برگزیده های پرشین تولز

Templates

Rena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در قسمت قالبهاي بلاگ من، فقط چهار نوع قالب دیده میشه :
Main Index,Master Archive Index,RSD,RSS1,RSS2,Stylesheet
اگه بخوام فالبی برای کامنتها تعریف کنم چکار کنم؟
البته گزینه Add هست، اما آدرس فالب کجاست؟
در ضمن در قسمت Upload Files از منوی سمت چپ، آیا امکانش هست که فایلی رو داخل دایرکتوریهای خود MT آپلود کرد؟ مثلا داخل دایرکتوری extlib یا ...
و به طورکلی محل آپلود شدن فابلها کجاست؟
مرسی

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
زير همون قالبها،قالبهاي آرشيو هست و زير اونها قالبهاي كامنت هست با عنوان miscellaneous templates كه قالبهاي نظرخواهي هستند.
اگر آدرس دايركتوري نصب MT رو بدوني مي توني در اونجا هم فايل آپلود كني.
محل آپلود فايلهاي MT هم بستگي به اين داره كه وبلاگت به چه صورت باشه.ساب دامين يا به صورت عادي.
من اين چيزا رو از سوالت فهميدم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
براي كامنت نميخواد قالبي اضافه كني... همونجور كه عليرضا نوشته كافيه از قالبهاي آماده كامنتها استفاده كني و اونا رو اديت كني.
در مورد آپلود كردن فايلها توي هر دايركتوري كه بهش permission لازم جهت کپي شدن فايل رو داده باشي ميتوني اين کار رو بکني.
در ضمن واسه چي ميخواي توي extlib فايل بريزي؟ بعدا که نميتوني ازش استفاده کني!

Rena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسان جان...من يه اشتباه كردم...من قالب كامنتها رو نميخواستم...من قالب Search رو ميخوام (تو پست قبليم اشتباه نوشتم)
در ضمن سوالم براي آپلود فابلها به ابن دليل بود كه ميهواستم ببينم با گزينه Upload Files ميشه Plug-in نصب كرد يا نه...(يعني فايل رو به شاخه Plug-ins آپلود كرد...)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
در مورد قالب جستجو... باید یه فایل توی cgi-bin به اسم search_template رو ادیت کنی...
در مورد ريختن فايلهاي plugin به اون روش جواب نمیده و باید با استفاده از FTP انجام بدی. ;)

بالا