يعني اگه مزيت هاش رو بخوايم بررسي كنيم به نظر من اين دوتاست.
حالا معايبش (البته به نسبت T630):
- آنتن دهي نه چندان مطمئن. (من خودم قبلا T610 داشتم)
- كيفيت تصوير ضعيف : يعني توي فضاي آزاد (نه حتا زير نور مستقيم خورشيد) بايد تقريبا حفظي كار كرد!
- سرعت پايين. (performance اش به طور وحشتناكي با T630 فاصله داره) كه اين قضيه رابطه مستقيمي با Firmware اش داره.

حالا دقيقا تمام موارد بالا ميشن نقاط قوت T630 :
- كيفيت تصوير T630 با Z600 برابري مي كنه. (البته بقيه ميگن از Z600 بهتره كه من قبول ندارم.)
- آنتن دهي خوب: نه تنها ضعف آنتن دهي كاملا برطرف شده بلكه آنتن دهي اون به نظر من در شرايط برابر از 6600 بهتره (تجربه شخصي)
- سرعت بسيار بالاتر به علت استفاده از سري R6C00x , R5C00x نرم افزار (Firmware). البته قابليت Instant Messaging رو هم ميشه از برتري هاش دونست.
- اين نكته رو هم اضافه كنم كه T630 مشكي به نظر من از لحاظ زيبايي و متريال بدنه يه سر و گردن از T610 بالاتره.

و تنها ايراد T630 هم به نظر من جنس كليداشه كه احتمال داره بعضيا خوششون نياد.نه خيلي سفته و نه خيلي شل. يه چيزي اون وسطاست.

در مجموع از ده نمره، من به T610 هفت میدم و به T630 هشت.

این چیزایی رو هم که من گفتم حداقل 4-5 بار همینجا مطرح شده بود که نمی دونم چرا مورد توجه قرار نگرفته.

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
آيا 630 يا 610 تو package استانداردشون باطري اضافي دارن؟ يا فقط يه باطري دارن مثل نوكيا ها در ضمن xplod جان ممنون از اطلاعات مفيدت .راستش درسته كه ممكنه ماها :happy: :) :rolleyes: تو سايتها و جاهاي ديگه خيلي دراين مورد خونده باشيم اما قبول كن تجربه عملي يه چيز ديگه اس و واقعا ارزشمند...

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
نه خير، باتری اضافه نداره، نا سلامتی داریم در مورد سونی اریکسون حرف میزنیم نه در مورد ... که توی جعبه اش یه گوشی اضافه هم داره!!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آقا اطلاعاتت از همه بهتر بوده تا حالا ! فكر كنم چون خودت اين گوشيو داشتي ... بهتر از كسائي كه نداشتن ميتوني اطلاعات بدي ...

تو همه موارد ( طبق ديده ها و شنيده هام ) باهات موافقم ... به جز اينكه 630 از 610 زيبا تره !

به نظرم طراحي ظاهري 610 بهتره ! البته اين قضيه كاملا سليقه ايه !

راستي نميشه قاب 610 رو انداخت رو 630 ؟! :D :D

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از شايان :
آقا اطلاعاتت از همه بهتر بوده تا حالا ! فكر كنم چون خودت اين گوشيو داشتي ... بهتر از كسائي كه نداشتن ميتوني اطلاعات بدي ...

تو همه موارد ( طبق ديده ها و شنيده هام ) باهات موافقم ... به جز اينكه 630 از 610 زيبا تره !

به نظرم طراحي ظاهري 610 بهتره ! البته اين قضيه كاملا سليقه ايه !

در مورد زيبايي و قيافه دقيقا همونطوري كه گفتي سليقه ايه ولي اشكال كار اينجاس كه T610 هرچي هم كه قشنگ باشه الان تقريبا همه جا يه سر بچرخوني چندتاشو مي بيني. و چيزي هم كه زياد تو ديد باشه به نظر من از چشم مي افته.

من همين امروز صبح براي يكي از دوستام يه T630 مشكي خريدم. از لحاظ قيافه واقعا چشمگيره. جنس متريالش خيلي عاليه و يه نكته مهمي هم كه امروز كشف كردم اينه كه صفحه نمايشش از Z600 يه مقدار كوچيكتره و اين يعني فاصيه كمتر پيكسل ها و تصوير چگالتر. البته هنوز كنتراست Z600 رو نداره.
از لحاظ آنتن دهي هم از Z600 بهتره يعني توي شرايط مساوي توي مترو آنتن هاش بيشتر بود. نسخه Firmware اش هم R6C005 هستش كه اين آخرين نسخه براي اين گوشيه. به نظر من Refresh تصويرش بهتر از Z600 ـه.

در مجموع فعلا در اين رنج قيمت، اين گوشي رقيبي جز Z600 نداره. (لطفا پای CX65 رو وسط نکشید).

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از شايان :
راستي نميشه قاب 610 رو انداخت رو 630 ؟! :D :D

یه " نه " خیلی بزرگ! :p

همه جای این دوتا گوشی با هم فرق داره. چه بالاش ، چه پورت irDA ش. چه كليد روشن/خاموشش. چه كليداش. چه تركيب پشتش.
همه اينا يعني: من فكر نمي كنم!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
راستي 630 رو چند گرفتي ؟!

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
صدو هشتاد و هشت

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
تا اينجايي يه كم سوال كنم ... ;)

اين مستطيل پائين لنز چيه ؟!؟!؟!

t630_offcamera.jpg

t630black_backzoom.jpg

t630black_two.jpg

( 630 مشكي همينه ديگه ... آره ؟! )

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اون مستطيل يه آينه اس براي اينكه از خودت بتوني عكس بگيري (Self Portrait Miror). الان تقريبا اكثر گوشياي دوربين دار اين آينه رو دارن كه بزرگترينش هم مال 7610 ـه.

T630 مشكي همينه ولي از نزديك ببيني خيلي جذابتره.

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از xPlod :
صدو هشتاد و هشت

خوب گرفتي .من نمايندگي قيمت كردم گفتن 220 (البته مشكي ها كه كي پد عربيك داشتن و زبان فارسي) و اون يكي غير عربيكه 210 بود .آقا چيني نباشن اينا؟؟

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از xPlod :
نه خير، باتری اضافه نداره، نا سلامتی داریم در مورد سونی اریکسون حرف میزنیم نه در مورد ... که توی جعبه اش یه گوشی اضافه هم داره!!!

:D :D :D :D اين تيكه شو هستم .خيلي باحال اومدي

آقا ما يه سوال ديگه داريم در مورد اين 630 . كيفيت و نوع آهنگ هاي پلي فونيكش چطوره؟ 40 پلي فونيكه يا 32؟ فكر كنم از نوكيا بايد بهتر باشه...

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
دوستان من امروز يه 630T گرفتم. اما سي دي برنامه نداشت .از دوستان لطفا اگه كسي نرم افزار ارتباط با pc رو داره اگه لينك بده يا كه اسم برنامه رو بگه خيلي ممنون ميشم.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
مبارك باشه.

مطمئني كه سي دي نداشت؟ خيلي عجيبه؟! البته توي خود سي دي اش هم چيز به درد بخوري پيدا نميشه.
در مورد نرم افزارهاي ارتباط با PC يه سري به http://myt610.lasyk.net/showsub.php?id=59 بزن. البته اگه مودم irDA داشته باشي اونم تو خودش نرم افزارهاي به درد بخوري داره.

در مجموع اگه مي خواي حظ كافي رو از گوشي ات ببري http://www.myt610.net/t630/ رو فراموش نكن.

mori

Registered User
لایک‌ها
14
منم تبريك ميگم
چند خريدي؟

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از mori_nokia_6230 :
منم تبريك ميگم
چند خريدي؟

با (هندزفري و بند ) و يك فقره چك واسه 2 ماه بعد سرجمع 220 تومن .البته با كي پد عربي و منوي فارسي. غير فارسي 10 تومن ارزونتره . هر كي ديده خوشش اومده. در ضمن يه سي دي داره اما آموزشيه نه نرم افزار

بالا